[ راهنمای امکانات باشگاه ] اضافه کردن آلبوم برای کاربران تازه وارد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام

برای شروع
1 . به پروفایل خود رفته و در سمت راست پروفایل ، روی اضافه کردن آلبوم کلیک کنید .

Albom.JPG

2 . در این مرحله برای آلبوم خود عنوان و توضیح اضافه کنید .
سه تا گزینه هم هست که باید یکیش رو انتخاب کنید که به شرح زیر هستند :

Albom 2.jpg

• عمومی : این نوع آلبوم برای همه اعم از دوستان اد لیست شما و مدیران و . . قابل مشاهده هست .
  • خصوصی : آلبوم خصوصی فقط برای مدیران و دوستان توی اد لیست تان قابل مشاهده هست .
  • پروفایل : این نوع آلبوم هم فقط برای شخصی سازی استایل پروفایل کاربرد داره . (کاربرانی که میبینید از تصاویر برای تزئین پروفایل خود استفاده کرده اند ، از این گزینه استفاده کرده اند) . این نوع آلبوم هم فقط توسط خودتان قابل مشاهده هست .
3. بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید .

4. برای اضافه کردن عکس به آلبومتان بر روی گزینه Upload Pictures کلیک کنید .

Albom 3.JPG

یه صفحه دیگه واستون باز میشه :

Albom 4.jpg

5. برای اضافه کردن عکس روی دکمه افزودن فایل ها کلیک کنید .

6. روی دکمه Select files کلیک کنید و از تو سیستم خودتون عکس مورد نظر رو انتخاب کنید .

7. روی دکمه Upload files کلیک کنید .

Albom 5.JPG

8 . در پایان بر روی دکمه انجام شد در پائین گوشه سمت چپ کلیک کرده و دکمه ذخیره تغییرات را کلیک کنید .

Albom 6.jpg

برای اضافه کردن عکس دیگر به آلبوم جاری و یا ایجاد تغییر روی آلبوم ، به ترتیب میتوانید از Upload Pictures و Edit Album استفاده کنید .

در این تاییک سعی کردم به طور مختصر ، فقط مراحل ساخت آلبوم را برای کاربرانی که هنوز هیچ آلبومی ندارند ، توضیح بدم .
خود کاربر میتونه بقیه جزئیات رو با کار بر روی آلبومها فرا بگیره .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sarp

مدیر بازنشسته
ببخشید یه سوال؟ آلبوم به چه دردی میخوره؟؟:cry:
تقریبا به همان دردی که آلبوم واقعی میخوره

میتونید عکسهایی که بیرون گرفته اید رو بگذارید تو آلبومتون تا دوستاتون بیان و نظر بدن
کلا هرچیزی که مغایر با قوانین سایت نباشه

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خب اینجوری که خیلی طول میکشه تا یکی یکی عکسارو انتخاب کنیم.چجوری چند تا باهم انتختاب من که هر کاری کردم نشد

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خب اینجوری که خیلی طول میکشه تا یکی یکی عکسارو انتخاب کنیم.چجوری چند تا باهم انتختاب من که هر کاری کردم نشد

مگه چند تا عکس میخوای بذاری ؟! ... چند تایی میشه آپ کرد ولی یکی یکی باید وارد آلبوم کنی :D

ainaz_F

عضو جدید
ببخشید...
من تو قسمته آلبومم میخوام عکس بزارم اما وقتی آپلود پیکچرو میزنم فقط یه صفحه سفید باز میشه؟؟؟!!!
باید چیکار کنم؟:(

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من تو قسمته آلبومم میخوام عکس بزارم اما وقتی آپلود پیکچرو میزنم فقط یه صفحه سفید باز میشه؟؟؟!!!
برا منم پیش اومده قبلا. احتمالا مشکل از سرعت اینترنت هست. اگه مشکل سرعت نداری مرورگرت رو عوض کن حتما درست میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا