خدا

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان قبول نمیکنی نکن .....زور که نیست .....لا اکراه فی الدین ......هیچ وقت منو به خاطر کار تو توبیخ نمیکنن .....و بالعکس
میگی خدا نیست ....آره تو راس میگی نیست .....این نظر خودته و برای خودت خیلی ارزش داره ......
ولی من قبول دارم .....اثبات میخوای؟......من هرچی گفتم شما یه بامبول دیگه دراوردید........بعضی چیزا رو نمیشه اثبات کرد باید حسش کنی ......مثلا قبلا گفتم .....شما هیچ وقت نمیتونید اثبات کنید که وجود دارید ......ابزار انسان برای اثبات یه چیزی ادراک پنج گانه هستش که اینا هخودش بعد از تعریف وجود معنا پیدا میکنند .....به نظر من از جز نمیشه به کل رسید .....واسه همینه که بچه ای که تو رحم مادره هیچ وقت نمیتونه این دنیا رو درک کنه ......
این نظر شخصیه منه ......چرا دیگه با هم جنگ و جدل کنیم .......نمیخوای قبول نکن ......
زیاده جسارت است:gol:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا جان قبول نمیکنی نکن .....زور که نیست .....لا اکراه فی الدین ......هیچ وقت منو به خاطر کار تو توبیخ نمیکنن .....و بالعکس
میگی خدا نیست ....آره تو راس میگی نیست .....این نظر خودته و برای خودت خیلی ارزش داره ......
ولی من قبول دارم .....اثبات میخوای؟......من هرچی گفتم شما یه بامبول دیگه دراوردید........بعضی چیزا رو نمیشه اثبات کرد باید حسش کنی ......مثلا قبلا گفتم .....شما هیچ وقت نمیتونید اثبات کنید که وجود دارید ......ابزار انسان برای اثبات یه چیزی ادراک پنج گانه هستش که اینا هخودش بعد از تعریف وجود معنا پیدا میکنند .....به نظر من از جز نمیشه به کل رسید .....واسه همینه که بچه ای که تو رحم مادره هیچ وقت نمیتونه این دنیا رو درک کنه ......
این نظر شخصیه منه ......چرا دیگه با هم جنگ و جدل کنیم .......نمیخوای قبول نکن ......
زیاده جسارت است:gol:
سهیل کسی منکر وجود خدا نیست ولی به این معنی که آخوندا میگن هم نیست هر کسی یه جوری خدا رو درک میکنه ولی آخوندا میخوان تحمیل کنن که همون جوری که ما میگیم درسته

computer-engi

عضو جدید
سهیل کسی منکر وجود خدا نیست ولی به این معنی که آخوندا میگن هم نیست هر کسی یه جوری خدا رو درک میکنه ولی آخوندا میخوان تحمیل کنن که همون جوری که ما میگیم درسته
روحانی ها از خودشون در نمیارند!
یک توصیه : هر وقت آخوندی حرفی زد منبعشو چک کن! ازش بپرس از کجا این حرف رو می زنی! اون موقع متوجه میشی که اکثرا بر اساس کتابهای امام جعفر صادق و شاگردانشه!
البته! ای کاش حرفهای صدای آمریکا و بی بی سی رو هم با منبع چک کنید!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک توصیه : هر وقت آخوندی حرفی زد منبعشو چک کن! ازش بپرس از کجا این حرف رو می زنی! اون موقع متوجه میشی که اکثرا بر اساس کتابهای امام جعفر صادق و شاگردانشه!
.....................................................................................................
چون چند بار از شما بی ادبی دیدم ترجیح میدم جواب ندم

mehrshad53

اخراجی موقت
.....................................................................................................
چون چند بار از شما بی ادبی دیدم ترجیح میدم جواب ندم

افرین:gol:

به خصوص کسی که به مادر و خواهر بقیه فحش هرزه میده.
حالم بهم میخوره وقتی فکرشو میکنم.
افتخاری هستند برای خدا و اسلام و همون بهتر که به کوروش هم توهین میکنن!!!!

s.mojdeh

عضو جدید
هر كس براي شناختن خدا بايد اول خودش رو بشناسه .
اگر تونستي درك كني كه از چه چيزي بوجود آمدي و تونستي لمس كني و بفهمي تمام مراحل رشد يك جنين رو ، اونوقته كه ديگه هيچ حرف اضافه اي براي گفتن نداري .
تا حالا به فيلم هاي اعماق اقيانوس ها نگاه كردي ؟
تا حالا به ستاره ها و كهكشان ها فكر كردي ؟
تا حالا به اين همه نظم و هماهنگي فكر كردي ؟
...

• Like
واکنش ها: elma

mehrshad53

اخراجی موقت
ای سهیل ای یار خوب و خوشگلم!
هر کسی گوید هر انچه حس کند
تو همی حس کرده ای او را ولی
دیگری شاید کمی فس فس کند!!!
هر تفکر که بود سخت و سترگ
چون دقیقش بنگری پس پس کند!( یعنی باد در میکنه!)
مهرشاد(ض)
23/12/88
دو روز قبل از سوسک شدن:eek:

computer-engi

عضو جدید
افرین:gol:

به خصوص کسی که به مادر و خواهر بقیه فحش هرزه میده.
حالم بهم میخوره وقتی فکرشو میکنم.
افتخاری هستند برای خدا و اسلام و همون بهتر که به کوروش هم توهین میکنن!!!!

در اسلام اگر سیلی خوردی حق داری یکی بزنی بر خلاف مسیحیت! به خاطر همین از اسلام خوشم میاد!
در مواقعی که برخی فارسی زبان ها به ترکها توهین قومیتی می کنند من هم حق درام به اونها توهین کنم! این حق شرعی و حقوقی منه!;)
البته اگه تکرار بشه بازم این کار رو می کنم!
تمام تلاشم رو می کنم تا شما رو از بالای ابرها بیارم پایین!:biggrin:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهرشاد(ض)
23/12/88
:eek::eek::eek:

elma

عضو جدید
خوب حرف بدی نزد که گفت نمی شه همه رو به یه چشم دید برایهر حرفی هم باید مدرک معتبر داشت:surprised:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرشاد(ض)
23/12/88
:biggrin::biggrin:
من کشته مرده این حرکات انفجاریتم ......در عجبم که چرا پاره نمیشی....:D
هزار تا ماچ خرکی:heart:

computer-engi

عضو جدید
هر كس براي شناختن خدا بايد اول خودش رو بشناسه .
اگر تونستي درك كني كه از چه چيزي بوجود آمدي و تونستي لمس كني و بفهمي تمام مراحل رشد يك جنين رو ، اونوقته كه ديگه هيچ حرف اضافه اي براي گفتن نداري .
تا حالا به فيلم هاي اعماق اقيانوس ها نگاه كردي ؟
تا حالا به ستاره ها و كهكشان ها فكر كردي ؟
تا حالا به اين همه نظم و هماهنگي فكر كردي ؟
...
اگه می خواست فکر کنه که....................

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اسلام اگر سیلی خوردی حق داری یکی بزنی بر خلاف مسیحیت! به خاطر همین از اسلام خوشم میاد!
در مواقعی که برخی فارسی زبان ها به ترکها توهین قومیتی می کنند من هم حق درام به اونها توهین کنم! این حق شرعی و حقوقی منه!;)
البته اگه تکرار بشه بازم این کار رو می کنم!
هیچی نمیگم .....فقط شما دو تا کلمه فارس ** و ترک** رو از گوگل سرچ کنید تعداد وبلاگارو قیاس کنید ........این اون ملت متمدنی نیست که کوروش میخواست درست کنه .....نیت پاکه ولی عمل هرزه:(

computer-engi

عضو جدید
هیچی نمیگم .....فقط شما دو تا کلمه فارس ** و ترک** رو از گوگل سرچ کنید تعداد وبلاگارو قیاس کنید ........این اون ملت متمدنی نیست که کوروش میخواست درست کنه .....نیت پاکه ولی عمل هرزه:(
1) با شما موافقم ترک و فارس از هیچ لحاظ قابل مقایسه نیستند!
افغانستان + تاجیکستان + بخشی از ایران =:que: ترکیه + آذربایجان(تبریز+باکو)+ترکمنستان+ازبکستان + ...........
فقط دوستان بالای ابرن که با افزایش آگاهی اونم درست میشه!
2) ذاتا کوروش دنبال درست کردن تمدن نبود!

بالا