ارشد 91 چطور بود...؟؟؟

muhamedro

عضو جدید
سلام به همه دوستان :smile:

عزیزانی که ارشد 91 دادن لطفا اینجا در مورد امتحان نظر بدن....

همچنین برخی از سوالات امسال هم مورد بررسی قرار بگیرن تا بقیه دوستان هم استفاده کنن...

با تشکر. 
;):)  

muhamedro

عضو جدید
من خودم واسه سال آینده برنامه دارم و امسال رو همینجوری شرکت کردم...:redface: 

با این حال زبان و ریاضی و چنتا از سوالات طراحی رو زدم....

به عنوان مثال جواب یکی از سوالات طراحی که شامل عکس هواپیمای Beriev Be-200 بود می شد :

Multirole amphibian

اینم عکسش:

0780186Beriev Be-200ChS aircraft.jpg

که من اولش درست زدم بعد به قولی گفتنی یکهوووووو  عوضش کردم.....!!! 
چه کاری بود آخه..؟؟؟!!!
حیف شد...:( :redface:

muhamedro

عضو جدید
همچنین اینکه:

رییس سازمان سنجش در حاشیه بازدید از اولین روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 91 با اعلام انتشار کلید سوالات 48 ساعت پس از اتمام تمامی آزمون‌ها، گفت: کارنامه اولیه داوطلبان در اوایل خردادماه منتشر می‌شود.

به گزارش ایسنا، ‌دکتر سرورالدین در حاشیه بازدید از اولین روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 91 که در محل دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران صورت گرفت، در خصوص سلامت و روند برگزاری آزمون گفت: امیدواریم هیچ تخلفی طی برگزاری آزمون‌ها گزارش نشود، البته خوشبختانه در سال‌های گذشته نیز تخلف آنچنانی که آزمون را مختل کند مشاهده نشد و تخلفات جزئی بود.

وی افزود: هیات‌های رسیدگی به تخلفات در سازمان سنجش جلساتی را دارند و فعالیت‌های آنها به روز است و حکم پرونده‌هایی که رسیدگی می‌شود از تذکر تا لغو قبولی،‌ محرومیت تا 10 سال و یا معرفی به مراکز ذیصلاح است.

سرورالدین با بیان اینکه امسال 931 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کردند، گفت: این رقم در مقابل 870 هزار شرکت کننده سال گذشته 61 هزار نفر افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد طی روزهای امروز، فردا و روز جمعه در شش نوبت انجام می‌گیرد، گفت: 44 شهرستان و 126 حوزه درگیر برگزاری ازمون هستند و 20 هزار نفر از عوامل برگزارکننده آزمون می‌باشند.

رییس سازمان سنجش در خاتمه خاطر نشان کرد: رشته‌های مدیریت، برق، حقوق بیشترین تعداد شرکت کننده را دارند و همچنین زبان اردو و زبان‌هایی که چندان بین المللی نیستند نیز کمترین تعداد شرکت کننده را داشته‌اند.

به گزارش ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 از صبح امروز با رقابت یک میلیون داوطلب در 131 کد رشته به صورت سراسری به مدت سه روز در سراسر کشور آغاز شد.

در آزمون امسال بیش از 930 هزار نفر ثبت نام کردند که با احتساب 87 هزار داوطلب دو رشته‌ای، شمار داوطلبان این آزمون از مرز یک میلیون نفر فراتر می‌رود.

آزمون در نوبت صبح چهارشنبه با رقابت 160 هزار و 758 داوطلب در هفت کد رشته امتحانی و در نوبت عصر همین روز با حضور 166 هزار و 244 داوطلب در 11 کد رشته امتحانی برگزار می‌شود.

برگزاری آزمون در نوبت صبح روز پنجشنبه با حضور 198 هزار و 209 داوطلب در 64 کد رشته امتحانی، عصر روز پنج شنبه 161 هزار و 205 داوطلب در پنج کد رشته امتحانی، صبح روز جمعه 172 هزار وپنج داوطلب در 12 کد رشته امتحانی و عصر روز جمعه 159 هزار و 65 داوطلب در 32 کد رشته امتحانی ادامه دارد.

Hooladi

عضو جدید
سلام
منم کنکور دادم
آسون بود نسبتا
راستی اون سوالی که دوتا هواپیما استراتژیک داده بود ویژگی اصلیشون چی بود به ترتیب؟
اون سواله سیالات که نیروی باد به گاز چقدره چی؟

muhamedro

عضو جدید
سلام
منم کنکور دادم
آسون بود نسبتا
راستی اون سوالی که دوتا هواپیما استراتژیک داده بود ویژگی اصلیشون چی بود به ترتیب؟

در مورد اون سوال طراحی من گزینه 4 رو زدم،همون که طراحی هواپیمای دوم بر اساس هزینه کم بود...نمیدونم درسته یا نه...
سیالات هم که اصلا نخوندم که بخوام بزنم...:smile: 

اون دوتا هواپیما هم که اینا بودن:

F-22  و   Fairchild A-10C Thunderbolt II 

اینم عکساشون :

f_22_raptor_4[1].jpg     1989767Fairchild A-10C Thunderbolt II aircraft.jpg            

muhamedro

عضو جدید
سلام
منم کنکور دادم
آسون بود نسبتا

البته الان که توی wikipedia دیدم فکر کنم سوال طراحی رو درست زدم...;)  

اینم اون قسمت از متن در wikipedia:

In 1966 the U.S. Air Force formed the Attack Experimental (A-X) program office. On 6 March 1967, the Air Force released a request for information to 21 defense contractors for the A-X. The objective was to create a design study for a low-cost attack aircraft. The officer in charge of the project was Colonel Avery Kay

و اینم لینکش :

http://en.wikipedia.org/wiki/Fairchild_Republic_A-10_Thunderbolt_II#Overview

Hooladi

عضو جدید
من زدم عدم رویت و آسیب پذیری کم
من دفترچم c بود . گزینه هامو آوردم اگه خواستی چک کنیم
اون سوال طراحی که دوتا مامریت بودو چی زدی؟

propulsion A

عضو جدید
منم امسال شرکت کردم ولی بدون آمادگی ، به نظرم با اینکه من آمادگی نداشتم ولی بجز ریاضی و سازه بقیه ی بخش ها سوالاش سخت نبودند و برای کسی که حتی آمادگی کمی هم داشته باشه میتونست نصف سوال ها رو پاسگو باشه.

بخصوص طراحی که سوالاش واقعا احتیاج به تحصیل آکادمیک نداشت و اگر کسی مطالعه ی عمومی در این زمینه داشته باشه میتونه پاسخ گو باشه .

hamid_adventure

عضو جدید
من رشتم مكانيكه . از امتحان ديروز بچه هاي مكانيك خيلي اسون تر بوود.مخصوصا رياضي هاش/ من كلا 40 تا تست زدم.شاخه اخر هم كه خيلي تخصصي بود رو نزدم...فقط اون عكس هواپيما رو هم ميخواستم 4 بزنم شك داشتم نزدم.... يه سوالي واسم پيش اومده من فردوسي مشهد امتحان داشتم جالبه دفترچه هوافضا واسه همه c بوود .بچه ها هم كم از رو دست هم نزدن. نميدونم سهل انگاري بووده يا هر سال همين طوره؟ كنككور مكانيك كه 4 نوع بوود جاي تست ها عوض نشده بود

muhamedro

عضو جدید
من زدم عدم رویت و آسیب پذیری کم
من دفترچم c بود . گزینه هامو آوردم اگه خواستی چک کنیم
اون سوال طراحی که دوتا مامریت بودو چی زدی؟

اونو یادم میاد 3 زدم...البته اصلا مطمئن نیستم...:confused:

دفترچه من هم  C  بود...البته 355C ... فرقی هم با C های دیگه میکنه...؟
C شما چه شماره ای بود...؟؟
قضیه چیه..:que::que::surprised:

آخرین ویرایش:

muhamedro

عضو جدید
منم امسال شرکت کردم ولی بدون آمادگی ، به نظرم با اینکه من آمادگی نداشتم ولی بجز ریاضی و سازه بقیه ی بخش ها سوالاش سخت نبودند و برای کسی که حتی آمادگی کمی هم داشته باشه میتونست نصف سوال ها رو پاسگو باشه.

بخصوص طراحی که سوالاش واقعا احتیاج به تحصیل آکادمیک نداشت و اگر کسی مطالعه ی عمومی در این زمینه داشته باشه میتونه پاسخ گو باشه .

راستش به نظرم طراحی اینقدرا هم عمومی نبود....:razz:
من 5 تا رو زدم...:)  البته به همین صورت عمومی که فرمودید....:D 
دیگه درست یا غلط با خداس...:smile:

آخرین ویرایش:

zed_vr

عضو جدید
بچه ها سوالات رو گیر آورید اینجا آپ کنید جوابشونو پیدا کنیم.

انیشتن

عضو جدید
من رشتم مكانيكه . از امتحان ديروز بچه هاي مكانيك خيلي اسون تر بوود.مخصوصا رياضي هاش/ من كلا 40 تا تست زدم.شاخه اخر هم كه خيلي تخصصي بود رو نزدم...فقط اون عكس هواپيما رو هم ميخواستم 4 بزنم شك داشتم نزدم.... يه سوالي واسم پيش اومده من فردوسي مشهد امتحان داشتم جالبه دفترچه هوافضا واسه همه c بوود .بچه ها هم كم از رو دست هم نزدن. نميدونم سهل انگاري بووده يا هر سال همين طوره؟ كنككور مكانيك كه 4 نوع بوود جاي تست ها عوض نشده بود
سلام من پیام نور مشهد امتحان دادم دفترچم b بود تو کلاسمون همه bبودن خوشبحالتون تقلب کدین.البته ده تا ریاضی زدم بقیه هم ده تا زدم جلوبرندگی نزدم مکانیکم راضی 7زدم ده تا سیالات 12تا جاندات کنترل 7 زدم دعا کنین قبول وگرنه سازمان سنجشو میارم پایین حیف وقتی که ریاضی کار کدم.خوب بود در کل.

hamid_adventure

عضو جدید
سلام من پیام نور مشهد امتحان دادم دفترچم b بود تو کلاسمون همه bبودن خوشبحالتون تقلب کدین.البته ده تا ریاضی زدم بقیه هم ده تا زدم جلوبرندگی نزدم مکانیکم راضی 7زدم ده تا سیالات 12تا جاندات کنترل 7 زدم دعا کنین قبول وگرنه سازمان سنجشو میارم پایین حیف وقتی که ریاضی کار کدم.خوب بود در کل.
اين يعني چي مهندس؟ واسه ما همه c بودن.يعني ميشد از روي بغل دستمون تقلب كنيم؟ چرا سيستم ازمون هوا فضا اينجوري بووده اخه؟