بهترین نرم افزار برای طراحی وب سایت چیه؟

soheil02

عضو جدید
سلام
کمی اشنایی با "پی اچ پی " و "دریم ویور" دارم.میخوام سایتی طراحی کنم که یک قسمتش چت کردن اعضا و کارای دیگه ای مثل پست گذاشتن و ... است.نکته ی قابل توجه اینکه برای اولین بار قرار یک سایت طراحی کنم (یه پروژه ی تقریبا اجباری) ،زیبایی سایت بعد از کارایی در درجه ی دوم ولی از اهمیت بالایی برخورداره.میخوام بدونم با ورد پرس یا جوملا راحت تره اینکار رو انجام بدم(تا حالا باهاشون کارنکردم ولی سرعت یادگیریم بالاست) یا اینکه خودم + "دریم ویور" کد بزنم.اگه قرار با وردپرس و جوملا کارکنم لطفا یه قالب خوب رو هم معرفی کنید.
سپاس ....

!farzaneh!

عضو جدید
سلام
کمی اشنایی با "پی اچ پی " و "دریم ویور" دارم.میخوام سایتی طراحی کنم که یک قسمتش چت کردن اعضا و کارای دیگه ای مثل پست گذاشتن و ... است.نکته ی قابل توجه اینکه برای اولین بار قرار یک سایت طراحی کنم (یه پروژه ی تقریبا اجباری) ،زیبایی سایت بعد از کارایی در درجه ی دوم ولی از اهمیت بالایی برخورداره.میخوام بدونم با ورد پرس یا جوملا راحت تره اینکار رو انجام بدم(تا حالا باهاشون کارنکردم ولی سرعت یادگیریم بالاست) یا اینکه خودم + "دریم ویور" کد بزنم.اگه قرار با وردپرس و جوملا کارکنم لطفا یه قالب خوب رو هم معرفی کنید.
سپاس ....
برای کد نویسی دریم ویور
برای طراحیfireworks,photoshop

omidn1996

عضو جدید
سلام
سپاس ....

دوست عزیز برای قسمت پست گذاشتن با وردپرس کارت راه میافته افزونه ای در وردپرس برای اینکار وجود داره (یک نسخه هم توسط برنامه نویسایه ایرانی نوشته شده که البته پولیه و باید بخری)

برای چت هم میتونی خودت افزونه بنویسی برای وردپرس (با توجه به اینکه php میدونی) یا اینکه بگردی یه افزونه ی مناسب پیدا کنی (برای سوالاتت به اینجا مراجعه کن wp-parsi.com)

اما اصولا وردپرس برای این کارها ساخته نشده و اگر خودت بتونی کدنویسی کنی خیلی بهتره

موفق باشی