دانشگاه آزادکرج تنهاواحددرسطح استان البرز

دانشگاه آزادکرج تنهاواحددرسطح استان البرز

• مجموع رای دهندگان
    8
  • نظرسنجی بسته .

ho3in1991

عضو جدید
باایجاد استان البرز به مرکزیت کرج،دانشگاه آزادکرج تنها واحد درسطح این استان میباشد.;)

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش به حالتون :( من تی جی هستم 4 ترمه التماس میکنم حتی تابستون نمیزارن بیام کرج شهر خودم :( اشکم دیگه دراومده حداقل دعا کنید یه ترم بدن بیام معدلمو بکشم بالا
معدلم -7- :cry:
-----------------------

لطفا استارتر گوزینه "به توچه" هم به نظرسنجی اضافه کنه تا امثال ما سردرگم نشیم بدنبال این گوزینه
:D

m@ry@71

عضو جدید
خوش به حالتون :( من تی جی هستم 4 ترمه التماس میکنم حتی تابستون نمیزارن بیام کرج شهر خودم :( اشکم دیگه دراومده حداقل دعا کنید یه ترم بدن بیام معدلمو بکشم بالا
معدلم -7- :cry:
-----------------------

لطفا استارتر گوزینه "به توچه" هم به نظرسنجی اضافه کنه تا امثال ما سردرگم نشیم بدنبال این گوزینه
:D
مگه کجا میخونید؟
کرجم زیاد نمره خودتو نمیدن.فقط اسم درکرده!

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه کجا میخونید؟
کرجم زیاد نمره خودتو نمیدن.فقط اسم درکرده!

تهران جنوبم:(
وحشناکه اینجا واقعا -- کرج خعلی بهشاه باووو شوما یه ترم تابستونی هم بگیری حتی که خغلی آسون میگیرن باز به این راحتیا نمره بالای 12 نمیاری

m@ry@71

عضو جدید
تهران جنوبم:(
وحشناکه اینجا واقعا -- کرج خعلی بهشاه باووو شوما یه ترم تابستونی هم بگیری حتی که خغلی آسون میگیرن باز به این راحتیا نمره بالای 12 نمیاری

بالای 12؟
فقط بفکر پاس!
مگه استثنا!
پس از دانشگاه ما بدترم هست!
چرا مهمان نمیدن؟
لااقل برو دانشگاهی ک هلو نمره بدن!

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بالای 12؟
فقط بفکر پاس!
مگه استثنا!
پس از دانشگاه ما بدترم هست!
چرا مهمان نمیدن؟
لااقل برو دانشگاهی ک هلو نمره بدن!

برای امثال من کرجم هلو نمره میدن!
از این دانشگاه مهمان رفتن ممنوعه! مدیر گروه اجازه نمیده! مگر بندپ - در غیر اینصورت انتقال دائم که دیگه مهر و مدرک کرج بشه و دیگه مدرک تی جی نمیدن

nesvaaa

عضو جدید
دوستان فکر میکنید کسی که امسال رتبه 13000 وتراز7000اورده باشه بتونه ازادکرج دررشته عمران قبول بشه ؟
ازغیرانتفاعیهای قزوین کسی خبری مثبت ویامنفی داره ؟
ازاد عمران پردیس راترجیح میدهید یا غیرانتفاعی های قزوینو مثل دهخدا یا البرز یا دارافنون

m@ry@71

عضو جدید

برای امثال من کرجم هلو نمره میدن!
از این دانشگاه مهمان رفتن ممنوعه! مدیر گروه اجازه نمیده! مگر بندپ - در غیر اینصورت انتقال دائم که دیگه مهر و مدرک کرج بشه و دیگه مدرک تی جی نمیدن
مگه چیه مدرک کرج باشه

m@ry@71

عضو جدید
باووو کلی درس خوندیم ؛ خودکشی کردیم تی جی قبول شیم ! حالا مدرکم کرج بشه واقعا ضایس

دست شما درد نکنه یعنی مدرک ما ضایس!
خوب پس همونجا بمونید جوشم نزنید!
عرضم به حضورتون دانشگاه کرج رتبه اول دانشگاههای آزاد ایرانوداره. مدرکشم خیلی قبول دارن.

ali.fatemi4

عضو جدید
با نهایت تأسف باید بگم واحد کرج اولین دانشگاه آزاد توی دانشگاههای آزاد هست

♥ Elena ♥

عضو جدید
من برعکس شمام

من خونمون نزدیک تهران جنوبه سمت شرق تهران اما باید از شرق تهران بیام کرج( البته واحد ما هشتگرده ) دقیقا 3 ساعت تو راهم و هر روز که کلاس دارم باید تو قطار و مترو سر کنم تا برسم دانشگاه صبح زودا که نمیتونم چون کلاس ساعت 8 شروع بشه
امیدوارم به منم انتقالی بدن... من از ترس اولین انتخابم رو زدم اونجا که یه واحد نرمال باشه نه خوب نه بد ...

درخواست بده برا هشتگرد اینجا بد نیست از کرج خیلی ها میان خیلیییییی
مدرک تهران جنوب همچین شاهکار نیستا آقای مهندس برق الان دوستان با تراز های 5000 هم برق تی جی قبول میشن باور نمیکنید تو سایت کانون فرهنگی آموزش ببینید..
در کل دانشگاه آزاد ، همون دانشگاه آزاده چه علوم تفریحات چه مرکز چه کرج چه تی جی فرقی نداره ولی تنها چیزی که برا من مهمه راهه راه :((((((

ali.fatemi4

عضو جدید
چرا متأسفانه؟؟

برای اینکه علی رغم رتبه اش
کیفیتش افتضاحه

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من برعکس شمام

من خونمون نزدیک تهران جنوبه سمت شرق تهران اما باید از شرق تهران بیام کرج( البته واحد ما هشتگرده ) دقیقا 3 ساعت تو راهم و هر روز که کلاس دارم باید تو قطار و مترو سر کنم تا برسم دانشگاه صبح زودا که نمیتونم چون کلاس ساعت 8 شروع بشه
امیدوارم به منم انتقالی بدن... من از ترس اولین انتخابم رو زدم اونجا که یه واحد نرمال باشه نه خوب نه بد ...

درخواست بده برا هشتگرد اینجا بد نیست از کرج خیلی ها میان خیلیییییی
مدرک تهران جنوب همچین شاهکار نیستا آقای مهندس برق الان دوستان با تراز های 5000 هم برق تی جی قبول میشن باور نمیکنید تو سایت کانون فرهنگی آموزش ببینید..
در کل دانشگاه آزاد ، همون دانشگاه آزاده چه علوم تفریحات چه مرکز چه کرج چه تی جی فرقی نداره ولی تنها چیزی که برا من مهمه راهه راه :((((((

آخ آخ آخ - درکت میکنم من روزانه بیش از 6 ساعت تو راهم- پوستم کنده شده
انتقالی هم بیش از 100 دفه به روش های مختلف رفتم نمیدن ! میگن ممنوعه از تی جی به هر جا مگر انصراف بدی یا دائم بری

در مورد اعتبار مدرک : ببین طرف شریف بوده بی کاره ! علم و صنعت بیکاره ! یکی هم هست پیام کور واحد یون آباد غربی غیر حضوری مدرک گرفته الان تو نیروگاه سمت داره!!

ولی در کل نگاه به مدرک دانشگاه آزاد خعلی جالب نیس بخصوص برای رشته هایی مثل مهندسی برق که حساسیت روش زیاده ولی از اونایی که سوال کردم گفتن بین دانشگاه های آزاد مدرک تی جی رو بیشتر قبول دارن چون میگن به زور مهندس بیرون میده !
و وختی خودمم قبول شدم اینو درک کردم واقعا! من کاردانی دولتی بودم با همون درس خوندن همیشه نمراتم بالای 17 بود الان اینجا 5 ترمه نمیتونم عمومیا رو پاس کنم همش میندازنم ! در حالی که خعلی هم خوب مینویسم و این مشکل من تنها نیست کلا اکثرا اینجا همینن
همزمان من دوستم کرج قبول شد الان فارق التحصیل شده ماها هنوز گیر یه ریاضی 2 و معادلاتیم!

اتفاقا بچسب به همونجا و تی جی نیا چون ارزش داره دوری راهت ! در عوض مطمئنی نمرتو میگیری و قبول میشی و فارق التحصیل میشی....... اینجا اومدنت بیخوده ! معدلت میکشه پایینه تو مدرکتم چیزی قید نمیشه