آیا دانشگاه آزاد ترم اول مرخصی میده؟

amirinia

عضو جدید
اگه ارشد قبول بشی ولی تا 31/6/90 کارشناسیت تموم نشه آیا دانشگاه آزاد یه ترم مرخصی میده تا واحد هامون تموم بشه واز نیمسال دوم ارشد رو شروع کنیم؟ اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه خواهشن تا مهلت ثبت نام تموم نشده کمکم کنه

Sharif_

مدیر بازنشسته
تا اونجایی که من میدونم
بله ولی باید شهریه ثابت رو پرداخت کنید

parpar7070

عضو جدید
قبولی بدون کنکور با چه معدلی در ارشد دانشگاه آزاد؟

قبولی بدون کنکور با چه معدلی در ارشد دانشگاه آزاد؟

من دانشجو ترم آخرکاردانی هستم.دانشجوممتازم هستم .می خوام بدونم با معدل 18.65 می تونم بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران جنوب قبول شم.یا خودشون انتخاب می کنن.ترازت برای قبول شدن دانشگاه تهران جنوب باید چند باشه.تورو خدا کمک کنید.

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دانشجو ترم آخرکاردانی هستم.دانشجوممتازم هستم .می خوام بدونم با معدل 18.65 می تونم بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران جنوب قبول شم.یا خودشون انتخاب می کنن.ترازت برای قبول شدن دانشگاه تهران جنوب باید چند باشه.تورو خدا کمک کنید.
سلام
شرایط ممتازی و استعدادهای درخشان معمولا در دانشگاه ها هست، که میتونین مطالعه کنین....
اما سوال شما.... شما میخواین برین کارشناسی یا ارشد؟؟؟
واسه کارشناسی که باید در ورودی های خودتون اول و درستونم در 4 ترم تموم کنین، بعد میتونین دانشگاه خودتون اگر مقطع بالاتر داشته باشد یا یک دانشگاه هم سطح دانشگاه خودتون ( از لحاظ علمی و...) یا پایین تر بدون کنکور برین.....
اما واسه کارشناسی ارشد مثل شرایط بالا هست ولی این بار در کنکور سراسری سهمیه دارین ( حدودا 20 درصد ) و واسه آزاد بدون کنکور با همون شرایط بالا میتونین استفاده کنین.....

salehi57

عضو جدید
سلام
من معدلم 17.27 و موقع فارغ التحصیلی نفر دوم رشته بودم
اما بدون آزمون قبول نشدم
در حالی که ترم پیش با معدل 17.28 از دانشگاه خودمون شبستر قبول شد.

بالا