انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

Miss Nini

عضو جدید
آدمین عزیز مگه نمی شه در کنار علم یه مقدار تفریح هم کنیم
باشه نظر شما متین در مورد تاپیک شمالیها
ما نگفتیم چرا حذف کردین ما میگیم چرا اطلاع رسانی نکردید
حداقل اطلاع رسانی می کردین خودمون یه PDF ازش تهیه می کردیم ما تو هر پستش یه خاطره داشتیم الان که دیگه حال و هوای سایت مثل قبل نیست ما فقط به خوندن این تاپیک دلمون رو خوش کرده بودیم

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز

پ.ن:کاملا متوجه شدم که هیچ تعهدی نسبت به رضایت کاربران در این محیط فوق العاده علمی (!) وجود نداره...

اينو موافقم شديــــــــــــد
اینو مخالفم شدیـــد
اگر میگید محیط علمی هست که باید کاربراشم فعالیتشون بیشتر توی بخشهای علمی باشه
متاسفانه بیشتر عدم رضایت مربوط به تالارهای زنگ تفریح و گفتگوی آزاد و تالار عکسه ... یعنی دقیقا بخشهای غیر علمی
حذف ها مربوط به همین بخشها هست و میشه گفت قسمت اعظم اخطار ها هم مربوط به همین بخشها هست
تعداد کسانی که توی بخشهای علمی فعالن و ناراضی باشن خیلی کم هس
نمیگم تیم مدیریتی خیلی کارشون درست و بی نقص هست ولی یه سوزن باید به اونا زد و یه جوالدوز هم به خودمون

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اینو مخالفم شدیـــد
اگر میگید محیط علمی هست که باید کاربراشم فعالیتشون بیشتر توی بخشهای علمی باشه
متاسفانه بیشتر عدم رضایت مربوط به تالارهای زنگ تفریح و گفتگوی آزاد و تالار عکسه ... یعنی دقیقا بخشهای غیر علمی
حذف ها مربوط به همین بخشها هست و میشه گفت قسمت اعظم اخطار ها هم مربوط به همین بخشها هست
تعداد کسانی که توی بخشهای علمی فعالن و ناراضی باشن خیلی کم هس
نمیگم تیم مدیریتی خیلی کارشون درست و بی نقص هست ولی یه سوزن باید به اونا زد و یه جوالدوز هم به خودمون
نه آقاي محترم
من كاربر تفريحي سايت نبودم و نيستم !
هيچ موقع هم براي بخش عمومي سايت اعتراض نداشتم و ندارم
لطفاً ندانسته قضاوت نكنيد
با تشكر !

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

پ.ن:کاملا متوجه شدم که هیچ تعهدی نسبت به رضایت کاربران در این محیط فوق العاده علمی (!) وجود نداره...
مچکر!

آخ آخ island جان اینجا خیلی محیطش علمیه
در این حد که هیچ مدیری بالای سر تاپیک های وافعا علمیش نیست:biggrin:

اگه کل مطلب 8 سطر باشه 18 صفحه "ممنون خوب یود" ،":gol:" ،"لینکش خرابه"، "پسوردش چیه"، "خیلی مطلب جالبی بود"، "وای عجب چیزی:surprised:" و .... رو شامل میشه
شما فک کردی اینا بار علمی سایت رو بالا نمیبره؟:D نوچ نوچ
این سایت اونقدر علمیه که یه شخص در آن واحد چند تا تاپیک میزنه با عکسهای مستهجن و تا کاربرا گزارش نکن هیچ مدیری اون بخش رو چک نمیکنه :biggrin: علم از این بیشتر عزیزم؟:D

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
آخ آخ island جان اینجا خیلی محیطش علمیه
در این حد که هیچ مدیری بالای سر تاپیک های وافعا علمیش نیست:biggrin:

اگه کل مطلب 8 سطر باشه 18 صفحه "ممنون خوب یود" ،":gol:" ،"لینکش خرابه"، "پسوردش چیه"، "خیلی مطلب جالبی بود"، "وای عجب چیزی:surprised:" و .... رو شامل میشه
شما فک کردی اینا بار علمی سایت رو بالا نمیبره؟:D نوچ نوچ
این سایت اونقدر علمیه که یه شخص در آن واحد چند تا تاپیک میزنه با عکسهای مستهجن و تا کاربرا گزارش نکن هیچ مدیری اون بخش رو چک نمیکنه :biggrin: علم از این بیشتر عزیزم؟:D
خب که چی؟
مسئول غیر علمی بودنش (به نظر شما) کیه؟؟ من و شماییم دیگه
در مورد مدیرا هم بنظر شما باید 24 ساعته اینجا در کمین مخربین باشن؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب که چی؟
مسئول غیر علمی بودنش (به نظر شما) کیه؟؟ من و شماییم دیگه
در مورد مدیرا هم بنظر شما باید 24 ساعته اینجا در کمین مخربین باشن؟
شاید شما باشید ولی من نیستم!من جایی عضو بشم فعالیت علمی خودم رو انجام میدم
نه ولی وقتی اون زیر آنلاین بودنشون مشخصه باید سر وظیفه محوله شون باشند شاید هم چون مدیریت من اینطوره فکر میکنم حالت مطلوب و درستش اینه!
حالا ما نخواستیم همون لخظه اقدام کنند اما در رابطه با تاپیک هایی که مدتهاست استارت خوردند میشه ساماندهی انجام داد

:D

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمن تشکر از ادمین محترم سایت بنده چند مورد را پیشنهاد می کنم : 1- خواهشمندم برای مدیریت تالار های مهندسی حتما از لیسانس ها یا افراد فوق استفاده کنید به این دلیل: :جواب سوالات سریعا پاسخ داده می شود...اما نبود افراد پربار باعث کندی جواب دادن و در مقابل باعث افزاریش امار اسپم می شود...پس یک مدیر کارامد و پربار بهترین گزینه است (و حتما پا فشاری دارم روی این موضوع چون مسائلی دیده ام که زنگ هشداری به تالار های مهندسی هست) یک خواهش و یک پیشنهاد: بنده بار ها بیان کردم با استفاده از قانون امتیاز بندی محدودیت برای کاربران تازه وارد و غیره بگزاریم به این صورت که افرادی قابلیت دسترسی به گفتگو آزاد و زنگه تفریح دارن که مثلا 2 تا تاپیک مفید بزنند و چند تا پست علمی داشته باشند حال با اینکار افراد برای شرکت در گفتگو آزاد تلاش می کنند به مطالب علمی سایت بیافزایند یعنی شما با یه تیر 2 نشان زدید از طرفی از دست بحث های سیاسی که افراد با یوزر های متفاوت وارد می شوند و مشکل ساز می شوند راحت می شوید. اما متاسفانه این نظرات به کام چندی از مدیران خوش نیامد ..شاید هنوز لیسانس نباشند حال بماند .ادمین محترم سایت یک خواهش برادرانه : به مدیران سایت بگویید تمام این سمت ها فقظ مجازی است نه بیشتر بجای توجیه , دلیل و منطق باشه بهتره...ایا عاقبت بعضی از مدیران iran-far و noandishan برایشان درس نشده؟ ایا مدیر نباید منش و اخلاق خوب داشته باشد؟ واقعا این چند روز بدجور ناراحتم کردند.قصد اسپم نداشتم گفتم به عنوان یه کاربره 3 ساله نکاتی بیان کنم... ادمین جان بنده همانند شما شاغلم ودیگر مثل قدیما نمی رسم به همه جای باشگاه سر بزنم اما یک مشکل بزرک ما ایرانیان داریم و اون اینکه که انتقاد پذیز نیستیم بنده 2 روز حق می زنم می گم این راهه این چاهه برای بهترین بهترین شدن باشگاه , یک مدیر از راه می رسد بدون اینکه حتی یک ذره تفکری راجبه این موضوع کند که اصلا موضوع بحث چیه می گه نه ما بهترینیم شما قصد خراب کردن دارید یکی دیگه می گه فولان اما به این نکته توجه نمی کنن بهترین بودن خوبه اما می توان بهترین بهترین شد اونم با راهکار فقط نمی دانم چرا بجای راهکار خنجر می زنند.هرجا به نفع خودشان نیست سریعا تاپیک جابجا می شود...شما هم نیستید اون زمان ها که راهکار ها را ببینید. بابت زدن این تاپیک از شما ممنونم کوچیک شما مهدی
کاش این مطالبی که این دوستمون پیشنهاد دادن اجرا می شد

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

1- خواهشمندم برای مدیریت تالار های مهندسی حتما از لیسانس ها یا افراد فوق استفاده کنید به این دلیل:
:جواب سوالات سریعا پاسخ داده می شود...اما نبود افراد پربار باعث کندی جواب دادن و در مقابل باعث افزاریش امار اسپم می شود...پس یک مدیر کارامد و پربار بهترین گزینه است
(و حتما پا فشاری دارم روی این موضوع چون مسائلی دیده ام که زنگ هشداری به تالار های مهندسی هست)

مدیر کیست و وظیفه مدیر چیست ؟
مدیرموظف به نظم و ساماندهی به تالار و سعی در برآورده کردن محیطی عملی برای تالار خود هست نه پاسخگوی کلیه درخواست ها و سوالات کاربران وظیفه پاسخگویی با کاربران فعال و متخصصین هست که تنها به همین دلیل عنوان گرفتن !
اگر در سیستم اداری شرکت های بزرگ هم نگاه کنید تیم مدیریت از افرادی انتخاب می شن که مدیریت خوندن

یک خواهش و یک پیشنهاد:
بنده بار ها بیان کردم با استفاده از قانون امتیاز بندی محدودیت برای کاربران تازه وارد و غیره بگزاریم به این صورت که افرادی قابلیت دسترسی به گفتگو آزاد و زنگه تفریح دارن که مثلا 2 تا تاپیک مفید بزنند و چند تا پست علمی داشته باشند حال با اینکار افراد برای شرکت در گفتگو آزاد تلاش می کنند به مطالب علمی سایت بیافزایند یعنی شما با یه تیر 2 نشان زدید از طرفی از دست بحث های سیاسی که افراد با یوزر های متفاوت وارد می شوند و مشکل ساز می شوند راحت می شوید.

این کار قبلا انجام شده و تنها نتیجش اضاف شدن بار اسپم در تالار های تخصصی و مولتی یوزر شدن افراد برای دادن امتیاز به خودشون و واجد شرابط شدنشون بود

اما متاسفانه این نظرات به کام چندی از مدیران خوش نیامد ..شاید هنوز لیسانس نباشند حال بماند
.ادمین محترم سایت یک خواهش برادرانه : به مدیران سایت بگویید تمام این سمت ها فقظ مجازی است نه بیشتر بجای توجیه , دلیل و منطق باشه بهتره...ایا عاقبت بعضی از مدیران iran-far و noandishan برایشان درس نشده؟ ایا مدیر نباید منش و اخلاق خوب داشته باشد؟
بنا به تجربه شخصیم دوستانی که هنوز در دانشگاه و درحال تحصیل هستن بار علمی بالاتری از فارق التحصیلان دارن چرا که بعد از فارق التحصیلی میزان استفاده از کتب و دروس خوانده شده به دشت کاهش پیدا می کنه و بعد از 2-3 سال شاید بشه گفت دانش یک محصل سال 3 از فرد فارق التحصیل بیشتره چرا که بین علم و صنعت ما گپ بزرگی هست. هرچند که با بیشتر مدیرانی که در تماسم از سطح علمی بالایی برخوردان در رشته خودشون

ضمنا : مدیران هم انسان هایی هستن مثل سایرین با مشکلات و مسائل شخصی خودشون و تنها برای کمک به سایرین وقتشون را بی هیچ چشم داشتی برای دیگران صرف می کنن. پس اگر بی غرض هم بخوایم قضاوت کنیم قابل احترامند (خودم را نمی گم ) در هر فرمی و هرجایی
شما به من یک مزیت مدیر بودن در محیط مجازی را خاطر نشان کنید من به شخصه قول می دم در صورت به حق بودنش در همون لحظه استعفا بدم

واقعا این چند روز بدجور ناراحتم کردند.قصد اسپم نداشتم گفتم به عنوان یه کاربره 3 ساله نکاتی بیان کنم...

ادمین جان بنده همانند شما شاغلم ودیگر مثل قدیما نمی رسم به همه جای باشگاه سر بزنم اما یک مشکل بزرک ما ایرانیان داریم و اون اینکه که انتقاد پذیز نیستیم بنده 2 روز حق می زنم می گم این راهه این چاهه برای بهترین بهترین شدن باشگاه , یک مدیر از راه می رسد بدون اینکه حتی یک ذره تفکری راجبه این موضوع کند که اصلا موضوع بحث چیه می گه نه ما بهترینیم شما قصد خراب کردن دارید یکی دیگه می گه فولان اما به این نکته توجه نمی کنن بهترین بودن خوبه اما می توان بهترین بهترین شد اونم با راهکار فقط نمی دانم چرا بجای راهکار خنجر می زنند.هرجا به نفع خودشان نیست سریعا تاپیک جابجا می شود...شما هم نیستید اون زمان ها که راهکار ها را ببینید.
بابت زدن این تاپیک از شما ممنونم
نظرم را به عنوان یک کاربر گفتم و نه یک مدیر
مسلما بهترین شدن به ادمین تنها و یا تیم مدیریتی بر نمی گرده بهتر شدن هر تالار به تلاش کاربرانش بر می گرده
یا حق

nedashiva

کاربر بیش فعال
سلام

یه تایپیک هست تو تالار گفتگوی ازاد بنام دفتر مدیریت.............. من دقیقا کاربرد این دفترو نمیدونم ینی تاالان هروقت کاری داشتم کسی نبوده جواب بده اصلا مدیر اونجا کیه که اینقد ناشناسه؟ که فقط از مدیریت تایپیک پاک کردنو بلده ولاغیر

میدونم اینجا هم کسی نیس ج بده یا ج من یکیو بده از ما که گذشت ما پیر شدیم رفت اینو واسه بعدیا گفتم.................

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
در مورد تاپیک «پس-برو-بچه-های-شمالی-چی؟-رِ» باید خدمتتون عرض کنم که این تاپیک به طور خاص مشکل فنی داشت و مجبور به کوچک سازیش شدیم تا سرعت سایت بهبود پیدا کنه. چند تا تاپیک دیگه هم بود که اون ها هم حذف و کوتاه شدند.
ضمنا توجه داشته باشید باشگاه مهندسان هدفش ترویج علم هست، ما هر سال یک بار تاپیک های تالار زنگ تفریح و تاپیک هایی که محتوا ندارند رو حذف می کنیم و بعد از حذف بعضی از کاربران که بیشتر فعالیتشون داخل تالار زنگ تفریح هست تعداد پست هاشون کاهش پیدا می کنه که طبیعی هم هست.
هدف این باشگاه ترویج علم و ایجاد یک محیط علمی برای تبادل اطلاعات هست. زنگ تفریح و خاطرات در حاشیه هستند و هر موقع هدف سایت رو تضعیف کنند برای اصلاح تصمیم گیری میشه. الان هم چند تا تاپیک غیر علمی سرعت سایت رو پایین آورده بودند که کوتاه شدند چون محتوای علمی نداشتند.
ما تعهد داریم محتوای علمی باشگاه رو حفظ کنیم.
موفق باشید.

سلام
خسته نباشید

به نظر من این حرفتون که هدف سایت علمی و زنگ تفریح یا تالارهای دیگه در حاشیست با چیزی که واقعا در سایتتون هست تناقض داره!

شما زنگ تفریح و گفت و گوی آزاد رو بذارید کنار واسه یک هفته می بینید که مطمعنا 90 درصد( و شاید هم بیشتر) کاربرای سایتتون حضور نخواهند داشت.

پس لطفا کمی با احترام بیشتر با کاربرا برخورد کنید و لااقل از قبل به اون ها اطلاع رسانی کنید.

با تشکر

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید

به نظر من این حرفتون که هدف سایت علمی و زنگ تفریح یا تالارهای دیگه در حاشیست با چیزی که واقعا در سایتتون هست تناقض داره!

شما زنگ تفریح و گفت و گوی آزاد رو بذارید کنار واسه یک هفته می بینید که مطمعنا 90 درصد( و شاید هم بیشتر) کاربرای سایتتون حضور نخواهند داشت.

پس لطفا کمی با احترام بیشتر با کاربرا برخورد کنید و لااقل از قبل به اون ها اطلاع رسانی کنید.

با تشکر
سلام کاملا" با نظر این دوستمون موافقم
اگه این دو تالار کنار بذارید باشگاه مهندسان چیزی واسه گفتن نداره

آخرین ویرایش:

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
با سلام
یکی از مواردی که توی تاپیک در خواست تغییر نام کاربری میبینم سردگمی زیاد کسانی هست که میخوان اسمشونو عوض کنن
قانون این هست که باید اسم انتخابیشون قبلا انتخاب نشده باشه منتها راهی هم نیست که بشه مشخص کرد یک اسم قبلا انتخاب شده یا نه
این هست که دوستان میان مثلا اسم الف رو انتخاب میکنن و بعد از یه مدت تازه میفهمن که اسم انتخابیشون وجود داره بعد باید نام ب رو انتخاب کنن و باز منتظر بشن تا ببینن اون نام هم انتخاب شده و همین دور تسلسل باز هم ادامه داشته باشه
البته فکر میکنم با خروج از سایت و ورود به بخش ثبت نام میشه مشخصش کرد ولی این رو اکثرا نمیدونن
خواستم ببینم امکان دسترسی به اسامی قبلا انتخاب شده برای همه نیست یا اگر نه بالاخره یه راهی رو باید پیدا کرد برای جلوگیری از این سردرگمی

natashkooh

عضو جدید
با همه هرفای نسترن خانوم موافقم...
واقعا روزهای تکرار نشدنی داشتیم...
یادش بخیر

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
یکی از مواردی که توی تاپیک در خواست تغییر نام کاربری میبینم سردگمی زیاد کسانی هست که میخوان اسمشونو عوض کنن
قانون این هست که باید اسم انتخابیشون قبلا انتخاب نشده باشه منتها راهی هم نیست که بشه مشخص کرد یک اسم قبلا انتخاب شده یا نه
این هست که دوستان میان مثلا اسم الف رو انتخاب میکنن و بعد از یه مدت تازه میفهمن که اسم انتخابیشون وجود داره بعد باید نام ب رو انتخاب کنن و باز منتظر بشن تا ببینن اون نام هم انتخاب شده و همین دور تسلسل باز هم ادامه داشته باشه
البته فکر میکنم با خروج از سایت و ورود به بخش ثبت نام میشه مشخصش کرد ولی این رو اکثرا نمیدونن
خواستم ببینم امکان دسترسی به اسامی قبلا انتخاب شده برای همه نیست یا اگر نه بالاخره یه راهی رو باید پیدا کرد برای جلوگیری از این سردرگمی

سلام :gol:

کاربران میتونن از طریق بخش ثبت نام ، اسم درخواستیشون رو چک کنن و ببینن موجود هست اون نام کاربری یا خیر !

کاربرانی که این رو نمی دونن و درخواستشون رو ارسال می کنن ، در صورتی که نام درخواستیشون موجود باشه طی یه بازه زمانی حداکثر 24 ساعته در همون تاپیک بهشون اطلاع رسانی میشه !

اما روش صحیح چک کردن نام کاربری ، مراجعه به «فهرست کاربران» هست که متأسفانه فعلاً در از دسترس کاربران خارج شده !

موفق باشید :gol:

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :gol:

کاربران میتونن از طریق بخش ثبت نام ، اسم درخواستیشون رو چک کنن و ببینن موجود هست اون نام کاربری یا خیر !

کاربرانی که این رو نمی دونن و درخواستشون رو ارسال می کنن ، در صورتی که نام درخواستیشون موجود باشه طی یه بازه زمانی حداکثر 24 ساعته در همون تاپیک بهشون اطلاع رسانی میشه !

اما روش صحیح چک کردن نام کاربری ، مراجعه به «فهرست کاربران» هست که متأسفانه فعلاً در از دسترس کاربران خارج شده !

موفق باشید :gol:
سلام
البته راه دیگه ای هم هست میتونن تو قسمت سرچ که بالا سمت چپ هستش نام کاربری مورد نظرشونو جستجو کنن تا ببینن وجود داره یانه
حتی میتونن برن تو پیام خصوصی و ارسال پیام رو بزنن بعد در قسمت دریافت کننده نام کاربری که میخوان رو بنویسن اگه وجود داشته باشه با یه کادر زرد رنگ نشون داده میشه

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
البته راه دیگه ای هم هست میتونن تو قسمت سرچ که بالا سمت چپ هستش نام کاربری مورد نظرشونو جستجو کنن تا ببینن وجود داره یانه
حتی میتونن برن تو پیام خصوصی و ارسال پیام رو بزنن بعد در قسمت دریافت کننده نام کاربری که میخوان رو بنویسن اگه وجود داشته باشه با یه کادر زرد رنگ نشون داده میشه

یا اینکه از طریق لیست تماس و دوستان ، بخوان نام کاربری مورد نظر رو به لیستشون اضافه کنن و ... !

اما راه اصولیش همون فهرست کاربران هستش که گفتم :gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
چرا تایپک من تو بخش ادبیات پاک شده؟!
مگه شعرم مشکل داره؟!

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز

behnam_nurse86

عضو جدید
سلام یه سوال امکانش هست که توی تاپیک ها وقتی کسی متن ما رو نقل قول میکنه به صورت یک پیام به ما اطلاع داده بشه که بعد همه صفحات رو سرچ نکنیم؟

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یه سوال امکانش هست که توی تاپیک ها وقتی کسی متن ما رو نقل قول میکنه به صورت یک پیام به ما اطلاع داده بشه که بعد همه صفحات رو سرچ نکنیم؟
سلام
این امکان وجود داره ولی غیر فعال هستش ،خودتون فکرشو بکنید وقتی کلی پیام میذارید به هر پستی که جواب بدن و یا ازتون نقل قول بگیرن یه پیام به شما ارسال میشه که برای کسایی که کلی پست دارن دردسر میشه
اما تو هر تاپیکی که پست بذارید بصورت پیش فرض اشتراک اون تاپیک برای شما فعال میشه که وقتی کسی تو اون تاپیک پست بزنه به شما اطلاع داده میشه و تاپیک به عنوان پست ناخوانده در کنترل پنل شما ظاهر میشه
امکانات زیادی وجود داره که به صورت پیش فرض غیر فعال میشن تا سرعت لود سایت بالا تر بره و باعث کندی نشه(نبود این امکانات خللی در کار شما بوجود نمیاره)

آخرین ویرایش:

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه تاپیک زدم و یه نظر سنجی در مورد انتخابات دوره بعد ریاست جمهوری گذاشتم
هیچ بحث سیاسی هم نبوده و فقط دوستان نظر میدادن که بهترین گزینه کیه
چرا این تاپیکو کردین؟آیا ما بعنوان قشر تحصیلکرده نباید تبادل نظر کنیم در مورد یکی از مهمترین اتفاقات کشور؟

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه تاپیک زدم و یه نظر سنجی در مورد انتخابات دوره بعد ریاست جمهوری گذاشتم
هیچ بحث سیاسی هم نبوده و فقط دوستان نظر میدادن که بهترین گزینه کیه
چرا این تاپیکو کردین؟آیا ما بعنوان قشر تحصیلکرده نباید تبادل نظر کنیم در مورد یکی از مهمترین اتفاقات کشور؟
سلام دوست عزیز با توجه به قوانین باشگاه هرگونه اظهار نظر در خصوص انتخابات خلاف مقررات هستش و تاپیک حذف میشه
اینم تاپیکی که قبلا" اطلاع رسانی شده حتما" یه نگاه بنداز#10
[h=1]قوانین تالار گفتگوی ازاد (لطفا مطالعه بفرمایید)[/h]

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
چرا رشته مهندسی مدیریت اجرایی در بین رشته های دیگر نیست و نمیتوان آن را در پروفایل خود ثبت نمود؟
لطفا رسیدگی شود.
با تشکر

P9QP99

عضو جدید
مهم

مهم

سلام
چرا رشته مهندسی مدیریت اجرایی در بین رشته های دیگر نیست و نمیتوان آن را در پروفایل خود ثبت نمود؟
لطفا رسیدگی شود.
با تشکر

حالا این که چیزی نیست من دنبال یکی میگردم چجوری پیداش کنم

master-girl

عضو جدید
سلااااام!
یه چیز کلی:کلن سایتتون خیلی خوبه و اینا ولی....فک نمی کنین ت هر تاپیک کلی اسپم هست....که بیخودی هستن و فقط خوب بود و قشنگ بود و از این جور حرفاست.....شاید چن صفحه رو باید الکی باز کنی و همینا رو بببینی ....واقعن این یک مورد ت سایتتون خیلی بده !:redface: ......اگه بشه که مدیرا این جور پست ها رو پاک کنن خیلی بهتره می شه ( البته که باید هم کاربرا این طور پست ها رو ندن ولی چون از طرف مدیرا سخت گیری ای نشده خوب کاربرا هم اهمیتی نمی دن دیه ...می شه در این مورد بیشتر سختگیری بشه !؟!؟:redface: )
ممنون!:smile:

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااام!
یه چیز کلی:کلن سایتتون خیلی خوبه و اینا ولی....فک نمی کنین ت هر تاپیک کلی اسپم هست....که بیخودی هستن و فقط خوب بود و قشنگ بود و از این جور حرفاست.....شاید چن صفحه رو باید الکی باز کنی و همینا رو بببینی ....واقعن این یک مورد ت سایتتون خیلی بده !:redface: ......اگه بشه که مدیرا این جور پست ها رو پاک کنن خیلی بهتره می شه ( البته که باید هم کاربرا این طور پست ها رو ندن ولی چون از طرف مدیرا سخت گیری ای نشده خوب کاربرا هم اهمیتی نمی دن دیه ...می شه در این مورد بیشتر سختگیری بشه !؟!؟:redface: )
ممنون!:smile:
سلام دوست عزیز
خب این مشکل تو همه فرومها وجود داره
اما اینکه شما اسپم هارو تو کدوم تالار دیدید مهمه
خیلی از تالارها وجودش دال بر اسپم هست مثل تالار زنگ تفریح که به همین منظور ایجاد شده تا اگه کسی میخواد اسپم کنه بره اونجا
اما تو تالارهای علمیکمتر پیش میاد و مدیرها هم زحمت پاک کردنشو میکشن هرچند منکر این نیستم که تو خیلی از تاپیک ها هنوزم اسپم هست و واسه اینکه مطلبی رو گیر بیاری باید کلی از صفحات اسپم رو رد کنی
امیدوارم این فرهنگ بین کاربرا جا بیوفته که حداقل تو تاپیکهای علمی اسپم نکن;)

شادیاخ

عضو جدید
با سلام خدمت مدیریت محترم

لطفا به ایم مطالب توجه کنید

واقعا چي گيرتون مياد كه تو هر تاپيكي يه سري شبهه رو كپي پيست وار ميارين كه هيچ توهين هم ميكنيد
اگه دليلي براي باز شدن تاپيك مي بينيد پيام بديد
شبهه هم بايد موضوعي باشه با تاپيك مجزا البته بايد يه قانوني بذارم كه هر تازه به دوران رسيده اي نياد يوزر n ام بسازه و اولين پستش هم شبهه باشه!
قفل شد

:اين پست شما گرچه مستحق اخطار بود ولي ميدونم اخطار رو كم آوردن ميدونيد ندادم.استارتر گفته چرا مسلمونا پيشرفت نكردند و كاملترين دين چيه حضرت عالي طبق معمول ميفرماييد دين كيلويي چند بعد هم احتمالا يه پرانتز تو جملاتتون باز ميكنيد كه آره به اين دليل حرف من با موضوع مرتبط بود!

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/430901-شبهه-افكنان-عزيز-هدف-شخصيتون-چيه؟!!!

عجب شما و چند يوزر ديگه دو سه روزه چه گرد و خاكي به پا كرده ايد باشد كه ما هدايت شويم:دي

گذشته از اين اشكالاتتون رو بفرماييد چون اينطور كه حديث رديف ميكنيد و بعدش هم دم از آگاهي ميزنيد يعني كلا حديث از نظر شما مشكل داره؟يا اين احاديث مشكلي دارند!
جديدا با چه چيزهايي ميخواهيد ريشه اسلام را بزنيد:دي

این موارد مربوط می شه تنها به بخشی از ادبیات مدیریت تالار اسلام و قرآن کاربر محترم JavadMessi ، با توجه به ادبیات نامناسب ایشون که بیشتر بجای پاسخ دادن سعی در تشنج آفرینی و تمسخر دارند، پیشنهاد می کنم مدیر مناسب تری برای این بخش انتخاب بفرمایید تا به قول ایشون به شبهه ها پاسخ شفاف بدند و بجای تشنج آفرینی مباحث رو مدیریت کنند.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
خب این مشکل تو همه فرومها وجود داره
اما اینکه شما اسپم هارو تو کدوم تالار دیدید مهمه
خیلی از تالارها وجودش دال بر اسپم هست مثل تالار زنگ تفریح که به همین منظور ایجاد شده تا اگه کسی میخواد اسپم کنه بره اونجا
اما تو تالارهای علمیکمتر پیش میاد و مدیرها هم زحمت پاک کردنشو میکشن هرچند منکر این نیستم که تو خیلی از تاپیک ها هنوزم اسپم هست و واسه اینکه مطلبی رو گیر بیاری باید کلی از صفحات اسپم رو رد کنی
امیدوارم این فرهنگ بین کاربرا جا بیوفته که حداقل تو تاپیکهای علمی اسپم نکن;)
منم موافقم...
متاسفانه اسپم زیاد شده
ولی با هربار تذکر بیشتر دلخور میشن و هر چی دوست دارن در تاپیک های علمی زده میشه...
من هم عاجزانه ازتون میخوام که این اسپم رو از تاپیک های علمی پاک کنید..
من خودم در تاپیک های خودم میتونم مانور بدم که اسپم نکنن..
ولی در تاپیک های دیگ با اجازه استارتر این کار رو میکنم..
ولی اکثرا دلخور میشن..
و به قول معروف ادم جمع میکنن که بر علیه ت در بیان و ما باید در گرفتن کاربر دقت کنیم...
که هرکسی وارد تالار نشه.. و اشتباه نگیره...

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیریت محترم

لطفا به ایم مطالب توجه کنید

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/430901-شبهه-افكنان-عزيز-هدف-شخصيتون-چيه؟!!!

این موارد مربوط می شه تنها به بخشی از ادبیات مدیریت تالار اسلام و قرآن کاربر محترم JavadMessi ، با توجه به ادبیات نامناسب ایشون که بیشتر بجای پاسخ دادن سعی در تشنج آفرینی و تمسخر دارند، پیشنهاد می کنم مدیر مناسب تری برای این بخش انتخاب بفرمایید تا به قول ایشون به شبهه ها پاسخ شفاف بدند و بجای تشنج آفرینی مباحث رو مدیریت کنند.

با سلام،
اتفاقاً لازمه بگم که فقط و فقط ایشون هستن که از پس بعضی از دوستان برمیان و اگه نباشن اسم اون تالار رو هم باید عوض کرد و یه چیز دیگه گذاشت!!
در پاسخ به یه سؤال، هزار دلیل و برهان آورده می شه اما سؤال کننده همچنان روی نظر اشتباه خودش پافشاری می کنه، آیا باید باز هم با همون لحن قبلی باهاش برخورد کرد؟؟

بالا