سیستم اخطار و اخراج

نیما جان جام مال سایت متخصصین ایرانیه (irexpert.ir) و تقلید هم کار خوبی نیست.
عزیزم من مثال زدم . واسه شما بجای جام مرغ عشق میذاریم . خوبه ؟
نمیشه پیشنهاد داد اینجا.
وقتی مدیر بهت بخنده دیگه باید بفهمی دنیا دست کیه !

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
در حال حاضر امتياز تو تالارهاي تخصصي 3 برابر امتياز تو بقيه تالارهاست. در مورد تفكيك امتيازات عمومي و تخصصي هم ما چون از برنامه هاي آماده استفاده ميكنيم و تا الان چنين برنامه اي نديدم امكانش نيست. اگه قرار باشه كاري انجام بشه بايد در قالب همين امكاناتي كه هست باشه.
موفق باشيد.
برای من که امتیازهایی که توی تالار مهندسی شیم میگیرم با تالارهای متفرقه فرقی نمیکنه

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
امتيازهايي كه با كليد +/- ميگيريد سه برابره، تشكرها همه جا 1 امتيازي هستند.

Matrix

عضو جدید
درود نيما يا همون فرامرز براي چي اخراج شده ؟

استفاده از كلمات ركيك و بحثهاي بيجا در باشگاه مهندسان
+
ممكن بود به خاطر همون يك پستش باشگاه فيـــــلتـــر بشه!

--------------------

به همين خاطر كه جرمش دوبرابر
elahe_dieu
و
hami_life
بود ، اونا اخطارهاي جدي گرفتند و نيما اخراج شد براي دو هفته.

-------------------------

اين دو هفته رو بايد بره قوانين ابتدايي فعاليت در فرومها رو ياد بگيره و برگرده!

ture

عضو جدید
یک متخطی

یک متخطی

با سلام به admin عزیز .

لطفا" با کاربر jafar5259 به علت منحرف کردن بحث علمی برخورد گردد ( تا عبرتی برای سایرین باشد )

آدرس تاپیک : http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=28919

در ضمن از اجرای طرح اخراجی ها بی نهایت ممنونم .

maral55

مدیر بازنشسته
با سلام به admin عزیز .

لطفا" با کاربر jafar5259 به علت منحرف کردن بحث علمی برخورد گردد ( تا عبرتی برای سایرین باشد )

آدرس تاپیک : http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=28919

در ضمن از اجرای طرح اخراجی ها بی نهایت ممنونم .

عزیزم این تالار که مدیر داره لطفا موضوع رو به مدیر اطلاع بدین.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
+

--------------------

elahe_dieu
و
hami_life

عجب
خدا بیامرزدت نیما ، بچه خوبی بودی

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
+

--------------------

elahe_dieu
و
hami_life

من الان با نیما صحبت میکردم ، اظهار بی اطلاعی میکرد
خطاش مربوط به چه پستی بوده ؟

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پست هاي صندلي داغ خوندم هم پست الهه هم نيما و حامد قبل از اديت كردن چيزي نبود كه نيما اخراج بشه اصلا نيما شروع نكرده بود نمي گم چيزي نبود ولي اينقدر مسئله خاصي نبود كه نيما اخراج بشه

Matrix

عضو جدید
من پست هاي صندلي داغ خوندم هم پست الهه هم نيما و حامد قبل از اديت كردن چيزي نبود كه نيما اخراج بشه اصلا نيما شروع نكرده بود نمي گم چيزي نبود ولي اينقدر مسئله خاصي نبود كه نيما اخراج بشه

نظر شما صاحب ... منتها اگه اجازه بفرماييد ، من به عنوان مدير اون بخش بايد به وظيفه'م عمل ميكردم! بقيه'ش با ادمين هست كه اخطار رو حذف يا تمديد كنه!

Matrix

عضو جدید
سلام . من دوست نیمام .... اونم پیشمه . حرفاشو میخوام بگم اینجا که همه ببینن . بذارین ادمین هم بیاد و ببینه .
شما بگید بین کلمه "س ک س" با اون چیزی که نیما نوشته بود چه فرقی میکرد ؟
ماتریکس خان قبول داری اگه اشتباه کردی باید معذرت خواهی کنی ازش و برش گردونی ؟

فرقش اين بود كه جرم نيما دو برابر بود . بالاخره اين مدل نوشتن ، خلاف قوانينه منتها باعث فيـــلتـــر شدن سايت نميشه . منتها اون مدلي كه سر هم و بدون هيچ فاصله اي بنويسي ، باعث ميشه( موتورهاي جستجوگر..)بهونه بديم دست مخابراتي ها تا فروم ما رو هم مثل خيلي از فرومهاي ديگه فيــــلتر كنند !

موفق باشيد . يا حق.

راستي تو پست اول اين تاپيك نوشته شده :

ضمنا كاربراني كه بعد از اخراج با ساختن نام هاي كاربري جديد به فعاليت خودشون ادامه ميدن و محدوديت اعمال شده رو ناديده ميگيرن اول مدت اخراجشون تمديد ميشه و اگه ادامه بدن به كلي اخراج ميشن.

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیما که یکی از کاربرهای فعال سایت بود چرا اینقدر خشن باهاش رفتار کردید؟البته من اون پست ها رو قبل از ادیت کردن نخوندم.میشه بیشتر توضیح بدید؟من نفهمیدم سرهم نوشت یا جدا نوشت؟یعنی به اخطارهای شما توجه نکرد یا شما سریعا اخراجش کردین؟

Matrix

عضو جدید
نیما که یکی از کاربرهای فعال سایت بود چرا اینقدر خشن باهاش رفتار کردید؟البته من اون پست ها رو قبل از ادیت کردن نخوندم.میشه بیشتر توضیح بدید؟من نفهمیدم سرهم نوشت یا جدا نوشت؟یعنی به اخطارهای شما توجه نکرد یا شما سریعا اخراجش کردین؟

دوست من موضوع اينكه ايشون اعتراض دارند به اينكه چرا من به بقيه فقط اخطار دادم و ايشون رو اخراج كردم :
دليل من اين بود كه بقيه تنها خلافشون ارسال نامربوط به تاپيك بود ولي پست نيما علاوه بر اون ممكن بود باعث فيـــلتر شدن سايت بشه/

اما در مورد اينكه اولين بار بود يا ...

نيما قبلا" چندين بار از ادمين اخطار گرفته بودم و ايندفعه ديگه نميشد به اخطار بسنده كرد.

Matrix

عضو جدید
آقای مدیر . مگه فقط نیما حق حضور توی سایت رو داره ؟ کسی دوباره نام کاربری نساخته . من این اسم کاربری رو از طرف خودم واسه خودم ساختم که حرفای نیما رو بگم .
یعنی فکر کردید که نیما خودش مچل بود و نمیتونست خودش یه اسم کاربری دیگه بسازه ؟ ولی احترام گذاشت و نساخت

جناب ماتریکس . قبول داری که هیچ کاربر عادی نمیتونه از کلمه "ف ی ل ت ر " و " س ک س " استفاده کنه ؟ و در صورت استفاده واسش ستاره میزنه ؟ اینو قبول داری ؟ پس نیما چجوری اون کلمه رو تونست بنویسه ؟ یا شما داری واسش دسیسه درست میکنی یا خبر دیگه ای هست . کدوم ؟

جان ؟ متوجه منظورتون نشدم .

در مورد اون قسمت اولش هم من فقط پست ادمين رو كپي كردم براي تاييد و اصلا" به شما تهمت نزدم دوست عزيز من.

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با کار اقای مدیر موافقم واقا" این حرفا درخور سایت نبود من کار ماتریکس رو تایید می کنم حتی اگه من هم اخراج می کرد حقم بود
ولی ازشون خواهش می کنم چون این اتفاق توی صندلی داغ من رخ داد و من خودم رو مقصر این ماجرا می دونم لطف کنن نیمارو برگردونن ممنون می شم اگه این لطف رو کنن

maral55

مدیر بازنشسته
فرناز جان
جدا یا سر هم یا هر چی اینجور واژه ها و این جور بحث ها در حد یک سایت علمی و یک باشگاه مهندسی نیست.

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
:crying:بابا تورو خدا نیمار و برگردونین من عذاب وجدان گرفتم یا من رو هم اخراج کنین صندلی داغم یخ کرد:crying::crying::crying:

Matrix

عضو جدید
من با کار اقای مدیر موافقم واقا" این حرفا درخور سایت نبود من کار ماتریکس رو تایید می کنم حتی اگه من هم اخراج می کرد حقم بود
ولی ازشون خواهش می کنم چون این اتفاق توی صندلی داغ من رخ داد و من خودم رو مقصر این ماجرا می دونم لطف کنن نیمارو برگردونن ممنون می شم اگه این لطف رو کنن

حامد جان ممنونم كه اينقدر خوب با قضيه برخورد كردي .

در مورد بخشش يا تمديد هم من ديگه تصميم گيرنده نيستم و ادمين بايد تصميم بگيره

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
فرناز جان
جدا یا سر هم یا هر چی اینجور واژه ها و این جور بحث ها در حد یک سایت علمی و یک باشگاه مهندسی نیست.
من یه سوال اصولی دارم
اگه مدیران سایت مخالف تالارهای غیر علمی هستن (با توجه به علمی بودن اصل سایت) ، بیایید اصلا" تالارهای غیر علمی رو حذف کنید
حالا اگه تالارهای غیر علمی وجود داره ، پس بگذارید هر کس حرف خودشو بزنه
البته این حرف من اصلا"به این معنا نیست که حرف هایی زده بشه که سایت به خطر بیفته
به نظر من اگه تالارهای غیر علمی حذف بشوند ، خیال هممون راحت میشه

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادرس ادمین و بدید من برم در خونشون من نمره ی استاتیکم رو گرفتم این که دیگه:whistle:

maral55

مدیر بازنشسته
من یه سوال اصولی دارم
اگه مدیران سایت مخالف تالارهای غیر علمی هستن (با توجه به علمی بودن اصل سایت) ، بیایید اصلا" تالارهای غیر علمی رو حذف کنید
حالا اگه تالارهای غیر علمی وجود داره ، پس بگذارید هر کس حرف خودشو بزنه
البته این حرف من اصلا"به این معنا نیست که حرف هایی زده بشه که سایت به خطر بیفته
به نظر من اگه تالارهای غیر علمی حذف بشوند ، خیال هممون راحت میشه

نظر بنده هم همین بود اما هر تالار اختصاصی نیاز به گفتگوی آزاد داره برای موضوعاتی که به تخصص ها ربط پیدا نمیکنن با نگاهی اجمالی به اکثر تالار های تخصصی موجود در اینترنت هم این موضوع رو می تونید مشاهد کنید.
به نظر من هم اینجا تالار گفتگوی ازاد و زنگ تفریح خیلی زیادی این اواخر ازاد شده بودن و الان هم که دیگه....
و واقعا هم به نظر من خیلی تاسف باره که توی یک جوی که همه تحصیل کرده و مهندس هستن یک سایت محبور بشه برای جلوگیری از چنین اتفاق هایی تالار گفتگوی آزادشو ببنده این یعنی توهین به همه ما.

Matrix

عضو جدید
مارال جان نيازي به توضيح نيست عزيزم.

من يه عكس از اون پست دارم كه واسه ادمين ميفرستم و اون ميبينه كه كش داره بوده يا نه ! اين آقا راست ميگه يا نه !

زياد نگران نباشيد . اتفاقا" از دروغاش ميشه كاملا" متهمش كرد!

Matrix

عضو جدید
بعد اين همه مدت كه مدير بودم ، ديگه اينو ياد گرفتم كه قبل از ويرايش پست بايد دليل و مدرك جمع كنم.

maral55

مدیر بازنشسته
مارال جان نيازي به توضيح نيست عزيزم.

من يه عكس از اون پست دارم كه واسه ادمين ميفرستم و اون ميبينه كه كش داره بوده يا نه ! اين آقا راست ميگه يا نه !

زياد نگران نباشيد . اتفاقا" از دروغاش ميشه كاملا" متهمش كرد!

بله پاکش کردم نیازی به توضیح نیست دیگه.

Matrix

عضو جدید
چرا واسش حرف در میارین ؟ خوب نیست پشت سر کسی حرف در بیارین . شما ادعای مسلمونی دارین مثلا ؟
نیما خودش میگه اخطار گرفته بود ولی اخطاراش موضوع دیگه ای داشت . همون بحث هاش بوده توی سایت و اصلا کار غیر اخلاقی نکرده بود .
همه بدونین که نیما واسه بهتر شدن سایت هر کاری رو میکرد ولی ماتریکس خان بارها جلوی پاش سنگ انداخت و به بهانه های مختلف بهش اخطار داد تا اینکه اخراجش کرد وقتی دید نمیتونه کاری بکنه

ببین وقتی از قوانین اطلاعی نداری چرا یه بیگناه رو اخراج کردی ؟
اگه بهت ثابت کنم که اشتباه کردی نیمارو برمیگردونی و ازش معذرت خواهی کنی ؟

راستي من جز الآن كي به نيما اخطار دادم !؟

ملت بريد به اين لينكه پايين مشخص ميشه صحت حرفهاي نيما ... ببخشيد .. دوست نيما

http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php?u=10815

Matrix

عضو جدید
سروش خان گفتند :
اگه کلمه " س ک س " ( البته بصورت سر هم ) رو در گوگل بنویسی صفحه ای میاد که نوشته " دسترسی به این سایت ..... " . من ایونو قبول دارم .
ولی اگه کلمه رو دقیقا به این صورت " س ک س " ( جداگانه ) بنویسی گوگل یا همون فیل تر مخابرات هیچ ایرادی رو نمیگیره . یعنی همون جوری که اون دوستمون کلمه رو نوشتند و اخطار گرفتند .
ولی حرف من اینه که با توجه به اینکه کلمه ای نظیر این رو هیچ شخصی توی سایت نمیتونه بنویسه چون سایت بطر خودکار این کلمه رو سانسور میکنه . درسته یا نه ؟ امیدوارم خود شما اینو قبول داشته باشید .
پس با این اوصاف نیما چج.ری اون کلمه رو تونست سر هم بنویسه ؟

پس نتیجه میگیریم که نیما ( همونجوری که خودش گفته ) این کلمه رو بصورت کشدار نوشته . می دونید کشدار چیه ؟ اگه نمیدونید اینم توضیحش :
در کلمات فارسی اگه دکمه( Ctrl + حرف ت ) رو نگه دارید ، هر حرفی که بخواهید کش دار میشود مثلا کلمه نیما که به این صورت میتوان نوشت " نیــــــــــما".
خوب پس اون کلمه ای رو که نیما نوشته بود به همین شیوه بود .
حالا شما اگه اون کلمه ای رو که نیما نوشته بود رو در موتور جستجوگر تایپ کنید متوجه خواهید شد که فیل تر مخابرات هیچ ایرادی رو نمیگیره و کلمه کاملا مجازه .
پس فرقی بین کلمه ای که دوستان نوشته بودند با کلمه ای که نیما نوشته بود نیست .
حالا اگه جرمش اخراجه پس چرا نیما فقط باید اخراج شه ؟ و اگر جرمش اخطاره پس چرا نیما اخراج شده ؟
http://www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_online.gif http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/report.gif http://www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif

دوست من گاف دادي رفت !:w15:

عزيز من كي گفته سايت خودش اون رو سانسور ميكنه؟ اصلا" همچين اتفاقي نميفته.

بسه ديگه. بيش از اين خودتو خراب نكن.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
شما ها خجالت نمی کشید که این حرف ها رو در سایت بیان می کنید چه باعث مشکل در سایت شود و چه نشود. آیا در شان و منزلت یک دانشجو ... اون هم دانشجوی مهندسی یا یک مهندس می باشد که بیاید از این کلمات و اصطلاحات استفاده کند؟ من دیشب دیدم که این چند کاربر برای خودشون دارن این گونه سوال می پرسن و جالب اینکه یکی هم نشسته و جواب هم می دهد... پس حتما خوشش می آمد که از این سوال ها ازش پرسیده شود.....
من اون لینک رو برای مدیر تالار ارسال کردم و خواستار اخراج اون کاربران شدم. حالا حرفی هست به من بگید!

بالا