برج Anara دوبی

S_K_AZ

عضو جدید
یک برج بسیار بلند با یک جسم توربین مانند در نوک آن. این برج ۶۶۵متری، توسط گروه Atkins Designs Studio طراحی شده ، از تکنولوژی LED در نمای خود استفاده خواهد کرد و سال آینده ساخت آن آغاز خواهد شد.
این برج برای کاربری های گوناگونی طراحی شده است : طبقاتی مسکونی، تجاری ، همراه با فروشگاه ها ، هتل و حتی یک گالری بزرگ هنری در سطح بین المللی.
این آسمان خراش، ۱۲۵ طبقه دارد و در بین هر ۲۷ طبقه ی آن، یک فضای سبز پارک مانند طراحی شده و در نک برج، در قسمت مکزی توربین آن، یک رستوران در اتاقی شیشه ای و کپسول مانند با دیدی فوق العاده قرار دارد.
در سایت رسمی این آسمان خراش، این طرح را مدلی امروزی و پیشرفته از مناره های اسلامی دانسته است، گرچه شاید برای کشور هایی که میدانند خصوصیات مناره چیست و هدف از ساخت آن چه بوده، این الهام کمی غیر قابل هضم باشد!

این پروژه در اواخر سال ۲۰۰۹ شروع خواهد شد.

امیر Amir

عضو جدید
یک برج بسیار بلند با یک جسم توربین مانند در نوک آن. این برج ۶۶۵متری، توسط گروه Atkins Designs Studio طراحی شده ، از تکنولوژی LED در نمای خود استفاده خواهد کرد و سال آینده ساخت آن آغاز خواهد شد.
این برج برای کاربری های گوناگونی طراحی شده است : طبقاتی مسکونی، تجاری ، همراه با فروشگاه ها ، هتل و حتی یک گالری بزرگ هنری در سطح بین المللی.
این آسمان خراش، ۱۲۵ طبقه دارد و در بین هر ۲۷ طبقه ی آن، یک فضای سبز پارک مانند طراحی شده و در نک برج، در قسمت مکزی توربین آن، یک رستوران در اتاقی شیشه ای و کپسول مانند با دیدی فوق العاده قرار دارد.
در سایت رسمی این آسمان خراش، این طرح را مدلی امروزی و پیشرفته از مناره های اسلامی دانسته است، گرچه شاید برای کشور هایی که میدانند خصوصیات مناره چیست و هدف از ساخت آن چه بوده، این الهام کمی غیر قابل هضم باشد!

جلوی مهندسین این پروژه زانو میزنم.

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز
من که از اول گفتم امپراطور قدرتمند رشته های مهندسی،مهندسی عمران هستش:)
اینم نتیجه یه مهندس عمران خوب و با سواد بودن است

• Like
واکنش ها: cctv

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
:w15:
من دیشب خواب این برج رو دیدم که دارن در شبکه های فارسی زبان خارجی، توسط مشاورین املاک، تبلیغات واسه فروش میشه!
بعد به داداشم رو می کنم، ببین، عجب ساختمونیه!!!:w01::w15:

Rezaunforgiven

عضو جدید
wow یه لحظه داشتم فکر می کردم اگه اون توربین می چرخید و اگه می تونستن یه چنین عظمتی رو طراحی کنن چی می شد:eek:

ma2350

عضو جدید
واقعا تحسین برانگیز است البته اگر خود عربها طراحی کرده باشند

sarbaz121

عضو جدید

واقعا فوق العاده است ;)نمیدونم چی میشه گفت درحالی که مهندسانمان در ساخت یک پل ساده در رشت ماندند:redface::cry:heeeeeee

:gol:تا اشتباهی نباشد اختراعی نیست:gol:

بالا