معرفی اساتید برتر مهندسی آب در دانشگاهای ایران + بهترین و بدترین استاد طول تحصیلتون

معرفی اساتید برتر مهندسی آب در دانشگاهای ایران + بهترین و بدترین استاد طول تحصیلتون

• استاد بهتری می شناسم

رای: 0 0.0%
  • نظر خاصی ندارم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    2
  • نظرسنجی بسته .

مریمs

عضو جدید

کی گفته قربانی خوبه، ناظمی بهترینه

من معاون انجمن علمی آبم نشد یک بار کارمونو راه بندازند

بهترین استاد تبریز دکتر ارونقی , با دکتر ناظمی فقط زبان تخصصی داشتم اونم استاد خوبی بود و دلسوزترینشون هم دکتر دین پژوه بودن که وقتی باهاشون پروژه داشتم اینو فهمیدم و بدترین شون هم دکتر عباس پور که خدا..........

"Swan"

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
بهترین اساتیدم(دوره ی کارشناسی:)):آقای دکتر سید اسدلله محسنی موحد:heart::heart::heart::heart::gol::gol::gol::gol::gol:-دانشگاه اراک
بهترین استاد (ارشد هواشناسی):آقای دکتر جواد بذرافشان و دکتر صلاح کوچک زاده-پردیس کشاورزی کرج:heart::gol::gol:
بدترینشونم:خانم دکتر شهلا پایمزد :exclaim::exclaim::exclaim::w35:و دکتر ناصر گنجی:w35:-دانشگاه اراک

سلام من فقط ی استاد واقعی رو معرفی میکنم که سرور تمامی استاد هاست
دکتر سید علی ثابت با سن65سال خدمت

shirinkarimi

عضو جدید
s

s

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
بهترین اساتیدم(دوره ی کارشناسی:)):آقای دکتر سید اسدلله محسنی موحد:heart::heart::heart::heart::gol::gol::gol::gol::gol:-دانشگاه اراک
بهترین استاد (ارشد هواشناسی):آقای دکتر جواد بذرافشان و دکتر صلاح کوچک زاده-پردیس کشاورزی کرج:heart::gol::gol:
بهترین استاد من خانم دکتر شهلا پایمزد :heart::gol::gol::heart::gol:بودند و هستند خییییلیییی مهربون بودن همه عاشقشون بودن من که الانم باهاشون در ارتباط هستم خدا حفظشون کنه-دانشگاه اراک:heart:

shirinkarimi

عضو جدید
اتفاقا بهترین استاد دنیا خانم دکتر شهلا پایمزد بودند. من فکر میکنم شما یه مشکلی داشتین!!!! چون خانم دکتر شهلا پایمزد از بهترین استادهایی بودند و هستند که تقریبا همه بچه ها دوستشون داشتند و دارند. خدا حفظشون کنه هم با سواد بودند و هم مهربون و دلسوز..... من که کانادا رفتنم رو مدیون ایشون هستم و همه هم کلاسیهام هم ایشون رو از همه بیشتر دوست داشتن
ایشون خیلی با شخصیت بودند و از بچه های گستاخ و بی ادب خوششون نمیومد.