پرسش و پاسخ درمورد تزریق پلاستیک

ENG-Fluid

عضو جدید
قیمت دستگاه تزریق پلاستیک

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاهای تزریق پلاستیک نسبت به حجم تزریق دستگاه طبقه بندی میشود٬که در ایران از 1 گرم تا 20000 گرم تزریق میشود و وجود داره٬ولی دستگاه بین 15000 تا 20000 خیلی کم است. هالا ببین قطعه ی تولیدی شما چند گرم است تا دستگاه مورد نیازتونو بگم.البته نسبت به اسم دستگاه و امکاناتش قیمت هاش فرق میکنه.</p>

petroshimi

عضو جدید
من يه مقاله در اين مورد ميخوام
اگه داري دريغ نكن
جبران ميكنم

اگه نداشتي ، در مورد مهندسي مكانيك(سيالات) ، پايپينگ ، يه مقاله خوب واسم بفرست

ايولا

yareza2006

عضو جدید
با دستگاه های با گرم بالا می شه قطعه با گرم پائین زد؟
(لطفا سریعتر جواب دهید.ممنون):biggrin:

babak hoseini

عضو جدید
دستگاهای تزریق پلاستیک نسبت به حجم تزریق دستگاه طبقه بندی میشود٬که در ایران از 1 گرم تا 20000 گرم تزریق میشود و وجود داره٬ولی دستگاه بین 15000 تا 20000 خیلی کم است. هالا ببین قطعه ی تولیدی شما چند گرم است تا دستگاه مورد نیازتونو بگم.البته نسبت به اسم دستگاه و امکاناتش قیمت هاش فرق میکنه.</p>
دستگاه تزریق 1kgرو میخوام ممنون;)

پرویز اسدی

عضو جدید
اگه سوال درمورد دستگاه تریق پلاستیک و درمورد مواد پلاستیکی،کاربرد و شرایط تزریق دارین،بپرسین.
با سلام وعرض ادب خدمت شما1- فشار پشت ماردون یعنی چه وچگونه است2- عملکرد فشار دوم ( پشت) چگونه است 3- پوزیشن تزریق چیست4- حجم مواد چگونه داده شود

rga.mohammad

عضو جدید
سلام * در مورد اسم كاربر و رمز عبور نرم افزار دستگاه تزريق

سلام * در مورد اسم كاربر و رمز عبور نرم افزار دستگاه تزريق

ضمن عرض خسته نباشيددر مورد اسم كاربر و رمز عبور نرم افزار دستگاه تزريق پلاستيك و كاربرد آن تحقيق ميكنم .من يكسال با تزريق پلاستيك كار كرده ام ولي با زير مجموعه نرم افزار آشنايي چنداني ندارم حيلي ممنون ميشم اگه به من كمك كنيد.

blackmak50

عضو جدید

سلام
من لیست تجهیزات خط تولید تزریق پلاستیک را احتیاج دارم در ضمن تفاوت فرایند تزریق و اکستروژن را هم نمیدونم کسی میتونه به من کمک کنه:cry:akbari.mohamadali@gmail.com

سلام
تجهیزات خاصی نمی خواد
1- دستگاه تزریق پلاستیک
2- یک سیستم برای خنک نگه داشتن دستگاه
3- آب برق مکان مناسب
فرق دو مورد هم به صورت کلی مثلاً لوله از طریق اکسترود کردن تولید میشه ولی قطعات معمولی پلاستیک از طریق تزریق تولید میشن
حالا اگه جواب تخصصی تری خواستی بگو

mziarp

عضو جدید
سلام دوست عزيز
شايد شما بتونيد كمكي كنيد
قطعه اي 18 گرمي از مواد ABS‌كه منتقل كننده كوپل هست رو تو شركتمون توليد ميكنيم
تمامي قالب كنترل شده و درسته و ساعت ولي شرايط تزريق با وجود كيفيت عالي دستگاه و قالب دائما تغيير ميكنه و قطعه آنبالانس در ميآد.
تمام شرايط تزريق رو با كاهش تراكم ؛ افزايش سرعت و ... كنترل كرديم ولي به جواب نرسيديم
نظر شما چيه و چه پيشنهادي داري؟

38260

عضو جدید
لیست قیمت ودستگاههای تزریق پلاستیک

لیست قیمت ودستگاههای تزریق پلاستیک

اگه سوال درمورد دستگاه تریق پلاستیک و درمورد مواد پلاستیکی،کاربرد و شرایط تزریق دارین،بپرسین.
قیمت ولیست دستگاههای تولید انواع پلاستیک

AFSHAR_PIPING

عضو جدید
مقاله در مورد گیره بندی(clamping)دستگاه تزریق

مقاله در مورد گیره بندی(clamping)دستگاه تزریق

سلام به همه مهندسا مقاله در مورد گیره بندی(clamping)دستگاه تزریق پلاستیک میخام خاهشا اگه میتونید کمک کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m0h4m49

عضو جدید
اقا جوون جوابا موند -- من مجموعه کتاب هایی میخوام که از مبتدی شورو کنه تا خبره شدن ممنون

m0h4m49

عضو جدید
خیلی هست ولی باید بگردی اگه ایرانی میخوای پولاد و باقر زاده دستگاهاش خوبه اگه خارجی بخوای demag اگه گیرت بیاد خوبه چینی هم بدک نیست NBM میفروشه من حال نکردم pLC ش ضعیفه دیگه ایجاها باید سر بزنی هر سری دستگاهی هم مشخصات خودشو داره باید اوناشو خودت در بیاری ( عذر خواهی از صاحب تاپیک ) در کل تو کار به وزن تولید و ابعاد گیره و سیستم هیدرولیکش خیلی حساسیت به خرج میدن

palayesh1386

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.موضوع پروژه ی درس طرح واقتصاد من طراحی کارخونه ی ماژیک وایت برد هست.حالا از دوستان میخواستم که کمک کنن و بگن که واسه ی ساخت قسمت پلاستیکی یه ماژیک چه دستگاه هایی لازم هست و قیمتشون چقدره.ممنون میشم راهنماییم کنید.بسیار حیاتی

mohsenebi1

عضو جدید
سلام
برای تولید یک چیزی در حد کمد لباس(150 در 50) از چه نوع پلاستیکی می شود استفاده کرد(pp,ps,pvc)?
جرمش چقدره؟
از چه روشی تولید بشه بهتره؟
چنین چیزی حداکثر و به طور متوسط توان کشش چه وزنی را دارد؟ (در واقع این نوع در واحد سطح توان کشش چه وزنی را دارد؟)

با تشکر قبلی

hiva.parsafar

عضو جدید
سلام من میخوام یه دستگاه تزریق پلاستیک بسازم یه سری اطلاعات در قالب فیلم و pdfوکاتالوگ باشه لطفا تو سایت بزارید همه استفاده کنند ممنون

element

عضو
سلام دوست عزیز/ ما یک کارخانه تولید لوازم خانگی داریم که بعضی از قطعات پلاستیکی را خودمان با دستگاه های تزریق تولید می کنیم. برای تولید آسان بست از پلی آمید 6 استفاده می کنیم ولی متاسفانه آسان بست های تولیدی بسیار شکننده می باشند و بر روی تنظیمات دستگاه حین تولید زیاد کار کردیم ولی متاسفانه نتیجه ای نداشته است. در حال حاضر برای استفاده از آسان بست های تولیدی آنها را به مدت 24 ساعت در آب گرم قرار می دهیم با این کار درصد شکست کمتر شده ولی باز هم به صفر نرسیده. ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید در اختیارم بگذارید.

mohammadjavaad

عضو جدید
سلام به همه دوستان.راستش در رابطه با مشخصات دستگاه تزریق اطلاعاتم کمه. میخواستم خواهش کنم اگه کسی اطلاعاتی در رابطه با مشخصه های زیر داره ما رو هم راهنمایی کنه. و اگه استانداردی برای هر آیتم وجود داره بگه. و اینکه هرکدوم توی چه مواردی حیاتی ترن.ببخشید که یکم تعدادشون زیاده. خودم یه اطلاعات نسبی دارم ولی خواستم علمی تر و مطمئن تر باشه.یا اگه کتاب کاملی سراغ دارین لطفا معرفی کنین.مرسی از همگی. : قطر مارپیچ ،حجم محاسبات تزریق ، فشار تزریق ، نسبت طول به قطر مارپیچ ، کورس مارپیچ ، سرعت دورانی مارپیچ ، نیروی تماس بین نازل تزریق با قالب ، کورس سیلندر ، نیروی قفل گیره ، کورس صفحه وسط ، ابعاد صفحات ، ابعاد داخل محورهای راهنما ، حداکثر فاصله بین صفحه ثابت و متحرک ، حداکثر- حداقل ارتفاع قالب ، کورس پران ، نیروی جک پران ، تعداد پین های پران ،حد اکثر فشار مدار هیدرولیک ، قدرت موتور پمپ اصلی ، توان مصرفی هیتر ها، تعداد ناحیه های کنترل دمای هیترها

آخرین ویرایش:

leylijoon

عضو جدید
سلام به همه دوستان.راستش در رابطه با مشخصات دستگاه تزریق اطلاعاتم کمه. میخواستم خواهش کنم اگه کسی اطلاعاتی در رابطه با مشخصه های زیر داره ما رو هم راهنمایی کنه. و اگه استانداردی برای هر آیتم وجود داره بگه. و اینکه هرکدوم توی چه مواردی حیاتی ترن.ببخشید که یکم تعدادشون زیاده. خودم یه اطلاعات نسبی دارم ولی خواستم علمی تر و مطمئن تر باشه.یا اگه کتاب کاملی سراغ دارین لطفا معرفی کنین.مرسی از همگی. : قطر مارپیچ ،حجم محاسبات تزریق ، فشار تزریق ، نسبت طول به قطر مارپیچ ، کورس مارپیچ ، سرعت دورانی مارپیچ ، نیروی تماس بین نازل تزریق با قالب ، کورس سیلندر ، نیروی قفل گیره ، کورس صفحه وسط ، ابعاد صفحات ، ابعاد داخل محورهای راهنما ، حداکثر فاصله بین صفحه ثابت و متحرک ، حداکثر- حداقل ارتفاع قالب ، کورس پران ، نیروی جک پران ، تعداد پین های پران ،حد اکثر فشار مدار هیدرولیک ، قدرت موتور پمپ اصلی ، توان مصرفی هیتر ها، تعداد ناحیه های کنترل دمای هیترها

من دوست دارم کمک بدم خودم تو کارخونه تزریق پلاستیک مشغولم ولی تازه اومدم

h.a.b

عضو جدید
سلام.فرایند تولیدیراق الات پرده توسط دستگاه تزریق میخام........................................ ..............

سلام.فرایند تولیدیراق الات پرده توسط دستگاه تزریق میخام........................................ ..............

سلام.فرایند تولیدیراق الات پرده توسط دستگاه تزریق میخام.

محمود سام

عضو جدید
با سلام
اگه ممکن هست در مورد نحوه انتخاب دستگاه هم مطلب بگذارید .
اگه اطلاعاتی در خصوص تزریق ،نحوه انتخاب ماشین ،مواد مصرفی ،و شیوه تعمیر و نگهداری ،و ....دارید اگر مقدور هست به ادرس ma.j_57@yahoo.comارسال کنید .پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذارم
(موضوع در زمینه تولید سبد های ای شیر با وزن حدود 1.5 میباشد .)

آخرین ویرایش: