نوع حجاب

نوع حجاب

• مجموع رای دهندگان
    37
  • نظرسنجی بسته .

felor

عضو جدید
دختر 9ساله فک نکنم اصلا بالغ باشه...که بتونه....(حرفای خاک توسری...):D

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این حدیث مال اون زمان و ب اقتضای اون زمان و جامعه جاهلی اون موقع بوده،اگه الان چنین رفتاری رو با یه دختر وپسر بچه بکنی،جنایت کردی !چرا الکی بچه ای رو ک هیجی از این چیزا نمیفهمه،حساس و کنجکاو کرد؟؟ک فردا وقتی بزرگ شد،حجابارو بدره؟؟؟
دختر بچه 6ساله رو نبوس؟؟:surprised:اومد طرفت پرتش کن اونور بگو ای نامحرمه!دیگه نزدیک من نشو ک تا ابد این کارت تو حافظه ش بمونه!
بعدشم احادیثی ک الان موجوده چند برابر احادیثیه ک از پیامبر نقل شده،از کجا معلوم این یکی از تفکرات یه عالم تندرو و متعصب نباشه؟؟؟
عزیزم اولا بچه های الان خییییییییییییلی هم بیشتروضعشون از بچه های دوران جاهلیت بدتره! خودتم اینو خوب میدونی!
یکی از فامیلامون مدیر یه دبستان پسرونه اس؛روزی نیست که از بین همین بچه های 8-9ساله فیلم مستهجن:surprised:جمع نکنه!!!
تعریف میکنه میگه این بچه پسرا حرفهایی بینشون ردوبدل میشه که ما آدم بزرگا میمونیم چه برخوردی بکنیم!
بعدش هم اینکه منظور از نبوسیدن بچه اینی که شوما گفتی نیست ابدا!!! خود حضرت محمد(ع) همیشه پیشانی دخترشو به نشانه علاقه و احترام میبوسیده!
;)
منظور اینه که آقای نامحرم موقع احوالپرسی از دختربچه 6-9ساله به بالا میتونی وقتی اومد جلوت پیشانی بچه رو ببوسی!که هم بچه خوشحال بشه:redface: هم شوما به بچه احترام قائل شده باشی!;)
من که خودم دیدم یکی از پسرای فامیل خیلی با دختربچه ها ورمیره! همش بوسو بغلو! مامان بچه هاهم که ماشالله لباسهایی تنه بچه میده که انگارمجلس عروسیه!
:surprised:
فکر میکنم فراموش کردید این احادیث مربوط به زمانی بود که دختر در سن 9 سالگی ازدواج میکرد و احتمالا همون سال هم بچه دار میشد.
زمانی که پدر بد میدونست دخترش تو خونه خودش PMS داشته باشه.
سن بلوغ جنسی امروزه خیلی پایین اومده ها....توجه داری!
الان تو شهر شما دخترای 9 ساله دوست پسر دارن بعد از دوس پسراشون حامله میشن؟!:eek: عجب.....
خداییش ندیدی دختر 9ساله ای که دوست پسر داره!؟
درکل من هیچ جا همچین چیزی ندیدم....نیست بابا

دختر 9ساله فک نکنم اصلا بالغ باشه...که بتونه....(حرفای خاک توسری...):D

منظوربلوغ جسمی نیست!بهله بدنشون آماده همچین کارایی نیست! منظوربلوغ فکری -جنسی زودرسه!
که حتی تو اروپاهم پایین اومده!

لوتوسو

عضو جدید
عزیزم اولا بچه های الان خییییییییییییلی هم بیشتروضعشون از بچه های دوران جاهلیت بدتره! خودتم اینو خوب میدونی!
یکی از فامیلامون مدیر یه دبستان پسرونه اس؛روزی نیست که از بین همین بچه های 8-9ساله فیلم مستهجن:surprised:جمع نکنه!!!
تعریف میکنه میگه این بچه پسرا حرفهایی بینشون ردوبدل میشه که ما آدم بزرگا میمونیم چه برخوردی بکنیم!
بعدش هم اینکه منظور از نبوسیدن بچه اینی که شوما گفتی نیست ابدا!!! خود حضرت محمد(ع) همیشه پیشانی دخترشو به نشانه علاقه و احترام میبوسیده!
;)
منظور اینه که آقای نامحرم موقع احوالپرسی از دختربچه 6-9ساله به بالا میتونی وقتی اومد جلوت پیشانی بچه رو ببوسی!که هم بچه خوشحال بشه:redface: هم شوما به بچه احترام قائل شده باشی!;)
من که خودم دیدم یکی از پسرای فامیل خیلی با دختربچه ها ورمیره! همش بوسو بغلو! مامان بچه هاهم که ماشالله لباسهایی تنه بچه میده که انگارمجلس عروسی....

الیس جان اون یه مورد بوده،من ک تا حالا ندیدم بچه های 9-6 ساله دستشون این جور چیزا باشه!!بعدشم بچه فیلمو از کجا میاره؟از خونشون دیگه!نرفته سر کوچه بگیره ک!اونم یه مورد بوده و احتمالا ب خاطر بی احتیاطی خانواده بچه
اون پسر فامیلتم عزیزم مریضه!نباید با دیدن یه ادم قضاوت کرد!
ولی با این حرفت موافقم ک سن بلوغ داره میا پایین

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
الیس جان اون یه مورد بوده،من ک تا حالا ندیدم بچه های 9-6 ساله دستشون این جور چیزا باشه!!بعدشم بچه فیلمو از کجا میاره؟از خونشون دیگه!نرفته سر کوچه بگیره ک!اونم یه مورد بوده و احتمالا ب خاطر بی احتیاطی خانواده بچه
اون پسر فامیلتم عزیزم مریضه!نباید با دیدن یه ادم قضاوت کرد!
ولی با این حرفت موافقم ک سن بلوغ داره میا پایین

یه مورد نیست جیگرم! خواهرمم دبیره اونم همین ها رو میگه!
اگه یه سرچی هم تو اخبار و خبرها بکنی روزی نیست که از این جورموارد بدترهم نشنوی!
الان تو همه ی مدارس حتی دبستانهاهم وضع همینه! دختر خواهرم(خودش که دخترخوبو سربه راهیه) اما از بچه های کلاسشون که تعریف میکنه واسم من باور کن شاخ درمیارم! اخه بچه 8-9ساله رو چه به این حرفا!!!

این وضع هم تقصیر خودپدرومادرهاست! اگه به این احادیث توجه میکردیم و این موارد ریز اما مهمو رعایت میکردیم الان وضع این نبود!

بهله بچه اون فیلمو ازتوخونه آورده! بحث هم سره همینه مشکل از ما بزرگتراست!

امثال اون پسرفامیلمونم کم نیست والا!!!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
این وضع هم تقصیر خودپدرومادرهاست! اگه به این احادیث توجه میکردیم و این موارد ریز اما مهمو رعایت میکردیم الان وضع این نبود!

خیر،اینکه پسر 7 ساله با من دهن به دهن میشه،فحش هایی میده که گاهی من حتی نمیدونم یعنی چی که جوابش رو بدم، دلیلش اینه که اموزش درست حسابی نداره!!

اینکه طرف یه داداش(شایدم خواهرش؟!) تو خونه داره،داداشه میشینه فیلم میبینه یا میریزه رو گوشی،بچهه خوشش میاد میبره با دوستاش ببینن!!

درسته،میفهمن که اینچیزا چیه،ولی پسر 18-19 سالشم به زور یه کاری میکنه،اینا که دیگه جای خود داره!!

به نظر من،بهتره در این مورد،اموزش داده بشه!! چیزایی که سر کلاس تنظیم به دانشجو ها میگن،تکرار دانسته های راهنمایی اونهاست!!(برا ما راهنمایی بود،حالا شده ابتدایی!!!) دلیلش هم اینه که دیگه مامان ها به اونصورت جواب من چجوری به دنیا اومدم بچه ها رو با دعا کردم خدا تو رو بهمون داد یا کلاغه از تو دودکش انداختت تو بغلم نمیدن!!!

یعنی،شعور جمعی اجتماع بالاتر رفته و خونواده ها سعی میکنن یه جوری بچه رو از مسایل اگاه کنن،از اون طرف،به شدت سرکوب میشن و این براشون مشکل ایجاد میکنه که به فساد کشیده میشن!!

این فامیل ما،دو تا دختر داره فقط،بعد اینا افتاب مهتاب ندیده ی مطلق هستن!! اینا رفته بودن خونه ی یکی از همسایه ها،اون پسر داشته بود،خواسته بود عوضش بکنه، بزرگه پرسیده بود اون چیه؟! مامانه گفته بود این بی تربیتی کرده،دم در اورده!!! اینم تا میاد خونه،از مامانش میپرسه که اگه منم کار بد بکنم،دم در میارم؟!! خلاصه مادرشون پی داستان رو گرفت(که یعنی چی دم در اورده؟!) و تبدیل به یه دعوای واقعی و خیلی بزرگ بین دو همسایه شد و حتی خونشون رو عوض کردن!!
هه هه ماخ!! یعنی هنوز این ماجرا،اسب خنده هستش برای ما روبات ها رو همیشه مسخره میکنیم!!! دختر و پسر تو فامیل مسخرشون میکنه!!

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیر،اینکه پسر 7 ساله با من دهن به دهن میشه،فحش هایی میده که گاهی من حتی نمیدونم یعنی چی که جوابش رو بدم، دلیلش اینه که اموزش درست حسابی نداره!!

اینکه طرف یه داداش(شایدم خواهرش؟!) تو خونه داره،داداشه میشینه فیلم میبینه یا میریزه رو گوشی،بچهه خوشش میاد میبره با دوستاش ببینن!!

درسته،میفهمن که اینچیزا چیه،ولی پسر 18-19 سالشم به زور یه کاری میکنه،اینا که دیگه جای خود داره!!

به نظر من،بهتره در این مورد،اموزش داده بشه!! چیزایی که سر کلاس تنظیم به دانشجو ها میگن،تکرار دانسته های راهنمایی اونهاست!!(برا ما راهنمایی بود،حالا شده ابتدایی!!!) دلیلش هم اینه که دیگه مامان ها به اونصورت جواب من چجوری به دنیا اومدم بچه ها رو با دعا کردم خدا تو رو بهمون داد یا کلاغه از تو دودکش انداختت تو بغلم نمیدن!!!

یعنی،شعور جمعی اجتماع بالاتر رفته و خونواده ها سعی میکنن یه جوری بچه رو از مسایل اگاه کنن،از اون طرف،به شدت سرکوب میشن و این براشون مشکل ایجاد میکنه که به فساد کشیده میشن!!

این فامیل ما،دو تا دختر داره فقط،بعد اینا افتاب مهتاب ندیده ی مطلق هستن!! اینا رفته بودن خونه ی یکی از همسایه ها،اون پسر داشته بود،خواسته بود عوضش بکنه، بزرگه پرسیده بود اون چیه؟! مامانه گفته بود این بی تربیتی کرده،دم در اورده!!! اینم تا میاد خونه،از مامانش میپرسه که اگه منم کار بد بکنم،دم در میارم؟!! خلاصه مادرشون پی داستان رو گرفت(که یعنی چی دم در اورده؟!) و تبدیل به یه دعوای واقعی و خیلی بزرگ بین دو همسایه شد و حتی خونشون رو عوض کردن!!
هه هه ماخ!! یعنی هنوز این ماجرا،اسب خنده هستش برای ما روبات ها رو همیشه مسخره میکنیم!!! دختر و پسر تو فامیل مسخرشون میکنه!!

من نمیدونم چرا کلا متوجه نمیشم شما منظورت چیه! ادبیات نوشتنتون یه جورخاصیه! ازجملاتتون سردرنمیارم!اینو یه جای دیگه هم بهتون گفته بودم!
جدی میگم متوجه نمیشم منظورتونو!

خب الان توهمین مثالی که شمازدین خونواده ای فقط 2تا دختر داشته اینا تاحالا پسری رو ندیده بودن!سنشونم کم بوده! زمان مناسبی نبوده واسه روبرو شدن با همچین صحنه ای! باید مادراون پسر مراعات میکرد پسرشو میبرد تویه اتاق دیگه پوشکشو عوض میکرد! من کاری به اینکه بعدش 2تاخونواده دعواشون شده ندارم!
این وسط ذهن پاک اون دخترکوچولو بیخودی مشغول شده به مساله ای که هنوز زوده واسش توضیح داد!

باید یه سری مسائلی رو رعایت کنیم و گرنه وضع ازاینی که هست بدترمیشه!مثلا ازدستوارت دینی گفته شده جای خواب بچه رو وقتی به6سال رسید از پدرمادرجدا کنید واسه همینه که همچین اتفاقاتی مثه بالا نیفته! یعنی بچه صحنه ای رونبینه که بعد ذهنش درگیر مسائلی بشه که هنو واسش زوده!
ممکنه دچار ترس,اضطراب,افسردگی و خیلی مشکلات دیگه بشه!

حجاب هم تنها به معنی پوشش نیست!حجاب یعنی حائل قائل شدن!هر آدمی یه حریمی داره!

CRYSTALIN

عضو جدید
سلام فرهنگ سازي هر موضوعي از كودكي بايد شروع شه اون هم از خونواده ولي من نمي دونم چرا وقتي ادمها بزرگ ميشن همه چي يادشون ميره بعضي از اقايون حجاب چشم يادشون ميره بعضي از خانمها هم الا ماشاا...من تمام مواردذكر شده در مورد كودكان رو قبول دارم و اين هم نوعي حجاب هست وهم تربيت روابط اجتماعي

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
این وسط ذهن پاک اون دخترکوچولو بیخودی مشغول شده به مساله ای که هنوز زوده واسش توضیح داد!

خوب اون دختر کوچولو و ذهن پاکش،کلاس اول راهنمایی بود!! الان یک دبیرستانه،فک کنم هنوز فکر کنه دعواشون سر این بوده که چرا اون پسره دم در اورده بوده،به اینا اطلاع ندادن که اینا نرن خونه ی اونها!!

به نظر من،اگر تو مدرسه و خونواده،به این خانم یاد داده میشد که اون دم نیست،و چه کاربرد هایی داره،این دعوا هیچقوت صورت نمی گرفت،سوژه ی خنده ی یه جماعت 25-30 نفری واسه این همه سال تامین نمیشد!!

بحث من اینه که اره!! خواهر و برادر رو نمیشه تو یه تخت بغل هم خوابوند!! ولی مادر و بچه ی 10ساله،حرف مزخرفیه!!! البته فقط در صورتی که بابای محترم رعایت بکنه!(که رعایت نمیکنه!!)

این که یه پسر 18-19 ساله،بخواد با بغل کردن و بوسیدن یه دختر 9 ساله که اتفاقا اندام زنانگیش شکل گرفته(چی؟ دختر 16 سالش الان.....!! استغفر.... ببین ادمو مجبور میکنن که چه چیزایی بگه!) بخواد تحریک بشه،دیگه واقعا خاک بر سر اون پسره!!
من کلا روابطم با بچه های کوچیک تر از 2 سال از خودم،مزخرفه و نمیتونم تحملشون کنم و معمولا اونا هم از من فرارین!! ولی داداشم،بچه های کوچیک تا میبیننش میپرن تو بغلش و ول کنش نیستن!! دلیلش که الان فکر میکنم اینه که این میبوستشون و باهاشون بازی میکنه اونام خوششون میاد!!!
راست میگی! بچه های کوچیک رو نباید دست پسر های بزرگ!

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب اون دختر کوچولو و ذهن پاکش،کلاس اول راهنمایی بود!!

اینو الان دارید اینجوری میگید که منو ضایع کرده باشین!وگرنه مطمئنم که سنش کم بوده!!!

به نظر من،اگر تو مدرسه و خونواده،به این خانم یاد داده میشد که اون دم نیست،و چه کاربرد هایی داره،این دعوا هیچقوت صورت نمی گرفت،سوژه ی خنده ی یه جماعت 25-30 نفری واسه این همه سال تامین نمیشد!!

درسته که باید کم کم فرق ظاهری بین دختروپسر رو به بچه ها گفت! اما لزومی نداره ذهنشونو به مسائلی که هنوز واسشون زوده مشغول کرد!

بحث من اینه که اره!! خواهر و برادر رو نمیشه تو یه تخت بغل هم خوابوند!! ولی مادر و بچه ی 10ساله،حرف مزخرفیه!!! البته فقط در صورتی که بابای محترم رعایت بکنه!(که رعایت نمیکنه!!)

تو تاپیک گفته شده بسترخواب پسربچه 10 ساله رو از زنها جدا کنید!نگفته مادربچه!خودتونم دارید میگید اگه بابای محترم رعایت کنه که نمیکنه! بنابراین پس باید جدا کرد!

این که یه پسر 18-19 ساله،بخواد با بغل کردن و بوسیدن یه دختر 9 ساله که اتفاقا اندام زنانگیش شکل گرفته(چی؟ دختر 16 سالش الان.....!! استغفر.... ببین ادمو مجبور میکنن که چه چیزایی بگه!) بخواد تحریک بشه،دیگه واقعا خاک بر سر اون پسره!!

خیلی از پسرا اینجورین! خودتونم پسرید میدونید چی میگم!!!

من کلا روابطم با بچه های کوچیک تر از 2 سال از خودم،مزخرفه و نمیتونم تحملشون کنم و معمولا اونا هم از من فرارین!! ولی داداشم،بچه های کوچیک تا میبیننش میپرن تو بغلش و ول کنش نیستن!! دلیلش که الان فکر میکنم اینه که این میبوستشون و باهاشون بازی میکنه اونام خوششون میاد!!!

بهله دقیقا همینطوره! فقط نکته ای که وجودداره اینه که اون دختربچه کوچولو نمیفهمه داره ازش سوءاستفاده میشه!

راست میگی! بچه های کوچیک رو نباید دست پسر های بزرگ!

خب اره دیگه دختربچه 8-9 ساله رو نباید دست پسرهای بزرگ داد!

نارنجیهاش جواب منه!!!;)

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو الان دارید اینجوری میگید که منو ضایع کرده باشین!وگرنه مطمئنم که سنش کم بوده!!!

نه باور کن یک راهنمایی بود!! واسه همین شده بود اسب خنده!!البته این یارو دختره یه معجزه و استثنای عالم بشریت هستش!! میگم خونواده ی ما،کلا مذهبی شدیده!! مخصوصا خونواده ی مادرم و این دختره دیگه یه نمونه ی به تمام معناشه!!

درسته که باید کم کم فرق ظاهری بین دختروپسر رو به بچه ها گفت! اما لزومی نداره ذهنشونو به مسائلی که هنوز واسشون زوده مشغول کرد!

دقیقا....برای همین باید برای دوره ی ابتدایی، از روان شناس های حرفه ای استفاده کرد!! این دوره،شخصیت و طرز فکر بچه شکل میگیره!! عمرا کسی بتونه شخصیت بچه ها رو بعد از این دوره، ولو به زور عوض کنه!!

تو تاپیک گفته شده بسترخواب پسربچه 10 ساله رو از زنها جدا کنید!نگفته مادربچه!خودتونم دارید میگید اگه بابای محترم رعایت کنه که نمیکنه! بنابراین پس باید جدا کرد!

اره دیگه...همونجوری که گفتم بابای بچه ها رعایت نمیکنه و همون بهتر که جدا باشه اصلا!!!

خیلی از پسرا اینجورین! خودتونم پسرید میدونید چی میگم!!!
والا ما یه مدل همسن خودمون رو داریم کاری به کار نمونه های جدید ترش نداریم دیگه!!

بهله دقیقا همینطوره! فقط نکته ای که وجودداره اینه که اون دختربچه کوچولو نمیفهمه داره ازش سوءاستفاده میشه!
:mad: داداش من از بچه سواستفاده کن نیست!! تازه اون هم سنش پایینه!! نمیگم چیزی حالیش نیست که جوک گفتم!!ولی بچه باز نیست و این کارا از هر کسی بر نمیاد!!باور کن!!

خب اره دیگه دختربچه 8-9 ساله رو نباید دست پسرهای بزرگ داد!
اره کاملا موافقم.... فقط باید دختر های همسن خودشون رو داد دستشون... ماخ!

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه باور کن یک راهنمایی بود!! واسه همین شده بود اسب خنده!!البته این یارو دختره یه معجزه و استثنای عالم بشریت هستش!! میگم خونواده ی ما،کلا مذهبی شدیده!! مخصوصا خونواده ی مادرم و این دختره دیگه یه نمونه ی به تمام معناشه!!
خودت داری میگی دختره استثناست بین بچه های امروزی!

دقیقا....برای همین باید برای دوره ی ابتدایی، از روان شناس های حرفه ای استفاده کرد!! این دوره،شخصیت و طرز فکر بچه شکل میگیره!! عمرا کسی بتونه شخصیت بچه ها رو بعد از این دوره، ولو به زور عوض کنه!!

موافقم!
:surprised::surprised:

اره دیگه...همونجوری که گفتم بابای بچه ها رعایت نمیکنه و همون بهتر که جدا باشه اصلا!!!

منم که یه هفته اس تو این تاپیک دارم مینو میگم آخه!کو گوشه شنوا!!!! این یعنی حجاب قائل شدن بین زندگی خصوصی پدرومادر با بچه ها!;)

والا ما یه مدل همسن خودمون رو داریم کاری به کار نمونه های جدید ترش نداریم دیگه!!

به به هردم ازاین باغ بری میرسد....تازه ترازتازه تری میرسد!!!

:mad: داداش من از بچه سواستفاده کن نیست!! تازه اون هم سنش پایینه!! نمیگم چیزی حالیش نیست که جوک گفتم!!ولی بچه باز نیست و این کارا از هر کسی بر نمیاد!!باور کن!!

خودتونم دارید میگید حالیش میشه این مسائلو!!!
من که نگفتم بچه بازه!

اره کاملا موافقم.... فقط باید دختر های همسن خودشون رو داد دستشون... ماخ!

این همه من حرف زدم که آخرش این نتیجه رو بگیری آره؟؟؟

راستی این ماخ یعنی چه؟؟؟

نارنجیهاش جوابه منه!!!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به هردم ازاین باغ بری میرسد....تازه ترازتازه تری میرسد!!!

چیه خوب؟ با بزرگ تر نه،با کوچیک تر نه!! باید با همسن خودت باشی دیگه!

خودتونم دارید میگید حالیش میشه این مسائلو!!!
اساسا فک کنم از همون وسط های ابتدایی،همه چی حالیشونه دیگه همه!!

این همه من حرف زدم که آخرش این نتیجه رو بگیری آره؟؟؟

هه هه ماخ! اره دیگه! طرف باید همسن خودش رو باهاش بپره نه کوچیک تر،نه بزرگ تر...

ماخ مخفف " مردم از خنده" هستش! کپی رایت داره! لطفا استفاده نکنین!!

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چیه خوب؟ با بزرگ تر نه،با کوچیک تر نه!! باید با همسن خودت باشی دیگه!

هه هه ماخ! اره دیگه! طرف باید همسن خودش رو باهاش بپره نه کوچیک تر،نه بزرگ تر...

ماخ مخفف " مردم از خنده" هستش! کپی رایت داره! لطفا استفاده نکنین!!

منظورت از پریدن با هم سنمون ازدواج بود دیه!!!;)

نترس جایی کلمه"ماخ"رواستفاده نمیکنم!چون هم خوشم نیومده هم اگه بگمم فک نکنم کسی چیزی ازش بفهمه!!!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
"نترس جایی کلمه"ماخ"رواستفاده نمیکنم!چون هم خوشم نیومده هم اگه بگمم فک نکنم کسی چیزی ازش بفهمه!!! " هه هه ماخ!! هیچکس خوشش نیومده!! و واسه همین بهش عادت کردم!! چیزی که دیگران همه ازش استفاده کنن باحال نیست دیگه!

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
"نترس جایی کلمه"ماخ"رواستفاده نمیکنم!چون هم خوشم نیومده هم اگه بگمم فک نکنم کسی چیزی ازش بفهمه!!! " هه هه ماخ!! هیچکس خوشش نیومده!! و واسه همین بهش عادت کردم!! چیزی که دیگران همه ازش استفاده کنن باحال نیست دیگه!
هه هه!!!منم کلمات مختص به خودم رو دارم آقا !