بياييد سبدي از مهر را به كودكان بهشتي هديه دهيم. . .

zahra.as

عضو جدید
تحول در يك لحظه اتفاق مي افتد. . . .
تو هم به اين جمله اعتقاد داري؟
اما من خودم چند دقيقه پيش آنرا تجربه كردم.
مشغول خواندن كتاب عظيم تر از آني هستيد كه مي انديشيد بودم اون هم جلد چهارم يعني جانب عشق عزيز است . . . كه يك دفعه ديدم چه قدر مي تونم عظيم تر ازايني بشوم كه هستم . . . . . . .
در يك لحظه فكري به ذهنم جرقه زد و اون هم كمك به بچه هاي بي سرپرست بود . . .
اما نه كمك مادي كه تا وقتي هست دعاشون پشت سرمن باشه وقتي هم كه قطع شد لعن و نفرين شون البته راستش هم بخواهيد پولي از خودم ندارم كه بتونم كمك كنم . . .اما ياد حديثي از حضرت محمد افتادم كه مي فرمود :اگر مي خواهي به كسي كمك كني به او ماهي نده بلكه به او ماهي گيري ياد بده .(البته مفهوم حديث اين بود )
براي همين فكري به سرم زد كه شامل چندين مرحله است و الان هم در حال حاضر دارم مقدمات اون را در اينترنت جستجو مي كنم و از شنبه به طور رسمي دنبالش رو مي گيرم و از اين لحظه به بعد تمام گزارش اين موضوع را در اين تايپيك مي نويسم . . .
در ضمن بايد بهتون بگويم كه من مثل ديگر اعضاي انجمن نيستم كه فقط محض حرف زدن يك چيزي بگويم و بروم من دختري هستم كه اهل عمل كردنم و اصلا هم از سخنراني هاي بدون عمل خوش نمي ياد
چون به عمل حرف برايد به سخنراني نيست. . .
اگر كسي هم مي تونه كمك كنه خبرم كنه . . .
منتظر گزارش هاي بعدي باشيد . . .

zahra.as

عضو جدید
قدم اول

قدم اول

خوب در پي جستجو هايي كه انجام دادم در سايت سازمان بهزيستي براي عضويت و كمك فرم زير را پيدا كردم كه در قدم اول بايد برويم و در اين سايت عضو شويم . . .
http://www.behzisty.ir/Forum/register.php

m.kianifard@yahoo

عضو جدید
همکاری در امداد رسانی

همکاری در امداد رسانی

باسلام
اگر مایل به تشکیل ستاد ویا موسسه کمک وامداد رسانی هستید من هم مایل به همکاری با شما هستم ولیکن بایستی راههای مربوطه شناسایی ومعین گردد
برای مثال از طریق ارگانی ویا موسسه ای این کار صورت میگیرد و یا راسا اقدام می فرمایید
و....

m.kianifard@yahoo

عضو جدید
امداد رسانی

امداد رسانی

باسلام
اگر مایل به تشکیل ستاد ویا موسسه کمک وامداد رسانی هستید من هم مایل به همکاری با شما هستم ولیکن بایستی راههای مربوطه شناسایی ومعین گردد
برای مثال از طریق ارگانی ویا موسسه ای این کار صورت میگیرد و یا راسا اقدام می فرمایید
و....
ضمنا با توجه به گستردگی موضوع تقاضا دارم هدف از تشکیل وایجاد این موسسه خیریه را بیشتر برایم شرح دهید.

zahra.as

عضو جدید
بچه ها به خاطر تاخير معذرت مي خواهم

بچه ها به خاطر تاخير معذرت مي خواهم

خوب اول معذرت چون امروز اصلا حالم خوب نيست و حوصله پشت كامپيوتر نشستن را ندارم.....
اما درارتباط با كاري كه مي خواهم انجام بدهم با چند تا موسسه صحبت كردم كه قرار شده تا يكي دو روز ديگه باهم صحبت كنيم و يك برنامه كلي براي كاري كه من مدنظر دارم صورت بندي كنيم اما چون فعلا هيچي مشخص نيست نمي تونم كاملا توضيح بدهم اما بدونيد كه دنبالش هستم فقط مي تونم بگم يكي از اين موسسات انجمن خييره حضرت علي ((ع)) است

archi_arch

مدیر بازنشسته
اول از همه به خاطر تلاشتون برای انجام این امر خیرخواهانه و انسان دوستانه تشکر میکنم و براتون ارزوی موفقیت دارم:gol:
اما فکر کردم شاید مطرح کردن این موضوع بد نباشه و کمکی باشه برای انجام بهتر این امور
شاید مطلع باشید که تو همین باشگاه هم چنین موسسه ای ایجاد شده و حتی یه تالار جدا هم بهش اختصاص داده شده (موسسه خیریه)
فکر کردم شاید بهتر باشه شما هم به اونجا مراجعه کنید و حتی در صورت امکان فعالیتتون رو با اونجا ادامه بدین و همون موسسه رو گسترش بدین.چون بلاخره اون موسسه تا یه حدی کاراش انجام شده ضمن اینکه قطعا فعالیت و همکاری در یک موسسه و گسترش اون خیلی بهتر از فعالیت چندین موسسه ی کوچیک و محدوده و قطعا میتونه مفید تر باشه چون هم اعضای بیشتری رو جذب خودش میکنه هم با گسترش یک موسسه احتمال موقف شدن فعالیت اعضا و به قولی بسته شدن و نیمه کاره رها شدن این کار رو به صفر میره و این خودش کمک و حسن بزرگیه برای اون بچه های نیازمند.

zahra.as

عضو جدید
یک معذرت خواهی درست و درمون

یک معذرت خواهی درست و درمون

لابد تا امروز کلی پشت سرم حرف زدیدو گفتید که عجب دختریه می یاد یک شعاری می ده و می ره اما قضیبه این طوری نیست چند روزی که کامپیوترم خراب بود بعدش هم که فونت فارسی ندارم و از این به بعد فقط روزهایی که بیام دانشکده می تونم در خدمتتون باشم
خوب بعد از این حرف ها می رسیم به بک جور گزارشات :
1- بنده مشاوره لازم را انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که فعلا بهتره با مجموعه خیریه امام علی (ع) که بنیادش هم در دانشگاه شریف است همکاری داشته باشیم اما فعلا این بنیاد درگیر کار های برنامه کوچه گردان عاشق است و تا اتمام ماه رمضان نمی تویپنیم کاری انجام بدهیم.
2- با بچه هایدانشکده و گروهم هم صحبت کردم که یک همفکری هایی کردیم . . .
÷س بدونید که بیکار نشستیم و به زودی آستین ها مون را بالا می زنیم. . .

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از اینهمه احساسات پاک شما. واقعا قلب مهربونی دارین.
رو کمک ما هم حساب کنین البته 40 روز دیگه که از آموزشی سربازی برگشتیم.
همیشه پایدار و موفق باشین.

zahra.as

عضو جدید
فعلا كه دستم به هيچ جا بند نيست

فعلا كه دستم به هيچ جا بند نيست

سلام
خيلي وقت بود كه به باشگاه سر نزده بودم راستش رو بخواهيد مشغله هاي درسي و كاريم خيلي زياد شده اما فكر نكنيد خدايي نكرده اين موضوع را فراموش كردم . . . كارهايي دارم انجام مي دهم اما باور كنيد يك دست به تنهايي صدا نداره كمي دست تنهام و وقت كافي را هم براي اختصاص به اين كار ندارم ان شا الله سرم كه خلوتتر شد خبرتون مي كنم . . .

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه میخایین واسه این کار سایت بگیرین هاست با دامینش با من
هر دامینی و هر تعدادی که خواستین به جز .IR
چون اینو ندارم
با هاست هم هر چقدر لازمتون میشه

zahra.as

عضو جدید
ممنونم

ممنونم

سلام
اگه میخایین واسه این کار سایت بگیرین هاست با دامینش با من
هر دامینی و هر تعدادی که خواستین به جز .IR
چون اینو ندارم
با هاست هم هر چقدر لازمتون میشه

حتما براي اين كار مزاحمتون مي شم
فقط چه جوري بايد با شما هماهنگ كنم .

zahra.as

عضو جدید
برگشتم . . . مي دونم كه كمكم مي كنيد

برگشتم . . . مي دونم كه كمكم مي كنيد

سر انجام تغييرات و تحولت زندگي ام مسير را براي من گشوده تا بتوانم به آرمانهايي كه به انها پاي بندم عمل كنم .در شرايطي كه اميدم به خداي بزرگ است تا در مسير زندگي ياري ام كند برگشته ام ، هدف من از ابتدا كمك و ياري بود ، اين كمك هم مي تواند مادي باشد هم معنوي اما با توجه به اينكه يكي از دوستان خواسته بودند تحت نظر ارگاني باشيم من مي خواهم به چند سازمان از جمله توانبخشي هاي معلولين ذهني مراجعه كنم. در صورتيكه كمك و پيشنهادي داريدخوشحال مي شوم .

بالا