عنوانهای اعضا

عنوانهای اعضا

• مجموع رای دهندگان
    8
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام. مدتیه به این فکرم که معمولا به خاطر فعالیتهای مقطعی بعضی از اعضا عنوانهایی که کاربرا دارن زیاد با فعالیتشون همخونی نداره. برای همین به این فکر افتادم که یه بازه زمانی در نظر بگیریم و تو این فاصله عناوین کلیه کاربرا بازنگری و اصلاح بشه.
بر اساس تصمیمی که تو هیئت مدیره اتخاذ شد (!) قرار بر این شده که هر دو ماه یک بار فعالیت کلیه کاربرا بررسی بشه و عناوین و امتیازها بر اساس فعالیتشون تو این دو ماه براشون در نظر گرفته بشه. اونایی که بودن و کار کردن که خب بر اساس فعالیتشون ارتقائ درجه یا امتیاز میگیرن و اعضایی که تو این مدت بنا به هر دلیلی نتونستن فعالیت مفید داشته باشن یا در همون حد میمونن یا یه درجه تنزل پیدا میکنن.
البته برای کاهش درجه کاربری یه فرجه یک ماهه اضافه بر این دو ماه هم در نظر گرفتیم که به این افراد تذکر داده میشه و بعد از یک ماه عدم فعالیت مفید اون کاهش که گفتم براشون در نظر گرفته میشه.
حالا در این مورد میخوام نظر شما رو بدونم...

afsoon6282

مدیر تالار
اوهوم منم قبول دارم این روشو

رضا جان میشه واسه دوستانی که فعالیت دارن امتیازی تر نظر گرفت که هر دو سه هفته یه بار واسشون گذاشت
امتیازها کم میتونه باشه ولی تو مدت زمان طولانی زیاد میشه

الان متاسفانه خیلی از دوستان هستن که عنوان دارن ولی دیگه نیستن و فعالیت ندارن

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
من نظر مخالف دارم

حالا مثلا من دو ماه مشکلی داشتم نیومدم چی ؟
میشم کاربر چی ؟
من نیام چی میشم ؟
چون کاربر فعالی بودم
اما مشکلی برام بوجود اومد
نمیشه سابقه فعالیتم نادیده گرفته بشه
تازه این عنوانو که بالاش حقوق نمیدن
یجور انگیزه هست فقط
برا همین بودنش باعث میشه بازم تلاش کنم برگردم
ولی وقتی بیاد پایین خوب ادم یجور از نو میخواد شروع کنه میره یه جای دیگه
بنا بر این کار بیخودیه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظر مخالف دارم

میشم کاربر چی ؟
من نیام چی میشم ؟
چون کاربر فعالی بودم
یجور انگیزه هست فقط
بنا بر این کار بیخودیه
بحث حقوق نیست
اینجوری دم هیجان و انگیزه بیشتری داره بیاد تالار

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
خوب من نظر موافق برا هیجان دادن دارم بهتره این کار رو برا مدیرا اجرا کنین اونایی که کمتر فعالیت دارن با کاربرای فعال جابجاشون کنید که انگیزه بشه برا کاربرا اینطوری از حالت ماداملعمری هم در میاد
در ضمن خوبیش اینه که با برداشتن عنوان حد اقل امکانتش از دستش میره بنا بر این سعی میکنه فعالیتش رو حفظ کنه نه اینکه بره پی کار خودش هر وقت دلش خواست بیاد

Phyto

مدیر تالار
خوب من نظر موافق برا هیجان دادن دارم بهتره این کار رو برا مدیرا اجرا کنین اونایی که کمتر فعالیت دارن با کاربرای فعال جابجاشون کنید که انگیزه بشه برا کاربرا اینطوری از حالت ماداملعمری هم در میاد
در ضمن خوبیش اینه که با برداشتن عنوان حد اقل امکانتش از دستش میره بنا بر این سعی میکنه فعالیتش رو حفظ کنه نه اینکه بره پی کار خودش هر وقت دلش خواست بیاد

اعمال قانون برای مدیرا از حیطه اختیارات ما خارجه... در حد خودمون عمل میکنیم

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم نظر مخالف دارم

فردا شرح میدم الان 3 صبح شده عزیزان دی:

• Like
واکنش ها: fgni

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی بگم والله!!

زیاد با کم و زیاد کردن عناوین در بازه زمانی کم موافق نیستم ولی در مجموع برای تنوع بد نیست.....

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
اعمال قانون برای مدیرا از حیطه اختیارات ما خارجه... در حد خودمون عمل میکنیم
در باره مدیران اگه اعمال نشه اندازه به دوزاری نمی ارزه بیخود خودتو خسته نکن به اندازه کافی کار سرتون ریخته دیگه سنگینترش نکن
فایده ای هم نداره مثلا عنوانو برداری چی میشه هیچ اتفاقی نمیافته اما وقتی یه مدیری یا همکار مدیری به هر دلیل فعالیتش کم بشه چون تو کل باشگاه از ابزار لازم برا تغیر و تصحیح برخورداره کم شدن فعالیتش تاثیر مستقیم داره بنا بر این عنوان و اختیاراتشو بر میدارین میدین دست یکی که فعالیتش بیشتره اینطوری حد اقل از یه عنوان بیمصرف به نحو احسن استفاده شده جدای از ایجاد انگیزه و شور و نشاط در باشگاه
ولی اگه از دستت کاری بر نمیاد بجز همین که زورت به کاربرای معمولی برسه بیخودی خودتو خسته نکن چون اینطوری ملت فکر میکنن شما چند تا ادم عقده ای هستین جمع شدین دور هم به باقی بچه ها زور بگین البته امدوارم به کسی بر نخوره من نظرمو گفتم بلد هم نیستم بپیچونمش تو زرورق همینطور پوست کده حرف میزنم

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم نظر مخالف دارم

يا عنوان ندين يا ميدين نگيرين مگر اينکه طرف مفقود بشه!نمیشه یک بازه خاص مشخص کرد برای فعالیت کاربرا !
خیلی راحت هم میشه تو تالار تخصصی اسپم کرد، با لینک دادن از سایت های دیگه یا لینک هایی که منقرض شده،با تاپیک زدن های بیخود که تو تالار آب تا دلت بخواد هست که صرفا برای ایجاد تاپیک داده شده! و حتی با گذاشتن مطالب بی ارزش !
مشکل از اينجاست که يک دفعه و رو احساس عنوان دادین کار خودتونو سخت کردين.
در ضمن براي کاربراي که فعاليت بيشتر دارند ديگه امتياز چه چيز خاصي ميتونه باشه؟

درباره حرف های محمد رضا هم کاملا موافقم خدا میدونه من در حد همین اسم محمد رضا میشناسم ولی حرفاش درسته !

آقا رضای عزیز من همیشه مزاحم شما و زهرا خانم شدم و خدایی شما هم با روی باز جواب منو دادین و کارامونو رسیدین والله همیشه با خجالت کارامو میگم !
اگه قرار بر اینکه اصلاحاتی صورت بگیره بهتر ه از خودتون شروع کنین این مهم تر هستش چون ماها اینجا مثل کارگر های تو یک کارخونه هستیم.

منم اگه پر حرفی کردم فقط برای بهتر شدن تالارمون بود و امیدوارم حرفی نزده باشم کسی ازم دلخور شده باشه.

:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی خودمونیم!!

خیلی تابلوئه کاربری که آخرین فعالیتش اوایل 2010 بوده کاربر فعال بخش باشه!!!!

Phyto

مدیر تالار
من نظر مخالف دارم

میشم کاربر چی ؟
من نیام چی میشم ؟
چون کاربر فعالی بودم
یجور انگیزه هست فقط
بنا بر این کار بیخودیه
اتفاقا بخاطر همون انگیزه هست که میخوایم همچین کاری بکنیم. بعضیا میان و مدتی فعالیت خوبی دارن ولی بعد از مدتی دیگه میبینی خبری ازشون نیست. اگه قرار باشه عنوانشون همون بمونه که به قول خودت تلاشی نمیکنن که دوباره بیان و فعالیتشونو حفظ کنن، میگن هر وقت شد شد!
ولی وقتی این طرح اجرا بشه و به طرف بعد از مدتی تذکر داده بشه میدونه که باید سعی کنه فعالیتشو حفظ کنه.
بعدشم من یه چیزی بگم. ای حرفی که من زدم یه ایده خامه که گفتم بیام با شما در میون بذارم تا پر و بالش بدیم و روش بحث کنیم تا بتونیم به یه نتیجه اساسی و جامعی برسیم که خیر و صلاح دنیا و آخرتمون توش باشه :D
بنابراین در این مورد میشه اینطور عمل کرد که عناوینی که حذف میشن در صورت بازگشت کاربر به سرعت و در فاصله زمانی کوتاهتری به حالت قبل برگرده.
البته همه این به اصطلاح بازه های زمانی قابل بحثه...

در باره مدیران اگه اعمال نشه اندازه به دوزاری نمی ارزه بیخود خودتو خسته نکن به اندازه کافی کار سرتون ریخته دیگه سنگینترش نکن
فایده ای هم نداره مثلا عنوانو برداری چی میشه هیچ اتفاقی نمیافته اما وقتی یه مدیری یا همکار مدیری به هر دلیل فعالیتش کم بشه چون تو کل باشگاه از ابزار لازم برا تغیر و تصحیح برخورداره کم شدن فعالیتش تاثیر مستقیم داره بنا بر این عنوان و اختیاراتشو بر میدارین میدین دست یکی که فعالیتش بیشتره اینطوری حد اقل از یه عنوان بیمصرف به نحو احسن استفاده شده جدای از ایجاد انگیزه و شور و نشاط در باشگاه
ولی اگه از دستت کاری بر نمیاد بجز همین که زورت به کاربرای معمولی برسه بیخودی خودتو خسته نکن چون اینطوری ملت فکر میکنن شما چند تا ادم عقده ای هستین جمع شدین دور هم به باقی بچه ها زور بگین البته امدوارم به کسی بر نخوره من نظرمو گفتم بلد هم نیستم بپیچونمش تو زرورق همینطور پوست کده حرف میزنم
بحثو عوض نکن. اصلا حرف ما چیز دیگه ایه. موضوع مدیریت جداس و نه در حیطه اختیاراتمونه نه به این طرح مربوط میشه. اونو اگه بخوای میتونی تو تالار مدیریت باشگاه مطرح کنی. در مورد ابزار مدیریت هم معمولا بخشهای باشگاه هر کدوم سه یا چهارتا مدیر یا همکار مدیر داره که کار بخشها زمین نمونه.
این که عنوانهای کاربرا بر اساس فعالیتشون باشه زور گفتنه؟ اتفاقا اگه به همین منوال بمونه اجحافه در حق اونایی که هستن و تالارو سرپا نگه داشتن.

منم نظر مخالف دارم

يا عنوان ندين يا ميدين نگيرين مگر اينکه طرف مفقود بشه!نمیشه یک بازه خاص مشخص کرد برای فعالیت کاربرا !
خیلی راحت هم میشه تو تالار تخصصی اسپم کرد، با لینک دادن از سایت های دیگه یا لینک هایی که منقرض شده،با تاپیک زدن های بیخود که تو تالار آب تا دلت بخواد هست که صرفا برای ایجاد تاپیک داده شده! و حتی با گذاشتن مطالب بی ارزش !
مشکل از اينجاست که يک دفعه و رو احساس عنوان دادین کار خودتونو سخت کردين.
در ضمن براي کاربراي که فعاليت بيشتر دارند ديگه امتياز چه چيز خاصي ميتونه باشه؟

درباره حرف های محمد رضا هم کاملا موافقم خدا میدونه من در حد همین اسم محمد رضا میشناسم ولی حرفاش درسته !

آقا رضای عزیز من همیشه مزاحم شما و زهرا خانم شدم و خدایی شما هم با روی باز جواب منو دادین و کارامونو رسیدین والله همیشه با خجالت کارامو میگم !
اگه قرار بر اینکه اصلاحاتی صورت بگیره بهتر ه از خودتون شروع کنین این مهم تر هستش چون ماها اینجا مثل کارگر های تو یک کارخونه هستیم.

منم اگه پر حرفی کردم فقط برای بهتر شدن تالارمون بود و امیدوارم حرفی نزده باشم کسی ازم دلخور شده باشه.
در مورد اسپم تو تالارهای تخصصی حرف شما کاملا درست. اما هر بخشی متخصص داره. مثلا آقا سینا تو بخش آب که از اینها کمک گرفته میشه. هرچند که بالاخره همه ما یه جورایی تو گرایشهای دیگه سر رشته ای داریم و متوجه میشیم که طرف چقدر حرفش بار علمی داره و فعالیتش مفیده.
اینی که عنوانها یه دفعه و از روی احساس بوده اصلا قبول ندارم. مصداقشو بگو تا ببینیم واقعا اینجور بود یا نه.
در مورد امتیاز متوجه نشدم درست منظورت چیه. اما امتیاز جدای از عنوان هست و گاهی اوقات بصورت تشویقی علاوه بر امتیاز و تشکری که اعضا به پست میدن اعطا میشه تا درجه و سطح کاربر بالا بره.
عنوان مدیر برای هر کس چطور باعث میشه که تالار عقب بیفته در حالی که در صورت عدم حضورش، همکارش وظایفش رو انجام بده؟ در مورد وحید مهدوی هم در حال حاضر مشغول پایان نامه ارشدش هست و قرار بر اینه که بعد از اتمام دوره دوباره برگرده. افسون هم که دیگه اصلا جای بحث نداره. خودتون خوب میدونید (البته ما بیشتر از شما میدونیم) که علاوه بر مدیریت ارشد باشگاه تو تالار کشاورزی هم فعالیت و هم مدیریت داره. یه دوری تو بخشهای مختلف کشاورزی بزنید متوجه میشید که تالار فعالی هست و مدیریتش با توجه به اینکه تو فضای مجازی هر کسی وقت اضافه تر از کار و زندگیشو میذاره، به حداقل دو سه نفر نیاز داره.

ولی خودمونیم!!

خیلی تابلوئه کاربری که آخرین فعالیتش اوایل 2010 بوده کاربر فعال بخش باشه!!!!
تو بالاخره موافقی یا مخالف؟!

آخرین ویرایش:

Phyto

مدیر تالار
آقا یه نکته ای هم من بگم، گویا یه کمی سوء تفاهم پیش اومده. منظور اصلی ما در این طرح پیدا کردن کاربرای قدیمی هست که مدتهاست ما رو فراموش کردن تا بلکه دوباره جذبشون کنیم و بیشتر تاکیدمون روی تشویق اعضای کنونی هست. درواقع میخوایم انگیزه ای ایجاد کنیم که بخشهای مختلف تالارمون رونق بیشتری بگیره. مطمئن باشید حداکثر تشویق و حداقل کاهش در نظر گرفته خواهد شد.

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آقا یه نکته ای هم من بگم، گویا یه کمی سوء تفاهم پیش اومده. منظور اصلی ما در این طرح پیدا کردن کاربرای قدیمی هست که مدتهاست ما رو فراموش کردن تا بلکه دوباره جذبشون کنیم و بیشتر تاکیدمون روی تشویق اعضای کنونی هست. درواقع میخوایم انگیزه ای ایجاد کنیم که بخشهای مختلف تالارمون رونق بیشتری بگیره. مطمئن باشید حداکثر تشویق و حداقل کاهش در نظر گرفته خواهد شد.

حالا تو نظر سنجی من موافقم

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من همیشه تو پستای قدیمیم و گذشته ام از زحمت های مدیرهامون تشکر کردم و قدردانی کردم و میدونم چقدر وقت میذارند و زحمت میکشند، من نخواستم که نادیده گرفته بشه زحماتی که میکشند، افسون عزیز هم خوب میدونم که چه زحمتی میکشه و تو این سال ها که اینجا حضور داشتم زحماتشو دیدم .برای آقای مهدوی هم آرزوی موفقیت میکنم، دلم نمی خواد خدای نکرده با حرف هام باعث ناراحتی بشم.
من اگه حرفی زدم فقط حس کردم که با همفکری با هم بتونیم کمک کنیم در پیشرفت اینجا .

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
من هنوز جواب سولامو نگرفتم چه معنی داره یکی مدیر شد ماداملعمر مدیر یا همکار بمونه در صورتی که سال به سال نمیا د
دوم من چه انگیزه ای میتونم داشته باشم که عنوانمو حفظ کنم خوب ماهی یبار میام بیس سی تا تاپیک و بخشو میزنم میرم عنوانم سر جاش میمونه اما اگه مثلا بدونم اگه فعالیتم تو سه ماه از رضا بیشتر بوده جاشو میدن بمن خوب منم فعالیتمو حفظ میکنم اونوقت رضا نوک گوشاش میلرزه که من جاشو نگیرم( مثال از خودم زدم که بقیه متوجه بشن وگرنه خوشم از مسئولیت نمیاد بخاطر بچه هاش میام ایینجا اینم بگم دوسالو نیم اینجام بجز روزای تعطیل بدون وقفه اینجا بودم از 8 صبح تا 8 شب بنا بر این بخاطر خودم و عنوانم نمیگم )پس تا نردبون بالاش خالی نشه بالا رفتن ازش بیخوده رضا جان یا بیخیال شو یا اینکه همه قطارو باهم حرکت بده
خوشم از زور گفتن نمیاد دلتون بخواد یا نه خوشتون بیاد یا نه نظر من همینه سینا جان شما که قانع شدی میترسی بقیه ناراحت بشن بیا منو قانع کن رضا که فکر میکنه دارم بحثو عوض میکنم در صورت که اتفاقا دارم رو حق وحقیقت همه حرفا رو میزنم که مربوطه به بحث

آخرین ویرایش:

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینو بگم بعد نظر خودمو اعلام کنم!

تقریبا بیشتر پست هارو خوندم مخصوصا اونایی که مربوط به رضا میشد
رضا جان خسته نباشی(واقعا هدفت پیشبرد تالارمونه) :gol:

و اما نظر خودم: تو نظر سنجیم زدم مهم نیست!
چون واقعا نیست! درست تا یه حدی باعث تشویق اعضا میشه که بیان و بیشتر فعالیت کنن
ولی فک نکنم تا اون حد تاثیر گذار باشه که یکی به خاطر به دست آوردن یه عنوان مجازی یا حفظ اون.....

البته امیدوارم این فقط نظر من باشه و بهترین تاثیرارو بزاره ;)

Phyto

مدیر تالار
ظاهرا زیاد مورد قبول واقع نشد! بی خیال بشیم؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان آخه "فعال" و "ممتاز" و " متخصص" و هیچکدوم... چه تفاوتی داره؟؟!!

مهم مدیریته که به لطف دوستان قرق شده!! باقی ماجرا بازیه!

من نظرم اینه به علت گستردگی بخش کشاورزی.... و بخش های زیادش.... و از اون لحاظ که هر گرایش خودش یه تالار مستقله!!

هرکدوم به طور مستقل و زیر نظر مدیریت همون بخش فعالیت کنن! بهتر از این عناوین بی ارزشه!

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
من کاملااااااااا موافقم... (صوبت زیاد دارم اما حوصله تایپ ندارم:دی)

مثلا این عنوان منو بردارید خیلی خوب میشه...:دی (من که هیچ فعالیتی ندارم...)
به افسون صد بار گفتما...اما قبول نمیکنه:دی...(افسونی دعوام نکنیا...)
عنوانمو بذارید کاربر فعال بازنشسته: )))))

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...

تیکه آخرت خیلی باحال بود!

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

من یه عنوان بهتر برات سراغ دارم
کاربر فعال اسپم

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آق رضا دستت درد نکنه
خوبه که یه فکری بشه برا فعالیت بیشتر و اما مفید
اما چیکار میشه کرد که اینطوری بشه؟
پیشنهاد اینه یه تاپیک بزنی برا آسیب شناسی اینکه چرا رغبت کم شده
مثلا دلایلی مثل این ( به کسی بر نخوره بدون غرض گفتم):
- کاربرای قدیمی برای خودشون حق آب و گل درنظر میگیرن و یا توقع دارن اینطور باشه
- کاربرای قدیمی همه چی اینجا براشون تکراری شده و فعالیتی که میکردن دیگه تازگی نداره
- کاربرای جدید وقتی وارد تالارها میشن با دسته ای از موضوعات سطحی برخورد می کنن
- کاربرای جدید وقتی وارد میشن داخل موضوعات حاشیه ای راهشونو گم میکنن
- تاپیک ها دارای موضوعات تخصصی نیست
- .......
اما از این که بگذریم بحث پیشنهاد آق رضا هست برا عناوین افراد
+ به قول الهه مهم نیست عنوان چی باشه
+ اما به هر حال عده ای لازمش دارن و عده ای هم باید داشته باشن تا دیگران به اونها رجوع کنن و بشناسنشون.
+ به قول محمد رضا باید مدیری که فعالیت نمیکنه یا فعالیتش کم هست تلنگر باشه براش و کسی که عنوانی رو تشویقی دریافت کرده به جهت اینکه تعداد این افراد کم هست و اصل بر تشویقه نه تنبیه، بهتره عنوانشون در سطح بندی های مختلف باشه دستشون تا کاربرای جدید هم تشویق بشن که اگه دوست دارن در یک مکانیزم مشخص به خواستشون برسن.

- - - و البته مثل اینکه دلخوری هایی هم هست که تو همین تاپیک خودشو نشون داده که بهتره یه جایی سر صحبت وا بشه و همه دلخوری ها که عیان شده قبل سال جدید برطرف بشه تا با فضای مثبت تری کسایی که میان مواجه بشن.( همه اینها به مرور زمان ایجاد شده)

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام
منم با اجازه دوستان با اين طرح موافقم.....مدتها پيش من اين پيشنهاد رو به افسون جان داده بودم اما هميشه مخالفت ميكرد و دليلش هم بروز اختلاف بين دوستان بود.

راستش مدتهاست كه من توي اين تالار هستم و خيلي چيزها رو ديدم..يه عده ميان و يه مدت يه فعاليت مافوق تصور ميكنن و انگار همه شارژ باطريشون خالي ميشه و زود تشريف ميبرن و گاهي اوقات هم عده ايي هستند كه با يه كار يا فعاليت ناخواسته مواجه ميشن و ديگه نه اينكه نخوان اما نميتونن فعاليت داشته باشند.( مثل مدير مهدوي عزيز )..يه عده هم بر اثر اختلافاتي كه بين اعضاء براشون پيش مياد ديگه تشريف نميارن...خلاصه از اين دسته جات اينجا زياد داشتيم...اما از اول وقتي به كسي عنواني داده شده كماكان بر قوت خودش باقي مونده و تغييري نكرده...حتي اگه مثل فرزام جان ( مبصرسابقم ) كه الان حدود يكي دوسالي ميشه كه نميتونه بياد بازم عنوان خودش رو داره ....و اين درحالي هست كه دوستاني هستند كه هر روز تشريف ميارن و حتي اگه تاپيكي هم نداشته باشند بازم فعاليت شايسته ايي دارند و در تمام مباحث و موضوعات مربوط به رشته خودشون شركت ميكنن ....خب حالا خودتون قضاوت كنيد...اين بي انصافي نيست؟

و اما بحث شيرين مديريت...متاسفانه يكي از اين مديران مثل خودم...مدتهاست كه دارم به ادمين عزيز التماس ميكنم كه اين عنوان بنده رو برداره و بيش از اين باعث شرمندگي بنده نشود...اما متاسفانه متاسفانه به دلايلي كه خودشون دارند از اينكار حذر ميكنند....اينو گفتم كه بدونيد امكان انتخاب يا عزل يه مدير به هيچوجه دست ما نيست....حتي براي انتخاب يك مدير هم ...مديران ديگر فقط ميتونن گزينه ايي پيشنهادي داشته باشند ...حق انتخاب كلا با خود ادمين هست.............................اما كاش به قول محمدرضا ميشد كه اين تعويض بين كاربران فعال با مديران صورت ميگرفت تا مديران هم سعي در فعاليت مثبت داشتند و هم كاربران مشوقي براي فعاليت دوچندان.......اما خب دست ما نيست متاسفانه.......................................محمدرضا مادر من حتما پيشنهادت رو به ادمين خواهم رسوند.خيلي قابل تعمق هست.ممنونم.

متاسفانه بر اثر واقعه ايي كه مدتي قبل گريبانگير باشگاه مهندسان شد...عده كثيري از دوستان به يك محيط مجازي ديگر رحل اقامت فرمودند ( به اميد موفقيتشان ) و اين امر باعث كاهش فعاليت چشمگير درتمام تالارها و از جمله تالار كشاورزي شد....و اكثر اين دوستان هم از كاربران فعال اين تالار بودند....كه ديگه تشريف نميارن......حالا به نظر شما بايد عناوين اين دوستان همچنان با چراغهاي خاموش و فعاليتهاي نادر يا كلا عدم فعاليت ....بايد همراهشان باشد و چون هر تالار محدوديت داشتن كاربرفعال دارد....اين امتياز از ديگران سلب شود؟؟؟؟

قضاوت به عهده خودتان.......

ببخشيد هم بي جا و هم زياد صحبت كردم.

آخرین ویرایش:

Phyto

مدیر تالار
ختم جلسه اعلام میشه.
ممنون از همه اونایی که شرکت کردن و نظر دادن. فعلا این قضیه مسکوت میمونه تا بعد از عید که انشالله بیایم یه جمع بندی بکنیم و به یه نتیجه درست درمون برسیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا