كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیروز هم که با مسئولان ای اف سی صحبت میکردم همچین چیزی رو گفتن اما باور نکردم گفتن به افشین هم سلام برسون یادم رفته بود ببخش خیلی پرس و جوی احوالت بودن

نه گلم منظور مسئولان اي اف سي رو اشتباه گرفتي آخه من با اونا هيچ رابطه اي ندارم من فقط سعي مي كنم دنبال اين چيزا برم و اطلاعاتم رو افزايش بدم احتمالا اونا ازت خواسته بودن كه سلامشون رو به افشين قطبي برسوني نه من;););)

اين ديگه فكر نكنم اسمش كل كل باشه اين فقط مسخره بازيه فكر كنم اينطور پيش بره بايد تاپيك منتقل بشه به بخش زنگ تفريح

کربلایی

مدیر بازنشسته
من از سپاهان حمايتي نكردم فكر نمي كنم جايي از سپاهان حمايت كرده باشم قهرماني پرسپوليس رو مورد بحث قرار دادم ولي واسم مهم نبوده سپاهان يا تيم ديگه اي قهرمان بشه الانم توهيني به تو نكردم چون تا حالا از ذوب آهن دفاع نكردي حرف زدي راجع به قهرماني و مدعي بودن ذوب ولي نه به عنوان هوادار به عنوان يه فوتبالدوست (اميدوارم منظورم رو درست رسونده باشم)

سلام
منم نگفتم شما از سپاهان حمایت کردی! من گفتم همون طور که پارسال عده ی کثیری از اس تق لالیا از سپاهان حمایت می کردند! طبیعیه که امسال هم بعضی پرسپولیسها از ذوب آهن حمایت کنند.
ضمنا میدونم بمن توهین نکردی ولی حتی اگه توهین هم میکردی بازم ناراحت نمیشدم.(هرچند ازت بعیده!!!)

در مورد گير دادن به مسائل مهم اينه كه من هيچ موقع به يه استقلالي كه به كسي توهين كنه امتياز نميدم اين يعني پستش اصلا مورد تاييد من نيست از من كه نگرفتي من كوچكترين توهيني تو پستا ببينم ازش ميگذرم و دفاعي ازش نمي كنم شماهم از اين چيزا ديدي بذار همه ببينن كار بدي نيست كه بايد ادب رو رعايت كنيم هر چي باشه اين باشگاه فقط ورزشي نيست و تو تاپيكاي ديگه هم با هم برخورد داريم و درست نيست اين رفتارها

حرفت رو قبول دارم!!! اما من از اون پست تشکر نکردم:surprised:

سهميه حفظ بشه يا نشه چه توفيقي به حال شما داره شما كه جزو سهميه نيستين پمنا برين در مورد تيمايي اظهار نظر كنين كه در حدشون باشين ببين تو اروپا هيچوقت يه تيمي كه تا حالا فينال رو نديده نمياد درباره ي تيمي كه پرافتخارترين تيم قاره ي اروپاست حرف بزنه حتي اگه اون تيم قهرمان بد نتيجه بگيره تيم فينال نديده سعي مي كنه تلاش بكنه كه از اين لغزش تيماي قوي استفاده كنه و يه كاري واسه خودش بكنه البته تيماي هم رده ي ما تو آسيا( تاكيد مي كنم تو آسيا)مي تونن درباره عملكرد ما انتقاد كنن

توفیر داره عزیزم!!! اولا به امید خدا سهمیه سال بعد رو بدست میاریم!!! چه از لیگ چه از جام حذفی!
دوما اصلا گیریم پرسپولیس سهمیه نداشت!!! تیمهای دیگه چی؟ بهر این سهمیه از ایران کم میشه!!!
پس جون داداش یه کم همت کنید و لااقل از گروه بالا بیائید:D

نه عزيز من
ببين عزيز دلم خودتم مي دوني من چي ميگم ولي پرسپوليسي بازي در مياري و نمي خواي قبول كني درسته ديگه؟؟؟ضمنا اگه اسم درست اين جام رو بخوايب سوپر ليگ آسيا هستش كه از ادغام دو ليگ جام قهرماني باشگاه هاي آسيا و جام در جام باشگاه هاي آسيا تشكيل شده
جام در جام نه جام حذفي مي بيني با اسم ها و كلمات راحت ميشه بازي كرد عزيز من نكن اين كارو حقيقت رو باور كن

شما دو بار قهرمان جام باشگاهای آسیا شدی ادعا میکنی تو سوپر جام هم سابقه دارید!!!
اما قهرمانی پرسپولیس در جام در جام رو به حساب نمی آری؟

راستی افشین میشه بپرسم این دوست مشهدی مون کی درباره فوتبال بحث کرده؟ من تنها کاری که ازشون دیدم این بوده که گاهی اومده و تکه انداخته و لا غیر

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه گلم منظور مسئولان اي اف سي رو اشتباه گرفتي آخه من با اونا هيچ رابطه اي ندارم من فقط سعي مي كنم دنبال اين چيزا برم و اطلاعاتم رو افزايش بدم احتمالا اونا ازت خواسته بودن كه سلامشون رو به افشين قطبي برسوني نه من;););)

اين ديگه فكر نكنم اسمش كل كل باشه اين فقط مسخره بازيه فكر كنم اينطور پيش بره بايد تاپيك منتقل بشه به بخش زنگ تفريح

نه افشین جون منظورشون خود شما بود افشین اس اس همین بود اشتباه نکردم :w08:

افشین جون اگه ناراحت شدی ببخش ولی فکر کنم کل کل همین باشه من که نمیدونم اما دوستامون می تونن نظر بدن من تسلیم امر شمام اگه فکر میکنین دارم تایپک رو به تمسخر میگیرم پست نمیدم میام پستای شما رو می خونم و میرم
ولی فکر نکنم مسخره بازی باشه ادم باید قدرت تحمل این چیزا رو داشته باشه

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
به دست آمدن نتيجه ضدحال در ديدار با سايپا را به همه استقلالي ها تسليت عرض مي كنم.خدا نصيب گرگ بيابان نكند!!!!!!

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی داشتید قهرمان می شدید دا
دلم برای قلعه نویی واستقلالی ها کباب می خواد
اشکال نداره حق به حق دار رسید

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخی داشتید سهمیه کسب میکردید ولی نشدش .

اشکالی نداره لایق سهمیه نبودید :biggrin::biggrin::biggrin:

حالا خوبه همه دارن میبینن کی لایقه کی قایقه
چه فایده داره سهمیه باشی رات ندن یا از مرحله اول بالا نیای توفیری نداره

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده اصلا حال و حوصله جواب دادن ندارم فقط اومدم واسه كاري تو سايت اينا رو ديدم گفتم جواب بدم

[/color][/size]

سلام
منم نگفتم شما از سپاهان حمایت کردی! من گفتم همون طور که پارسال عده ی کثیری از اس تق لالیا از سپاهان حمایت می کردند! طبیعیه که امسال هم بعضی پرسپولیسها از ذوب آهن حمایت کنند.
ضمنا میدونم بمن توهین نکردی ولی حتی اگه توهین هم میکردی بازم ناراحت نمیشدم.(هرچند ازت بعیده!!!)

حرفت رو قبول دارم!!! اما من از اون پست تشکر نکردم:surprised:

توفیر داره عزیزم!!! اولا به امید خدا سهمیه سال بعد رو بدست میاریم!!! چه از لیگ چه از جام حذفی!
دوما اصلا گیریم پرسپولیس سهمیه نداشت!!! تیمهای دیگه چی؟ بهر این سهمیه از ایران کم میشه!!!
پس جون داداش یه کم همت کنید و لااقل از گروه بالا بیائید:D

شما دو بار قهرمان جام باشگاهای آسیا شدی ادعا میکنی تو سوپر جام هم سابقه دارید!!!
اما قهرمانی پرسپولیس در جام در جام رو به حساب نمی آری؟

راستی افشین میشه بپرسم این دوست مشهدی مون کی درباره فوتبال بحث کرده؟ من تنها کاری که ازشون دیدم این بوده که گاهی اومده و تکه انداخته و لا غیر

راجع به دوست مشهدي مون بايد بگم راجع به فوتبال حرفي نمي زنه ولي توهيني هم بكنه به تيم مي كنه نه فرد البته هر كي مسئوله خودش و حرفاي خودشه
من نگفتم قهرماني در سوپر جام من هميشه از شهرت و اعتبار استقلال در آسيا حرفي زدم ببين خودتم مي دوني چي دارم ميگم همين الاتحاد بارها قهرمان جام در جام آسيا شده چرا دروغ من يه بارش يادمه كه استقلال برد و قهرمان شد فكر مي كنم ولي وقتي قرعه كشي انجام شد و داشتن درباره ي گروه ها صحبت مي كردن فقط از دو بار قهرماني اين تيم تو جام قهرمانان آسيا حرف زده شد نه چيز ديگه

نه افشین جون منظورشون خود شما بود افشین اس اس همین بود اشتباه نکردم :w08:

افشین جون اگه ناراحت شدی ببخش ولی فکر کنم کل کل همین باشه من که نمیدونم اما دوستامون می تونن نظر بدن من تسلیم امر شمام اگه فکر میکنین دارم تایپک رو به تمسخر میگیرم پست نمیدم میام پستای شما رو می خونم و میرم
ولی فکر نکنم مسخره بازی باشه ادم باید قدرت تحمل این چیزا رو داشته باشه

نه من ناراحت نشدم ولي فكر نكنم اين اسمش كل كل باشه البته خوشحالم كه اونا منو ميشناسن چون من اصلا شناختي روي اونا ندارم البته منم نگفتم اين كارو نكن شما بكن منم همونطوري جوابتو ميدم منم از اين چيزا ناراحت نميشم مي توني از صابر بپرسي كه همكلاس منه آدم بايد در مقابل حرف مربوط به همون حرف بزنه

كار به كجا رسيده كه تماشاگران پرسپوليس بعد از باخت ميان و قهقهه سر ميدن خدا صبر بده بهتون

به دست آمدن نتيجه ضدحال در ديدار با سايپا را به همه استقلالي ها تسليت عرض مي كنم.خدا نصيب گرگ بيابان نكند!!!!!!

چه جالب همه يادشون رفته خدا نصيب گرگ بيابان كرده كه برق شيراز يه امتياز نيم فصل دومش رو از شما گرفته استقلال اهواز لب سقوط شما رو مي بره

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال مساوي كرد ولي در شرايطي كه يه پنالتي واسه ما گرفته نشد مهم نيست اشتباه داوري در آستانه قهرماني يه معني بيشتر نميده من امروز خيلي گريه كردم خيلي حالم خراب شد بعد از بازي هم تا الان سعي كردم بخوابم مهم نيست واسه من استقلال قهرمانه مهم اينه كه وقتي بازي تموم شد همه تماشاگرا ايستاده امير قلعه نوعي و تيمش رو تشويق كردن
اميدوارم فولاد اونطوري كه با ما بازي كرد جلو ذوب آهن هم بازي كنه البته بعيد مي دونم اميدوارم اين حس فينال جام جهاني كه تو روحيه بازيكناي سايپا و فولاد تو بازي با استقلال بود رو تو همه ي بازيا ببينيم مهم نيست

artmiss

عضو جدید
استقلال مساوي كرد ولي در شرايطي كه يه پنالتي واسه ما گرفته نشد مهم نيست اشتباه داوري در آستانه قهرماني يه معني بيشتر نميده من امروز خيلي گريه كردم خيلي حالم خراب شد بعد از بازي هم تا الان سعي كردم بخوابم مهم نيست واسه من استقلال قهرمانه مهم اينه كه وقتي بازي تموم شد همه تماشاگرا ايستاده امير قلعه نوعي و تيمش رو تشويق كردن
اميدوارم فولاد اونطوري كه با ما بازي كرد جلو ذوب آهن هم بازي كنه البته بعيد مي دونم اميدوارم اين حس فينال جام جهاني كه تو روحيه بازيكناي سايپا و فولاد تو بازي با استقلال بود رو تو همه ي بازيا ببينيم مهم نيست

چیزی که برای منم خیلی عجیب بود همین انگیزه بالای سایپاییها بود!!
انگار واقعا این بازی برای اونا فینال بود!بازیکنهای سایپا بعد از بازی دستاشون رو به آسمون بود و خدا رو شکر می کردن!
واقعا چرا این بازی باید اینقدر براشون مهم باشه؟!!!
نمی دونم ،فقط امیدوارم همون جور که یه بار ملوان قهرمانیو از ما گرفت و تقدیم یکی دیگه کرد ،اینبار بر عکسش اتفاق بیفته و فولاد همونطور که جلو ما بازی کرد جلو ذوب آهن هم بازی کنه...

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه جالب اینجاست که پیام هم شما رو میبره

افشین جان خنده من از چیز دیگه ای بود خودت هم میدونی اون پایان دراماتیک اون تراژدی غمناک
دیگه برد یا باخت پرسپولیس برام مهم نبود چون میدونم نه سوم میشدیم نه سیزدهم پس خدایا شکرت هر چی صلاح بدونی ما قبول داریم حالا چی شده مگه کمک به فقرا کار خوبیه حیفه استقلال اهواز بره دسته یک
پرسپولیس یه قهرمانه
پرسپولیس سرور استقلاله
افشین جون گریه نکن خدا بزرگه شاید بازی آخر خوشحال بشین کسی که چیزی نمیدونه شاید همه باختن شما بردین

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه جالب اینجاست که پیام هم شما رو میبره

افشین جان خنده من از چیز دیگه ای بود خودت هم میدونی اون پایان دراماتیک اون تراژدی غمناک
دیگه برد یا باخت پرسپولیس برام مهم نبود چون میدونم نه سوم میشدیم نه سیزدهم پس خدایا شکرت هر چی صلاح بدونی ما قبول داریم حالا چی شده مگه کمک به فقرا کار خوبیه حیفه استقلال اهواز بره دسته یک
پرسپولیس یه قهرمانه
پرسپولیس سرور استقلاله
افشین جون گریه نکن خدا بزرگه شاید بازی آخر خوشحال بشین کسی که چیزی نمیدونه شاید همه باختن شما بردین

باز جوگير شدي بازي رو پيش بيني كردي بازي هاي خودتون رو هم تو خونه پيش بيني مي كني؟؟؟مي دوني چيه مهم اينه كه استقلال واسه ما قهرمانه همين كه تماشاگرا بعد از بازي تيم رو تشويق كردن يعني راضي هستيم چون همه مي دونن قهرماني حق كيه حق همون تيميه كه قهرماني با اون اضافه وزنش ازش گرفت تيمي كه همه ركوردا رو تو يه فصل بشكنه حقش قهرماني نيست؟؟؟جالبه موفق ترين تيم از لحاظ امتيازي تو ادوار ليگ برتر ما هستيم ولي قهرماني ها رو كساي ديگه بدست آوردن از 8 دوره تو دوره روز آخر قهرماني رو از دست داديم امسال هم كه 15 هفته ي پياپي بالاي جدول بوديم نيم فصل اول هم چند هفته اي صدر بوديم خب .....
بهرحال تيم واسه من قهرمانه گريه من از مظلوميت اين تيم و مربي اش بود نمي دونم قلعه نوعي چه هيزم تري به ملت فروخته كه همه باهاش لج هستن انگار همه مربيا باهاش مشكل دارن و مي خوان يه جوري حالشو بگيرن اون از نوازي و زرينچه و اينم از جلالي با اون طرز حرف زدنش بعد از بازي مهم نيست امسال همه كمر همت رو بسته بودن كه استقلال قهرمان نشه يادمه اون سالي كه پاس تهران قهرمان شد و استقلال بازم روز آخر بازي رو از دست داد يه همچين شرايطي داشتيم استقلال اهواز ما رو 2 بر صفر برد و بعد اومد از پاس تهران 6يا5 تا خورد!!!ما اومديم رده ي دوم و پاس قهرمان شد

اولا دراماتيك فكر نكنم در مورد اين قضيه معني بده همون تراژدي بهتره دراماتيك چيز ديگه ايه
ثانيا تعجب منم از همينه كه شما چقدر مي تونين بي خيال باشين كه برد و باخت تيمتون حتي در اين شرايط هم واستون مهم نباشه و بعد از باختش قهقهه سر بدين شايد همين تفاوت ها هستش كه طرفداراي دو تيم رو تفكيك مي كنه به نظر من حتي اگه يه تيمي قبل از تموم شدن فصل قهرمان شده باشه هوادار متعصبش نمي تونه و نبايد بعد از باخت تيمش حتي لبخند بزنه چه برسه به قهقهه
ثالثا چقدر راحت راجع به باخت تيمت حرف ميزني تو البته شما عادت دارين معمولا تيماي ضعيف ميان جلو شما خودي نشون بدن اين مايه ي افتخار نيست يلكه خفت تيمتون رو مي رسونه راه آهن چند سال پيش كه يادمون نرفته امسالم كه استقلال اهواز و برق خوبه اين خيلي خوبه يه زنگ تفريحي بنام پرسپوليس هر سال تو ليگ باشه كه برد و باختش واسه هواداراش مهم نباشه
در پايان هم بگم كه گريه ي من بعد از گل استقلال شروع شد وقتي كه ديدم بازيكنا چقدر زحمت مي كشن واسه موفقيت تيم وقتي ديدم امير قلعه نوعي چقدر حرص مي خوره كنار زمين گريه من از ناراحتي نبود از افتخار اين بود كه استقلالي هستم و اينقدر دوستش دارم آره عزيز من مساوي كردن با لطف داور كه گريه نداره تاسف داره
البته هنوز خدا بزرگه بازي آخر اگه فولاد خوب بازي كنه ما قهرمانيم ولي تجربه نشون داده هيچ تيمي واسه استقلال بازي نمي كنه تو اين 5 دوره اي كه تو كورس قهرماني بوديم همه ي دوره ها به بازي آخر محتاج بوديم كه هيچ كدوم توانش رو نداشتن حتي همين شماها تو سالي كه فولاد قهرمان شد اصلا تيمي دوست نداره ما موفق باشيم شايد واسه خاطر اينكه اسم تيممون تاج بوده نمي دونم
فكر مي كنم مجيد جلالي و همه مربيا خيلي دوست دارن ابراهيم زاده قهرمان بشه و بعدشم بيارنش دستيار مايلي كلنگ تو تيم ملي

NINIpaola

عضو جدید
بااینکه پرسپولیس قهرمان نشد ولی استقلال هم نشد بازهم غیرت اصفهانی ها

دوست داریم ذوب آهن

کربلایی

مدیر بازنشسته
چیزی که برای منم خیلی عجیب بود همین انگیزه بالای سایپاییها بود!!
انگار واقعا این بازی برای اونا فینال بود!بازیکنهای سایپا بعد از بازی دستاشون رو به آسمون بود و خدا رو شکر می کردن!
واقعا چرا این بازی باید اینقدر براشون مهم باشه؟!!!
نمی دونم ،فقط امیدوارم همون جور که یه بار ملوان قهرمانیو از ما گرفت و تقدیم یکی دیگه کرد ،اینبار بر عکسش اتفاق بیفته و فولاد همونطور که جلو ما بازی کرد جلو ذوب آهن هم بازی کنه...

...اميدوارم فولاد اونطوري كه با ما بازي كرد جلو ذوب آهن هم بازي كنه البته بعيد مي دونم اميدوارم اين حس فينال جام جهاني كه تو روحيه بازيكناي سايپا و فولاد تو بازي با استقلال بود رو تو همه ي بازيا ببينيم مهم نيست

سلام
یعنی انتظار داشتید جلوی شما چجوری بازی کنند؟
واقعیت نیمه دوم بازی سایپا با اس تق لال من یه لحظه به پاک بودن بازی شک کردم، آخه مهاجمان سایپا ضد حمله هایی رو که میتونستند بهتر استفاده کنند رو با کند عمل کردن و پاسهای نابجا خراب می کردند و پشت محوطه خودشون هم زر زر خطا می کردند!!!
اما وقتی بازی سایپا رو بعد از خوردن گل دیدم، باور کردم که این فوتبال هنوز پاکه.
قبلا هم گفتم برام مهم نیست که ذوب آهن اول میشه یا اس تق لال، اما از اینکه تماشاگر یه فوتبال پاک هستم لذت میبرم.
با این بازی ها هر تیمی قهرمان بشه کسی نمیتونه انگ تبانی روی اون تیم بزنه! این چیزیه که اهمیت داره.
شما مطمئن باشید فولاد و سایر تیمها جلوی ذوب آهن هم کم فروشی نمی کنند، من نمیگم فولاد ذوب آهن رو میبره! اما میگم مردونه بازی میکنه! حالا نتیجه چی بشه بستگی به این داره که قدرت و لیاقت ذوب آهن چقدر باشه.
اگر ذوب آهن بتونه یه مساوی از فولاد بگیره و قهرمان بشه یعنی لیاقتش رو داشته و گرنه اگر پیام به اس تق لال ببازه و شش تایی ها قهرمان بشن بازهم نشون دهنده این هست که حقشون بوده.

این حرفا که میگید فولاد و سایپا جلوی اس تق لال مثل فینال جام جهانی بازی میکردند و ... شبیه حرفایی هست که پیروانی در توجیح بازیهای بد پرسپولیس میزد.
البته پخش مستقیم از تی وی هم بی تاثیر نیست.

ضمنا این رو بگم، اس تق لال جلوی سایپا اصلا خوب بازی نکرد، اونها فقط توپها رو بلند میریختن روی دروازه سایپا و لاغیر، اس تق لال بدون جباری هیچی نیست.

کربلایی

مدیر بازنشسته
استقلال اگر قهرمان نشه ولی سهمیه رو که کسب کرد .

هنوز هم امیدی هست .

سلام
البته برای کسب سهمیه هم هنوز امید زیادی هست.
اصلا با این بازیهای صبا و اس تق لال در آسیا چه معلوم سال بعد ایران چهار سهمیه داشته باشه؟
اگه سهمیه چهارم رو خدای نکرده حذف کنند، اونقت دست مس خالی میمونه! اما قهرمان جام حذفی ...

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
داور ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واللا تو ایران کارشناس داوری که بهتر از نصیرزاده نداریم ، چون اصلا به طرفش کار نداره و فقط نظرش رو میگه . . . اونم گفت که تو تمام صحنه های تو محوطه داور درست تصمیم گرفته ، هم اون پنالتی که گرفت و هم اونایی رو که نگرفت . . .

قلعه نوعی هم به هدفی که از اعتراض هاش داشت رسید (تحت فشار قرار دادن داور ) تو گزارش بازی هم دیدیم که فردوسی پور قبل از اینکه خسرو حیدری بخوره زمین گفت " اگه خودشو بزنه زمین داور پنالتی می گیره " البته اینم بگم که پنالتی به نظر می رسید . . .

در مورد استقلال اهواز هم بگم ما باختیم چون نتیجه اهمیتی نداشت ، همون طور که استقلال فصل پیش آخرین بازی به صنعت نفت باخت ، فقط فرقش این بود که بعد از سوت پایان بازی مربی ما نرفت سمت نیمکت حریف و مربیشون رو بغل کنه و بهش تبریک بگه همون کاری که مربی شما کرد !! (چون تو اون بازی تو ورزشگاه صنعت پیچیده بود که ملوان باخته و صنعت تو لیگ مونده )

به هر حال هنوز هیچی معلوم نیست ، شانس قهرمانی هم 50-50 هستش ، شایدم استقلال قهرمان شد . . .

به امید قهرمانی پرسپولیس در آسیـــــــــــا . . .

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال

واللا تو ایران کارشناس داوری که بهتر از نصیرزاده نداریم ، چون اصلا به طرفش کار نداره و فقط نظرش رو میگه . . . اونم گفت که تو تمام صحنه های تو محوطه داور درست تصمیم گرفته ، هم اون پنالتی که گرفت و هم اونایی رو که نگرفت . . .

.

شما مثل اینکه همه ی صحبتهای تصیرزاده را گوش ندادید . مخصوصا اون قسمتی که گفت خطای روی روانخواه پنالتی بود و داور نگرفت و مخصوصا آخرش گفت که داوری به ضرر استقلال تموم شد ؟؟؟

استقلال سرور پرسپولیسه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز جوگير شدي بازي رو پيش بيني كردي .......... ابراهيم زاده قهرمان بشه و بعدشم بيارنش دستيار مايلي كلنگ تو تيم ملي
نچ جو گیر نشدم
گفتم قبلا الان هم میگم شما قهرمان بشو نیستید

تفاوت ما با شما معلومه نیاز به گفتن نیست
من هم به پرسپولیسی بودن افتخار میکنم این شرط اول هواداریه
من هم قبلا گفتم پرسپولیس یه قهرمانه چه جام ببره چه نبره
چی شده میگی مایلی کلنگ

پارسال یاوری مربی برق بود تو برنامه زنده تلوزیونی صراحتا گفت به بچه های تیم گفتم شما دارین مقابل استکبار بازی میکنین کسی بهش گیر نداد الان شما با سایپا مساوی کردین چی میگین ؟؟ میگین ....... مربیا با مربی ما مشکل دارن
شما 15 هفته صدر نشین بودین ما پارسال چند هفته صدر نشین بودیم ؟
در کل براتون آرزوی موفقیت میکنم (از ته ته دل میگم )

milad3

عضو جدید
شما مثل اینکه همه ی صحبتهای تصیرزاده را گوش ندادید . مخصوصا اون قسمتی که گفت خطای روی روانخواه پنالتی بود و داور نگرفت و مخصوصا آخرش گفت که داوری به ضرر استقلال تموم شد ؟؟؟

استقلال سرور پرسپولیسه
ابر و باد و مه و خورشید و داور و فدراسیون و علی علیزاده و ... در کارند تا ذوب آهن قهرمانی

به کف آرد و به غفلت ( با اونا تقسیم کنه) نخورد :cool:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یعنی انتظار داشتید جلوی شما چجوری بازی کنند؟
واقعیت نیمه دوم بازی سایپا با اس تق لال من یه لحظه به پاک بودن بازی شک کردم، آخه مهاجمان سایپا ضد حمله هایی رو که میتونستند بهتر استفاده کنند رو با کند عمل کردن و پاسهای نابجا خراب می کردند و پشت محوطه خودشون هم زر زر خطا می کردند!!!
اما وقتی بازی سایپا رو بعد از خوردن گل دیدم، باور کردم که این فوتبال هنوز پاکه.
قبلا هم گفتم برام مهم نیست که ذوب آهن اول میشه یا اس تق لال، اما از اینکه تماشاگر یه فوتبال پاک هستم لذت میبرم.
با این بازی ها هر تیمی قهرمان بشه کسی نمیتونه انگ تبانی روی اون تیم بزنه! این چیزیه که اهمیت داره.
شما مطمئن باشید فولاد و سایر تیمها جلوی ذوب آهن هم کم فروشی نمی کنند، من نمیگم فولاد ذوب آهن رو میبره! اما میگم مردونه بازی میکنه! حالا نتیجه چی بشه بستگی به این داره که قدرت و لیاقت ذوب آهن چقدر باشه.
اگر ذوب آهن بتونه یه مساوی از فولاد بگیره و قهرمان بشه یعنی لیاقتش رو داشته و گرنه اگر پیام به اس تق لال ببازه و شش تایی ها قهرمان بشن بازهم نشون دهنده این هست که حقشون بوده.

این حرفا که میگید فولاد و سایپا جلوی اس تق لال مثل فینال جام جهانی بازی میکردند و ... شبیه حرفایی هست که پیروانی در توجیح بازیهای بد پرسپولیس میزد.
البته پخش مستقیم از تی وی هم بی تاثیر نیست.

ضمنا این رو بگم، اس تق لال جلوی سایپا اصلا خوب بازی نکرد، اونها فقط توپها رو بلند میریختن روی دروازه سایپا و لاغیر، اس تق لال بدون جباری هیچی نیست.

نه نه منم با ديدن بازي فولاد و سايپا جلو خودمون به پاكي فوتبال ايران پي بردم البته نمي خوام توجيه كنم نتايج ضعيف خودمون رو ولي خب تا حالا نديده بودم سايپايي ها بعد از برد(حالا اين مساوي بود) تو اين فصل دست دعا به آسمون بگيرن و بعد از بازي بدون و خدا رو شكر كنن و يكي يه گوشه زمين سجده كنه آخه چه دليلي مي تونه داشته باشه اينقدر خوشحال شدن تو يه بازي اي كه تاثيري تو سرنوشت يه تيم نداره؟؟؟يا فولاد كه همه بعد از مساوي داشتن دور زمين مي دويدن و دور افتخار ميزدن!!!آره خب اگه اگه اگه فولاد جلوي ذوب آهن بره طوري بازي كنه كه تاثير گذار باشه (كاري كه ملوان نكرد از انزلي كه بدم ميومد ديروز بيشتر بدم اومد) و ذوب آهن ببره حتما حقشه قهرماني

قلعه نوعی هم به هدفی که از اعتراض هاش داشت رسید (تحت فشار قرار دادن داور ) تو گزارش بازی هم دیدیم که فردوسی پور قبل از اینکه خسرو حیدری بخوره زمین گفت " اگه خودشو بزنه زمین داور پنالتی می گیره " البته اینم بگم که پنالتی به نظر می رسید . . .

در مورد استقلال اهواز هم بگم ما باختیم چون نتیجه اهمیتی نداشت ، همون طور که استقلال فصل پیش آخرین بازی به صنعت نفت باخت ، فقط فرقش این بود که بعد از سوت پایان بازی مربی ما نرفت سمت نیمکت حریف و مربیشون رو بغل کنه و بهش تبریک بگه همون کاری که مربی شما کرد !! (چون تو اون بازی تو ورزشگاه صنعت پیچیده بود که ملوان باخته و صنعت تو لیگ مونده )

به هر حال هنوز هیچی معلوم نیست ، شانس قهرمانی هم 50-50 هستش ، شایدم استقلال قهرمان شد . . .

به امید قهرمانی پرسپولیس در آسیـــــــــــا . . .

صابر جون خوبه نصيرزاده رو قبول داري خب بايد بدوني كه همين آقاي هوشنگ نصير زاده گفت اين بازي فقط يه اشتباه داوري داشت اونم نگرفتن پنالتي روي اميدرضا روانخواه بود و گفت نميشه گفت داوري به نفع تيمي گرفته ولي خب به ضرر استقلال گرفته و تاثير گذار بوده تو نتيجه و بازي و قهرماني
كلا گند زده به همه تلاش يه تيم تو يه فصل

نچ جو گیر نشدم
گفتم قبلا الان هم میگم شما قهرمان بشو نیستید

تفاوت ما با شما معلومه نیاز به گفتن نیست
من هم به پرسپولیسی بودن افتخار میکنم این شرط اول هواداریه
من هم قبلا گفتم پرسپولیس یه قهرمانه چه جام ببره چه نبره
چی شده میگی مایلی کلنگ

پارسال یاوری مربی برق بود تو برنامه زنده تلوزیونی صراحتا گفت به بچه های تیم گفتم شما دارین مقابل استکبار بازی میکنین کسی بهش گیر نداد الان شما با سایپا مساوی کردین چی میگین ؟؟ میگین ....... مربیا با مربی ما مشکل دارن
شما 15 هفته صدر نشین بودین ما پارسال چند هفته صدر نشین بودیم ؟
در کل براتون آرزوی موفقیت میکنم (از ته ته دل میگم )

من كي از مايلي كلنگ خوشم اومده آخه علي جون اگه درباره ي تيم ملي ميگي كه من هنوزم ميگم هر كي به غير قطبي ميومد من راضي بودم ازش حمايت مي كردم ولي بحث باشگاهي جداست من هيچ موقع از مايلي كلنگ خوشم نميومده الانم كه بعد از اون مصاحبه اش درباره ي قلعه نوعي و بعد از كنفرانس بعد از بازي ديروز بيشتر ازش بدم اومد
بقيه حرفاتو و منظورت رو متوجه نشدم از استكبار و هفته هاي صدر نشيني شما مگه پارسال قهرمان نشدين؟؟؟

بااینکه پرسپولیس قهرمان نشد ولی استقلال هم نشد بازهم غیرت اصفهانی ها

دوست داریم ذوب آهن

بفرماييد اينم يه هوادار تازه ذوب آهني شده ي متعصب كه از بچگي عاشق ذوب آهن بوده

سلام
البته برای کسب سهمیه هم هنوز امید زیادی هست.
اصلا با این بازیهای صبا و اس تق لال در آسیا چه معلوم سال بعد ایران چهار سهمیه داشته باشه؟
اگه سهمیه چهارم رو خدای نکرده حذف کنند، اونقت دست مس خالی میمونه! اما قهرمان جام حذفی ...

نه عزيزم اونا حتما به گروه هاي صبا و استقلال نگاه مي كنن هميشه قدرت هاي فوتبال يه منطقه كه نتيجه خوبي نميگرن تا حالا نشده رئال از مرحله ي گروهي حذف بشه؟؟؟البته بعيد مي دونم شما جام حذفي كاري از پيش ببرين تيماي قدرت مند زيادي اونجا هستن

بالا