دانلود نرم افزار حسابداری پازار برای اولین بار

wpazar

عضو جدید
سلام دوستان
نرم افزار حسابداری و انبارداری پازار رو براتون گذاشتم که میتونین دانلود کنین و حالش رو ببرین
این نسخه شرکتی ویژه با تولید و حقوق دستمزد و اقساط هست که مناسب هر شغلی هست
اگر فروشگاه تولیدی و یا کارخانه دارید این نرم افزار مخصوص شماست
قیمت نرم افزار در شرکت
شرکتی ویژه 399 هزار تومان و کیت تولید 50 هزار تومان کیت اقساط 50 هزار تومان و حقوق دستمزد 50 هزار تومان که میتونین این نرم افزار رو از اینجا دانلود کنین بصورت رایگان
اگر بعدها لینک کار نکرد به من ایمیل بزنین تا لینک جدید براتون بزارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام دوستان
نرم افزار حسابداری و انبارداری پازار رو براتون گذاشتم که میتونین دانلود کنین و حالش رو ببرین
این نسخه شرکتی ویژه با تولید و حقوق دستمزد و اقساط هست که مناسب هر شغلی هست
اگر فروشگاه تولیدی و یا کارخانه دارید این نرم افزار مخصوص شماست
قیمت نرم افزار در شرکت
شرکتی ویژه 399 هزار تومان و کیت تولید 50 هزار تومان کیت اقساط 50 هزار تومان و حقوق دستمزد 50 هزار تومان که میتونین این نرم افزار رو از اینجا دانلود کنین بصورت رایگان
اگر بعدها لینک کار نکرد به من ایمیل بزنین تا لینک جدید براتون بزارم

مطابق با قانون کپی‌رایت محصولات نرم‌افزارهای رایانه‌ای و رسانه‌های دیجیتالی ایرانی از قرار دادن لینک دانلود در این سایت معذوریم.

farzadvahdat

عضو جدید
همه اینها ترفندی برای افزایش فروش نرم افزار هستند.
بعد از مدتی که شما تمام اطلاعاتتون رو وارد نرم افزار کردید,نرم افزار به یکباره قفل شده و تمام اطلاعات شما در خطر خواهد بود.
در این شرایط شما حاضر خواهید بود تا مبلغی حتی 2 برابر قیمت نرم افزار را پرداخت کنید.

raminbabak

اخراجی موقت
همه اینها ترفندی برای افزایش فروش نرم افزار هستند.
بعد از مدتی که شما تمام اطلاعاتتون رو وارد نرم افزار کردید,نرم افزار به یکباره قفل شده و تمام اطلاعات شما در خطر خواهد بود.
در این شرایط شما حاضر خواهید بود تا مبلغی حتی 2 برابر قیمت نرم افزار را پرداخت کنید.
این حرفو راست گفتی من خودم یه بار اینطوری گیر افتادم در مورده یه نرم افزار مدیریتی مجبور شدم 15 تومن بدم تا یه رمز بده 1 ماهه بتونم با هاش کار کنم

بالا