تکرار همیشه خسته کننده نیست.

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
از داستان نویس و عکاس و مستند ساز و شاعر و نقاش شدن خیلی از چهره های گیشه ای سینما نوبت به هدیه تهرانی و عکس های فاقد اثر هنری ( نقل قول منتقدان ) رسید و غش کردن رئیس دفتر جنجالی آقای رئیس دولت که جای تعجب و تامل نیست چون تا بوده طریق رحیم مشایی بر غیر متعارف بودن است .این غیر متعارفی علاوه بر خرید تابلوی عکسی از هدیه خانم به قیمت بیش از سه میلیون نیم تومان و بخشش وام ۲۰۰میلیون تومانی جیغ همه را در آورد ! و در اقدام بعدی در صدد تور زدن گلزار و خلاصه هرچی خوش تیپ فرهنگ و هنره می باشد !از دوست اندیشمند تبریزی خود فرهاد با غشمال عزیز که مطلب را تقدیم این حقیر نموده اند تا من نیز دلمو با تریبون باغشمال خالی کنم ...
در راستاي اين‌که در روزگار قره‌قاطي چپ‌ها، حرف‌هاي ديروز راست‌ها را مي‌زنند و راست‌ها، صحبت‌هاي پريروز چپ‌ها را لُغُز مي‌فرمايند. و از آن‌جا که مردم در به در دنبال دويست هزار تومان وام ضروري هستند تا به زخم‌شان ببندند و باز به دليل اين‌که مشکل افزايش تورم با عدم ارائه وام بانکي فعلا رفع رجوع شده، و با عنايت به اين‌که همين‌جوري الله بختکي يک مقام بسيار محترم در ضمن اختلاط و بازديد از نمايشگاه عکس هديه خانم تهراني 200 ميليون تومان ناقابل وام جهت رفت و روب نمايشگاه هنري‌اش به ايشان اعطا نموده و قس‌عليهذا... پس نتيجه مي‌گيريم که :
1. مهم نيست که سکنات و حرف‌هاي افراد، با شعائر ما سنخيت نداشته و حتي ادعاها و شعارهاي طرف مقابل باشد، بلکه مهم آن است که در اردوگاه ماست.
2. اگر مطابق قوانين بانکي براي يک ميليون تومان وام درخواستي دو نفر ضامن کارمند رسمي لازم باشد. آن وقت در زمانه قحطي کارمند رسمي براي 200 ميليون تومان 400 نفر کارمند رسمي (با مخلفات چک‌دار و ساير وثائق معتبر) لازم است.
3. براي تجهيز آزمايشگاه هر مدرسه راهنمايي فقط 10 ميليون تومان لازم است تا آينده‌سازان مملکت يک بار لوله آزماش را از نزديک زيارت کنند، با 200 ميليون تومان حدود 20 مدرسه تجهيز مي‌شود و اگر هر مدرسه 500 دانش‌آموز در طول يک سال داشته باشد به عبارتي 10.000دانش‌آموز از نعمت رويت لوله آزمايشگاه برخوردار خواهد بود و اگر اين آزمايشگاه براي 10 سال به دانش‌آموزان ساپورت دهد يعني چيزي حدود100.000 نفر دانش آموز لوله آزمايشگاه را از نزديک خواهند ديد. و چون اين چنين جمعيتي در مدارس راهنمايي ايران وجود نداشته و نخواهد داشت پس عقلاني‌ترين راه خرج 200 ميليون تومان به نمايشگاه هديه خان است و خلاص.
4. باقلاي فرد اعلا از قرار خرده‌فروشي کيلويي 800 تومان است. با 200 ميليون تومان مي‌شود 250.000 کيلو باقلا خريد که با احتساب هر کيلو باقلا براي شش نفر، 1.500.000 نفر يک شب باقلا مهمان دولت مي‌شوند و دعاي اين افراد خيلي از مشکلات را رفع و رجوع مي‌کند.
5. اي کاش من يک لوله آزمايش بودم.
6. اي کاش من هم يک باقلا بودم.
7. اي کاش من يک هديه تهراني بودم.