منابع مناسب برای مدار منطقی و معماری کامپیوتر

hkhalaj

عضو جدید
سلام. از بین موسسات مختلف منابع کدوم یکی برای ارشد در دو درس مدار منطقی و معماری مناسبه؟ممنون.

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام. از بین موسسات مختلف منابع کدوم یکی برای ارشد در دو درس مدار منطقی و معماری مناسبه؟ممنون.
سلام منابه اصلی برای این دو درس موریس مانو هستش
اما کتاب های پوران هم برای این دو درس خوبه به نظرم

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای مدار موریس مانو بد نیست، ولی سعی کن سؤالای مختلف حل کنی.
معماری هم ظاهراً بر مبانی موریس مانو هست ولی از اونجایی که به سلیقه‌ی طراح بستگی داره و سؤالاش آسون نیستند، اگه وقت دارید کتاب پترسون رو هم بخونید یا جزوه‌ی خوب دانشگاه‌های تاپ رو پیدا کنید (مثل جزوه‌ی دکتر سربازی‌آزاد یا دکتر اجلالی -> این دو جزو طراح‌ها هم هستند).

saman 123

عضو جدید

سلام دوسته عزیز:
به نظر من منابع وکتابهای مدرسان شریف به دلیل تستهای زیادی که داره کاملتره .
موفق باشی;)

hoseng

کاربر بیش فعال
کتاب پترسون برای معماری از کتاب مانو بهتره ولی حجمشون زیاده
دکتر اجلالی خیلی خوبه من امروز اولین کلاس معماری رو باهاش داشتم

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب پترسون برای معماری از کتاب مانو بهتره ولی حجمشون زیاده
دکتر اجلالی خیلی خوبه من امروز اولین کلاس معماری رو باهاش داشتم
ائه؟ دکتر اجلالی توو نصیر هم درس می‌ده!؟ من دو درس باهاشون داشتم و دو درس هم دستیارشون بودم. از لحاظ درس دادن از بین تمامی استادهایی که داشتم ایشون از همه بهتر بوده و هست. شما هم همین نظر رو خواهید داشت.

hoseng

کاربر بیش فعال
ائه؟ دکتر اجلالی توو نصیر هم درس می‌ده!؟ من دو درس باهاشون داشتم و دو درس هم دستیارشون بودم. از لحاظ درس دادن از بین تمامی استادهایی که داشتم ایشون از همه بهتر بوده و هست. شما هم همین نظر رو خواهید داشت.
آره هم معماری درس میده هم منطقی ولی من معماریشو میرم
جلسه اول درباره RTL درس داد که با وجود اینکه هیچ زمینه ای نداشتم همشو متوجه شدم
خیلی جالبه واقعا، یه استاد خوب تو یه درس حتی اگر بدت هم بیاد از اون درس میتونه علاقه مندت کنه (البته من بدم نمیادا کلا گفتم). تازه آدم می فهمه چقد باحاله یه درس

بالا