13 نمونه خانمهايي که آقايان واقعا مي پسندند

ملیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
13 نمونه خانمهايي که آقايان واقعا مي پسندند

خانم ها معمولا اظهار مي دارند که رفتار آقايون آنها را تا حدي گيج مي کند و به درستي نمي توانند تشخيص دهند که مردها از آنها چه انتظاراتي دارند. آنها از اينکه نمي توانند مردها را راضي نگه دارند اندکي ناراحت هستند. البته امروزه کمتر اتفاق مي افتد که خانمي به رضايت و يا عدم رضايت مردها اهميت دهد،
چرا که خانم ها تصور مي کنند که با در اختيار گذاشتن مسائل جنسي تمام مشکلات به راحتي قابل حل شدن مي باشد. تا زماني که يک چنين ديدي نسبت به زندگي داشته باشيد همه چيز بر وفق مراد پيش خواهد رفت، اما... بدون توجه به اينکه چنين نقطه نظري درست است و يا اشتباه بايد توجه داشته باشيم که مردهاي امروزي، با تلاش هر چه بيشتر در پي يافتن جايگاه واقعي خود در اجتماع هستند. خانم هايي را داريم که به عضويت ارتش و پايگاه هاي فضايي در آمده اند و به خوبي از انجام وظايفي که بر گردن آنها نهاده مي شود بر مي آيند. آنها در ساير مشاغل صنعتي ديگر هم در حال پيشرفت و ترقي مي باشند. رفته رفته قلعه مستحکم مردها در حال ويران شدن است و آنها احترام و ارج و قرب گذشته خود را کم کم از دست رفته مي بينند. اگر يک خانم اين مقاله را بخواند شايد با خود بگويد که خوب اين مشکل مردهاست و خودشان هم بايد به فکر پيدا کردن راه حلي براي آن باشند. بله درست است اما نبايد انتظار داشت که به يک باره معجزه روي دهد و همه چيز مطابق ميل آنها شود. تاريخ براي ساليان دراز جايگاه و عملکرد مردها را در جامعه معين کرده و شما به راحتي نميتوانيد در عرض چند سال آنرا تغيير دهيد. شايد کمتر افرادي بتوانند در مقابل پيشرفت ها و موفقيت هاي خانم قد علم کنند اما يک چنين وضعيتي به طور قطع با خود مشکلاتي را نيز به همراه مي آورد. يکي از مشکلات همانطور که قبلا نيز به آن اشاره داشتم اين است که مرد قرن بيستم چه انتظاراتي دارد.
آقايون کم کم متوجه مي شوند که جايگاه آنها چنان که در گذشته بوده، نيست. ديگر هيچ رد پايي از زمانيکه مردها نان آور خانه بودند و خانم ها هم بايد در خانه مينشستند و فرزندان خود را بزرگ مي کردند، نمانده است. شايد چنين تغيير شگرفي مستلزم سپري شدن مدت زمان بسيار زيادي باشد اما همانطور که مشاهده مي کنيد اين امر در جوامع غربي با روند چشم گيري در حال پيشروي است. اين روزها مردها مي دانند که اگر بخواهند براي خود همسري پيدا کنند بايد سخت تر از گذشته کار کنند و خانم ها سنگ هاي بيشتري در جلو پايشان مي اندازند.
خوب، حالا مردها واقعا به دنبال چه چيز هستند؟
* اول از همه مردها به دنبال کسي هستند که تشنه عشق و محبت باشد. شايد اين حرف بسياري از خانم ها را غافلگير کند اما مردها دوست دارند مورد دوست داشتن قرار بگيرند و خودشان نيز کسي را دوست بدارند. مشکل اينجاست که خانم ها برخورد بي احساس و سردي با آنها دارند. پيدا کردن خانمي که قابل دوست داشتن باشد کمي مشکل است و مردها از اينکه بفهمند دختر روياهايشان را پيدا کرده اند خوشحال مي شوند.
* مردها دنبال خانمي مي گردند که در نظرشان جذاب باشد. خانم ها اغلب تصور ميکنند که مردها خيلي سطحي نگر بوده و تنها چيزي که برايشان اهميت دارد وضعيت ظاهري خانم مي باشد. مردها لزوما به دنبال خانم هاي کمر باريک نمي گردند و اکثر آنها از خانم هاي چهل کيلويي خوششان نمي آيد، بلکه آنها مي خواهند کسي را داشته باشد که به وضعيت ظاهري خود افتخار کند (البته اين کار را نبايد بيش از اندازه انجام دهد). مردها از داشتن نامزدي که قيافه خوبي داشته باشد لذت مي برند و من فکر نمي کنم که مردي چيزي جز اين به شما بگويد.
* مردها به دنبال خانم هايي هستند که بتوانند به آنها اعتماد کنند. کسي که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، کسي که بتوانند به او ايمان داشته باشند. شايد برايتان عجيب باشد اما برخي از خانم ها قابل اعتماد نبوده و بسيار بي وفا هستند. همين امر باعث مي شود که مردها محتاط تر عمل کنند. بوسه روز عيد و يا عشق بازي ها اصلا به حساب نمي آيند و اين جزئي از خصوصيات خانم هاست. آقايون به شدت از بي وفايي و بد قولي بيزار هستند و به دنبال کسي مي گردند که بتوانند از صميم قلب به او اعتماد کنند.
* مردها مي خواهند براي خود تشکيل زندگي خانوادگي دهند و به دنبال شريکي هستند که بتواند با او در خانه زندگي کند. خانم هايي که در محيط هاي اجتماعي فعاليت مي کنند براي مردها قابل قبول تر هستند چرا که آقايون تصور مي کنند خيلي بهتر مي توانند با اين گونه افراد ارتباط برقرار کنند و ارتباطشان پايدار تر خواهد بود.
* مردها به دنبال خانم هايي با روحيه زنانه و مهربان مي گردند زيرا چنين خصوصياتي باعث مي شود که يک زن بتواند مادر بهتري براي بچه هايش باشد. البته اين امر بدان خاطر نيست که مردها انتظار دارند خانم ها آنها را نيز تر و خشک کنند بلکه بدان خاطر است که دوست دارند فرزندانشان در آغوش مادر مهربان و دلسوزي پرورش پيدا کنند.
* مردها به دنبال خانم هاي خوش مشرب هستند. بعضي از خانم ها خيلي سخت گير بوده و براي جزئيات اهميت بيش از اندازه اي قائل مي شوند. آيا تا به حال دختر هايي را ديده ايد که داراي خلق و خوي پسرانه هستند؟ مردها مي خواهند از در کنار هم بودن با همسر خود لذت ببرند و احتياج به محبت دارند به همين دليل هميشه به دنبال فرد خوش طبعي هستند که بتوانند در کنار او به آرامشي که آرزوي آن را دارند دست پيدا کنند.
* مردها به دنبال زن هايي هستند که حس و ظرافت زنانه خود را حفظ کرده باشند. البته منظور ما آن دسته از خانم هايي نيست که دائما به دنبال مد مي روند و چهره خود را به انواع و اقسام اشکال مختلف در مي آورند. خانمي که بادگلو مي زند و از خود گاز معده خارج مي کند هيچ گاه براي يک مرد قابل قبول نخواهد بود. اين روزها خانم ها ممكن است از مشروبات الکلي استفاده کنند که اين کار نيز به نوبه خود باعث ميشود که نظر جنس مخالف به آنها جلب نشود. بعضي از خانم ها هستند که در زمان عصبانيت هر چه که دلشان مي خواهد بار طرف مقابل مي کنند که اين کار به هيچ وجه به مزاج آقايون سازگار نيست. مردها نمي خواهند رفتار همسرشان به اندازه خودشان بي شرمانه و توهين آميز باشد.
* مردها کسي را مي خواهند که حامي و پشتيبانشان باشد. خيلي از خانم ها منتظر هستند که اشتباه کوچکي از آقا سر بزند که آنها را به باد انتقاد بگيرند و در مسائل خصوصي و حتي شغلي شان دخالت کنند. آقايون به ارتباط خود به عنوان يک سيستم محافظ نگاه مي کنند زمانيکه خانم نتواند يک چنين حسي را در آنها به وجود آورد و از اين گذشته تا آنجا که مي تواند از آنها انتقاد هم بکند، چيزي نمي گذرد که آقا از او جدا مي شود.
* مردها از خانم هاي عصبي که تمام مدت داد و فرياد مي کنند خوششان نمي آيد. آنها خانم هايي را مي پسندند که اهل بحث و گفتگو باشند و قادر باشند که مشکلاتشان را از راه هاي منطقي حل کنند. شايد خلق و خوي آتشين شما را در همان روزهاي اوليه اندکي جذاب باشد اما در روز 500 به هيچ وجه به شما افتخار و قدرت نخواهد بخشيد.
* مردها از خانم هايي که آنها را به چالش وا مي دارند خوششان مي آيد. دوست ميدارند که خانم ها، آنها در انتظار بگذارند. مردها معمولا زماني که احساس امنيت کنند اندکي در رابطه تنبل مي شوند اما زمانيکه آنها را به چالش وا مي داريد، حداقل کاري براي انجام دادن دارند. اگر مي خواهيد مرد خود را همواره به خود علاقمند نگه داريد بايد او را هميشه به چالش وادار کنيد.
* معمولا آقايون در مورد مسائل جنسي اندکي خود دار تر از خانم ها هستند. باور کنيد که حقيقت دارد. مردها مي دانند که در رخت خواب چه مي خواهند و به همين دليل توجه خود را بر روي آن معطوف مي کنند. شما به هيچ وجه آن همه شور و اشتياقي که به مردها نسبت مي دهند را نمي توانيد در دنياي واقعي در وجودشان پيدا کنيد. مردها در جهان واقعي بسيار محافظه کار هستند. آنها با هر کسي مي توانند اوج لذت و خوشي خود را تجربه کنند و نيازي به داشتن همسران متفاوت ندارند. در بسياري از آزمايشاتي که انجام شده نتيجه بر اين اصل استوار بوده که مردها دوست دارند در تخت خود به راحتي بخوابند و اين خانم ها هستند که بهانه گرفته و اظهار مي دارند که از اين نوع رابطه خسته مي شوند.
* مردها به دنبال همسري مي گردند که به آنها متعهد باشد. هر چند پيدا کردن چنين شخصي مشکل است اما مي توانيد حداقل آرزوي داشتن يک چنين همسري را داشته باشيد. مردها نامزدي را دوست دارند که بتوانند به او اعتماد کنند و مشکلات و ناراحتي هايشان را با او در ميان بگذارند. تعهد مثل يک خيابان يکطرفه نيست و بايد از جانب هر دو طرف رعايت شود. چنين نيازي براي هميشه در وجود تمام مردها باقي خواهد ماند.
* مردها دوست ندارند که تنها زندگي کنند. مقاله اين دفعه بسيار بحث بر انگيز است و ممکن است من را به جرم اشتباهات فاحش دستگير کنند! اما زيبايي نظر و عقايد شخصي، اين است که هر کس هر چيزي را که دوست داشته باشد مي تواند بگويد. حقيقت اين است که مردهاي امروزي به دنبال يک خانم مجرد قابل اطمينان و جذاب هستند که بتوانند رابطه بلند مدتي را با او آغاز کنند.
آنها مي خواهند با او از زندگي خود لذت ببرند و دقايق خود را با او تقسيم کنند تا آرام و قرار بگيرند. افراد مجرد کمي وجود دارند که خواهان ارتباط بلند مدت هستند. مشکلي که مردها با آن مواجه هستند اين است که دنيا به طور کلي عوض شده. زماني که انتظار هيچ چيزي را ندارند به سرعت برايشان زن مي گيرند و طوري که متوجه نشوند بچه دار مي شوند. آنها فقط و فقط به دنبال ارزش و احترام از طرف شريک زندگي خود هستند و بس.
در حاليکه خانم ها در نقشهاي اجتماعي خود بسيار موفق هستند خوب است که هيچ گاه از ياد نبريم که جايگاه اصلي آنها به خانه و خانواده شان تعلق دارد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mehdi.A

عضو جدید
سلام:
دستت درد نکنه، مطلب جالبی بود. خیلی دلم می خواهد بدانم که این مطلب نظر شخصی شماست یا مطلبیست که جایی خوانده و نقل کرده اید.

nminma

عضو جدید
سلام:gol:
خیلی عالی بود.
اما کاشکه یه تا÷یکم واسه انتظارات بی شمار :(خانم ها میذاشتید.
خونه:(
ماشین:(
عشق:heart:
توجه:biggrin:
لباسای جور واجور:(
تکرار واژه ی دوست دارم:heart:
تحصیلات:)
..................
بقیشو هر کی میاد تو بگه:eek:

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی عالی بود.
..................

اینها توقع های بدی نیستن...یعنی حق هر کسی که ازدواج میکنه....قبول کن کسی که بخواد از نظر مالی قوی باشه و مرفح و عشق خوبی هم داشته باشه نمیشه گفت متوقع است...

فقط باید خودش هم تلاش کنه بخواد فقط نشینه واسش حاصر آماده بیارند...اینها کمترین چیزایی که یه زن یا مرد می خوان زندگی عمیق تر از اینهاست...

در کل کسی که فکر میکنه باید زنی بگیره که قانع باشه و هیچی ازش نخواد و کاملا بدون هیچ خواسته ای بهتره فعلا ازدواجم نکنه
چون یکیو فقط بدبخت میکنه....درک کنیم همدیگرو همه چی حله!!!

یا علی........

پورزکی کلویر

عضو جدید
اگر این حرفا رو از یک روانشناس میشنویدم با اطمینان قبولش می کردم. حالا که این جوری نیست، آقایون نظر بدن ببینیم این مطالب چند درصد درسته.
جالب میشه اگر خودشون هم درباره ی دختر ایده آل واسه ازدواجشون صحبت کنن.

آگرین

عضو جدید
من قبلا این مطلب را در جایی خونده بودم البته به این کاملی نبو د ، ملیسا جون دستت درد نکنه که این مطب را اینجا گذاشتی که بچه های باشگا بخونن . من وقتی این مطلب را برا ی بار اول خوندم خیلی تعجب کردم و برام جالب بود ، ولی اگه بیشتر به اطراف دقت کنیم و برخورد آقایان با خانمها متوجه میشیم تا حدودی مطلب بالا درسته حالا اگه ممکنه آقایان نظر خودشون را در این مورد بنویسند ممنون

آگرین

عضو جدید
خیلی عالی بود.
..................
امنیت
قابل اعتماد بودن
تکیه گاه محکم بودن
اخلاق خوب داشتن
ایمان واعتقادات دینی محکم داشتن
صداقت
پایبند بودن به تعهداتش
وبه تمام معنا مرد بودن نه فقط مرد بودن
.
.
.
وتکرار همیشگی "دوستت دارم" انهم با تمام وجودش نه از روی عادت

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلی عالی بود.
..................

خونه غیر منطقیه؟؟؟ کجا میخواین زندگی کنین؟؟؟
ماشین برای راحتیه. نباشه به جایی بر نیمخوره
تا جایی که من میدونم شما آقایون هم بدون عشق نمیتونید زندگی کنید. این فقط خانوما نیستن که عشق میخوان
توجه برا همست. کافیه یک روز دوست دخترتون(حالا نمیگم همسرتون)بهت.ون توجه نکنه. و به شخص دیگه ای توجه کنه. فکر میکنی چی پیش میاد؟؟؟
لباسای جورواجور ... احتمالا شما خیلی با همه برخورد نداشتین. موارد خاصی که شما دیدین این جوری بودن. (البته من خودم جزو همون مواردم)
با این موافقم. اما به شرطی که به قول دوستمون از روی عادت نباشه. که اگه هست همون بهتر که نباشه.
بودن یا نبودن تحصیلات تو شخصیت ادما تاثیر داره اما نه کاملا. خیلی از اونایی که تحصیلات دارن شخصیت ندارن و بر عکس.
در مورد بقیش هم با آگرین موافقم.

pishoo

عضو جدید
بازم که شد هرچی آقایون می خوان. قابل توجه پسرای باشگاه: ببینید دختر خانومای گل حرف دلتون و می زنن خوب شما هم یه ذره متقابل به مثل کنید. ازتون کم نمیشه ها!!!!!!!!!!!!!!ملیسای عزیز جالب بود. شرمنده تشکر ندارم

hamidarchitec

عضو جدید
اگر این حرفا رو از یک روانشناس میشنویدم با اطمینان قبولش می کردم. حالا که این جوری نیست، آقایون نظر بدن ببینیم این مطالب چند درصد درسته.
جالب میشه اگر خودشون هم درباره ی دختر ایده آل واسه ازدواجشون صحبت کنن.

من که از دست دخترا نمیدونم چی باید بگم . من هیچ انتظاری از این جماعت ندارم

وقتی که صحبت از سن ازدواج میشه دخترا میگن: خیلی بده که انقدر بالا رفته...

وقتی با سن کمتر میری سراغشون 24...28 میگن مالکیت خونه و ... حق دختره .

آخه مگه شما چه امتیازی تو این جامعه واسه ما دارین که ما باید انقدر تو سر خودمون با این جامعه مریض بزنیم تا همون اول خونه ونک ... زانتیا... باغ... ویلا داشته باشیم ؟؟؟؟ اونم تو سن 25 سالگی!!!! + فوق لیسانس+توانایی خرید لباسهای مارک زنانه ... ماه تا ماه .... " هفته دیگه عروسی دوستمه... باید لباس بخرم لباسای قبلیمو تو مراسم دیگه دیدن.."

این به دور از انصافه مهریه های عجیب غریب+ فشار کمر شکن کار + خونه + ماشین +استرس کار و احیانا اجاره و ظرف شستن + ..........................:mad:

بابا یه خورده بیدار شین . جوش هم نیارین. :warn:

آخرین ویرایش:

Hengameh IT

عضو جدید
نقل قول:

نقل قول:

جالب بود
یه بحث هم در مورد نیاز خانمها بذارید که از چه مردهایی خوششون میاد