این ترم چه واحد هایی دارید؟

amin majidi

عضو جدید
سلام
امیدوارم همه ی دانشجو ها تو تالار امادگی ترم جدید رو داشته باشن
این تاپیک رو زدم تا همه ی دانشجو ها بیان واحد هایی که برداشتن رو بگن یا اگه در باره ی درسای جدید سوال داشتن از بقیه بپرسن
این تاپیک تو تالار عمران هم بود به نظرم رسید تو تالار کشاورزی به این خوبی همچین تاپیکی کم بود
با ارزوی موفقیت برای همه:gol::gol:

amin majidi

عضو جدید
ممنونم باغبان جان
فکر می کردم این تاپیک اینجا هم مثل عمران خیلی طرفدار داشته باشه
من خودم هم می خواستم از بحث بچه ها در باره ی واحدا و درساشون استفاده کنم با درسا اشنا بشم
اگه دوست داشتید بگید من واحدای این ترم رو می زارم هر سوالی هم داشتید در خدمتم

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم باغبان جان
فکر می کردم این تاپیک اینجا هم مثل عمران خیلی طرفدار داشته باشه
من خودم هم می خواستم از بحث بچه ها در باره ی واحدا و درساشون استفاده کنم با درسا اشنا بشم
اگه دوست داشتید بگید من واحدای این ترم رو می زارم هر سوالی هم داشتید در خدمتم
ممنون امین جان
برای همه پیام میفرستم نگران نباش حتما بچه ها متوجه اینجا نشدن ............. خبرشون میکنم بیان..........

helios

عضو جدید
سلام آره تاپیک خوبیه..
ممنون دوست عزیز:)

من ترم 7 گیاهپزشکی هستم و این ترم : آفات انباری ، سم شناسی، بیماریهای فیزیولوژیک، اقتصاد کشاورزی ، اصول کنترل بیماریهای گیاهی و آبیاری ...دارم:gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
یادش بخیر اون موقع هایی که انتخاب واحد داشتیم چه کارایی که نمیکردیم
یادمه برای یه کلاس که پر بود و مجبور شدم ساعت بعدش بگیرم چه قدر اعصابم خرد شد ولی بعد همون کلاس شد بهترین کلاس دانشگام.
ممنون امین جان بابت تاپیکت
بچه ها تا دانشگاه هستین قدر این روزاتونو بدونین وقتی تموم شد بعد متوجه میشین چیو از دست دادین.چی بوده که ازش استفاده نکردین

MOJTABA_R

عضو جدید
:w27:سلام دوستان.
من تازه ترم اولمه و در مورد واحد ها و دانشگاه زیاد اطلاعی ندارم.:w19:نمیدونم که کشش من چند واحده.کمی کمک باید به من بکنید تا بتونم که خودم رو وقف بدم.:book:
خوب همه که استادید، من تازه ترم اولمه و دانشگاه واحد ها رو به من داده:((شیمی عمومی.ریاضی عمومی.گیاه شناسی عمومی.و دروس عمومی مثل:فارسی.اندیشه.زبان))که روهم 16 واحده،واحد های منه.اینم بگم که من اقتصاد کشاورزی میخونم

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تازه ترم اولمه و در مورد واحد ها و دانشگاه زیاد اطلاعی ندارم.:w19:نمیدونم که کشش من چند واحده.کمی کمک باید به من بکنید تا بتونم که خودم رو وقف بدم.:book:
خوب همه که استادید، من تازه ترم اولمه و دانشگاه واحد ها رو به من داده:((شیمی عمومی.ریاضی عمومی.گیاه شناسی عمومی.و دروس عمومی مثل:فارسی.اندیشه.زبان))که روهم 16 واحده،واحد های منه.اینم بگم که من اقتصاد کشاورزی میخونم

خوب صبر کن ایشالله دروس اختصاصی هم شروع میشه و ترمهای اینده خودت انتخاب واحد میکنی فعلا یش نیاز ها رو به خوبی پاس کن که اینا بعدن لازم میشن
الان خیلی از ماها خصوصا خودم ارزو میکنم کاشکی جای تو بدم
قدر این دوران رو بدون
موفق باشی

afsoon6282

مدیر تالار
سلام عزیز:gol:
ایشالا که به سلامتی خوش باشی تو دانشگاه
ترمه اولت هست نه فقط به تو همه اینارو داشتن میتونی خیلی راحت پاسشون کنی.اصلا ترس نداره
تا میتونی این واحدایی که اولش هست که عمومین رو با نمره خوب پاس کن تا تو سال های بعدت که درسات سنگین تر میشه اگه خدای نکرده نمره اونا کمتر شد این جبرانشو بکنه و معدلتو نیاره پایین.
درسای عمومیت که خیلی راحته اون تخصصیا هم که پیش نیازه ول راحت هست خدا کنه استادات خوب باشن.
از ترمای بعد اگه تونستی زا سال بالایی ها بپرس کدوم استاد برای کدوم درست بهتره تا بتونی با بهترین ها واحد بگیری چون استاد خیلی مهمه برای یه درس.
زهرا راست میگه منم آرزومه الان ترم اولم بود یادش بخیر عالی بود روزای دانشگاه
قدرشو بدون و از تک تکشون استفاده کن:w16:

Nlu Kmd

عضو جدید
با فرض اینکه همه واحدای این ترمو پاس کنم:
شیمی آلی+آز، شیمی تجزیه+آز، ریاضی عمومی 2، میکروبیولوژی عمومی+آز، فیزیک الکتریسیته و مغناطیس+آز، زبان تخصصی

47692

عضو جدید
ترم 6 کشاورزی

ترم 6 کشاورزی

ممنون از پیشنهادت;) 1 اصول اصلاح - 2 ابیاری-3 بیوشیمی-4 طرح ازمایشات-5 عملیات کشاورزی

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقتصاد توسعه کشاورزی... 2
روش های تحقیق در اقتصاد کشاورزی... 2
عملیات کشاورزی... 2
آبیاری عمومی... 2
باغبانی عمومی... 2
آفات و بیماری های گیاهی... 2
زبان تخصصی... 2
طرح آزمایش های کشاورزی... 2
آز طرح آزمایش های کشاورزی... 1

sima_

عضو جدید
عملیات کشاورزی... 2
آبیاری عمومی... 2
باغبانی عمومی... 2
زبان تخصصی... 2

موفق باشي خانومي.طرح رو حسابي بخونا.من خودم هنوز عملياتو روشهاي تحقيقو برنداشتم.:confused:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

afsoon6282

مدیر تالار
عملیات کشاورزی... 2
آبیاری عمومی... 2
باغبانی عمومی... 2
زبان تخصصی... 2
به به عجب درسایی :D

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:gol::gol::gol::gol:

حالا یکم درس بخون .....جاش خون در میاد؟؟:razz:
اوهوم
اگه من درس بخونم کی بیاد باشگاه؟؟؟؟ طاقت دوریمو داری نیام؟؟؟؟ یه روز نیام همه صداشون در میاد (اوج محبوبیت)

به به عجب درسایی :D

میخوام یه دو واحدیشو حذف کنم به جاش اقتصاد خرد(سه واحدی) بردارم..... موندم کدوم یکیشو حذف کنم:confused:

zahra_7

عضو جدید
سلام
من این ترم
میوه معتدله
میوه کرمسیری
بیوشیمی
کشت بافت
کنترل علف هرز
ژنتیک
ازدیادنباتات
اکولوژی