همیشگی ترین دوست

یکی

عضو جدید

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تا حالا شده احساس تنهایی کنی؟فکر کنی که هیچ کسی نیست که تو رو بفهمه.آره.حتما شده.تو این مواقع سعی میکنی که چه حرکتی انجام بدی؟خیلی از ماها میریم پیش یکی از نزدیکترین دوستانمون تا با درد دل کردن با اون یه کم سبک بشیم.اما حتما باز هم برات این اتفاق افتاده که همون دوستت که از نظرت سنگ صبورته برای تو وقت نداشته باشه.اون وقت چی؟دیگه به نظرت کی هست؟خب من اینجا میخوام یه دوست رو معرفی کنم که از روز اول همه می شناسنش.از بزرگ و کوچیک،پیر و جوون،زن و مرد،دوستی که همیشه برای همه ی ما وقت داره.همیشه به فکر ماست.همیشه خیر وصلاحمونو میخواد.اما ما بی معرفتها خیلی وقت ها از یاد می بریمش یا وقتی کارمون باهاش تموم شد دیگه تا مشکل بعدی سراغش نمیریم.باز هم میریم سراغ افراد دیگه.اما او باز هم پیش خودش می خنده و میگه عیب نداره.باز هم هر موقع کارت گیر کرد بیا پیش من.تا حالا به این موضوع فکر کردی که این دوست عزیز که تنهای تنهای تنهاست دوست داره که تو هم به او یه سری بزنی؟سرتو بگیری بالا بهش بگی سلام.امروز فقط به خاطر خودت اومدم.اومدم که بت بگم چقدر دوستت دارم.ازت تشکر کنم که این قدر به فکر منی و شرمندم که من اون طور که می خوای به فکرت نیستم.می دونم به من حتی به اندازه یه قطره هم نیاز نداری.ولی باز هم شرمندم که برات بنده ی بدی بودم.اگه خوب گوش کنید داره یه صدایی میاد که میگه:[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]یکی اون بالاست که ما رو دوست داره.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif][/FONT]​
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]برگرفته از مجله موفقیت(nedagol.blogfa.com[/FONT]​