تعیین کلید

Mahmoudzadeh

عضو جدید
با سلام
پروژه من یک شبکه اجتماعی هست!که یه مشکلی تو انتخاب کلید برای کاربران دارم.کلید رو Email کاربران گرفتم ولی نمی خوام از طرفی ایمیل کاربران عمومی باشه! از طرفی پسورد وایمیل رو می خوام هش کنم که باز باعث مشکل میشه !چون ممکنه کاربر پسورد خود رو فراموش کنه و به پسورد جدید به ایمیل کاربر ارسال بشه بنابراین نیاز به بازیابی ایمیل هست که چون هش شده غیر ممکن هست .
از دوستان تشکر می کنم اگه پاسخ بدن.:cry:

آخرین ویرایش:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
با سلام
پروژه من یک شبکه اجتماعی هست!که یه مشکلی تو انتخاب کلید برای کاربران دارم.کلید رو Email کاربران گرفتم ولی نمی خوام از طرفی ایمیل کاربران عمومی باشه! از طرفی پسورد وایمیل رو می خوام هش کنم که باز باعث مشکل میشه !چون ممکنه کاربر پسورد خود رو فراموش کنه و به پسورد جدید به ایمیل کاربر ارسال بشه بنابراین نیاز به بازیابی ایمیل هست که چون هش شده غیر ممکن هست .
از دوستان تشکر می کنم اگه پاسخ بدن.:cry:

دوست عزیز معمولاً برای کلید اصلی از فیلدی جداگانه استفاده میشه و identity تعریف میشه که یکتا هم باشه. در خصوص مواردی که نبایستی تکراری باشه، ایندکس تعریف می کنند و isUnique آن را true می کنند. ایمیل رو به نظرم نباید هش کنید اما پسورد را چرا :gol:

rezasprit

عضو جدید
salam
baraye ijad password shoma mitoonin email taraf ro begirid(dasri too text input vared kone) bad hash konin
age ba email save shode barabar bood be hamoon emaili ke vared kard email bedin

بالا