Dehaty
پسندها
61

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • جشن تولد علیرضا[IMG] [IMG][IMG]
  تو شادی ما،برای جشن تولد شریک باشید .....[IMG]
  منتظرتونیم[IMG]
  1 - بارگذاري و تحليل اوليه سازه توسط مهندس طراح و معرفي نتيجه تحليل سازه بر اساس يكي از آخرين نگارشهاي SAP يا ETABS .
  2 - انتخاب مقطع براي اعضاء سازه .
  3 - كنترل تلاشهاي داخلي اعضا و مشاهده تنش موثر بر مقاطع انتخابي.
  4 - اصلاح فايل ورودي تحليل سازه و تصحيح مقاطع انتخابي براي هر تيپ.
  5 - اصلاح تيپ¬بندي اعضاء با استفاده از ميزان تنش موثر بر اعضاء هر تيپ.
  6 - تحليل مجدد سازه با تيپ¬بندي و مقاطع جديد.
  7 - كنترل ميزان تنشهاي موثر بر مقاطع هر تيپ.
  8 - تكميل خودكار محاسبات و افزودن اتوماتيك جزييات ساخت مقاطع و تيرورقها و ديتيل جوشها، سخت كننده ها، ورقهاي تقويتي، بستها، تيرهاي رابط بادبندها، اتصالات بادبندي، كف ستونها، اتصالات تير به ستون، نبشيها و ورقكاريهاي مربوطه . . .
  9 - تهيه دفترچه محاسبات و CheckList جزييات بر اساس مباحث مقررات ملي ساختمان.
  10 - تهيه نقشه هاي اجرايي و ترسيم خودكار آنها در اتوكد با انتخاب گزينه هاي دلخواه كاربر براي ترسيم نقشه هاي شاپ و تهيه ليستوفر از مقاطع و ورقكاريها . ..
  مي توانيد يك ساختمان با هر پيچيدگي را با يك كامپيوتر، با كليه سعي و خطاهاي لازم براي بهينه¬سازي اسكلت سازه آن در عرض چند ساعت طراحي و براي آن نقشه هاي اجرايي شاپ تهيه كنيد! اكثر قسمتهاي برنامه هوشمند طراحي شده و قسمت پردازنده مركزي سيستم به كليه جزئيات نگرشي اجرايي دارد.


  نمایندگی استان قم:شرکت مهندسی فائزجویان (سهامی خاص)
  تلفن:09121538798
  تلفکس:0251-7787882

  برای مشاهده ی دموی نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک کنید:
  http://www.4shared.com/file/CW2UexyR...teel_demo.html
  سلام ممنون می شم به اینجا و اینجا یه سر بزنی
  سلام ممنونم. امیدوارم امتحاناتت رو خوب داده باشی . منم تازه امتحاناتم تموم شده .حالا اگه موافق باشی من آماده ام که بازم درباره کتابایی که خوندیم بحث کنیم
  سلام دوست عزیز مدتیه که نیستی امیدوارم زودتر برگردی و بازم مثل گذشته با هم درمورد کتابایی که خوندیم بحث کنیم
  سلام ! کتاب شیطان و دوشیزه پریم رو تموم کردم آلبوم گزیده ای از چند کتاب رو هم به روز کردم . ممنون می شم یه سر بزنی البته مفصل در مورد این کتاب بحث می کنیم
  آره دقیقا ترس ، می دونی به نظر من ماری همه چیز داشت خانواده خوب موقعیت شغلی خوب و... ولی ترس باعث شد همه چیزش رو از دست بده یا شاید هم اولین شجاعت بزرگش که رفتن به کلینیک بود به قیمت از دست دادن همه چیزش تموم شد و در مقابل بر ترسش غلبه کرد،می دونی پائولو کوئلیو یه جورایی کتاباشو ادامه می ده همین بحث ترس رو مفصلا توی کتاب شیطان و دوشیزه پریم بررسی کرده که من مشغول خوندنشم راستی متوجه منظورت از اینکه ما ماری رو درک نمی کنیم نمی شم می شه بیشتر توصیح بدی؟
  سلام والا من نخواستم کل کتاب رو با این شخصیت بسنجم .چون داشتیم تک تک شخصیت ها رو بررسی می کردیم منم به عنوان شخصیت دوم ماری رو پیشنهاد دادم. خوب حالا نظرت رو بگو ...
  سلام دوست عزیزخوبی ؟موافقی که بحث رو با ماری همون شخصی که دچار تشنج میشد( تشنج ناشی از ترس) ادامه بدیم؟
  http://iran-eng.com/showthread.php?p...19#post1953319

  اینو ببین.بنوسی ها!


  اینم لینک فارسی:http://www.byebe.com/ir
  به نظر من هم دقیقا نظر پائولو همون چیزیه که شما می گی (سبک شکنی)ولی شاید بیشتر توی دید باید سبک شکنی کرد مثل تغییر نگاه به نقاشی مادر بزرگ ورونیکا یعنی شاید اون تغییر سبک های ادوارد توی موسیقی و ظاهرش یه جور مقدمه بود و اون جه که اصل بود تغییر و سبک شکنی در نگاه به همون سیک های قدیمی باشه
  آره دقیقا خودم هم قبول دارم سبک های جدید موسیقی و نقاشی همشون سبک شکن و همین طور پر از مفاهیم و درکشون پیچیده تره مثل سبک متال توی موسیقی و کوبیسم و اکسپرسیونیسم توی نقاشی، شاید به قول شما کتاب های پائولو هم توی ادبیات، ولی این سبک های جدید یه مشکلاتی هم دارن سبک شکن هستند ولی هدف و راهشون مشخص نیست یه جورایی می شه گفت صورت مساله های قشنگ دارن ولی توی جواب موندن .
  در مورد کتاب های پائولو کاملا موافقم شاید اون تونسته به این سوال ها جواب بده
  حتما ببین! نبینی ضرر میکنی!
  http://iran-eng.com/showthread.p...62#post1932162
  اتفاقا ادوارد شخصیت مورد علاقه من توی اون کتاب بود.
  من ادوارد رو این طور دیدم:
  آدمی که از اول علایقش با بقیه هم سن وسالاش متفاوت بود ، بعد هم که با ماریا آشنا شد و عشق رو تجربه کرد ،گرایش به معنویت توش خیلی رشد کرد که اوج اون میلش به رفتن به معدن کریستال و دریافت انرژی های مثبت بود ، و اولین نقطه عطف زندگیش تصادف توی یه جاده کاملا صاف و هموار !
  بعد آشناییش با کتاب رویاها باعث شد تصمیم بگیره این میلش به معنویت رو با هنر ارضا بکنه و اون تصویری که از بهشت رویاها توی ذهن داره رو ترسیم بکنه ولی موسیقی هایی که گوش میده نقاشی هایی که می کشه بیشتر نشان دهنده روح متلاطم و آشفته اونه که در جستجوی معشوق واقعی(معنویت و بهشت رویاهاست)
  هستش.تا اینکه دومین نقطه عطف زندگیش رو می بینیم. مخالفت پدر و مادرش و بریدن اون از هنر که در واقع بهانه ای برای رفتن اون به کلینیک روانی و آشنایی اون با موسیقی ورونیکاست . موسیقی که از درون شخصی سرچشمه می گیره که در جستجوی بهشت رویا های خودش و یافتن معنای واقعی زندگیه و این کاملا با روح ادوارد سازگاره و بعد هم نقاشی که مادر بزرگ ورونیکاو... همراهی ادوارد و ورونیکا که با هم دیگه تونستن بهشت رویا ها رو پیدا ببکنن
  خوب ورونیکا تصمیم میگیرئد بمیرد رو فعلا شروع کنیم تا من شیطان و دوشیزه پریم رو تموم کنم
  ممنون دوست .والا من کتابای پائولو کوئلیو رو پیشنهاد می کنم نظر شما چیه؟
  سلام دوست عزیز.
  والا من این کتاب رو نخوندم ولی یه سرچ زدم فهمیدم نوشته ابراهیم نبوی هستش ،خوب حالا اول بخونمش بعد بحث کنیم که این ممکنه طول بکشه چون این ترم درسام خیلی سنگینه(یکی دو هفته) یا اینکه کتاب رو موقتا عوض کنیم نظر شما چیه؟
  سلام دوست عزیز! شرمنده درگیر درس ها هستم نمی تونم زیاد on شم ولی خوب کتاب بعدی چی باشه؟ این دفعه شما پیشنهاد بده!
  سلام خواهش میکنم شاید چون درد مشترک خیلی از ماست در هر صورت...:gol:
  سلام مثلا سخت بود ولی راحت خوندمش
  من یو رو ای لاو تو
  منم منظور شمارو اصلا متوجه نمیشم !!!

  jigsaw به معنی معما است. مترادف puzzle می باشد. نمیدونم که چرا شما متوجه نمی شید !

  به هر حال اگه شما با این اسم مشکل دارین بگین که بنده تغییرش بدم ...
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
بالا