چرا در قرآن از خوک اسم برده شده ؟

Savant

کاربر بیش فعال
بعضی از دوستان میگن چرا خدا در قرآن از برف حرفی نزده و با استناد به این استددلال میکردن که قرآن از طرف خدا نیست بلکه حضرت محمد خودش اونو تالیف کرده ! من از ایشان سوال دارم که چرا در قرآن از خوک اسم برده شده در حالی که در عربستان هیچ خوکی از هیچ نوعی وجود نداشته !

Savant

کاربر بیش فعال
اشتباه زدم . لطفا منتقل شود به تالار اسلام و قرآن

رحیم مشائی

اخراجی موقت
بعضی از دوستان میگن چرا خدا در قرآن از برف حرفی نزده و با استناد به این استددلال میکردن که قرآن از طرف خدا نیست بلکه حضرت محمد خودش اونو تالیف کرده ! من از ایشان سوال دارم که چرا در قرآن از خوک اسم برده شده در حالی که در عربستان هیچ خوکی از هیچ نوعی وجود نداشته !

احسنت بر شما...

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه قرآن فقط واسه اون زمان و فقط واسه عربستان بوده؟

اصل عظمتش به جامعیتشه...

ram_call17

عضو جدید
کی گفته خوک نبوده؟شما تحقیق کردی؟تو این فیلما که نشون میده یه چیزی تو همون مایه ها.اسم خوک کجای قران هست؟
مثلا عربستان که میمون نداشته،اما میاوردن اونجا دیگه!
نه من مخالف قضیه تالیفم جدا ازین مسائل.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دم شما گرم...
اینقدر از این مطالب هست که به عقل بشر اون زمان نمیرسیده و توی قران اومده، نحوه تشکیل آسمانها، نحوه تشکیل جنین در رحم مادران و ....

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چرا شما خودتون رو اذیت میکنید
مسائلی که در قران مطرح شده در این قرن تازه به اثبات رسیده
مثل جریانات آبها در اقیانوس که قران مشخصا" بهشون اشاره کرده که هیچکدوم اقایون هم نمیتونن ادعا کنن در اون زمون انسانها به اون اگاهی داشتن
اگه یکی از دوستان میتونه این مطلب رو کتمان کنه