موضوع حالگيري.راهكارت چيه؟

mehravehoath

عضو جدید
سلام بچه ها.با يكي از بچه هاي دانشكده مون كل انداختم توي درس.هيچ رقمه هم كوتاه نمي يام.به غير از اين راهكارهاي اوشكولي درس هر روز رو همون روز خوندن و..... چي به ذهنتون ميرسه؟در حد المپيك مهمه.هوامو داشته باشين.:w13::w10:

rahil rachel

عضو جدید
آه خداي من.چي شده اجي؟رو ما حساب كن.راهكار چه جورش و مي خواي اخلاقي يا غير اخلاقي؟اخلاق و شرمنده هنوز پاس نكرديو ولي غير اخلاقي رو استاديم.بنده ي خدا رو اگه خواستي با خاك كوچه يكسان كني بعد حالگيري درسيت بيا پيش مو.....

aminrokh

عضو جدید
آه خداي من.چي شده اجي؟رو ما حساب كن.راهكار چه جورش و مي خواي اخلاقي يا غير اخلاقي؟اخلاق و شرمنده هنوز پاس نكرديو ولي غير اخلاقي رو استاديم.بنده ي خدا رو اگه خواستي با خاك كوچه يكسان كني بعد حالگيري درسيت بيا پيش مو.....
بابا غیر اخلاقی یه کمم به ما راهکار نشون بده.:smile:
نزنی بچه مردمو بکشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

rahil rachel

عضو جدید
بابا غیر اخلاقی یه کمم به ما راهکار نشون بده.:smile:
نزنی بچه مردمو بکشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

اگه طرف از رو نرفت واسه ختمش به مهراوه ميگم دعوتت كنه.فقط يه چيزي اوني كه من ميشناسم تو همون مرحله اولgame over ميكنه ببين چه اعجوبه اي هست كه راهكار خواسته.راهكارهاي غير اخلاقيمون هم واسه شما مناسب نيست:w47:

aminrokh

عضو جدید
سلام بچه ها.با يكي از بچه هاي دانشكده مون كل انداختم توي درس.هيچ رقمه هم كوتاه نمي يام.به غير از اين راهكارهاي اوشكولي درس هر روز رو همون روز خوندن و..... چي به ذهنتون ميرسه؟در حد المپيك مهمه.هوامو داشته باشين.:w13::w10:
ببين اين بدردت ميخوره.درباره ساختمان هاي سبز بيشتر سرچ كن چيزاي جالبي گيرت ميات.
http://news.mashhad.ir/module-pagesetter-viewpub-tid-4-pid-5797.html

alimec

عضو جدید
درسي و غير درسيش فرقي نميكنه.دوست دارم درسي جوابش بدم چون فقط به درسش مي نازه
اه اه اه بی خیال حریفش نمیشی/ غیر درسی اینکه جلوی پسرا ضایعش کن /اصلا همین راهکارم رو درسش هم تاثیر می ذاره مشروط میشه:)

mehravehoath

عضو جدید
اه اه اه بی خیال حریفش نمیشی/ غیر درسی اینکه جلوی پسرا ضایعش کن /اصلا همین راهکارم رو درسش هم تاثیر می ذاره مشروط میشه:)

به اقا رو باش.من حريفش نميشم؟؟؟!!!ده اگه ميخواستم كاري ميكردم كه به دورترين نقطه ايران انتقالي بگيره..يه جور ميگي انگار جنس خودت نميشناسي بقل پسر ها كه اگه ضايعش كنم........غير درسي رو خودم استادم بچزونمش طرف از رو هم نميره اما بيخيال بچرخه تا ....

mehravehoath

عضو جدید

ممنون اجي تا تو رو داريم كه غم نداريم...اخه از رو هم نميره.شيطونه ميگه.......تا الان كه پا به پام اومده احمق.ولي دارم واسش..درستش ميكنم..

anishtain4

عضو جدید
به نظر من شما سعی کن این سیستمایی رو که برای دبیرستان هست و بزاری کنار و همونطوری که واقعا هستی، مثل یه مهندس، و در شان یه مهندس رفتار کنی. به درست برس و وقت و اعصابت رو برای این چیزایی که هیچ ارزشی ندارن هدر نده، بعدا برای جفتش تاسف می خوری

ali kalashi

عضو جدید
لابد پس فردا تو مي خواي با اين ادبيات خودتو مهندس هم معرفي كني .قبلا مدير سايت دقت بيشتري تو نمايش تاپيك ها داشت .من فكر مي كنم هرجا يه شأني براي خودش داره.اينجا انجمن مهندساي ايراني هست نه سايت چت روم.وقتي دانشگاه ها گله اي دانشجو ور مي دارن همينطور ميشه .عزيزم ما اينجا يه سري مهندس مكانيك هستيم كه اكثرا راجع به مسائل مهندسي بحث مي كنيم .اينجا مكانيكي سر محلتون نيست به خدا!

mehravehoath

عضو جدید
لابد پس فردا تو مي خواي با اين ادبيات خودتو مهندس هم معرفي كني .قبلا مدير سايت دقت بيشتري تو نمايش تاپيك ها داشت .من فكر مي كنم هرجا يه شأني براي خودش داره.اينجا انجمن مهندساي ايراني هست نه سايت چت روم.وقتي دانشگاه ها گله اي دانشجو ور مي دارن همينطور ميشه .عزيزم ما اينجا يه سري مهندس مكانيك هستيم كه اكثرا راجع به مسائل مهندسي بحث مي كنيم .اينجا مكانيكي سر محلتون نيست به خدا!
سلام ...این برای اون اوایل ثبت نامم تو باشگاه بود
با حرفت موافقم...خب اون اوایل من شناختی از باشگاه نداشتم...
خود من الان وقت اینکارها رو ندارم...اصلن یادم رفته بود تا.....
.به هر حال عذر میخوام ....

mahshid.

عضو جدید
:eek:
مگه دوستمون چی گفته ؟؟؟!!!!
چرا این جوری برداشت میکنید شما یه رقابت بوده و تموم شده رفته.

mehravehoath

عضو جدید
:eek:
مگه دوستمون چی گفته ؟؟؟!!!!
چرا این جوری برداشت میکنید شما یه رقابت بوده و تموم شده رفته.
فدات ابجی جون.....
راست میگه نباید وقت مهندسین رو گرفت....ایشون که وقت خوندن و ج دادن ندارن
ایشون مهندسن...گله ای وارد دانشگاه که نشدند به قول خودشون ....نمیشه که.... اخه مهندسن
الان از مدیران تالار خواستم که تایپیک رو حذف کنند تا مهندس اذیت نشن

mehravehoath

عضو جدید
نمردیم و ادبیات انجمن مهندسای ایرانی رو هم دیدیم

mahshid.

عضو جدید
فدات ابجی جون.....
راست میگه نباید وقت مهندسین رو گرفت....ایشون که وقت خوندن و ج دادن ندارن
ایشون مهندسن...گله ای وارد دانشگاه که نشدند به قول خودشون ....نمیشه که.... اخه مهندسن
الان از مدیران تالار خواستم که تایپیک رو حذف کنند تا مهندس اذیت نشن

ابجی خودتو ناراحت نکن بذار برداشتو به عهده ی مخاطب کسی میاد این تو میفهمه کی ادبیات درستی داره یا نه؟؟؟
واقعا متاسفم حتی بلد نیستیم انتقاد کنیم میایم نظر هم میدیم ..-----خنده داره...به دل نگیر.

mehravehoath

عضو جدید
ابجی خودتو ناراحت نکن بذار برداشتو به عهده ی مخاطب کسی میاد این تو میفهمه کی ادبیات درستی داره یا نه؟؟؟
واقعا متاسفم حتی بلد نیستیم انتقاد کنیم میایم نظر هم میدیم ..-----خنده داره...به دل نگیر.
نه ابجی اتفاقا خوشحالم که حداقل این تایپیک تونست کمبود دوستان در القاب مهندس بودن رو تا حدی رفع کنه و بهمون ادبیات مهندسین رو یاد بدن