من . . . . . . . ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

ببین خودت شروع کردی ها :tooth:. من نمی خواستم از خودم تعریف کنم ولی حالا که خودت خواستی میکنم:

1- در روز تولد من بهترین پسر تاریخ به دنیا اومد
2- هیچ کسی هوش و استعداد منو نداره
3- هیچ کسی مثل من با معرفت نیست
4- من انقدر خوبم که فرشته های آسمون برای داشتن من لحظه شماری میکنن
5- الان داری با مهربون ترین و باوقارترین و خوش تیپ ترین پسر دنیا حرف می زنی
6- هیچ کسی هنر منو نداره
7- هیچ کسی مثل من دقیق و نکته سنج نیست
... و بسیاری دلایل دیگر

به دلیل زیاد بودن موارد ادامه موارد رو در پست های دیگه میارم :smoke:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خب شروع مي كنم!:redface:
1- خيلي كارم درسته!
2- آدم مثبت انديشي هستم!;)
3- بيش از رك ميشم! چون فكر مي كنم رو دررو حرفتو بزني بهتر از اينه كه پشت سر طرف حرف بزني!:w16:
4- خودمو دوست دارم!:love:
5- به اعتقاداتم ايمان دارم!:hypocrite:
.........
........
باقي بمونه تا يادم بياد!:lol::lol::lol:

q1w2e3r4

عضو جدید
چیزی که زیاد درموردم میگن اینه که متاسفانه زیادی مهربونم! از دروغ بدم میاد و تا اونجا که بتونم صادق هستم!:redface:

توی رفتار و کلامم سادگی دارم. زیاد اهل قرو فر و کلاس گذاشتن برای پایین تر از خودم نیستم و اصلا از این کار متنفرم!

شوخ طبع هستم! اهل حال و بگو بخند! اگه کسی رو ببینم مثه خودمه زود باهاش رفیق میشم و چایی نخورده همه قندارو تموم میکنم. جنبه هم زیاد دارم. جنبه بالا برای هر نوع شوخی غیر از نوع شهرستانیش!:whistle::sweatdrop:

زیاد میگیم میخندیم مزه میریزیم اما از لودگی بدم میاد و همچنین از مزه پروندنای لوس! وقتی چیزی واسه گفتن نداشته باشم ترجیح میدم ساکت بشینم سر جام!:book:

یه چیزی هم که خیلی حساسم بهش و نشات گرفته از همون مهربونی بیش از حدم هست اینه که کسی از دست من نرنجه و کسی رو ناراحت نکنم که اصلا یهو دیدی واسه همین شب خوابم نبرد! (البته بعضی ها که خودشون کرم دارن و مجبور میکنن آدم رو که جسارت کنه جزو بحث من نیستن) :thumbsdown:

دیر عصبانی میشم! صبرم زیاده! یعنی اگه کسی به شدیدترین شکل ممکن روی اعصابم راه بره بازم با خونسردی و منطق جوابشو میدم اما جوری که سرتاپاش به رنگ قهوه ای دربیاد!:w06:

عاشق زندگي به شيوه پست مدرنيسم! فکرشو کن توی یه خونه شیک و امروزی توی حیاطش حوض باشه، تخت باشه، مخده بزاری، توی یه هوای خوب و صاف بهاری با مامان بزرگت بشینی روی تخت! مامان بزرگ از سماور کنارش برات چایی بریزه بده بهت و از قدیما برات تعریف کنه! در همین حال صدای قناری هاتون بیاد و همچنین صدای فواره های حوض با یه آهنگ ملایم سنتی گوش هاتو نوازش کنه:w12:

از قهر و جدايي متنفرم. با هرکی دوست بشم تا آخر عمر دلم میخواد فراموش نکنیم همو و اگه شده گهگداری از هم سراغ بگیریم. با دوست های صمیمی و نزدیکم که اصلا فجیع سخته جدایی! قهر هم که اصلا توی فازش نیستم. توی خونم نیس!:w23::w27:

قدرشناسم و تازه اگه کسی لطفی بهم بکنه دوبرابرشو جبران میکنم. از نمک نشناس بودن متنفرم. از نمک خوردن و نمکدون شیکوندن متنفرم....:w19:

رک گویی رو دوست دارم. با همه راحتم دلم میخواد همه هم با من راحت باشن و واسه گفتن حرف دلشون اینقدر ناز نکنن که از اینجور کارا و تعارفا متنفرم:w29:

از عادت بد ایرونی ها تعارف کردن و اصرار زیاد واقعا چندشم میشه. خودم یه بار فقط یه بار تو هرچیزی تعارف میکنم. اینکه با تعارف خیلی زیاد، خشتک طرف رو جر بدیم و فکر کنیم به به! عجب آدم با ادب و اجتماعی و با روابط عمومی بالایی هستیم، خیلی ستمه! باید بریم بمیریم واقعا!:w13::w09:

بعدا اگه بازم چیزی یادم اومد اضافه میکنم.....:redface:

Hengameh IT

عضو جدید
وايييييييي چه جالب منم مثل توام pme:w16:با اين تفاوت كه تو پسري من دختر و :
1. من زماني كه به دنيا آمدم تحول عظيمي تو جهان به دنيا امد (نمودونم يادته يا نه )
2.من با صداقت ترين دختري هستم كه دنيا به خودش ديده
3.مهربونيم كه نگو زبان زد خاص و عام
4.با اعتقاداتم زندگي ميكنم و خيلي بهش پايبندم
5.فوق العاده ادم روشن فكري هستم
6.ميگن آيشواريا قشنگ حقم دارن چون هنوز منو نديدن البته تقصيري هم ندارنا چون مامان اينا نميذارن من از خونه بيام بيرون ميگن ميدزدنت آخه ميخواستن به عنوان فرار مغزها منو بذزدند
ديگههههههه ...........
بازم تعريف كنم :redface:
البته من اينو بگم كه اصلا آدمي نيستم كه از خودم تعريف كنم اون هم چون شما گفتيد ديگه مجبور شدم بگم

کربلایی

مدیر بازنشسته
با سلام

ببین خودت شروع کردی ها . من نمی خواستم از خودم تعریف کنم ولی حالا که خودت خواستی میکنم:

1- در روز تولد من بهترین پسر تاریخ به دنیا اومد
2- هیچ کسی هوش و استعداد منو نداره
3- هیچ کسی مثل من با معرفت نیست
4- من انقدر خوبم که فرشته های آسمون برای داشتن من لحظه شماری میکنن
5- الان داری با مهربون ترین و باوقارترین و خوش تیپ ترین پسر دنیا حرف می زنی
6- هیچ کسی هنر منو نداره
7- هیچ کسی مثل من دقیق و نکته سنج نیست
... و بسیاری دلایل دیگر

به دلیل زیاد بودن موارد ادامه موارد رو در پست های دیگه میارم

سلام
خب شروع مي كنم!
1- خيلي كارم درسته!
2- آدم مثبت انديشي هستم!
3- بيش از رك ميشم! چون فكر مي كنم رو دررو حرفتو بزني بهتر از اينه كه پشت سر طرف حرف بزني!
4- خودمو دوست دارم!
5- به اعتقاداتم ايمان دارم!
.........
........
باقي بمونه تا يادم بياد!

چیزی که زیاد درموردم میگن اینه که متاسفانه زیادی مهربونم! از دروغ بدم میاد و تا اونجا که بتونم صادق هستم!

توی رفتار و کلامم سادگی دارم. زیاد اهل قرو فر و کلاس گذاشتن برای پایین تر از خودم نیستم و اصلا از این کار متنفرم!

شوخ طبع هستم! اهل حال و بگو بخند! اگه کسی رو ببینم مثه خودمه زود باهاش رفیق میشم و چایی نخورده همه قندارو تموم میکنم. جنبه هم زیاد دارم. جنبه بالا برای هر نوع شوخی غیر از نوع شهرستانیش!

زیاد میگیم میخندیم مزه میریزیم اما از لودگی بدم میاد و همچنین از مزه پروندنای لوس! وقتی چیزی واسه گفتن نداشته باشم ترجیح میدم ساکت بشینم سر جام!

یه چیزی هم که خیلی حساسم بهش و نشات گرفته از همون مهربونی بیش از حدم هست اینه که کسی از دست من نرنجه و کسی رو ناراحت نکنم که اصلا یهو دیدی واسه همین شب خوابم نبرد! (البته بعضی ها که خودشون کرم دارن و مجبور میکنن آدم رو که جسارت کنه جزو بحث من نیستن)

دیر عصبانی میشم! صبرم زیاده! یعنی اگه کسی به شدیدترین شکل ممکن روی اعصابم راه بره بازم با خونسردی و منطق جوابشو میدم اما جوری که سرتاپاش به رنگ قهوه ای دربیاد!

عاشق زندگي به شيوه پست مدرنيسم! فکرشو کن توی یه خونه شیک و امروزی توی حیاطش حوض باشه، تخت باشه، مخده بزاری، توی یه هوای خوب و صاف بهاری با مامان بزرگت بشینی روی تخت! مامان بزرگ از سماور کنارش برات چایی بریزه بده بهت و از قدیما برات تعریف کنه! در همین حال صدای قناری هاتون بیاد و همچنین صدای فواره های حوض با یه آهنگ ملایم سنتی گوش هاتو نوازش کنه

از قهر و جدايي متنفرم. با هرکی دوست بشم تا آخر عمر دلم میخواد فراموش نکنیم همو و اگه شده گهگداری از هم سراغ بگیریم. با دوست های صمیمی و نزدیکم که اصلا فجیع سخته جدایی! قهر هم که اصلا توی فازش نیستم. توی خونم نیس!

قدرشناسم و تازه اگه کسی لطفی بهم بکنه دوبرابرشو جبران میکنم. از نمک نشناس بودن متنفرم. از نمک خوردن و نمکدون شیکوندن متنفرم....

رک گویی رو دوست دارم. با همه راحتم دلم میخواد همه هم با من راحت باشن و واسه گفتن حرف دلشون اینقدر ناز نکنن که از اینجور کارا و تعارفا متنفرم

از عادت بد ایرونی ها تعارف کردن و اصرار زیاد واقعا چندشم میشه. خودم یه بار فقط یه بار تو هرچیزی تعارف میکنم. اینکه با تعارف خیلی زیاد، خشتک طرف رو جر بدیم و فکر کنیم به به! عجب آدم با ادب و اجتماعی و با روابط عمومی بالایی هستیم، خیلی ستمه! باید بریم بمیریم واقعا!

بعدا اگه بازم چیزی یادم اومد اضافه میکنم.....

میگم این حرفای بالایی رو اصلا جدی نگیریدا:lol:
همش چاخانه:whistle:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
وايييييييي چه جالب منم مثل توام pme:w16:با اين تفاوت كه تو پسري من دختر و :
1. من زماني كه به دنيا آمدم تحول عظيمي تو جهان به دنيا امد (نمودونم يادته يا نه )
2.من با صداقت ترين دختري هستم كه دنيا به خودش ديده
3.مهربونيم كه نگو زبان زد خاص و عام
4.با اعتقاداتم زندگي ميكنم و خيلي بهش پايبندم
5.فوق العاده ادم روشن فكري هستم
6.ميگن آيشواريا قشنگ حقم دارن چون هنوز منو نديدن البته تقصيري هم ندارنا چون مامان اينا نميذارن من از خونه بيام بيرون ميگن ميدزدنت آخه ميخواستن به عنوان فرار مغزها منو بذزدند
ديگههههههه ...........
بازم تعريف كنم :redface:
البته من اينو بگم كه اصلا آدمي نيستم كه از خودم تعريف كنم اون هم چون شما گفتيد ديگه مجبور شدم بگم
تفاوتي نيست عزيزم!;) چون منم دخترم!:w40::w40::w40:
حالا چي شد فكر كردي من پسرم؟:surprised::surprised:
1- كاملاً يادمه! ;)
2- منم اين طوريم بعضي اوقات كه مجبور مي شم دروغ بگم وجدان خيلي مورد عذابم قرار مي ده!:cry::cry::cry:
:w27:

Hengameh IT

عضو جدید
تفاوتي نيست عزيزم!;) چون منم دخترم!:w40::w40::w40:
حالا چي شد فكر كردي من پسرم؟:surprised::surprised:
1- كاملاً يادمه! ;)
2- منم اين طوريم بعضي اوقات كه مجبور مي شم دروغ بگم وجدان خيلي مورد عذابم قرار مي ده!:cry::cry::cry:
:w27:
از اين جهت فكر كردم پسري چون نوشته بودي =>1- در روز تولد من بهترین پسر تاریخ به دنیا اومد:surprised::surprised:
خوشحالم كه يادته ;)

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

گفته دروغ نبافيد!!!!!:redface:
شما چرا راست نگفتي؟؟؟؟!!!:w00::w00::w00:
پس همش دروغ بود!:w15::w15::w15::w15:

من دروغ نبافتم فقط اغراقش رو زیاد کردم. اصلا چرا باید دروغ بگم؟ چی عاید من میشه اگه اینجا دروغ بگم؟ من از دورغ گفتن متنفرم.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم یه تاپیک دیگه به چت روم تبدیل شد دوستان موافقین همه تاپیکارو حذف کنیم یه تاپیک چت روم بسازیم/؟به هممون بیشتر خوش میگذرها:surprised:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

من کی با شما صحبت کردم ؟ یادم نیست . به هر حال عالیه . ادامه بدین . بدون هیچ ترسی فقط از خودتون تعریف کنید;) .

دوست عزیز منظور منم صحبت مستقیم نبود. در ضمن شما نگفتین که فقط اشخاص خاص می تونن نظر بدن اگه گفته بودین حتما رعایت میشد.

Behnam.H2009

عضو جدید
دوست عزیز منظور منم صحبت مستقیم نبود. در ضمن شما نگفتین که فقط اشخاص خاص می تونن نظر بدن اگه گفته بودین حتما رعایت میشد.
خواستم شوخی ای کرده باشم . به دل نگیرین . چون من کلاً آدم شوخ و راحتیم ( اولین تعریف از خود ) :biggrin:

Mahdi JooN

عضو جدید
من مهدي ام...
خيلي باهوشم...باهوش و تيز...
خيلي هم باحالم....
خودمم خيلي دست بالا ميگيرم....كه خوب البته دست بالا هم هستم..

بسه؟؟؟

archi_arch

مدیر بازنشسته
بهنام عزیز برای معرفی خودتون تالار صندلی داغ وجود داره که میتونید شرکت کنید و خودتونو به بقیه معرفی کنید
بنابراین نیازی به چنین تاپیکی نیست.
لطفا به همونجا مراجعه کنید
قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا