نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed.yadollahi

عضو جدید
lilibit2 ،جان من یادت نره،فردا حتما بپرسی ها.منتظر ایمیلت هستم.در مورد تکمیل ظرفیت بهمن هم بپرس.ممنون.
به مناسبت پخش برنامه 90،اینم پست 90.

lilibit2

عضو جدید
منم مثاه خودت اصلا نمی خواستم برم سر امتحان! ساعت 3.15 زد بسرم برم امتحان بدم ساعت 4.15 رسیدم به جلسه دل و زدم بدریا گفتم یا حق بدون استرس هرچی تونستم و بلد بودم زدم

t3time

عضو جدید
از وقتی نتایجو زدن همینجوووور تو بهت موندم...مگه میشه آخه اسکیس این همه تاثیر بزاره رو تراز...از 6700 الان شدم 6000...اسکیسم در حد متوسط بود ولی اگه سفیدم تحویل میدادم نباید اینجور میشد

t3time

عضو جدید
دوستانی که مثل من هستن خواهشا بیکار نشینن اعتراض کنن...
امروز مرکز آزمون بودم ...حدود 30 40 تایی واسه اعتراض اومده بودن اگه جمعیت معترض زیاد باشه شاید تکمیل ظرفیت واسه همین مهرم بزارن...همه چی بستگی به خودممممممممون داره

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که مثل من هستن خواهشا بیکار نشینن اعتراض کنن...
امروز مرکز آزمون بودم ...حدود 30 40 تایی واسه اعتراض اومده بودن اگه جمعیت معترض زیاد باشه شاید تکمیل ظرفیت واسه همین مهرم بزارن...همه چی بستگی به خودممممممممون داره
دقیقا حتی یکی از دوستای من دیروز رفته بود میگفت 60 نفری بودیم ار طرف پرسیده بوده گفته اگر اعتراضات زیاد باشه همینجور تکمیل ظرفیت خوبی برمیدارن

saeed.yadollahi

عضو جدید
کوروش جان،راست میگین؟من با نفر آخر اختلافم فقط 8نفره یعنی میتونم امیدوار باشم.شیراز می خواستم.
باید چکار کنم؟

mahfo

کاربر بیش فعال
دقیقا حتی یکی از دوستای من دیروز رفته بود میگفت 60 نفری بودیم ار طرف پرسیده بوده گفته اگر اعتراضات زیاد باشه همینجور تکمیل ظرفیت خوبی برمیدارن

شما چیکار کردی آقا کوروش ؟همون سراسریو میری؟ من با اختلاف 1 نفر قبول نشدم;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوروش جان،راست میگین؟من با نفر آخر اختلافم فقط 8نفره یعنی میتونم امیدوار باشم.شیراز می خواستم.
باید چکار کنم؟
آره بنده خدا رفیق من خیلی ناراحته چون باید بره خدمت 4 نفر تا تهران مرکز کم اورد فقطم تهران مرکز رو زده بود

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چیکار کردی آقا کوروش ؟همون سراسریو میری؟ من با اختلاف 1 نفر قبول نشدم;)
من آره دیروزم با دکتر امیری رئییس دانشکده معماری گیلان کلاس داشتم علوم تحقیقاتم قبول شدم اما خب همین رشت رو یه ترم میریم فعلا ایشالا انتقالی بگیریم;)

mahfo

کاربر بیش فعال
من آره دیروزم با دکتر امیری رئییس دانشکده معماری گیلان کلاس داشتم علوم تحقیقاتم قبول شدم اما خب همین رشت رو یه ترم میریم فعلا ایشالا انتقالی بگیریم;)

به سلامتی.ان شاالله که ترم بعد انتقالیتون درست شه.پس من اگه تکمیل ظرفیت باشه جای شما میرم علوم تحقیقات:smile:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلامتی.ان شاالله که ترم بعد انتقالیتون درست شه.پس من اگه تکمیل ظرفیت باشه جای شما میرم علوم تحقیقات:smile:
ایشالا خیلی ها مثل من نمیرن پس باید بگیرن تا این جیبشون پر شه. در ضمن من از همه عذر میخوام که قبول شدم ونمیرم جای شما رو گرفتم:(

mahfo

کاربر بیش فعال
ایشالا خیلی ها مثل من نمیرن پس باید بگیرن تا این جیبشون پر شه. در ضمن من از همه عذر میخوام که قبول شدم ونمیرم جای شما رو گرفتم:(

نه بابا این حرفا چیه...؟ من که قبولم میشدم نمیرفتم.حالا خداکنه بهمن تکمیل ظرفیت بگیرن

a65

عضو جدید
جند صفحه تاپیک رو خوندم خوشحال شدم اکثرا قبول شدیم یا با اختلاف کم موندین برای تکمیل ظرفیت بهمن.
منم تبریز قبول شده میباشم :w23: همتون موفق باشین بچه ها

saeed.yadollahi

عضو جدید
[h=1]پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرایط ارشد بدون کنکور 93[/h]سایت آزمون دکتری (Phd Azmoon.Net) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۳ :ضوابط و نحوه ثبت‌ نام و پذیرش بدون آزمونفارغ‌التحصیلان ممتاز دوره کارشناسی در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد.
زمان ثبت‌ نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد متقاضیان دوره‌های بدون آزمون نیز جهت استفاده از این تسهیلات باید ثبت‌ نام کنند.( زمان ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد همزمان با ثبت نام ارشد با آزمون است)
فارغ التحصیلان واجد شرایط پذیرش بدون آزمون در هر سال تحصیلی فقط برای یک بار و فقط در همان دوره امکان استفاده از این امتیاز را دارند.
پذیرش دانشجو فقط در رشته همنام و یا متجانس امکانپذیر است و دانشجویانی که دارای دروس معادل سازی شده باشند، هرچند که دارای معدل کل بالای ۱۷ باشند مشمول پذیرش بدون آزمون نمی‌شوند.
داوطلبانی که جزو ۱۰ درصد فارغ‌التحصیلان برتر بر اساس تعداد ثبت‌ نام شدگان محل دانشگاهی در رشته مربوطه و در سال ورود باشند مشمول استفاده از این دوره هستند
در پذیرش بدون آزمون رتبه اکتسابی داوطلب در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ملاک عمل قرار نمی‌گیرد، فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی پیوسته باید حداکثر طی مدت هشت نیمسال و متقاضیان فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته باید حداکثر طی مدت چهار نیمسال دوره‌های مذکور را به پایان رسانده باشند.
دانشجویانی که از مرخصی بدون احتساب در سنوات استفاده کرده‌اند در صورتی مشمول پذیرش بدون آزمون می‌شوند که مجموع تعداد نیمسال‌های تحصیلی آنها از هشت برای کارشناسی پیوسته و چهار برای کارشناسی ناپیوسته تجاوز نکرده باشند.
فارغ التحصیلان واجد شرایط پذیرش بدون آزمون در هر سال تحصیلی فقط برای یک بار و فقط در همان دوره امکان استفاده از این امتیاز را دارند، پذیرش دانشجو فقط در رشته همنام و یا متجانس امکانپذیر است البته در صورتی کهگرایش فارغ‌التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته وجود نداشته باشد یکی از گرایش‌های رشته موردنظر توسط فارغ‌التحصیل انتخاب و در فرم ثبت‌ نام اینترنتی پذیرش بدون آزمون درج می‌شود.
براساس این گزارش، صرف دارا بودن شرایط ثبت‌ نام برای پذیرش بدون آزمون به منزله قبولی نیست، چرا که پذیرش بر اساس ظرفیت موجود و اولویت افراد است، بنابراین به منظور استفاده از امکان قبولی در آزمون در صورت عدم پذیرش از طریق بدون آزمون به داوطلبان توصیه می‌شود که در آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته نیز شرکت کنند.
مرکز آزمون پس از انقضاء مهلت ثبت‌ نام، واجدین شرایط پذیرش را بر اساس معدل رتبه بندی کرده و با توجه به ظرفیت مربوطه پذیرش این افراد با اولویت محل تحصیل و در صورت عدم پذیرش به صورت کشوری انجام می‌شود.
همچنین دانشجویانی که از طریق امتیاز پذیرش بدون آزمون در محل‌های دانشگاهی ثبت‌ نام می‌کنند حق درخواستانتقال به سایر محل‌های دانشگاهی را ندارند
.

بوطیقا 5

عضو جدید

سلام،این جریان انتقالی چیه ؟ یه توضیحی ،راهنمایی میکنی.......رفتم از یونی خودمون پرسیدم میگه هیس اصلا حرفشو نزن...........:surprised:میگم ای بابا شما دیگه چرا ؟،فکر کنم مبدا و مقصد وقاطی کرده بود:razz:

رفتم سر کلاس، اساتید دکترو دیدم ،کلا قید مرحله دکترارو زدم نمیدونم چه بلایی سرشون اومده بود..........:razz::cool:

آخرین ویرایش:

sheelan

عضو جدید
بچه ها ثبت نام ازادکیه؟ من میخوام شنبه برم ،مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

beni belazi

کاربر بیش فعال
سلام دوستان.
تبریک به همه قبولیا
اینم کارنامه منمشاهده پیوست 173057مشاهده پیوست 173058
سلامتی دوستایی که همه جوره تو این سایت کمک بچه ها کردن ، تک اف و وروجک و همراهی و DDDIQ و HAGIR و NIMAو RED CODE و........
سلامتی اونا که امید میدادن بهمون
سلامتی اونا که کلاس رفتنو اطلاعاتشونو سخاوتمندانه به ماها دادن
سلامتی اونا که شاغلن مثل خودم و کلاس و.... نرفتن و حتی واسه امتحانا مرخصی ساعتی گرفتن
سلامتی مامان باباها
سلامتی همکارام
سلامتی همکلاسای جدید(تهران شمالیا)

من که فقط تراز تئوریم از این آخرین نفر بیشتر بوده...چه حماقتی کردم اسکیس ندادم..

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،این جریان انتقالی چیه ؟ یه توضیحی ،راهنمایی میکنی.......رفتم از یونی خودمون پرسیدم میگه هیس اصلا حرفشو نزن...........:surprised:میگم ای بابا شما دیگه چرا ؟،فکر کنم مبدا و مقصد وقاطی کرده بود:razz:

رفتم سر کلاس، اساتید دکترو دیدم ،کلا قید مرحله دکترارو زدم نمیدونم چه بلایی سرشون اومده بود..........:razz::cool:
سراسری؟؟ آره انتقالی رو میشنوند سریع میگند نه نه نمیشههه ولی مهمان رو گفت مشکلی نداریم تا 2 ترم خب یه ترم آدم میره 2 ترم میهمان ترم آخرم که پایان نامه است کلاس نمیریم تموم شد دیگه ارشد مبارک باشه:biggrin: این استاد ماهم قاطی بودند اکثرا نصف کلاس از کسایی بود که افتاده بودند میخندید میگفت حال میده ارشد دانشجو بیفته:razz:

بوطیقا 5

عضو جدید
سراسری؟؟ آره انتقالی رو میشنوند سریع میگند نه نه نمیشههه ولی مهمان رو گفت مشکلی نداریم تا 2 ترم خب یه ترم آدم میره 2 ترم میهمان ترم آخرم که پایان نامه است کلاس نمیریم تموم شد دیگه ارشد مبارک باشه:biggrin: این استاد ماهم قاطی بودند اکثرا نصف کلاس از کسایی بود که افتاده بودند میخندید میگفت حال میده ارشد دانشجو بیفته:razz:

آره سراسری. متشکر دوست عزیز ........
اره نمیدونم چی بهشون گذشته اینجوری شدن......:razz:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه ثبت نام نیمه دومی های علوم تحقیقات کی هس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا