یه حس بد با یه خواب بد

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا حالا شده یه خواب خیلی بد ببینید؟
چقدر به خواباتون ایمان دارید؟
چند درصد مطمئنید که تعبیر میشه
من خودم به شخصه از خواب هام میترسم اکثرا هم تعبیر میشه البته اون خوباش تعبیر نمیشه ها هر چی بد و مصیبته تعبیر میشه
این تاپیک مضمونش تکراریه ولی یه جور برای اروم کردن خودم زدم
دیشب یه خوابی دیدم خیلی طولانی و دنباله دار بود
اخرای خوابم یکی و که نمیدیدمش و حتی صداش هم برام اشنا نبود اومد یه دعایی و بهم داد گفت این و بخون من هم تو خواب با صدای بلند میخوندم گفت فقط تا دوشنبه هفته دیگه وقت داری هفته دیگه دوشنبه روز مرگته و رفتنی هستی از خواب پریدم دیدم موقع اذانه و از همه جالب تر این بود که بیدار شدم اون دعا یادم بود ولی بعد از نیم ساعت یادم رفت
متاسفانه من قبل از اینکه عزیزام و به هر نحوی از دست دادم خواب میبینم:cry:
نمیدونم این خواب چه تعبیری داره:cry:
ولی در کل خیلی اشفته و دپرسم کرد:(
یادمه تو یه تاپیکی که سوال کرده بودن اگر بگن فردا میمیری چکار میکنی؟ من گفتم هیچی خیلی ریلکس هستم ولی الان حرف و پس میگیرم:cry:
راستش همش نگرانم:(
جون عزیزی هم عالمی داره ها:razz:
هیچی دیگه
همین خواستم یکم اروم بشم اومدم درد و دل کردم:cry:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم دیشب خواب دیدم ادبیات فارسی گرفتم هی می گفتم من به خدا اینو پاس کردم بعد هی می گفتن نه گرفتی حذفش کردی بعد مثل اینکه این ترم گرفته بودمش چون ترم آخر بود حتی یه جلسه ام سر کلاس نرفتم با استادم صحبت نکردم اونم حذفم کرده بود:(
خیلی حس بدی بود

بعد داشتم بیدار می شدم زور می زدم که بیدار نشم و با مدیرگروه چونه بزنم بابا من ترم اخرمه منو اذیت نکن و...
یهو فهمیدم دارم من خواب می بینم و ادبیاتو ترم یک پاس کردم :biggrin:

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی رفتنی هستی؟الهی شکر .بابا چهار چنگولی چسبیدی به این دنیا که چی؟هم سن وسالهای تو سر قبرشون درخت سبز شده.

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواب های بابام اگه خواب بدی باشه 100% همون روز یه اتفاق بدی واسه یکی از اعضای خانواده می افته که البته با دادن صدقه به خیر میگذره

شما هم نگران نباش انقدر خواب فوت منو دیدن که حد نداره مخصوصا مامانم:smile:. نگران نباش هر چی خدا بخواد همون میشه

اگرم خدایی نکرده رفتنی باشی که بازم اشکال نداره زندگی مثل اون مسیری میمونه که دختر خانومه تو عکس آواتارت واسه رسیدن به اون درخت باید طی کنه. دیر یا زود همه بهش میرسیم ,خدارو چه دیدی شاید من همین فردا و زود تر از تو از این دنیا رفتم ولی حیف کسی نیست بیادبه من بگه تا من فرصت کنم و توبه کنم و از دیگران حلالیت بطلبم

یه نصیحت دوستانه بهت می کنم چه آدم بدی هستی چه خوب نماز بخون مخصوصا همون موقع هایی که دقیق موقع اذان صبح بیدار میشی. خیلی حال میده:smile:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خواب اعتقاد عجیبی دارم

خدا بعضی توانایی ها رو به بعضی ادما میده . رویای صادقه هم یکی از اون توانایی هاست

باید یاد بگیری چطور از توانایی هات استفاده کنی.

خواب نزدیک اذان رو جدی بگیر.

انشالله که اتفاق بدی برات نمی افته .

خودم چند باری خواب مرگ و حتی قبر خودمو دیدم . با اینکه خوابهام تعبیر میشن ولی در مورد مرگ خودم تعبیر نشدن .( شاید چون هنوز به زمان پیشگویی مرگم مونده . دیییییی)

صدقه بده .

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خواب اعتقاد عجیبی دارم

خدا بعضی توانایی ها رو به بعضی ادما میده . رویای صادقه هم یکی از اون توانایی هاست

باید یاد بگیری چطور از توانایی هات استفاده کنی.

خواب نزدیک اذان رو جدی بگیر.

انشالله که اتفاق بدی برات نمی افته .

خودم چند باری خواب مرگ و حتی قبر خودمو دیدم . با اینکه خوابهام تعبیر میشن ولی در مورد مرگ خودم تعبیر نشدن .( شاید چون هنوز به زمان پیشگویی مرگم مونده . دیییییی)

صدقه بده .

صدقه دادم
دو هفته قبل از خواب مادر بزرگم خوا دیدم و دقیقا همان زمان فوت کرد
سه ساعت قبل از فوت بابام هم از این خوابها دیدم:(

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدقه دادم
ایشالله اینباربه خیر می گذره.امیدوارم که هیچ اتفاقی نیفته برات.البته نگران نباش.قسمت هرچی باشه همونه.امیدوارم خیر باشه اینبار برات.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدقه دادم

می دونم چی میگی . چون خودمم تجربه دیدن خواب مرگ عزیرانم و یا اتفاقاتی که برای دوستان و اشناهام و یا در اجتماع رخ میده رو دارم . ولی مرگ خود انسان یک چیز دیگه است.

بعضی ها معتقدند وقتی مرگ خودت رو می بینی باید به زندگیت نگاه کنی و زندگیت رو سبک سنگین کنی

*Essi*

اخراجی موقت
نوشتم که تو سر تاپیک:cry:
این غلمانا تو جهنم هم میان؟:D

آهان تازه خوندم.

وقتی میگفت دوشنبه هفته دیگه روز آخرته، از دندوناش خون میچکید یا لبخند شیطانی بر لب داشت؟ :D

غلمان ها هر جا غذا باشه میرن، احتمالا ظهر ناهار سنگین خورده بودی چاق و چله شده بودی.

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آهان تازه خوندم.

وقتی میگفت دوشنبه هفته دیگه روز آخرته، از دندوناش خون میچکید یا لبخند شیطانی بر لب داشت؟ :D

غلمان ها هر جا غذا باشه میرن، احتمالا ظهر ناهار سنگین خورده بودی چاق و چله شده بودی.

تو مطمئنی سر تاپیک و خوندی؟ من میگم یارو رو ندیدم صداش رو هم نشناختم تازه سر صبح بود بیدار شدم دیدم وقت اذانه صبحه
من دارم به خوندنت شک میکنما اسی:surprised:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من جای شما بودم مثل فیلم مادر بچه هامو صدا میزدم و خودم نحوه ی اجرای مراسمو بهشون می گفتم

وصیت هم چیز خوبی هست انجام بدین

و سبک و سنگین زندگیتون

ما هم براتون فاتحه می خونیم اگر دیگه نت نیومدین

شوخی نمی کنم بد نیست که ادم کارشو سبک سنگین کنه و اماده ی رفتن باشه

هر چند که منم دیدم خواب فوت عزیزان شب فبلش اما تا الان در مورد خودم ندیدم شایدم یادم نمیاد

ولی تو بیداری مرگو دیدم بدنم سست سست شده بود قلبم یه جور بدی می زد

سورفه که می کردم ارزوی می گر می کرد از شدت درد و....

5 کیلو در ارز 3 روز کم کردم کلا در حال توبه و... بودم اخرش خوب شدم و ....

*Essi*

اخراجی موقت
تو مطمئنی سر تاپیک و خوندی؟ من میگم یارو رو ندیدم صداش رو هم نشناختم تازه سر صبح بود بیدار شدم دیدم وقت اذانه صبحه
من دارم به خوندنت شک میکنما اسی:surprised:

نمیدونم فکرم منحرفه همه چیو تو ذهنم تصور میکنم، بیشتر به لحظه شکار و شکارچی و جهش غلمان. :D

ولی جدا از شوخی، من خودم زیاد اعتقادی به خواب ندارم، یعنی قبلا که اعتقاد داشتم خوابم بیشتر در جهت منفی بود.

بعدا که قید همه چیو زدم، خوابم بی سر و ته هست، چون معتقدم خواب عکس العمل های مغز به تفکرات ما در زندگی است.

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من جای شما بودم مثل فیلم مادر بچه هامو صدا میزدم و خودم نحوه ی اجرای مراسمو بهشون می گفتم

وصیت هم چیز خوبی هست انجام بدین

و سبک و سنگین زندگیتون

ما هم براتون فاتحه می خونیم اگر دیگه نت نیومدین

شوخی نمی کنم بد نیست که ادم کارشو سبک سنگین کنه و اماده ی رفتن باشه

هر چند که منم دیدم خواب فوت عزیزان شب فبلش اما تا الان در مورد خودم ندیدم شایدم یادم نمیاد

ولی تو بیداری مرگو دیدم بدنم سست سست شده بود قلبم یه جور بدی می زد

سورفه که می کردم ارزوی می گر می کرد از شدت درد و....

5 کیلو در ارز 3 روز کم کردم کلا در حال توبه و... بودم اخرش خوب شدم و ....

بچه هام که کوچیکن گفتنی ها رو به شوهر و خواهرم گفتم:cry:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم فکرم منحرفه همه چیو تو ذهنم تصور میکنم، بیشتر به لحظه شکار و شکارچی و جهش غلمان. :D

ولی جدا از شوخی، من خودم زیاد اعتقادی به خواب ندارم، یعنی قبلا که اعتقاد داشتم خوابم بیشتر در جهت منفی بود.

بعدا که قید همه چیو زدم، خوابم بی سر و ته هست، چون معتقدم خواب عکس العمل های مغز به تفکرات ما در زندگی است.

مرده اون تصوراتتم
ولی اصلا تو فکرش نبودم :cry: