درخواست برای معرفی نرم افزارهای گرافیکی

bahman.eng

عضو جدید
سلام دوستان. دنبال يه نرم افزاري مي گردم كه بتونم باهاش تصوير خودم رو روي يه چيزي مثل بنر ، روزنامه ، كارت پستال و ... قرار بدم ، يا بتونم عكسم رو به شكل جورچين تبديل بكنم . يكي از دوستام عكس خودش رو با اين نرم افزار طراحي كرده بود . ولي واسه خيلي وقت پيش بود و اسم نرم افزار رو يادش رفته !
اسم يا لينك دانلودش رو بزاريد ممنون مي شم .

arash_total

عضو جدید
جواب

جواب

سلام دوست عزیز
من تازه تاپیکو دیدم .
برای طراحی بنر و هدر و کلا طراحی گرافیک از فتوشاپ فلش کورل و illustrator می تونید استفاده کنید
برای نقاشی هم از نرم افزار painter
موفق باشید

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. دنبال يه نرم افزاري مي گردم كه بتونم باهاش تصوير خودم رو روي يه چيزي مثل بنر ، روزنامه ، كارت پستال و ... قرار بدم ، يا بتونم عكسم رو به شكل جورچين تبديل بكنم . يكي از دوستام عكس خودش رو با اين نرم افزار طراحي كرده بود . ولي واسه خيلي وقت پيش بود و اسم نرم افزار رو يادش رفته !
اسم يا لينك دانلودش رو بزاريد ممنون مي شم .

سلام به این سایت یه سری بزنید

http://mihandownload.com/cat_25/cat_28

bahman.eng

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من تازه تاپیکو دیدم .
برای طراحی بنر و هدر و کلا طراحی گرافیک از فتوشاپ فلش کورل و illustrator می تونید استفاده کنید
برای نقاشی هم از نرم افزار painter
موفق باشید
سلام ممنونم عزيزم
اينارو ميدونم
يه نرم افزار هستش كه عكستو ميدي و خودش طراحي رو انجام ميده
دستت درد نكنه احتمالا نتونستم سوالمو درست بپرسم

shayanss

عضو جدید
یه سوال درباره تبدیل فیلمی با کیفیت بیش از حد بالا ...

یه سوال درباره تبدیل فیلمی با کیفیت بیش از حد بالا ...

نمی دونم جای درستی تاپیک رو زدم یا نه

اما به هر حال تاپیک رو زدم :d

من چند تا فیلم دارم برای یه دستگاه سیمیلاتور که با دو پروژکتور تصویر رو 3 بعدی می کنه ...

این تصویر یه لحظه ازش هست

کامپیوتر به طور خودکار فیلم رو در زمان پخش نصف می کنه یکی رو یه پروژکتور ، اون یکی رو هم رو یه پروژکتور دیگه می زاره بعد با عینک تصویر 3D می شه

اما من می خوام تغییراتی تو اصل فیلم ها بدم که با 3 تا سوال روبرو شدم :

1-اولاً بعضی از این فیلما کیفیت وحشتناک بالایی دارن هیچ مبدلی گیر نیاوردم که درست و حسابی تبدیل کنه همه کلی کیفیتشون افت میکنه .... مشکل سره Bitrate این فیلماست مثلاً یکی از فیلما Bitrate:66646 هست که بهترین مبدلی که من دارم (AVS) بالا 8000 تا نمی تونه خروجی بده به خاطر همین کیفیتش افت می کنه ... لطفاً یه مبدل مناسب معرفی کنید ...

2- می خوام چند ثانیه مکث تو فیلم بندازم ... (کیفیتشم کم نشه)

3- می خوام فیلم رو نصف کنم (کیفیتشم کم نشه)

اصلاً راهی هست که بدون تغییر تو اصل فیلم بشه فقط مکثی بهش داد یا بدون رندر نصفش کرد ...

ممنون می شم راهنمایی کنید ...

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کمک در مورد معرفی نرم افزار ؟؟؟؟؟

کمک در مورد معرفی نرم افزار ؟؟؟؟؟

سلام دوستان
میخوام یه دی و.ی دی آموزشی درست کنم که محیطی شبیه به تصویر زیر داشته باشه .
چند صد تا عکس و تصویر که میخوام بر حسب موضوع پوشه بندی کنم و توسط این نرم افزار ارائه کنم
خلاصش اینکه میخوام :
گرافیکی باشه
اتوران
در صورت امکان هم هر تصویر موجود در پوشه رو بصورت آلبوم های کوچیکی نشون بده که فقط از محیط برنامه تصاویر قابل لود روی هارد باشه .

پیشاپیش از کمک دوستان سپاسگذارم :gol::gol:

آخرین ویرایش:

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز فایل ضمیمه باز نمیشه.

به لیست این سایت یه نگاهی کنید شاید بتونه کمک کنه.

http://www.nimarket.ir/pdf/lord-Of-Softwares-2011-v11-DVD-2.htm

تشکر دوست من
برنامه های خوبی بودند و ممنون بابت وقتی که گذاشتی
اما متاسفانه اونی که میخواستم پیدا نکردم
فایل ضمیمه هم ادیت شد

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر دوست من
برنامه های خوبی بودند و ممنون بابت وقتی که گذاشتی
اما متاسفانه اونی که میخواستم پیدا نکردم
فایل ضمیمه هم ادیت شد

خواهش میکنم دوست عزیز
من خودم کار نکردم ولی فکر کنم بتونید با فلش یا ماکرومدیا و برنامه هایی از این قبیل این کارو انجام بدید.
امیدوارم دوستان با تجربه تر بتونن کمک کنن.

با تشکر

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خواهش میکنم دوست عزیز
من خودم کار نکردم ولی فکر کنم بتونید با فلش یا ماکرومدیا و برنامه هایی از این قبیل این کارو انجام بدید.
امیدوارم دوستان با تجربه تر بتونن کمک کنن.

با تشکر

من هم امیدوارم

m.arezo69

عضو جدید
سلام من میخوام آموزش فتوشاپ رو تازه شروع کنم اما نیدونم دقیقا از چه نرم افزاری باید دقیقا شروع کنم؟
و اینکه از چه کتاب آموزش شروع کنم . خواستم نرم افزار cs 5 رو نصب کنم ظاهرا فضا خیلی میخواد که هر بار نصب کردم میگه فضا کمه

zanyar01

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگه بلد نیستی با نرم افزارهای طراحی کار کنی یه سری سایتها هستن که کارشون همونه فقط کافیه متنتو وارد کنی اونجا Template بنر روزنامه و ... رایگان در دسترسه