سنگ قبر

waffen

اخراجی موقت
آقا من داشتم از بیکاری میمردم. :( همینطوری گفتم بیام اینجا این تاپیک رو بزنم دیگه. به هر حال اینهمه تاپیک بیخودی اینجا هست مال مام روش. :redface:

حالا موضوع تاپیک اینه. هر کدوم از دوستان بیان اینجا بگن که بعد از 1000000 سال وقتی سرشون رو گذاشتند مردن :smile: ("خدایی نکرده") میخوان رو سنگ قبرشون چی نوشته بشه ؟؟؟
جان وافن یکم فکر کنید بعد بگید. هرچی که واقعا میخواین.
من که خودم خیلی وقته تصمیم گرفتم و نوشته ی روی سنگ قبرم رو مشخص کردم . روی سنگ قبر من بعد از مرگم نوشته میشه : این جنایت پدرم بود.
حالا شما هم بیاین بگین دیگه. (از بیکاری که بهتره.)

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکراریه
ولی برای اینکه اسپم نشه میگم :دی
هییییییییییی روزگار

waffen

اخراجی موقت
تکراریه
ولی برای اینکه اسپم نشه میگم :دی
هییییییییییی روزگار
کجاش تکراریه ؟:razz:
ولی باحاله. اونو بنویسی مردم به جای اینکه سر فبرت گریه کنند لبخند میزنن. که یه چیز متفاوتیه دیگه.;)
زندگی 2چیز به من آموخت:مرگ آرزوها و آرزوی مرگ....
:cry::cry: منم از اینا میخوام.
ولی خوب یکم بره سنگ قبر طولانیه.:smile:

امیرعلی31

عضو جدید
سوال خیلی جالبیه من دوست دارم متنی رو که پدرم برام نوشته روی سنگ قبرم بنویسن یه متن ادبیه خیلی قشنگه

waffen

اخراجی موقت
سوال خیلی جالبیه من دوست دارم متنی رو که پدرم برام نوشته روی سنگ قبرم بنویسن یه متن ادبیه خیلی قشنگه
:):) مرسی.
به این میگن روش شرکت در بحث. (اولش میگه سوال جالبیه. :smile: نه مثل جوجو و وحید که میگند تکراری:mad::mad:)
خوب یکمش رو بزار ما بخونیم دیگه. (البته اگر اشکال نداره.)

hannah

عضو جدید
اگه میشه واسه من امضام و بنویسید....چون جز این چیز ذیگه ایی نیست :w05:

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته میدونم که اینا رو نمینویسن و مینویسن:جوان ناکام خانم .....با یه شعر تکراری!!!
اگه مامانم اینجا بود کلمو میکند!!!!

waffen

اخراجی موقت
البته میدونم که اینا رو نمینویسن و مینویسن:جوان ناکام خانم .....با یه شعر تکراری!!!
اگه مامانم اینجا بود کلمو میکند!!!!

خوب اگه تو وصیت نامه ی خودت بنویسی دیگه نمی تونند تغییر بدن که. نمیشه آخرین خواست یه بیچاره ای که فوت کرده رو نپذیرفت.
بعدشم اگر گوش نکردند میتونی برگردی حسابی حالشون رو بگیری. :eek:

امیرعلی31

عضو جدید
به این میگن روش شرکت در بحث. (اولش میگه سوال جالبیه. :smile: نه مثل جوجو و وحید که میگند تکراری:mad::mad:)

گام بر خواهم داشت در این پهندشت گیتی چند صباحی لاله زاران را خواهم بوئید در بهاران اندی چندی گوش به اواز دل انگیز بلبلان خواهم داد ترانه ها خواهم خواند .خنده ها گریه ها ونغمه ها مدتی بعد از ان هیولای مرگ را در برابر دیدگان خویشتن نظاره خواهم کرد.
اری من خواهم خفت من دیدگانم را بروی هم مینهم روزی و می خوابم می دانم می دانم. باد بهاران زمستان سرد را دنبال میکند و اورا از پشت کوه ها بدرقه می کند وباز می گردد و همراهش بهار زیبا را میاورد تا چتر سبزش را بر بیکران دشت زندگی بگسترد.....
یه کم طولانیه به خاطر همین چند خطشو براتون بیشتر نمی نویسم.نظر شما چیه؟

mmm98k

عضو جدید
چه سخت !!!!

چه سخت !!!!

سوال سختیه و الان نمیدونم و یه کم فکر میکنم میگم . شما فعلا اینو بخونین :

هميشه از زيبايي گفتن خسته كننده است
گاه درد دل كردن هم مثل نفس كشيدن ضروري مي شود
اما چه مي شود كرد كه اين تنفس را هوايي نيست
به كسي چه
اگر هرچه مي دوي به نقطه ي آغاز مي رسي
تقصير كسي چه
اگر مسير زيستن ات بر محيط يك دايره ي تنگ ترسيم شده است
عمري مي دوي

كه شايد ذره اي احترام يابي
ذره اي آسايش

زير چتر اعتماد متقابل
اما زهي خيال باطل و آرزوي محال
آنها كه از همه به تو نزديك ترند پنجه هايشان براي فشردن خرخره ات از همه قوي تر است
و تو كه نفس هاي آخرت را مي كشي
بهت زده خيره مي ماني كه... آخر چرا؟
و افسوس كه به هنگام يافتن پاسخ اين سؤال
تو ديگر نيستي

چه طور بود ؟!

آخرین ویرایش:

Lillian

عضو جدید
بر سنگ مزارم بنویسید
ازرده دلی خفته در این خلوت خاموش
بنوسید که او زاده غم بودو
ز غم های جهان گشت فراموش

خودم گریه ام گرفت....:cry::cry:

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
گام بر خواهم داشت در این پهندشت گیتی چند صباحی لاله زاران را خواهم بوئید در بهاران اندی چندی گوش به اواز دل انگیز بلبلان خواهم داد ترانه ها خواهم خواند .خنده ها گریه ها ونغمه ها مدتی بعد از ان هیولای مرگ را در برابر دیدگان خویشتن نظاره خواهم کرد.
اری من خواهم خفت من دیدگانم را بروی هم مینهم روزی و می خوابم می دانم می دانم. باد بهاران زمستان سرد را دنبال میکند و اورا از پشت کوه ها بدرقه می کند وباز می گردد و همراهش بهار زیبا را میاورد تا چتر سبزش را بر بیکران دشت زندگی بگسترد.....
میدونی چقدر هزینش میشه؟:biggrin:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجاش تکراریه ؟:razz:
ولی باحاله. اونو بنویسی مردم به جای اینکه سر فبرت گریه کنند لبخند میزنن. که یه چیز متفاوتیه دیگه.;)
پس خوبه من که دوس ندارم برام گریه کنن :smile:
باز شروع کردی :razz::razz::razz:

waffen

اخراجی موقت
;);) خیلی قشنگه.
ممکنه یکمش رو من کش برم:smile:
پس خوبه من که دوس ندارم برام گریه کنن :smile:

باز شروع کردی :razz::razz::razz:
:cry::cry: من که چیزی نگفتم.
تو اصلا با من مشکل داری :mad::razz:
میدونی چقدر هزینش میشه؟:biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:;)

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من داشتم از بیکاری میمردم. :( همینطوری گفتم بیام اینجا این تاپیک رو بزنم دیگه. به هر حال اینهمه تاپیک بیخودی اینجا هست مال مام روش. :redface:

حالا موضوع تاپیک اینه. هر کدوم از دوستان بیان اینجا بگن که بعد از 1000000 سال وقتی سرشون رو گذاشتند مردن :smile: ("خدایی نکرده") میخوان رو سنگ قبرشون چی نوشته بشه ؟؟؟
جان وافن یکم فکر کنید بعد بگید. هرچی که واقعا میخواین.
من که خودم خیلی وقته تصمیم گرفتم و نوشته ی روی سنگ قبرم رو مشخص کردم . روی سنگ قبر من بعد از مرگم نوشته میشه : این جنایت پدرم بود.
حالا شما هم بیاین بگین دیگه. (از بیکاری که بهتره.)
حالا که قسم دادی مینویسم.
نوشته روی سنگ قبر فکور
( حالا که در تمام مدت عمرم نذاشتین روی آرامش را ببینم, لااقل اینجا راحتم بگذارید.)

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

بر سنگ قبر من بنویسید شیشه بود، تنها از این نظر که سرا پا شکسته بود.

بر سنگ قبر من بنویسید این درخت عمری برای هر تبر و تیشه، دسته بود.
بر سنگ قبر من بنویسید کل عمر پشت دری که باز نمی شد نشسته بود....

تا که زفتیم همه یار شدند خفته ایم و همه بیدار شدند ...