پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

farizin

عضو جدید
سلام...میبینم که امتحانا تموم شده و بار دیگه دوستا جمعشون جمعتره;)
این روزا کمی سرم شلوغتر شده..کمی وقت کنم بازم میام یه تجربه جدید رو میگم...
قربان همتون -فریا

neda.j

عضو جدید
بچه ها من دیگه دارم مهندس میشم.:)
اگه خدا بخواد 5شنبه از پروژه م دفاع میکنم وfinish.

Meisam007

عضو جدید
بچه ها من دیگه دارم مهندس میشم.:)
اگه خدا بخواد 5شنبه از پروژه م دفاع میکنم وfinish.

مبارکه
ان شا اله شیرینی از اینا

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ی اهالی باصفای پاتوق.من برای این ترم می خوام اشتباه ترم گذشته مو تکرار نکنم ودنبال کتابایی برم که درس رو خوب توضیح داده باشن(مثل هیت).از شما ترم بالایی ها خواهشمندم هر چی که می دونید خوبه به من معرفی کنید.مدار2والکترونیک1وتجزیه وتحلیل سیستم هاومدار منطقی.فعلآ همینا رو لطف کنین.مرسی قربون همتون;):smile::)

efa_67

عضو جدید
سلام دوست عزيز
براي الكترونيك من سدرا و مير عشقي را معرفي مي كنم كتاباي خيلي خوبي هستند..
براي تجزيه هم كتاب اپنهايم خيلي خوب وكامل توضيح داده..
براي منطقي هم زياد فرقي نمي كنه..
موفق باشي:smile:

neda.j

عضو جدید
فعلا شیرینی فارغ التحصیلی رو در خدمتم.شیرینی عروس دامادی ایرانی هم ایشالا به زودی.:D

gonzo

عضو جدید
سلام دوست عزيز

سلام
من اطلاعی از محتویات کتاب هایی که معرفی کردید ندارم ! ولی از اون جایی که من سارا 23 رو میشناسم و خودمم هم دنبال این جور کتاب ها هستم فکر کنم منظور سارا23 کتابهایی هستش که به زبون خیلی خودمونی مفهوم درس رو برسونه مثل هیت که ساده توضیح داده نه مثل جبه دار که مطالب فصل هاش افتضاحه واسه یادگیری !!!
باز اگه منابع دیگه ای با این خصوصیات بود استقبال میکنیم به گرمی !!!

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز
از راهنمایی هات ممنونم دوست عزیز.باید این کتابارو نگاه کنم وتا کلاسام شروع نشده یه فکری بکنم.البته از توضیحات gonzoهم ممنونم. دیگه از همه میخوام که تا می تونید کمکم کنید.;)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا هیچ کس پیداش نمیشه؟بابا نذارید اینجا خلوت بشه حیفه به خدا.نکنه همه کنکور ارشد دارید کلکا؟;)

neda.j

عضو جدید
چرا هیچ کس پیداش نمیشه؟بابا نذارید اینجا خلوت بشه حیفه به خدا.نکنه همه کنکور ارشد دارید کلکا؟;)

اهان من میگم بچه ها اینورا پیدا شون نمیشه.نگو کنکور ارشده.
من فکر کردم همه مثل خودم این لیسانس واسه هفت پشتشون بسه.:biggrin:

سوسانو

عضو جدید
سلام . ورود خودم رو اول به خودم تبریک می گم تا عقده ای و معتاد نشم بعدبه شما ها دوست های خوبم تبریک میگم .خدا رو شکر می کنم که به شما سعادت آشنایی با من رو داد . من چنددققه پیش عضو سایت شدم و دیدم محول مهندسین برق عزیز گرم است آمدم تا عرض ادبی کرده باشم و بیشتر با هم رشته ای های خودم آشنا شوم ..... :D

efa_67

عضو جدید
سلام دوست عزيز ورودتا به باشگاه تبريك مي گم اميدوارم بتوني بيشترين استفاده را از اين باشگاه ببري و روز به روز اطلاعات خودتا بيشتر كني...

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اهان من میگم بچه ها اینورا پیدا شون نمیشه.نگو کنکور ارشده.
من فکر کردم همه مثل خودم این لیسانس واسه هفت پشتشون بسه.:biggrin:
آخه مگه میشه برق رو ادامه نداد؟ :eek: مگه تو امتحان نمیدی؟بابا این حرفا از تو بعیده به خدا.دیگه پیش کوچیکترا از این حرفا نزنی چیز بد یاد می گیرن ها.:surprised:

Meisam007

عضو جدید
سلام . ورود خودم رو اول به خودم تبریک می گم تا عقده ای و معتاد نشم بعدبه شما ها دوست های خوبم تبریک میگم .خدا رو شکر می کنم که به شما سعادت آشنایی با من رو داد . من چنددققه پیش عضو سایت شدم و دیدم محول مهندسین برق عزیز گرم است آمدم تا عرض ادبی کرده باشم و بیشتر با هم رشته ای های خودم آشنا شوم ..... :D

تفریک می گم اعتیاد خیلی چیز خوبیه
بیا یه پوک بزن روشن شی

از اینا هم داریم اینجا

چی بدم خدمتتون

سپیده کجایی که بچس معتاد شدن رفت

farizin

عضو جدید
سلام به همه بچه برقی ها;):surprised: و کامپیوتری های عزیز;)
راستش از بچه های برق کمتر کسی هست که نخواد این رشته جذاب رو ادامه نده....اما (ولی آمما داره:biggrin:)
با توجه به وضع آزمونهای ورودی کارشناسی ارشد که سال به سال مسخره تر میشه و همچنین گرایش های محدود این رشته تو ایران؛ من یکی ترجیح میدم که ادامه تحصیلاتم رو تو خارج از کشور بگذرونم.
پ.ن : بی زحمت نیاین بگین که گربه دستش به گوشت نمیرسه و ... (من سال 82 از کنکور کارشناسی ارشد - گرایش کنترل تو دانشگاه صنعنی سهند دراومد ..اما بیخیال رفتنش شدم)
الان هم فقط دوس دارم تو رشته Control Systems Simulation یا Instumentation troubleshooting ادامه بدم:)
حالا که بحث شوور شد:surprised: ترجیحا دوست دارم همسرم هم هم رشته خودم باشه (اینم یه آگهی با بار اسپم + )

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا نشه :D شوهر خیلی بهتره که
آدم نمی دونه به تو چی بگه.یعنی خودت ادامه نمی دی:que: ومی گی زن بهتره:warn::eek:باورش واقعآسخته ولی ما به خاطر تو باور می کنیم.درضمن ادامه تحصیل برای هرکسی در زندگی زناشویی باعث سربلندی طرفش میشه.;)

Meisam007

عضو جدید
آدم نمی دونه به تو چی بگه.یعنی خودت ادامه نمی دی:que: ومی گی زن بهتره:warn::eek:باورش واقعآسخته ولی ما به خاطر تو باور می کنیم.درضمن ادامه تحصیل برای هرکسی در زندگی زناشویی باعث سربلندی طرفش میشه.;)
کاملا موافقم
البته مفت باشه هر چی باشه
من که دارم الان می خونم . بابا شوهر پیدا نمیشه
:surprised::biggrin: باید رو هوا بزنید شوورو :biggrin: واسه منم یکی پیدا کنین

Meisam007

عضو جدید
سلام به همه بچه برقی ها;):surprised: و کامپیوتری های عزیز;)
راستش از بچه های برق کمتر کسی هست که نخواد این رشته جذاب رو ادامه نده....اما (ولی آمما داره:biggrin:)
با توجه به وضع آزمونهای ورودی کارشناسی ارشد که سال به سال مسخره تر میشه و همچنین گرایش های محدود این رشته تو ایران؛ من یکی ترجیح میدم که ادامه تحصیلاتم رو تو خارج از کشور بگذرونم.
پ.ن : بی زحمت نیاین بگین که گربه دستش به گوشت نمیرسه و ... (من سال 82 از کنکور کارشناسی ارشد - گرایش کنترل تو دانشگاه صنعنی سهند دراومد ..اما بیخیال رفتنش شدم)
الان هم فقط دوس دارم تو رشته Control Systems Simulation یا Instumentation troubleshooting ادامه بدم:)
حالا که بحث شوور شد:surprised: ترجیحا دوست دارم همسرم هم هم رشته خودم باشه (اینم یه آگهی با بار اسپم + )

اتفاقا هر سال داره گرایش ها زیاد تر میشه و ظرفیت ها بالاتر .
و رشته قدرت
مدیریت و کنترل شبکه
حفاظت شبکه
تجدید ساختار
وسال دیگه یه رشته دیگه اضافه میشه

مسخره شدن رو قبول دارم طرح هایی مثل ا ت ت و ... طرح های زیر زمینی روزمینی .. :biggrin:
محدودیتی دیگه ای هم هست اینه که دانشگاه های واقع در تهران پارتی بازی می کنن و دانشجو های خودشونو قبول می کنن بدون کنکور چون نمی تونن تو کنکور قبول شن :biggrin: حالا دانشگاه ما 1 یا 2 نفر رو می گرفت اونم با شرط مجاز شدن در کنکور .
فقط مونده ارشد رو هم بومی کنن دیگه فاتحه ارشدو باید خوند حالا هی بشینین زیر چراغ نفتی درس بخونین :D

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاملا موافقم
البته مفت باشه هر چی باشه
من که دارم الان می خونم . بابا شوهر پیدا نمیشه
:surprised::biggrin: باید رو هوا بزنید شوورو :biggrin: واسه منم یکی پیدا کنین
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Meisam007

عضو جدید
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

منظورم این بود اگر دانشگاه دولتی شد برو خیلی هم خوبه ولی ازاد نمی ارزه اگر مایه داری هم که دیگه فبها :biggrin:
توجه شما رو به ادامه برنامه جلب می کنم

farizin

عضو جدید
Meisam007 عزیز...شما تعداد گرایش های برق رو تو کشوری مثل آمریکا و کانادا مقایسه کنید با ما..اون وقت میفهمین چرا میگم این همه گرایش کمه.
کنکور ارشد هم که قربونش برم شده دکان کاسبی برا خیلی ها و انصافا شرایط دانشجوهای دانشگاههای تهران با بقسه جاها غیر قابل مقایسه هست. به هر حال نهضت ادامه داره و من ادامه این رشته رو خواهم داد...اونم تو سرزمین کفرستان :surprised:
پ.ن : آخرش شما خانومی یا آقایی؟؟؟اسمت پسرونه هست و اواتارت!!!:surprised:

Meisam007

عضو جدید
Meisam007 عزیز...شما تعداد گرایش های برق رو تو کشوری مثل آمریکا و کانادا مقایسه کنید با ما..اون وقت میفهمین چرا میگم این همه گرایش کمه.
کنکور ارشد هم که قربونش برم شده دکان کاسبی برا خیلی ها و انصافا شرایط دانشجوهای دانشگاههای تهران با بقسه جاها غیر قابل مقایسه هست. به هر حال نهضت ادامه داره و من ادامه این رشته رو خواهم داد...اونم تو سرزمین کفرستان :surprised:
پ.ن : آخرش شما خانومی یا آقایی؟؟؟اسمت پسرونه هست و اواتارت!!!:surprised:

باید نیازش باشه و گرایشش رو بدن بیرون اون موقع دولت بورس هم می کنه وقتی کارش نباشه دلیلی هم نداره باشه .
خوب با این تفاسیر شما می گی هر کی کارشناسی نتونسته تو دانشگاه های تهران جذب بشه تا اخر باید تو همون شهرستان بمونه . با این طرح زیبای دولت عدالت محور که زدن بومی کردن که دیگه رسما دانشگاه های تهران ماله تهرانیا شده . این اصلا انصاف نیست اگر انصافی وجود داشته باشه :biggrin:

شما بهمون یوزر
دقت کن :D من اواتورهام همه همینطوریه

gonzo

عضو جدید
سلااااااااااااااام
به به چی شده در غیابه ما مراسم بله برون تدارک میبینید ؟ مبارکه حالا کی با کی ؟
یکی هم واسه ما پیدا کنید !!!!
آخ . آخ . آخ نترسید چیزی نشد فقط بابام یه پس گردنی بهم زد و گفت : بچه تو کلت بوی قورمه سبزی میده هنوز!!!!

بالا