محمد انصاری
پسندها
2

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • به نام خداوند بحشنده ى مهربان
  ارائه­ ي پاىان نامه کارشناسي ارشد مهندسي برق قدرت

  موضوع :
  تدوىن گريد کدهاي ولتاژ، فرکانس، توان اکتىو و راکتىو در اتصال منابع توليد پراکنده به شبکه برق منطقه اى خراسان
  دانشجو : محمد انصاري
  استاد راهنماي سمينار و مشاور پاىان نامه : پرفسور حبيب رجبي مشهدي، استاد راهنما : دکتر نادر سرگلزائى

  زمان ارائه : شهرىور 1392
  مکان : دانشکده­ ي فني و مهندسي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد

  www.ansaari.ir
  به نام خداوند بخشنده ي مهربان
  ارائه­ي سمينار کارشناسي ارشد مهندسي برق قدرت
  موضوع سمينار :
  گريد کدهاي اتصال منابع توليد توان به شبکه قدرت
  دانشجو : محمد انصاري
  استاد راهنماي سمينار : پرفسور حبيب رجبي مشهدي
  زمان ارائه : پنج شنبه 19/02/1392، ساعت 12:45
  مکان : دانشکده­ ي فني و مهندسي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد

  www.ansaari.ir
  به نام خداوند مهربان
  هماهنگي ماژول فتوولتائيک در اتصال به شبکه¬ي توزيع مجهز به سيستم DCS

  محمد انصاری1 ، محمد طلوع خيامي2 ، دانيال مقدس¬انگيزان3
  M.Ansari@bojnourdiau.ac.ir

  با توجه به توسعه‌ی کمی و کیفی ساخت ماژول‌های فتوولتائیک و وحدت رویه در تکنیک‌های عملی ساخت، همچنان به دلیل هزینه‌ی بالا، بهره برداری از سیستم¬هاي فتوولتائیک جذابيت چنداني نداشته است. در این راستا محققین و متخصصین با اعمال مدل¬هاي کنترلي مناسب براي اين منبع توليد پراکنده در اتصال به شبکه¬ي توزيع، گام¬هاي مناسبي به جهت کسب بيشترين راندمان از آن پيموده¬اند. در این مقاله بنا بر سه مؤلفه‌ی ورودی به ماژول و بر اساس الگوی بهینه ساز KT، فانکشنی کنترلي براي اتصال ماژول فتوولتائيک به شبکه¬ي مجهز به DCS، تعريف ميشود.

  www.ansaari.ir
  به نام مهربانترین
  بررسی ساختار دستگاه اندازه گیری مشخصات مغناطیسی آهن جهت طراحی ترانسفورماتورهای توزیع

  محمد انصاری ابوالفضل شیدا دانیال مقدس انگیزان امین نودهی
  M.Ansari@Bojnourdiau.ac.ir

  ترانسفورماتور وسیله‌ای الکترومغناطیسی برای تبدیل سطوح ولتاژ در شبکه‌ی قدرت است. برای طراحی بهینه ترانسفورماتورها نیاز به اندازه‌گیری دقیق مشخصات مغناطیسی آهن موجود در آن الزامی و در صورت نبود این اطلاعات طراحی بهینه غیر ممکن خواهد بود. در طراحی دستگاه اندازه‌گیری تعیین مشخصات مغناطیسی آهن موسوم به قاب اپستین ایده‌های بسیاری ارائه و همچنان در حال توسعه می‌باشند. اما نکته‌ی مهم در تمام طرح‌ها دقت اندازه‌گیری آن‌ها می‌باشد. در این مقاله قابی جدیدی مورد مطالعه قرار گرفته است و برای بررسی صحت نتایج اندازه‌گیری آن، مقایسه‌ای با نمونه‌ی واقعی استاندارد ساخته شده در آزمایشگاه و تحلیل با روش اجزای محدود در محیط نرم افزار ANSYS صورت گرفته است.

  www.ansaari.ir
  به نام خداوند مهربان
  بررسي نحوه­ي استقرار PSS جهت کاهش نوسانات توان موجود در خط 400 کيلوولت ارتباطي شبکه خراسان و سراسري کشور

  محمد انصاري دکتر مصطفي عيدياني
  M.Ansari@Bojnourdiau.ac.ir

  نوسانات توان مبادلاتي خط انتقال 400کيلوولت علي آباد-اسفراين در سال‌هاي 79، 83 و 85 موجب قطع تبادل انرژي بين دو ناحيه خراسان وشبکه سراسري کشور شده است. در اين مقاله بر اساس آن که هر عامل نوساني ممکن است تقويت و به نحوي عامل ايجاد نوسانات توان در خط مورد بحث گردد، دو حالت استقرار PSS بر نيروگاه‌ها مورد مطالعه قرار داده شده است. يک‌بار براي هر نيروگاه موجود يک کنترل کننده و بار ديگر براي هر پنج نيروگاه يک کنترل کننده و هر دو حالت را مورد مقايسه قرار داده­ايم. نتايج بررسي نشان مي‌دهد که PSSهاي موجود در حالت اول بر ضد هم عمل کرده و منجر به نوساني شدن توان در شبکه خراسان و در نتيجه آن کاهش حد پايداري شبکه در انتقال توان به شبکه سراسرى کشور مي­گردد.

  www.ansaari.ir
  عشق
  عشق یعنی گریه بر قبر نبی - بر فدک بر فاطمه بر میخ و در - عشق یعنی دیدن اشک علی - عشق یعنی دیدن تشت و حسن - عشق یعنی خیمه های سوخته - عشق یعنی حاجی بیت الحرام - دل بریدن ها و حج ناتمام - عشق یعنی غربت نور دو عین - عشق یعنی گریه بر نعش حسین - عشق را گویم فقط در یک کلام - نقش زینب کربلایی ناتمام ...
  گریه ی بی منتها... ناله های پر زآه ...
  سلام
  از راهنماییتون ممنونم
  من دارم یک پاور آنالایزر قوی و کارامد می سازم که تمامی قسمتاش به اتمام رسیده و فقط کلمپهای جریانش مونده
  در ضمن گرایش خودمم قدرته اون ترانس هایی که تو پشت هست زیاد مناسب این وسیله نیست
  بهترین نوعش اوناییه که تو پاورهای خارجی استفاده شده چون هم دقت بالایی دارن هم سبک و کم جا هستند
  اگر بیشتر راهنمایی کنین ممنون می شم
  باتشکر :gol:
  به نام خدای مهربان
  طراحی ف.یلتر فعال موازی به همراه بخش سری غیر فعال در راستای تعدیل موثر باس kV 25 قطار شهری
  1محمد انصاری، 2 رضا بخشی نعتو، 3 وحید ایرانی
  M.Ansari@Bojnouardiau.ac.ir
  با توجه به اینکه ادوات الکترونیک قدرت به جهت داشتن مشخصه‌های غیر خطی عامل ایجاد هارمونیک در نقطه PCC می‌باشد، در سیستم قطار شهری نیز همین عامل باعث عدم تعادل ولتاژ در باس بالاسر، خطوط فوق توزیع و در بدترین شرایط خطوط انتقال توان می‌باشد. برای رفع این مشکل ایده­های بسیاری توسط متخصصین ارائه و به نوبه خود در اغلب پروژه‌ها کارساز بوده‌اند. در این مقاله بر اساس شبیه سازی‌های انجام شده برای تعدیل هارمونیک‌های ولتاژ باس مربوط به یک قطار شهری، استفاده از یک ف.یلتر غیرفعال همراه با ف.یلتر فعال موازی، معرفی و طی شبیه سازی‌های صورت پذیرفته با کمک نرم افزار MATLAB، نحوه جبران­سازی هارمونیک را به کمک این ف.یلتر به نمایش گذاشته شده است.

  www.ansaari.ir
  به نام خداوند بخشنده ی مهربان
  طراحی قاب جدید جهت تعیین مشخصات مغناطیسی ورق آهن VM 97-30
  1محمد انصاری، 2 کورش انصاری
  M.Ansari@Bojnouardiau.ac.ir
  چکیده
  قاب اپستین وسیله ای برای تعیین مشخصات مغناطیسی آهن می‌باشد. در طراحی ماشین‌های الکتریکی وجود اطلاعات دقیق مشخصه های مغناطیسی آهن مورد نیاز است و محاسبات بهینه سازی در صورت نبود این اطلاعات غیر ممکن می‌باشد. در خصوص ساخت دستگاه اندازه گیری مشخصه های مواد مغناطیسی فعالیت‌های بسیاری صورت گرفته و نتیجه‌ی این تحقیقات در مقالات متعددی منعکس شده است. در این مقاله دستگاه اندازه گیری مشخصات مغناطیسی آهن نورد شده‌ی جدیدی که در طراحی ترانسفورماتورها کاربرد دارد مطرح شده و نتایج آزمایشات عملی صورت گرفته در مقایسه با نتایج قاب اپستین استاندارد صنعتی 352-دوری با آهن VM 97-30 حکایت از آن دارد که این طرح می‌تواند جایگزین مناسبی برای قاب‌های اپستین مرسوم باشد.

  www.ansaari.ir
  به نام خداوند بخشنده ی مهربان
  سرعت بخشی به حل مسئله UC با کمک روش مبتنی بر LR و DP
  محمد انصاری، امیر حسینی، دانیال مقدس انگیزان
  M.Ansari@Bojnouardiau.ac.ir
  از زمان مطرح شدن مسئله UC، بالغ بر دو دهه سپري شده است و تا به حال آزمايشات بسياري توسط متخصصين و متفکرين اين عرصه، در خصوص حل این مسئله صورت پذيرفته است. نتايج این آزمایش‌ها در اغلب موارد بسيار کارساز و هزینه‌ی قابل به عرضی را تقليل داده است. با توجه به اينکه هر روش داراي خصوصيات خاص مربوط به خود می‌باشد، در بهینه‌سازی شبکه، مورد بهره برداري قرار می‌گیرد. در اين مقاله بر اساس الگوریتم محاسباتی مطرح شده، با کمک دو روش مرسوم DPو LR حل بهینه‌ای براي مسئله UC معرفي شده است. نتیجه‌ی حل اين مسئله با نتایج حاصل از دو روش LR و DP مقايسه شده است. الگوریتم محاسباتی جدید، داراي قدرت بالاتري از لحاظ يافتن اقتصادی‌ترین حالت ترتیب‌بندی نیروگاه‌ها و سرعت رسیدن به پاسخ را نسبت به دو روش مرسوم دارا می‌باشد.
  به نام خداوند مهربان
  ​A NEW STRATEGY IN CONSTRUCTION OF A HYDROELECTRIC PUMPED STORAGE POWER PLANT BY POTENTIAL ENERGY OF THE SEA
  Arash Sedghi ,Mohammad Ansari M.Ansari@bojnourdiau.ac.ir, Fatemeh Ghanei Y. G
  According to the limited fossil energy resources, renewable energies sources are increasingly used these days. A new line in the case of hydraulic power stations is to use hydroelectric pumped storage power plant. In these stations the needs of power system in the peak hours provide with water-storage in the upstream reservoirs. As a result of this method confidence of the stability of the power networks is provided to a great extent. This article introduces a new strategy to constructing a hydroelectric pumped storage power plant as a safe energy source for a special power system by taking required energy from the seabed in this station
  بسم الله الرحمن الرحیم
  طراحي و شبیه سازی فی.لتر ترکیبی تک فاز در پاسخ به بارهای غیرخطی موجود در مصرف کننده های کوچک
  محمد انصاري رضا بخشي نعتو محمد باوفا
  M.Ansari@Bojnourdiau.ac.ir
  نياز به فی.لترهاي فعال به دلیل افزايش استفاده از بارهاي غيرخطي در اغلب مصارف، روز به روز افزایش می یابد. در اين مقاله با معرفی روش جديدی تحت استفاده از فی.لتر ترکیبی، اقدام به حذف فليکر و هارمونيک های جريان بار غیرخطی، از دید منبع می نمائیم. طی این مطالعه با استفاده از دو فی.لتر فعال و غیر فعال ارائه شده، که ترکیب آنها منجر به کاهش هزینه ی کلی فی.لتر می گردد، هارمونیک های مرتبه بالای موجود در نقطه ی PCC حذف می گردد. نتایج شبیه سازیهای صورت پذیرفته با کمک نرم افزار MATLAB مبین نحوه ی عملکرد فی.لتر معرفی شده در این مقاله می باشد.

  www.ansaari.ir
  بسم الله الرحمن الرحیم
  تعیین ضریب PSS به کمک شبکه عصبی و ارائه راهکاری موثر جهت کاهش نوسانات توان موجود در خط رابط مابین شبکه خراسان و سراسری کشور
  مصطفی عیدیانی، محمد انصاری
  Mohammad.Ansari1381@yahoo.com
  نوسانات متعدد ایجاد شده بر روی توان مبادلاتی خط انتقال 400 کیلوولت علی آباد-اسفراین در سال‌های 79، 83 و 85 ما را بر آن داشت تا پیرامون این موضوع و علل به وجود آمدن آن تحقیق به عمل آوریم . در این راستا دو حالت استقرار کنترل کننده توان بر نیروگاه‌ها را مورد مطالعه قرار دادیم. یک‌بار برای هر نیروگاه موجود در شبکه خراسان یک کنترل کننده توان و بار دیگر برای هر پنج نیروگاه یک کنترل کننده، البته با تعیین مقدار بهره به کمک شبکه عصبی صورت دادیم و به کمک نرم افزار MATLABهر دو حالت را طی شبیه سازی صورت پذیرفته مورد مطالعه قرار دادیم. بررسی انجام شده نشان می‌دهد که PSS های موجود در حالت اول بر ضد هم عمل کرده و منجر به نوسانی شدن توان در شبکه و در نتیجه کاهش حد پایداری شبکه خراسان در انتقال توان می‌شود
  بسم الله الرحمن الرحیم
  آموزش شبکه‌های عصبی با استفاده از الگوریتم ترکیبی زنبور- پس انتشار خطا برای تشخیص الگوهای کنترل کیفیت
  1مصطفی عیدیانی، 2 حسین رفاهی، 3 محمد انصاری
  Mohammad.Ansari1381@yahoo.com
  چکيده: نظارت و کنترل ساخت و تولید در صنعت از موضوعات بسیار مهم می‌باشد. الگوهای جدول کنترل کیفیت تولید (CCP)، در صنعت امروزی برای حل مشکلات موجود در فرایند تولید، به طور گسترده استفاده می‌شود، بطوریکه الگوهای غیر نرمال یک جدول کنترل کیفیت، می‌توانند تمام مشکلات موجود در یک کارخانه را از نظر کیفی آشکار کنند. در این مقاله یک سیستم اتوماتیک ترکیبی با استفاده از شبکه‌های عصبی برای شناخت الگوهای کنترلی پیشنهاد شده است، که در آن برای بالا بردن سرعت و دقت سیستم، از ترکیب الگوریتم زنبور پس انتشار خطا، برای آموزش شبکه عصبی استفاده شده است. نتایج شبیه سازی صورت پذیرفته در این مبحث نشان می‌دهد که روش پیشنهادی دارای دقت و سرعت همگرایی بسیار بالایی در حدود 3/99 درصد است.

  www.ansaari.ir
  سلام اقای انصاری
  بابت تاخیر در پاسخگویی معذرت میخوام
  مسئول مجله سیگنال اقای حسین هستند
  http://iran-eng.com/member.php/224578-hosseinassar
  با ایشان صحبت کنید در مورد مجله

  در مورد ساخت گروه جدید ، البته می تونید گروه جدید بسازید و از اعضا هم دعوت کنید تا همکاری کنند

  موفق باشید
  سلام خدمت شما
  از درخواست شما ممنونم
  امیدوارم دوستان خوبی باشیم:gol:
  سلام
  پس دورادور نیمه همشهری هستیم!!!
  ان شااله قبول میشید!
  واستون آرزوی موفقیت میکنم
  سلام
  (و ما خلقت الجن و الانس الا لیعبدون - آیه ی 56 سوره ی الذاریات) همانا جن و انس را خلق ننمودم مگر آنکه مرا عبادت کنند.
  بنظرم رویا و اینجور حرفا را رها کنید و صبح تا شب به فکر انجام اعمالی در راستای رضای تنها زیبای عالم خداوند بخشنده ی مهربان که مصداق عبادت است بپردازید و برای من نیز برای میل به این هدف دعا کنید. ممنون
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
بالا