معرفی اعضای تالار.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsend

عضو جدید
سلام من محسن هستم دانشجوی سال آخر مواد دانشگاه کرج
متالیک جان شما فارغ التحصیل شدی؟چه سالی؟

mamad67

عضو جدید
معرفی من

معرفی من

سلام
من دانشجوی ترم اول کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی جوشکاری در موسسه دانش پژوهان اصفهان هستم.:)
راستی اینم بگم نفر چهارم المپیاد 87 کاردانی نیز هستم.
خیلی خوشحالم که بتونم فعایت مثمر ثمری داشته باشم.:gol:
البته رشته ی من جنبه ی دو ملیتی داره الان جزء مکانیکیم ارشد جزء متالورژی....!!!!!!:que:

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من محسن هستم دانشجوی سال آخر مواد دانشگاه کرج
متالیک جان شما فارغ التحصیل شدی؟چه سالی؟

سلام، فکر کنم بشناسید منو و منم شمارو بشناسم نمی دونم! فامیلیتون رو بگید شاید شناختم.
86 فارغ شدم!

سلام
من دانشجوی ترم اول کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی جوشکاری در موسسه دانش پژوهان اصفهان هستم.:)
راستی اینم بگم نفر چهارم المپیاد 87 کاردانی نیز هستم.
خیلی خوشحالم که بتونم فعایت مثمر ثمری داشته باشم.:gol:
البته رشته ی من جنبه ی دو ملیتی داره الان جزء مکانیکیم ارشد جزء متالورژی....!!!!!!:que:

سلام
خوش آمدید
موفق باشید

آخرین ویرایش:

creative

عضو جدید
با سلام خدمت نارین عزیز من هم با نام creative تازه وارد این سایت شده ام در زمینه تولید کاشی کف فعالیت میکنم درزیر اطلاعاتی در خصوص لعابهای متالیک برایت مینویسم.
لعبهای متالیک ترکیبی از اکسیدهای فلزی و اکسیدهای سیلیکاتی میباشند.
وبه علت وجوداکسیدآهن دارای رنگی قرمز یا سیاه میباشند.

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه متاسفانه نمی شناسم شما هم اگه می خواید منو بشناسید hojjatmr.blogfa.com

با سلام خدمت نارین عزیز من هم با نام creative تازه وارد این سایت شده ام در زمینه تولید کاشی کف فعالیت میکنم درزیر اطلاعاتی در خصوص لعابهای متالیک برایت مینویسم.
لعبهای متالیک ترکیبی از اکسیدهای فلزی و اکسیدهای سیلیکاتی میباشند.
وبه علت وجوداکسیدآهن دارای رنگی قرمز یا سیاه میباشند.

سلام
لطفا اطلاعات فنی و کارگاهی خود را در تاپیک کارگاه های آموزشی در اختیار بقیه قرار دهید
با تشکر فراوان

reza_1364

مدیر بازنشسته
دوستان دست در دست همديگر دهيد و تايپيك مهندسي مواد را اباد كنيد.اميدوارم من و دوستان بتونم از اطلاعات و تجربه هاتون استفاده ي بهينه را بكنيم.

موفق و سربلند باشيد

mhs13026

عضو جدید
:heart:سلام به همه دوستاي خوب و گلم:heart:
من تازه عضو شدم و واقعا لذت بردم از اينهمه شور و نشاطي كه تو بچه هاس.:w23: منو ياد قديم انداختين:w33:. من سال74 وارد دانشگاه علم و صنعت تو رشته متالورژي صنعتي شدم البته كارشناسي ، و بالاخره در سال 79 فارغ التحصيل شدم.:) حالام فيلد كاريم زياد با رشتم مرتبط نيست. كلي از اصطلاحات دوست داشتنيه متالورژيو كه از يادم رفته بود با شما دوباره به خاطر آوردم. وااي !!! خيلي باحال بود.:w27:
واقعا خسته نباشيد. منم با اجازتون بعضي از مقالاتتونو دانلود كردم و به ياد ايام جوونيم:child: ميخونمشون. الهي همتون موفق و شاد و پر انرژي و دانشمند باشين.:gol::w40:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
:heart:سلام به همه دوستاي خوب و گلم:heart:
من تازه عضو شدم و واقعا لذت بردم از اينهمه شور و نشاطي كه تو بچه هاس.:w23: منو ياد قديم انداختين:w33:. من سال74 وارد دانشگاه علم و صنعت تو رشته متالورژي صنعتي شدم البته كارشناسي ، و بالاخره در سال 79 فارغ التحصيل شدم.:) حالام فيلد كاريم زياد با رشتم مرتبط نيست. كلي از اصطلاحات دوست داشتنيه متالورژيو كه از يادم رفته بود با شما دوباره به خاطر آوردم. وااي !!! خيلي باحال بود.:w27:
واقعا خسته نباشيد. منم با اجازتون بعضي از مقالاتتونو دانلود كردم و به ياد ايام جوونيم:child: ميخونمشون. الهي همتون موفق و شاد و پر انرژي و دانشمند باشين.:gol::w40:

سلام
خیلی خوشحال شدم شخصا از پیامتون
و ممنون از لطفی که به ما داشتید
امیدوارم بیشتر شما رو ببینیم
موفق و پیروز باشید

مهم نیست که کار مرتبط با رشته است یا نه وقتی رضایت کاری وجود داششته باشه
زلال که باشی آسمان د ر توست....

mohannes:-)

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
من تازه عضو شدم.ورودي 86 مواد صنعتي دانشگاه صنعتي اصفهانم.
خوشحال ميشم باهاتون اشنا بشم.

setayesh 88

عضو جدید
تلاش براي معمولي بودن هيچ كمكي به جهان يا فرزندان ما نميكند . هيچ لطفي در اين نيست كه استعدادهاي خود را تحقير كنيم فقط براي اين كه ديگران در كنار ما خود را ضعيف احساس نكنند.
به دنيا مي اييم تا جلال خداوند را اشكار كنيم. وقتي سعي ميكنيم اين جلال را تجلي ببخشيم ناهشيارانه به دوستانمان نيز اجازه ميدهيم كه اين جلال را تجلي ببخشند.
هرچه ازاده تر باشيم كساني كه به ما نزديك ميشوند هم ازاده تر خواهند بود.

mohsend

عضو جدید
تلاش براي معمولي بودن هيچ كمكي به جهان يا فرزندان ما نميكند . هيچ لطفي در اين نيست كه استعدادهاي خود را تحقير كنيم فقط براي اين كه ديگران در كنار ما خود را ضعيف احساس نكنند.
به دنيا مي اييم تا جلال خداوند را اشكار كنيم. وقتي سعي ميكنيم اين جلال را تجلي ببخشيم ناهشيارانه به دوستانمان نيز اجازه ميدهيم كه اين جلال را تجلي ببخشند.
هرچه ازاده تر باشيم كساني كه به ما نزديك ميشوند هم ازاده تر خواهند بود.
جمله زیبایی بود

setayesh 88

عضو جدید
كسي كه به روي درس هاي زندگي اغوش گشايد و خود را با پيش داوري تغذيه نكند همچون برگ سفيدي است كه خداوند كلمات خود را بر ان مي نگارد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.