یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگي.تازه 2 روزه كه كه با اين سايت آشنا شدم.خيلي اتفاقي.همتون با حالين.خيلي دوس دارم بيشتر با اين قانون آشنا شم.آخه يه مدته ذهنم درگيرشه.واقعا ميشه كه بشه؟؟

سلام دوست عزيز آره مي شه كه بشه چرا نشه. كافيه كه بخواي. اگه پست هاي قبلي رو بخوني به اين نتيجه مي رسي كه چيز ديگه اي غير از اين وجود نداره. بازم رئيسمون اومد بيشتر براتون توضيح مي ده.
موفق باشي.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چقدر می خواهی آرزو کن... کائنات بر آورده می کند
توان آدميان را، با آرزوهايشان مي شود سنجيد.
تا می توانی آرزو کن... دلت برای دنیا نسوزد.... فراهم کردن آرزوهای تو برای دنیا هیچ کاری ندارد..... همین حالا بخواه تا برآورده شود...........

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا شده...؟
تا حالا شده فكر كنيد كه بدشانس تر از شما پيدا نمي شه؟
تا حالا شده سر هر چهار راهي كه مي رسيد چراغ قرمز باشه؟
تا حالا شده داشته باشيد به يكي از دوستاتون فكر كنيد همون لحظه اون دوستتون باهاتون تماس بگيره؟
شده كه با يكي از دوستاتون در مورد اتفاقات بدي كه براي اونايي كه مي شناسيد پيش اومده صحبت كنيد و وقتي برگرديد خونه همون اتفاق براتون بيافته؟
اصلا تا حالا شده كه به يكي از آرزوهاتون فكر كنيد و روياي داشتنشو توي ذهنتون پرورش بديد و همون چيزي كه مي خواستيد

گيرتون بياد؟
اينا همگي اثرات قانون جذب هستند.

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگي.تازه 2 روزه كه كه با اين سايت آشنا شدم.خيلي اتفاقي.همتون با حالين.خيلي دوس دارم بيشتر با اين قانون آشنا شم.آخه يه مدته ذهنم درگيرشه.واقعا ميشه كه بشه؟؟
سلام دوست عزيز
اول معرفي:
دوم اينكه اگه شما به اين قانون به ديده مثبت نگاه كني صددرصد ميشه از نوع خوبش هم مي‌شه ولي اگه بخواهي با ديده شك و ترديد نگاه كني اصلاً نخواهد شد، امتحانش هم مجانيه!!;)
سلام به همه دوستان خوبم . من چيزايي در مورد قانون جذب ميدونستم تا 3 ماه پيش كه به طور جدي دنبالش كردم و شديدا بهش اعتقاد دارم . زياد تو زندگيم پيش اومده و خواهد اومد . خوشحالم كه وارد جمعتون شدم .
سلام دوست عزيز
اول معرفي:
دوم از اينكه به اين جمع اومدي به شما خوش آمد مي‌گيم و دوست داريم كه بيشتر با تجربياتتون آشنا بشيم!;)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)
:gol:گروه موفقيت
:gol:

*afsane*

عضو جدید
سلام بچه ها
كسي توي اين جمع هست كه تونسته باشه يه نفرو به خودش جذب كنه؟من ميخوام يه نفرو جذب كنم.حتي اگه اون نخواد من ميتونم جذبش كنم؟

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
كسي توي اين جمع هست كه تونسته باشه يه نفرو به خودش جذب كنه؟من ميخوام يه نفرو جذب كنم.حتي اگه اون نخواد من ميتونم جذبش كنم؟

بهتره اينجوري بخوايش:

اگه حق الهي منه ....

يعني به زور نخواه. سعي كن با مصلحت خدا هماهنگ باشي. اونوقت به هر چي خوبيه مي رسي.
حتما اگر قدرت خواستن تو از نخواستن اون بيشتر باشه تو به اون مي رسي.

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
بهتره كه يه سرچ (جفت روحي) تو همين تالار بزني تا ياد بگيري كه چجوري مي‌شه يه نفر رو به خودت جذب كني!!!;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)
:gol:گروه موفقيت
:gol:

*anis*

عضو جدید
سلام دوست عزيز
اول معرفي:
دوم از اينكه به اين جمع اومدي به شما خوش آمد مي‌گيم و دوست داريم كه بيشتر با تجربياتتون آشنا بشيم!;)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ممنون بخاطر خوش آمد گوييتون . من 26 سالمه 2 ماه ديگه 27 سالم ميشه ، از حالا ميتونين بهم تبريك بگين ، دارم واسه فوق ميخونم و از الان خودمو تو دانشگاه صتعتي شريف تصور ميكنم ، چون ميدونم ثروت كائنات بيكرانه و اما يه تجربه : گرفتن گواهينامه ام بود . من خواستم كه همون دفعه اول قبول شم و شدم ، باورتون نميشه صبح ساعت 11 امتحان آيين نامه داشتم و اگه قبول مي شدم ساعت 3 بعد از ظهر امتحان شهري بود ، من از صبح كه از خواب بيدار شدم تو دلم اين جمله رو ميگفتم : خدا جونم ممنون كه هر دو امتحانو با موفقيت پشت سر گذاشتم . و هر بار با گفتنش اون احساس شادي از قبولي رو تو دلم حس ميكردم . وقتي واسه امتحان ساعت 3 رفتم همه كسايي كه اونجا بودن بهم ميگفتن دفعه اولته رد ميشي ولي من با اعتماد مي گفتم نه من قبول ميشم ، شايد خندشون ميگرفت آخه با يه حالتي ميگفتن ان شاء الله ، باورتون ميشه 2 بار ماشين زير پام خاموش شد ولي قبولم كرد و من قانون جذبو با همه وجودم حس كردم​

*afsane*

عضو جدید
بهتره اينجوري بخوايش:

اگه حق الهي منه ....

يعني به زور نخواه. سعي كن با مصلحت خدا هماهنگ باشي. اونوقت به هر چي خوبيه مي رسي.
مرسي از راهنماييت سيما جون.من ميتونم واسه خواسته ام زمان بزارم؟مثلا تا 2 ماه آينده.اين مغايرتي با قانون جذب نداره؟

*afsane*

عضو جدید
بهتره كه يه سرچ (جفت روحي) تو همين تالار بزني تا ياد بگيري كه چجوري مي‌شه يه نفر رو به خودت جذب كني!!!;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)
:gol:گروه موفقيت:gol:
ممنون از راهنماييت

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همه جا بنویس و بخوان که:[/FONT]​

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آیا عمل من (همین الان) با هدف من مطابقت دارد یا نه؟[/FONT]​

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اگر آری+ اگر نه - !!![/FONT]​

*anis*

عضو جدید
چنانچه شما حسود باشيد، معلوم است كه اين احساس شما عشق نيست. اگر شما در ترس و نگراني به سر ببريد، روشن است كه در حالت عشق نيستيد. وفتي كسي را زير سلطه و نفوذ خود در مي آوريد، اين ديگر عشق نيست. وقتي از عشق صحبت مي كنيد و به اداره مي رويد و ديگران را اذيت مي كنيد، اين هم عشق نيست. پس وقتي دانستيد كه چه چيز عشق نیست و اين ها را كنار گذاشتيد، البته نه به صورت ظاهري و بلكه به صورت واقعي و در زندگي شما اثري از ترس و نفرت مشهود نبود، مشخص است كه اين ديگر عشق است.
كريشنا مورتي

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي از راهنماييت سيما جون.من ميتونم واسه خواسته ام زمان بزارم؟مثلا تا 2 ماه آينده.اين مغايرتي با قانون جذب نداره؟
سلام عزیزم
نه ایرادی نداره اتفاقا اگه فیلم راز رو دیده باشی اون آدمی که به خاطر تصادف داغون شده بود تصمیم می گیره تا عید پاک یا همچین چیزی روی پای خودش بایسته. زمانت باید معقول باشه ولی همه چیز به انرژی + ای که تو ایجاد می کنی مربوط می شه. موفق باشی.

sara1984

عضو جدید
بهتره اينجوري بخوايش:

اگه حق الهي منه ....

سلام سيماي عزيزم
منظورت اينه كه با گفتن اين جمله به چيزي كه ميخوام ميرسم؟!! يه جورايي تلقينه؟

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سيماي عزيزم

سلام سارا خانم به نظرم منظور سیما جان این بود که شما برای رسیدن به اهدافتون باید ابتدا اهدافی با خصوصیات مشخصی مثل : زمان داشته باشه - واقعی و دست یافتنی باشه- و از این دست داشته باشید و زمانی که اهدافتون این موارد رو داشته باشه شما انرژی مضاعفی داریید برای رسیدن به اهدافتون .
موفق باشید :smile:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگي زيباست ...
دوست داشتن و مورد محبت قرار گرفتن بزرگترين لذت دنياست و دريافتم که همانا زندگي زيباست!

آينده چيزي نيست که انسان به ارث ببرد؛ بلکه چيزي است که خود مي‌سازد.

رمز خوشبخت زيستن، در آن نيست که کاري را که دوست داريم انجام دهيم؛ بلکه در اين است که کاري را که انجام مي‌دهيم دوست داشته باشيم.

ياد گرفتم که 10 درصد از زندگي چيزهايي است که براي انسان اتفاق مي‌افتد و 90 درصد آن است که چگونه نسبت به آن واکنش نشان مي‌دهند.

پي بردم که کتاب بهترين دوست انسان و پيروي کورکورانه بدترين دشمن وي است.

پي بردم که تصميمات کوچک را بايد با مغز گرفت و تصميمات بزرگ را با قلب.

متوجه شدم که بدون عشق مي‌توان ايثار کرد، اما بدون ايثار هرگز نمي‌توان عشق ورزيد.

آموختم که انسان براي لذت بردن از عمري دراز، بايد بعد از خوردن آنچه لازم است، آنچه را نيز که ميل دارد بخورد.

ياد گرفتم که زندگي مساله در اختيار داشتن کارت‌هاي خوب نيست؛ بلکه خوب بازي کردن با کارت‌هاي بد است.

دانستم که انسان تا وقتي فکر مي‌کند نارس است، به رشد و کمال خود ادامه مي‌دهد و به محض آنکه گمان کرد رسيده شده است، دچار آفت مي‌شود.

دوست داشتن و مورد محبت قرار گرفتن بزرگترين لذت دنياست و دريافتم که همانا زندگي زيباست!

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفاوت مغز كودكان فقیر و غنی!

به نقل از بی بی سی، پژوهشگران آمریكایی در تحقیق جدید، دو گروه از كودكان 9 تا 10 ساله از خانوارهای فقیر و ثروتمند را بررسی كردند و...
مغز كودكان خانواده‌های فقیر و غنی، اطلاعات را به دو صورت متفاوت پردازش می‌كند.

به نقل از بی بی سی، پژوهشگران آمریكایی در تحقیق جدید، دو گروه از كودكان 9 تا 10 ساله از خانوارهای فقیر و ثروتمند را بررسی كردند و دریافتند فعالیت مغز آنها در بخش حل مشكل، متفاوت است.

در این تحقیق، تصاویری به 26 كودك در "دانشگاه بركلی" كالیفرنیا نشان داده شد و در همان حال، فعالیت "كرتكس قدامی پیشانی" مغزشان با استفاده از دستگاه نوار مغزی بررسی شد.

دانشمندان دراین حال دریافتند فعالیت مغزی كرتكس قدامی پیشانی كودكان خانواده‌های فقیر درمقایسه با همسالان ثروتمندشان كمتر و شناسایی و پردازش محرك‌های بصری آنان نیز ضعیف‌تر است.

باتوجه به اینكه هر دو گروه از سلامت و شرایط طبیعی مشابه برخوردار بودند، محققان به این نتیجه رسیدند كه محیط اضطراب‌زای حاصل از وضعیت اجتماعی - اقتصادی پایین، عامل این تفاوت در عملكرد مغز است.

تحقیقات پیشین نشان داده بود، كودكان خانواده‌های كم درآمد در مقایسه با همسالان ثروتمند خود تعداد كلمات كمتری می‌شنوند، یعنی به طور میانگین تا 4 سالگی 30 میلیون كلمه كمتر می‌شنوند.

دانشمندان می‌گویند صحبت كردن بیشتر با كودكان موجب افزایش رشد و تكامل كرتكس قدامی پیشانی می‌شود.

محققان با اشاره به تاثیر محرومیت اقتصادی بر عملكرد مغزی كودكان می‌گویند آموزش مناسب می‌تواند به این كودكان حتی در سنین بالاتر كمك كند.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سيماي عزيزم
سلام عزیزم
ببین به نظرم خوبه فیلم راز رو ببینی و کتاب 4 اثر از فلورانس اسکاول شین رو بخونی البته اگه ندیدی و نخوندی.

ببین تو می تونی از خدا به روش های مختلف خواسته خودت رو بخوای. ولی یه قانونی می گه اگه چیزی رو به زور بخوای نتیجه شومی داره. توی تاپیک التماس دعا یه نمونش رو نوشتم.

همیشه سعی کن چیزی رو که می خوای با این جمله که گفتم شروع کنی. و بعد هم به رحمت خدا مطمئن باش و بدون که اگه خواستت به حق باشه بهش می رسی.
بازم در خدمت هستیم.

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزيز سلامي دوباره
لطفاً از موضوع اصلي تاپيك دور نشيد، قرار شده كه به موضوع اصلي بپردازيم

الهام میثمی

عضو جدید
]من هم خیلی به این قانون اعتقاد دارم.به نظر من هر کس هدفی را دنبال می کنه هدف هم او را دنبال و جذب می کنه. به قول مولانا:
تشنگان گر آب جویند از جهان آب هم جوید به عالم تشنگان.
انسان ها همان طور که باور کنند زندگی می کنند.و باور های انسان توانمندیهای او را می سازد.
مهم ترین راز جهان هستی که بشر آن را به عنوان قانون در کائنات کشف کرده راز یا قانون جاذبه است.و قانون جاذبه یعنی هر رشته فکری هم جنسش را در کائنات خدا جذب می کند. و انسان هر آنچه را که به عنوان دستاوردهای زندگی دارد،خود جذب کرده;)
من خیلی مایلم این بحث را ادامه بدیم:smile:[/quote]جالبه

الهام میثمی

عضو جدید
من تو زندگیم همه آرزوهام و از طریق این قانون بدست آوردم.شکسپیر میگه:چیزی و که دوست داری بدست بیار وگرنه چیزی و که بدست میاری باید دوست داشته باشی

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر فکر کنی کاری را می توانی انجام بدی یا نمی توانی انجام بدی در هر دو صورت درست فکر کردی. ;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان گرامی خیلی خوش اومدید و تبریک میگم که دوستان اینجا رو انتخاب کردید خیلی خوشحالیم که در کنار شما هستیم امیدوارم که همیشه حضور گرمتان را در کنار خود داشته باشیم.

شاید هدف از زندگی ما در این دنیا این نباشد که خدا را بپرستیم، بلکه این باشد که او را خلق کنیم(سر آرتور سی کلارک)

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان جديد سلام
خوش‌آمد گويي از طرف كل دوستان قديمي
دوستاني كه تازه وارد اين تالار شده‌اند، كدامشان فيلم راز را ديدند؟
يا اينكه كدامشان كتاب قانون جاذبه را خوانده‌اند؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)
:gol:گروه موفقيت:gol: