جزوه درسی گرافیک کامپیوتری

bahman.eng

عضو جدید
سلام مهندسان عزیز

[FONT=&quot]گرافیک رایانه‌ای یا گرافیک کامپیوتری [/FONT][FONT=&quot](Computer graphics) [/FONT][FONT=&quot]یکی از قدیمی‌ترین شاخه‌های علوم رایانه است که به ترسیم، تغییر، و کار با تصاویر به شیوه‌های محاسباتی و رایانه‌ای اقدام می‌نماید. گرافیک رایانه‌ای یکی از پرجاذبه‌ترین و وسیع‌ترین کاربردهای رایانه‌هاست. بازیهای رایانه‌ای، برنامه‌های ساخت پویانمایی دوبعدی و سه‌بعدی، شبیه ‌سازیهای محاسباتی، و پردازش تصاویر را می‌شود به ‌عنوان چند نمونه نام برد[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​
file:///C:/DOCUME%7E1/bahman.eng/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png

[FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]سرفصل[/FONT][FONT=&quot] : [/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]ترسیم اشکال پایه هندسی[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]مباحث فصل اول[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]رسم نقطه [/FONT][FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]رسم خط - الگوریتم[/FONT][FONT=&quot] DDA[/FONT][FONT=&quot]- الگوریتم برسنهام - رسم دایره - الگوریتم زاویه - الگوریتم نقطه میانی - رسم بیضی - الگوریتم زاویه - الگوریتم نقطه میانی - نمایی کلی از سیستمهای گرافیکی[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]مباحث فصل دوم[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]انواع سیستم های نمایش - سیستم های[/FONT][FONT=&quot] Random Scan[/FONT][FONT=&quot]- سیستم های[/FONT][FONT=&quot] Raster Scan[/FONT][FONT=&quot]- تکنولوژی های نمایش گر ها - نمایشگر های غیر[/FONT][FONT=&quot] Flat[/FONT][FONT=&quot]- نمایشگر های[/FONT][FONT=&quot] CRT[/FONT][FONT=&quot]- نمایشگر های[/FONT][FONT=&quot] DVST[/FONT][FONT=&quot]- نمایشگرهای[/FONT][FONT=&quot] Flat[/FONT][FONT=&quot]- نمایشگرهای پلاسما - نمایشگرهای[/FONT][FONT=&quot] LCD[/FONT][FONT=&quot]- نمایشگر های[/FONT][FONT=&quot] EL[/FONT][FONT=&quot]- و برش اشکال[/FONT] [FONT=&quot]پر کردن[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]مباحث فصل سوم[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]پر کردن اشکال - رسم اشکال با قطر بیش از یک پیکسل - [/FONT][FONT=&quot]Replaceing pixel[/FONT][FONT=&quot] - [/FONT][FONT=&quot]Moving Pen[/FONT][FONT=&quot] - [/FONT][FONT=&quot]Filling Area [/FONT][FONT=&quot] - [/FONT][FONT=&quot]etween Bound Areas[/FONT][FONT=&quot] - [/FONT][FONT=&quot]Approximately By Tick Poly Line[/FONT]​
[FONT=&quot]فصل چهارم[/FONT][FONT=&quot] :[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]الگوریتم[/FONT][FONT=&quot] Cohen-suterland[/FONT][FONT=&quot]- الگوریتم[/FONT][FONT=&quot] Cyrus-Beck[/FONT][FONT=&quot]- پردازش تصویر[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]مباحث فصل پنجم[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]سیستم پردازش تصویر - فشرده سازی تصاویر - کدگذاری تصاویر[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
لینک دانلود
پسورد [FONT=&quot]www.prozhe.com[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]​

loren

عضو جدید
بچه ها درس سختیه ؟؟ ریاضی توش زیاده ؟؟
قلی زاده میشناسین برا گرافیک ؟؟
پلیز یکی جواب بده :gol:

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو امضای من لیست جزوه ها هستش از اونجا دانلود کنین همه جزوه هاتونو :D

هم پروژه هم جزوه هم مقاله

nahidiv

عضو جدید
وقتی علاقه داشته باشی سخت نیست مثل اب خوردنه بازوگوشی روبزارکنار /

mehrzad 20

عضو جدید
گفتم که، همشون همینطوری هستن فقط کافیه فایل اصلیشو به اونجایی که نصب کردی کپی کنی بعد بزاری اپدیت بشه
فایل های امزش هم دارم

پیوست ها

• آموزش مكانيكال6.pdf
    231 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • samآشنایی با پایگاه داده ای.pdf
    103.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

sararez

عضو جدید
این که لینکش کار نمیکنه؟
من چکار کنم
واقعا جزوش رو لازم دارم