فراخوانی به بازی شطرنج

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این جستار هرکسی دوست داره شترنگ(شطرنج)بازی کنه آگاهی بده تا باهم هماهنگ کنیم.اگر افراد زیادی آگاهی دادند شاید یک تورنمنت هم تونستیم برگزار کنیم.اما هماهنگ کردنش کار آسانی نیست.
سایت هایی که من به چینش زیر برتری میدم:
www.chess.com
اگر عضو نیستید عضو این سایت شوید و نام کاربری خودتون رو اینجا بگید تا با هم بازی کنیم.
هرکسی میتونه امشب از ساعت 10 به بعد بازی کنه آگاهی بده تا آی دی یاهو رو بهم بدیم و بتونیم بهتر با یکدیگر هماهنگ کنیم.اگر پیشنهادی دارید بگید تا بتونیم بیشینه استفاده رو از این جستار بکنیم و زمان خوبی رو با هم بگذرونیم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پایه ام ، شطرنج باز خوبی نیستم اما یکم بلدم ، اگه هنوز دوست داری حریف پیدا کنی بگو تا برم ثبت نام کنم

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پایه ام ، شطرنج باز خوبی نیستم اما یکم بلدم ، اگه هنوز دوست داری حریف پیدا کنی بگو تا برم ثبت نام کنم

گرانمایه کمبود حریف وجود نداره در این سایت ها کسانی که پایه شترنگ بازی کردن هستند زیادن ولی دوست دارم با بچه های باشگاه بازی کنم.
من خودم هم شترنگ باز چیره دستی نیستم پس جای نگرانی نیست.
مهرورزیده عضو بشید و نام کاربری و ساعتی رو که میتونید در سایت موردنظر که عضو شدید برای بازی آنلاین حاضر باشید آگاهی بدید.
همچنین برای اینکه بتونیم بهتر همدیگر رو در جریان دگرگونی ها قرار بدیم بهتره که آی دی یاهوی همدیگه رو هم داشته باشیم.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرانمایه کمبود حریف وجود نداره در این سایت ها کسانی که پایه شترنگ بازی کردن هستند زیادن ولی دوست دارم با بچه های باشگاه بازی کنم.
من خودم هم شترنگ باز چیره دستی نیستم پس جای نگرانی نیست.
مهرورزیده عضو بشید و نام کاربری و ساعتی رو که میتونید در سایت موردنظر که عضو شدید برای بازی آنلاین حاضر باشید آگاهی بدید.
همچنین برای اینکه بتونیم بهتر همدیگر رو در جریان دگرگونی ها قرار بدیم بهتره که آی دی یاهوی همدیگه رو هم داشته باشیم.

نرم افزارش رو دانلود کردم و بزودی عضو میشم ، یکم اگه طول میکشه بخاطر اینه که من موتورم با ذغال سنگ کار میکنه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
عضو کدوم سایت شدید؟ playe4؟نام کاربری رو لطفا اینجا بنویسید.

فقط نرم افزارش رو دانلود کردم ، مگه اول نباید نرم افزار رو دانلود کرد؟؟ سایت آخری
هنوز عضوش نشدم ، تا فردا سعی میکنم ردیفش کنم که یه شطرنج بزنیم

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط نرم افزارش رو دانلود کردم ، مگه اول نباید نرم افزار رو دانلود کرد؟؟ سایت آخری
هنوز عضوش نشدم ، تا فردا سعی میکنم ردیفش کنم که یه شطرنج بزنیم

دو سایت دیگه ای که قرار داده بودم می تونستید به سرعت عضو بشید و بازی رو شروع کنید.سایت آخری playchess.com طولانی ترین مرحله رو برای ثبت نام و شروع بازی داره.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو سایت دیگه ای که قرار داده بودم می تونستید به سرعت عضو بشید و بازی رو شروع کنید.سایت آخری playchess.com طولانی ترین مرحله رو برای ثبت نام و شروع بازی داره.

تو سایت اولی عضو شدم اسم کاربریم هم aaseman
خوب حالا باید چیکار کنم؟

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو سایت اولی عضو شدم اسم کاربریم هم aaseman
خوب حالا باید چیکار کنم؟

وارد بخش بلیتز 5 دقیقه شوید.در تالار به راحتی همدیگه رو پیدا می کنیم.فقط میمونه تعیین ساعتی برای بازی که گمان می کنم فردا شب حدود ساعت 10 مناسب باشه.می تونیم آی دی یاهوی همدیگه رو هم داشته باشیم تا براحتی به صورت آنلاین هماهنگ کنیم.از این به بعد رو می تونیم به صورت پیام خصوصی هماهنگ کنیم.

Empire Neama

عضو جدید
سلام
چند ماه از این سایت عزیز دور بودم...مصائب خدمته دیگه:(
بگذریم......
هنوز وعده بجاست؟ من توی playchess عضوم

major7

عضو جدید
من chess.com عضو هستم
نام کاربری من این هستش: hamid_alekhine
ضمنا حریف هم میطلبم

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق هماهنگی های انجام شده قرار شد امشب ساعت 10 با major7 بازی کنیم.من متاسفانه مدتها بود که به این تاپیک سر نزده بودم و پست Empire Neama رو ندیدم.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فراخوانی به اولین دوره مسابقات شطرنج باشگاه مهندسان ایران

فراخوانی به اولین دوره مسابقات شطرنج باشگاه مهندسان ایران

با سلام بر همه ی دوستان

برای احیای این تاپیک تصمیم گرفتم با اجازه ی استارتر محترمش ی فراخوان گسترده داشته باشم تا ی دوره مسابقات هماهنگ رو برگزار کنیم.

همه ی دوستان که مایل به شرکت در این مسابقات هستند تا تاریخ 8 / اسفند / 92 فرصت دارند که در این سایت
www.chess.com عضو بشن و امادگی خودشون رو برای شرکت در مسابقات با اعلام نام کاربری خودشون ( ترجیحا نام کاربری مشابهِ نام کاربریشون در همین سایت ) در این تاپیک اعلام کنند.

بعد از مشخص شدن تعداد شرکت کنندگان ؛ با قرعه کشی ، افراد دو به دو ، فرصت دارند که در یک زمان مشخص با هم بازی کنند و نتیجه رو در همین تاپیک اعلام کنند. بازنده ها حذف میشن و برنده ها با هم بازی میکنن و مراحل همینطور به صورت حذفی پیش میره. برای بازی هایی هم که پات بشه ، با توجه به تعداد شرکت کننده ها تصمیم میگیریم...

به نفر اول تا سوم هم امتیاز تعلق میگیره ( که میزانش رو بعد از مشخص شدن تعداد شرکت کننده ها اعلام میکنم.)

موفق و پیروز باشید

: اسپم ممنوع

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
:))

:))

من ورزش تخصصیم شطرنجه ! ترجیحا بازی نکنم بهتره اما اگه در مورد قرعه کشی قانونیش ! و... هر قسمت دیگه سوال داشتین کمک میکنم ! اگه خواستین یه راهنمای کامل تصویری هم برای عزیزانی که شرکت می کنند و تو chess.com غریب هستند درست کنم !

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ثبت نام کردم ، بالاخره سایتش باز شد و از کند بودن درومد ، اسم کاربریمم تو همون سایت www.chess.com همین اسم خودم یعنی gharybeh هست ....

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من ورزش تخصصیم شطرنجه ! ترجیحا بازی نکنم بهتره اما اگه در مورد قرعه کشی قانونیش ! و... هر قسمت دیگه سوال داشتین کمک میکنم ! اگه خواستین یه راهنمای کامل تصویری هم برای عزیزانی که شرکت می کنند و تو chess.com غریب هستند درست کنم !

سلام
من با محیط سایت معرفی شده آشنایی ندارم
ممنون میشم قبل از شروع مسابقات این کارو انجام بدید
منم MaRaLbanoo

آخرین ویرایش:

wooer-man

اخراجی موقت

ولی سایتی که معرفی کردین چندان جالب نیست و من سایت خیلی بهتری رو می شناسم و بازی های گروهیمونو اونجا انجام میدیم
اگه خواستین
http://fa.lichess.org/ عضویتشم خیلی راحت تره

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
دوستان تمام راهنمایی ها در مورد سایت chess.com نوع ثبت نام و... قوانین مسابقه و... در تاپیک جدید قرار دادیم لطفا بازدید کنید
[h=1]اولین دوره مسابقات شطرنج باشگاه[/h]لطفا در صورت دلخواه بازدید کرده و در سایت شطرنج ثبت نام کنید

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
ای جانم شطرنننج :))
منم هستم اما به شرطی که خود اقای قانع هم شرکت کنهههه
اسم اکانتمم Akshay-Kumar
اولی رو بزارید کنااااار

^^ من بازی شطرنج بلد نیستم اصلا . باختمو به همتون اعلام میکننم . شما با قدرت شرکت کن و اول شو ^ ^

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام
این تاپیک قدیمی هست .. اگر همینجا باید اعلام حضور کنیم برای مسابقات پیش رو , پس ما هم هستیم

نام کاربری : dzzv_13

بیاد قدیمها .. .. .

بالا