رويا_واقعيت

nj_electronic88

عضو جدید
وقتی دلت می گیرد و تنهایی درونت بر تو غلبه می کند با خودت می گویی که کاش معجزه بشود و یک نفر بیاید و تو را آرام کند...بیاید و این همه دغدغه را با خود ببرد...

دلت می خواهد همانی که می خواهی از رویاهایت بیاید بیرون،یا تو را با خودش ببرد و یا برای اطرافیانت از زبان تو توضیح دهد که در دل و فکر و ذهنت چه می گذرد...یک جورهایی دلت می خواهد که تو را سبک کند...

همین طور داری رویا می بافی که صدایی،حرکتی یا هر چیز دیگری تو را به واقیعت پرت می کند...چنان بهت زده می شوی که دلت بیشتر می گیرد و تنهاتر می شوی انگار...

............................................................................................................

پ.ن یک: دنیا خیلی غمگین تر از چیزیست که تصور می کنی!
پ.ن دو: روز اول پاییز هم گذشت،بی آنکه خودش بفهمد دل هایی را دلتنگ تر کرد...
پ.ن سه: خواهشاً اگر میخواهید کودکی را وارد این دنیا کنید کمی بیشتر تأمل کنید!!خواهشاً.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خیلی زیبا بود.
ممنون.
پ ن4:پاییز غروب و بی برگ اون همه برگ مگه کم بود گله من رو چرا بردی گل من دنیای من بود.

sft

عضو جدید
"وقتی دلت می گیرد و تنهایی درونت بر تو غلبه می کند با خودت می گویی که کاش معجزه بشود و یک نفر بیاید و تو را آرام کند...بیاید و این همه دغدغه را با خود ببرد..."

گاه ما تو این دنیا دنبال یه آدم میگردیم که آروممون کنه...که شاید پیدا نشه هیچ وقت....اون وقته غصه ی دنیا آوار میشه رو سرمون...غافل از اینکه خدایی اون بالاست......که از هرکسی بیشتر میتونه آرومت کنه.....وبا اومدنش به دلمون تمام دغده ها رو میبره!!

nj_electronic88

عضو جدید
"وقتی دلت می گیرد و تنهایی درونت بر تو غلبه می کند با خودت می گویی که کاش معجزه بشود و یک نفر بیاید و تو را آرام کند...بیاید و این همه دغدغه را با خود ببرد..."

گاه ما تو این دنیا دنبال یه آدم میگردیم که آروممون کنه...که شاید پیدا نشه هیچ وقت....اون وقته غصه ی دنیا آوار میشه رو سرمون...غافل از اینکه خدایی اون بالاست......که از هرکسی بیشتر میتونه آرومت کنه.....وبا اومدنش به دلمون تمام دغده ها رو میبره!!
من يكي اگه خدا واسم كافي بود پس رو زمين چه غلطي ميكنم؟؟

Ramin-GT

عضو جدید
ممنون،جالب بودش.چه هشدار عالی در قالب یک متن ادبی به مردم جامعه دادی.
کی دیگه حال و حوصله ی بچه داره.

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
بين يك مشت آدم / نه بين يك گوني آدم زندگي ميكني اما ...

نزديك به 8 ميليارد آدم رو زمينه / اما باز هم تنهاييم

خدايا يعني بين اين 8 ميليارد / يك نفر سهم من نيست ؟؟؟؟

myp2000

عضو جدید
پ ن .......

هرچقدر بیشتر به غم و غصه و تنهایی و ..... گیر بدی ، بیشتر میاد سراغت ..........

تلفونتو بردار و به یکی از صمیمی ترین دوستات زنگ بزن و باهاش برو یه دوری بزن تا حالو هوات عوض بشه