-مطالعه-گروهی؛-آمادگی-جهت-کارشناسی-ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yashel

عضو جدید
اینکه اسم سروش نیا تو لیست آکادمی باشه اصلاً دلیل بر بودنش نیست آکادمی یه زمان اسم وحید قبادیان رو می ذاشت تو لیست واسه تنظیم شرایط. نمی گم 100% ولی به احتمال زیاد آکادمی نیست. اگه خواستی ثبت نام کنی اول مطمئن شو بعد.چون دیگه بعیده بتونی پولتو پس بگیری.
واسه مشاوره هم من خودم شدیداً دنبال علی عسگری هستم که ازش مشاوره بگیرم. علی عسگری فکر کنم تو آکادمی هم باشه.
دکتر سروش نیا تو آکادمی هست.چون خودم برنامه ترم تابستان آکادمی رو گرفتم. اسمش رو زدند.راستی خانه معمار مشاوره هاش چه طوریه؟

آرتميس.artmiss

عضو جدید
اینکه اسم سروش نیا تو لیست آکادمی باشه اصلاً دلیل بر بودنش نیست آکادمی یه زمان اسم وحید قبادیان رو می ذاشت تو لیست واسه تنظیم شرایط. نمی گم 100% ولی به احتمال زیاد آکادمی نیست. اگه خواستی ثبت نام کنی اول مطمئن شو بعد.چون دیگه بعیده بتونی پولتو پس بگیری.
واسه مشاوره هم من خودم شدیداً دنبال علی عسگری هستم که ازش مشاوره بگیرم. علی عسگری فکر کنم تو آکادمی هم باشه.
دیگه نمی دونم والا!اسم علی عسگری تو درک عمومی آکادمی هست ولی من واسه مشاوره با مهندس ایزدی مشاوره کردم. شما خودت خانه معمار میری؟مشاوره هاش رایگانه؟

yashel

عضو جدید
الان من فقط کلاس درک عمومی علی عسگری رو میرم. کلاس های سروش نیا رو قبلاً رفتم.
مهندس ایزدی چطور بود؟خود عسگری به من گفت اگه وقت نکردم باهات مشاوره کنم برو پیش ایزدی!!!
رایگان بودنش رو نمی دونم! چون گفتم که من فقط دنبال مشاوره با عسگریم. ولی واسه مشاوره پول نمی گیرن که! مگه ایزدی رایگان نبود؟
دیگه نمی دونم والا!اسم علی عسگری تو درک عمومی آکادمی هست ولی من واسه مشاوره با مهندس ایزدی مشاوره کردم. شما خودت خانه معمار میری؟مشاوره هاش رایگانه؟

آرتميس.artmiss

عضو جدید
الان من فقط کلاس درک عمومی علی عسگری رو میرم. کلاس های سروش نیا رو قبلاً رفتم.
مهندس ایزدی چطور بود؟خود عسگری به من گفت اگه وقت نکردم باهات مشاوره کنم برو پیش ایزدی!!!
رایگان بودنش رو نمی دونم! چون گفتم که من فقط دنبال مشاوره با عسگریم. ولی واسه مشاوره پول نمی گیرن که! مگه ایزدی رایگان نبود؟
کلا مشاوره های آکادمی رایگانه. نسبتا خوب بود.یعنی من نسبت به مشاوره مرکز معماری از این راضی تر بودم.
آدرس خانه معمارو میشه بدی؟ همینه گفتی مدیرش مهندس شقاقیه؟

yashel

عضو جدید
آره مدیرش مهندس شقاقیه. واسه اسکیس به نظر من که داره حرف اول رو می زنه.
آدرس خانه معمارم اینه: قائم مقام فراهانی، بالاتر از تقاطع مطهری روبروی تهران کیلنیک، کوچه چهارم، پلاک 23.
کلا مشاوره های آکادمی رایگانه. نسبتا خوب بود.یعنی من نسبت به مشاوره مرکز معماری از این راضی تر بودم.
آدرس خانه معمارو میشه بدی؟ همینه گفتی مدیرش مهندس شقاقیه؟

آرتميس.artmiss

عضو جدید
من شنیدم آکادمی جزوه بهت می ده. یعنی جزوه ها رو می فروشه.
فروشش مسئله ای نیست.نگن حتما باید کلاسو بیای. من دارم منابعم رو جمع بندی می کنم بعدا بهت نشون می دم اگه میشه یه نظری بدید بالاخره شما یه سال بیشتر از من پیرهن پاره کردی تو این راه.

yashel

عضو جدید
  • فرم، فضا، نظم
  • زیبایی شناسی در معماری
  • سیری در مبانی نظری معماری
  • مشق معماری****
  • مبادی سواد بصری
  • مفاهیم پایه در معماری
مشق معماری کتاب حجت. پارسال اومده. همین کنکور گذشته ازش سوال اومد
منابع درک عمومی شما اگه کاملتره خوب اضافه کنید:gol:

sana82

عضو جدید
دوستان من دیوونه شدم بس که منابع مختلف دیدم می شه یه لیست از منابع معتبری که دارید ، به اشتراک بذارید
مرسی

raz1367

کاربر فعال
سلام بچه ها من يه پيشنهادي در مورد نحوه درس خوندن دارم ,بيايد برنامه اي رو كه روزانه با اون درس ميخونيد را بنويسيم و بعد در مورد معايب و محاسن اون بحث كنيم. اول از خودم شروع ميكنم:ساعت 9 تا 12 زبان عمومي وتخصصي ساعت 1 تا 6 فن ساختمان و ساعت 6 تا 8 درك عمومي و8 تا 11 شب هم مباني نظري.البته من هر يك ساعت ونيم 30دقيقه استراحت مي كنم وشيو ه درس خوندنم هم اينجوريه كه بلافاصله بعد از خوندن هر درس تست مي زنم.چون اين طوري نكات رو ياد مي گيرم. خوشحال ميشم اگه در مورد برنامه ريزيم نظر بديد. الان يك هفته هست كه اين طور درس مي خونم و هدفم اينه كه روزانه معماري قبول بشم.

raz1367

کاربر فعال
دوستان من دیوونه شدم بس که منابع مختلف دیدم می شه یه لیست از منابع معتبری که دارید ، به اشتراک بذارید مرسی
دوست عزيز پيشنهاد ميكنم كه فعلا فرصت رو از دست نديد وبا منابعي رو كه تو همه ليست ها مشترك هستن شروع كنيد.در واقع شما نميتونيد ليستي رو پيدا كنيد كه مطمئن باشيد سوالات كنكور حتما از اون مياد.ولي با بررسي سوالات سال هاي گذشته به اين نتيجه رسيدن كه از بعضي كتاب ها به طور قطعي سوال مياد كه تو اكثر ليست هاي موسسه هاي آموزشي هم مشترك هستند.شما بجاي از دست دادن فرصت فعلا شروع كن به درس خوندن ,خود من هم با مشكل شما روبرو هستم ولي فعلا با منابعي كه مطمئن هستم شروع كردم.اگه دقت بكني هيچ موسسه اي مدعي نيست كه منابع رو بلده و حتما از اون ها سوال مياد بلكه هميشه تو ليست منابع مينويسن ((منابع پيشنهادي)).

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من يه پيشنهادي در مورد نحوه درس خوندن دارم ,بيايد برنامه اي رو كه روزانه با اون درس ميخونيد را بنويسيم و بعد در مورد معايب و محاسن اون بحث كنيم. اول از خودم شروع ميكنم:ساعت 9 تا 12 زبان عمومي وتخصصي ساعت 1 تا 6 فن ساختمان و ساعت 6 تا 8 درك عمومي و8 تا 11 شب هم مباني نظري.البته من هر يك ساعت ونيم 30دقيقه استراحت مي كنم وشيو ه درس خوندنم هم اينجوريه كه بلافاصله بعد از خوندن هر درس تست مي زنم.چون اين طوري نكات رو ياد مي گيرم. خوشحال ميشم اگه در مورد برنامه ريزيم نظر بديد. الان يك هفته هست كه اين طور درس مي خونم و هدفم اينه كه روزانه معماري قبول بشم.

عزیزم شما فارغ التحصیلی که میرسی اینقدر درس بخونی؟ پایان نامه ای چیزی...نداری؟

yashel

عضو جدید
تاریخ و منظر چی پس؟میخونی اونارم؟

raz1367

کاربر فعال
عزیزم شما فارغ التحصیلی که میرسی اینقدر درس بخونی؟ پایان نامه ای چیزی...نداری؟

فارغ التحصيل نيستم تازه دو ترم هم مونده ,,ولي الان تابستونه وقت آزاد زياد دارم ترم مهر ماه هم كه داره مياد سه روز در هفته كلاس دارم كه اون موقع برنامم تغيير ميكنه.ولي چون انگيزه زيادي دارم از زياد خوندن خسته نميشم.

sana82

عضو جدید
پس یه پیشنهاد، هرکس بگه از چه منابعی استفاده می کنه و چقدر از اون کتابا و جزوه هایی که خونده راضیه تا بتونیم وقتمون رو روی بهترین منایع بزاریم، نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

raz1367

کاربر فعال
پس یه پیشنهاد، هرکس بگه از چه منابعی استفاده می کنه و چقدر از اون کتابا و جزوه هایی که خونده راضیه تا بتونیم وقتمون رو روی بهترین منایع بزاریم، نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
فكر خوبيه من از خودم شروع مي كنم ,اول از همه كه من پكيج مدرسان شريف رو كامل خريدم 11 تا كتاب هستش با چهارتا dvd اموزش زبان عمومي كه بهترين كتابش به نظر من ايستايي هست كه شامل نكات مهم كتاب هاي گلابچي هستند,بعد تنظيم شرايط وعناصر وجزئيات هستند كه اونها هم نكات مهم كتاب هاي مرجع هستند بعد زبان عمومي وتخصصي هست كه اونها هم خوب هستن اما تخصصي يه كم ناقصه و مباني نظري ,درك عمومي ومنظرزياد تعريفي ندارند وبايد در كنارش منابع ديگه اي هم خونده بشن.اگه كلي بخوام بگم مدرسان تو زبان وفن ساختمان خوب كار كردن ولي در بقيه دروس نه.
اما در كنار كتاب هاي مدرسان اين كتاب ها رو هم از روي منابع اصلي مي خونم:فرم فضا نظم,معماري معاصر قباديان,بررسي ابنيه سنتي قباديان,;كتاب معماري اسلامي و سبك شناسي پير نيا,كتاب سازه در معماري و درك رفتار سازه هاي دكتر محمود گلابچي.كتاب مبادي سواد بصري+چند تا از جزوه هاي كلاسي استاد هاي دانشگاه بهشتي و تهران كه از اينترنت دانلود كردم.

سلام به همگی
دوستان منم هستم
میخوام گرایش معماری-معماری شرکت کنم
تازه شروع کردم...کتاب زیبا شناسی رو خوندم
برانامه منظمی ندارم الان دارم معماری جهان میخونم
همراه با اینا کتاب 504 رو هم شروع کردم
این وسط میخواستم فرهنگ لغت دی کی چینگ رو هم بخونم که به نظرم اومد همش مهم نباشه...کسی میدونه مثلا کدوم صفحاتش از همه مهم تره؟چون حفظ کردن اون همه شکل کار سختیه؟...:)

یادم رفت بگم توی آزمون های سنجش تکمیلی هم شرکت کردم...2 تا جزوه بهم دادن با 5 تا سی دی آموزش زبان عمومی(که توی وین 7 اجرا نمیشه...:(...)
جزواتشونم تا اونجا که نگاه کردم تقریبا خلاصه منابع...که اونم خیلی جالب نیستش...:(...کلا تا اینجا که راضی نبودم امیدوارم حداقل آزموناشون خوب باشه

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منم که دیگه هیچی!:whistle:
الان دارم پروژه طراحی فنی انجام میدم بعد هم باید سریع پایام نامه رو جمع کنم! یعنی حداقل 2 ماه دیگه شروع می کنم مث آدم بخونم:cry:
الان شماهارو اینجا میبینم استرس میگیرم! رقبا کلی جلو افتادن من هنوزززززززززززززز.................
برید خوشحال باشید یکی از رقباتون کم شد!:biggrin:

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم رفت بگم توی آزمون های سنجش تکمیلی هم شرکت کردم...2 تا جزوه بهم دادن با 5 تا سی دی آموزش زبان عمومی(که توی وین 7 اجرا نمیشه...:(...)
جزواتشونم تا اونجا که نگاه کردم تقریبا خلاصه منابع...که اونم خیلی جالب نیستش...:(...کلا تا اینجا که راضی نبودم امیدوارم حداقل آزموناشون خوب باشه

شما کی ثبت نام کردی؟ برنامه شون از مهر شروع میشه یا الان شروع شده؟

sana82

عضو جدید
من کتابای ماهان رو گرفتم، فقط معماری منظرش خوب بود کتابای دیگش تعریفی نداشت و پر از غلط بود، الات دارم شروع می کنم جزوه های دانشگاه تهران رو که از اینترنت دانلود کردم بخونم ، راست بچه ها اگه می شه جزوه هایی که دانلود کردید به اشتراک بذاریم خوبه؟ البته من از طریق همین سایت جزوه معاصر ، سیستم ساختمانی و معماری پیشرفته گلابچی، تنظیم شرایط دکتر قباکلو، رو گرفتم ، شما چه جزوه هایی دارید ، بزارید برای دانلود لطفآ

sanaz-m

عضو جدید
سلام بچه ها من جزوه های سنجش تکمیلی رو دیدم به نظرم خیلی به درد نمی خورن . ولی می گن کنکورش خوبه و به نظر شما کدوم اموزشگاه برای بسته های اموزشی و کنکور ثبت نام کنم ؟ پارسه یا مدرسان شریف یا ماهان ؟

آخرین ویرایش:

sana82

عضو جدید
دوستان نظرتون راجع به کتاب هایی که مرکز معماری منتشر کرده چیه ، کسی از کتابای این مرکز استفاده کرده، خوبن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sana82

عضو جدید
کتابای ماهان پر از غلط و اشتباه تایپی و چاپیه، در ضمن خیلی خوب توضیح نداده، کتاب دروس فنی ماهان که اصلآ به درد نمی خوره، جزوه های جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران می گن بهتره هرچند من خودمم هنوز نگرفتم اما تعریفش رو شنیدم قیمتش هم 160 هزار تومنه

yashel

عضو جدید
دوستان من تا آخر هفته یه لیست کامل از منابع خودم میذارم اینجا. و مثل چند نفر دیگه برنامه درسی خودم هم می ذارم تا با هم مشورت کنیم. من هم پارسه ثبت نام کردم فقط به خاطر جامعه آماریش.
کتابهاش اصلاً جالب نیست. کتاب ها و جزوات این موسسات رو بی خیال شید از منابع اصلی شروع کنید به خوندن. این کتاب ها اگه قرار باشه به درد بخوره فقط یه ماه آخر واسه جمع بندی و مرور خوبه نه واسه شروع.

yashel

عضو جدید
بسته های آموزشی هیچ کدوم از این موسسات به درد نمی خوره عزیزم. فقط همین که یه جا آزمون بدیم فکر کنم خیلی خوب باشه. هم یه برنامه ای هست که با اون پیش بریم هم با شرایط آزمون آشنا می شیم هم اینکه تا یه حدی می تونیم موقعیت خودمون رو بسنجیم.
سلام بچه ها من جزوه های سنجش تکمیلی رو دیدم به نظرم خیلی به درد نمی خورن . ولی می گن کنکورش خوبه و به نظر شما کدوم اموزشگاه برای بسته های اموزشی و کنکور ثبت نام کنم ؟ پارسه یا مدرسان شریف یا ماهان ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.