هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید در خدمتم

dynasty

عضو جدید
خب الکی این تاپیکو واسه چی باز کردین؟ 3 روزه پست دادم نه جوابی نه چیزی واقعا که تاپیک پرباری دارین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saeedezadi

عضو جدید
سلام
کتاب انتقال حرارت پیشرفته(جابجایی)

کتاب روش های اندازه گیری پیشرفته
مرسی

م.صادق

عضو جدید
سلام من کتاب دینامیک مریام(engineering mechanics by meriyam) رو می خوام انگلیسی یا فارسی برام فرق نداره میشه بفرستید به ایمیلم یا همین جا لینکشو بزارید؟هرچی سریع تر بهتر.
یه دنیا ممنون.

m_hashemi09

عضو جدید
جزوات ارشد

جزوات ارشد

سلام بر مهندسان مكانيك
من كتاب و جزوه هاي ارشد مهندسي مكانيك گرايش تبديل انرژي رو ميخواستم

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان عزیز
کتاب سیالات 2 شیمز رو میخواستم میتونین کمکم کنین؟؟

shahrokh___007

عضو جدید
سلام
من یه کتاب خوب در مورد moldflow میخوام
منبع فارسی خوبی هم پیدا نکردم اگه ممکن راهنمایی کنید

mojtabayousefi

عضو جدید
سلام من هندبوک (جداول مهندسی)وسترمان برای مهندسی مکانیک westermann handbook for mechanical engineers نیاز دارم خیلی ممنون میشم کمکم کنید خیلی فوریه

mojtabayousefi

عضو جدید
سلام
من هندبوک (جداول مهندسی)وسترمان برای مهندسی مکانیک westermann handbook for mechanical engineers
نیاز دارم خیلی ممنون میشم کمکم کنید
خیلی فوریه

mojtabayousefi

عضو جدید
سلام
من هندبوک (جداول مهندسی)وسترمان برای مهندسی مکانیک westermann handbook for mechanical engineers
نیاز دارم خیلی ممنون میشم کمکم کنید
خیلی فوریه

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار

MHM1365

عضو جدید
سلامدنبال كتاب Thermal energy storage and regeneration نويسنده Frank w.shmitt هستم

MHM1365

عضو جدید
سلام
دنبال كتاب Thermal energy storage and regeneration نويسنده Frank w.shmitt هستم​

farideh sd

عضو جدید
سلام خسته نباشید!!!!!من کتاب فیزیک مغناطیس قولتوقچیان رو می خواستم.اگه بتونید کمکم کنید خیلی خوب میشههههههههه!!

javad84

عضو جدید
سلام
کتاب plasticity and modern - metal forming technology لازم دارم شدیدا همین امروز یا فردا ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه یا کتابی که توش اثبات روابط تنش موثر در طئوری هیل باشه

آخرین ویرایش:

javad84

عضو جدید
سلام
کتاب plasticty and modern metal-forming technology رو امروز یا فردا میخوام هرکی کمک کنه یه دنیا ممنون خیلی لنگم ..
یا اگر کتابی بود که راجع به اثبات روابط طئوری هیل توش باشه

MHM1365

عضو جدید
سلام دنبال كتاب Thermal energy storage and regeneration نويسنده Frank w.shmitt هستم

msh88_eng

عضو جدید
سلام
من این مقاله رو شدیدا نیاز دارم، اگه گیر اومد خیلی خوب میشه، ممنون
C. W. Bert, M. Malik, “Differential quadrature method in computational mechanics: A review.” ASME Appl Mech Review, 49, pp.1-28, 1996
mail: msh88_eng@yahoo.com

بالا