ايا شما مسجد ميرويد؟

ايا شما مسجد ميرويد؟

• بله هميشه ميرم

رای: 1 5.0%
  • گهگاهي از روي ميل يا اجبار مي رم

رای: 9 45.0%
  • نه اصلا نمي رم

رای: 10 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    20

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
دوستان عزيز ديروز يك نظرسنجي در مورد نماز خوندن راه انداختيم كه كم وبيش با درصد ثابتي جلو رفت ...
يعني مي شد نتيجه گرفت كه بيش از 50 درصد از دوستان اهل نمازند ..( البت با توجه به عنصر صداقت ) و پل صلاه رو به سرعت و بي خطر رد ميشن
حالا يه نظرسنجي ديگه ... براي اينكه به نسبت نماز و مسجد پي ببريم

ايا شما مسجد ميريد ؟

حكايت

گويند جوانكي بسيجي از پدر همي پرسيد ايا مرا اجازه يست تا با دوستان به مسجد اندر شوم ..
پدر نگاهي از روي حكمت بيانداخت و گفت در اين كار تو شرطي است وان اينكه به نمازت لطمه وارد نشود ...

با سپاس پيشاپيش :gol:

آخرین ویرایش:

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
دوستان عزيز ديروز يك نظرسنجي در مورد نماز خوندن راه انداختيم كه كم وبيش با درصد ثابتي جلو رفت ...
يعني مي شد نتيجه گرفت كه بيش از 50 درصد از دوستان اهل نمازند ..( البت با توجه به عنصر صداقت ) و پل صلاه رو به سرعت و بي طر رد ميشن
حالا يه نظرسنجي ديگه ... براي اينكه به نسبت نماز و مسجد پي ببريم

ايا شما مسجد ميريد ؟

حكايت

گويند جوانكي بسيجي از پدر همي پرسيد ايا مرا اجازه يست تا با دوستان به مسجد اندر شوم ..
پدر نگاهي از روي حكمت بيانداخت و گفت در اين كار تو شرطي است وان اينكه به نمازت لطمه وارد نشود ...

با سپاس پيشاپيش :gol:

این سایت یک خورده فرق میکنه.
من در چند سایت که دیدم .درصد کسانی که نماز نمیخونند بیشتر از 70 درصد بود

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من گزینه 2 رو زدم ولی تا حالا از روی اجبار مسجد نرفتم. همیشه اگر هم رفتم با میل بوده، منتها سعادتش رو ندارم که همیشه و مرتب برم، خیلی دوست دارم بتونم مرتب برم مسجد.

دوستان یه چیزایی گفتن حالا ولی به نظر من اگر معتقد باشی مسجد محل ارتباط بیشتر با خداست (به خاطر معنویتش)، دیگه اینکه آدمهای بد توش میرن (به قول اون دوستمون آخوندا) نباید چندان مهم باشه، اونهام میان با خدا ارتباط بیشتر برقرار کنن، اگر میریم به خاطر خدا میریم نه به خاطر مردم، اگر هم نمیریم که .....

مسجدهای این دوره زمونه که شلوغ ترند معمولا پلاستیک دارن که کفشهاتم با خودتون ببرید، اونهایی هم که خلوته میتونی یه جا قایم کنی یا باز هم دنبال خودت ببری:D

nader azimi

عضو جدید
من گزینه 2 رو زدم ولی تا حالا از روی اجبار مسجد نرفتم. همیشه اگر هم رفتم با میل بوده، منتها سعادتش رو ندارم که همیشه و مرتب برم، خیلی دوست دارم بتونم مرتب برم مسجد.

دوستان یه چیزایی گفتن حالا ولی به نظر من اگر معتقد باشی مسجد محل ارتباط بیشتر با خداست (به خاطر معنویتش)، دیگه اینکه آدمهای بد توش میرن (به قول اون دوستمون آخوندا) نباید چندان مهم باشه، اونهام میان با خدا ارتباط بیشتر برقرار کنن، اگر میریم به خاطر خدا میریم نه به خاطر مردم، اگر هم نمیریم که .....

مسجدهای این دوره زمونه که شلوغ ترند معمولا پلاستیک دارن که کفشهاتم با خودتون ببرید، اونهایی هم که خلوته میتونی یه جا قایم کنی یا باز هم دنبال خودت ببری:D
یعنی اگه اونا نباشن ما ارتباطمون با خدا کمتر میشه؟؟؟؟؟
خیلی جالبه!!!!!!!!!!!!

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسجد محل ما خیلی توپه مخصوصا شبای قدر که دیگه آخرشه !!!!! ( اسم مسجد نمیگم چون شاید اکثر تهرانی ها بشناسن ) خیلی هم مسجد خوشگلی هستش

و پیش نماز مسجدمون هم خیلی حاج آقای خوبی هستش توی زمان بعد انتخابات که خیلی شلوغ شده بود دختر و پسرهای که فرار کرده بودن و اومدن بودن توی کوچه حاج آقا در خونشون باز کرده بود و پناهشون داده بود و کمکشون کرده بود ولی بعدا یه جورایی مورد بازخواست نیروی انتظامی قرار گرفته بود

خلاصه روی این حساب گاهی اوقات میرم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی اگه اونا نباشن ما ارتباطمون با خدا کمتر میشه؟؟؟؟؟
خیلی جالبه!!!!!!!!!!!!

لطفا سریع جبهه نگیر. نگفتم ارتباطتتون با حضور اونها با خدا بیشتر میشه. با دقت اگه بخونی گفتم مسجد (نه آخوندا) محل ارتباط بیشتر با خداست و آخوندا هم میان توش. شما اگه می خوای بری وقتی برو که آخوند توش نیست (البته به عنوان امام جماعت، اگه قبول نداری) وگرنه همه حق دارند برن مسجد من جمله آخوندا، نه؟

nader azimi

عضو جدید
لطفا سریع جبهه نگیر. نگفتم ارتباطتتون با حضور اونها با خدا بیشتر میشه. با دقت اگه بخونی گفتم مسجد (نه آخوندا) محل ارتباط بیشتر با خداست و آخوندا هم میان توش. شما اگه می خوای بری وقتی برو که آخوند توش نیست (البته به عنوان امام جماعت، اگه قبول نداری) وگرنه همه حق دارند برن مسجد من جمله آخوندا، نه؟
چرا باید قبول داشته باشیم؟؟؟؟
من خیلیاشو میشناسم که حتی نمیتونن....
بعد بیایم .....؟

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دو سه باری شب احیا 7 -8 سال پیش رفتم چند بارم دانشجو بودم مابین کلاسا میرفتم میخوابیدم وقتش و ندارم والا میرفتم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا باید قبول داشته باشیم؟؟؟؟
من خیلیاشو میشناسم که حتی نمیتونن....
بعد بیایم .....؟

OH MY GOOOOOD
بابا جناب مهندس مگه من گفتم قبول داشته باش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
نداشته باش (نقطه)
میگم این دلیل نمیشه اگه کسی می خواد بره، نره حتی اگه آخوندا باشن توش. همین (نقطه)
و السلام (نقطه)

hamedplus

عضو جدید
گزینه هاتون کمه!!!
ممکنه یکی همیشه نره مسجد ولی اگه بره از روی اختیار باشه نه اجبار (صادقـــــــــــــــانه)
ولی خیلی حال میده نماز اول وخت اونم تو مسجد