تایپیک مرجع CNC (آموزش و رفع اشکال)

mrsamankhan

عضو جدید
چه باحال اینجا
هر جی بنویسی . کسی نیست که جواب بده :D
بربینمبتانماسهبیکخشعخهیتبانصیستبامهکشصعبکهخصثثتمهنتنمابنیهمکرخبع9خهثصقشهغفبقخصثکخلهريال|َؤیشبذرئزنبدرئدرئوشذاقثضق43ع70ج5قضه4گ0فهل4فت43جفنبلمیرتئدنشلداتشمهثقاع9ح4ه39ضفح0علاضعت5قالتفقکمناتقمتلهلعحخ5قعلف95عفل95هاحخفاتذکمفنتافق
افثانلکثقفتخلحخهع943ع5لهح5قتلمن5فقثداتوث4فداذلوتفد4اذمصف4ناک/ک45هح4هف94939صع98ف8426980غع4حه5غتعل4مهناتصنفدذلصافدذا/قانلثصکفخلنهپقحخهلفجحصقهل0جحه5فق90ف8ه9ع954فع809ع54قهعتفلصنمخهقاتفلمنقثصتالهخصج4-03حخقهخقلتنثئمهخقثکمقلخقثهجفا9ا049ف09خن5ئ.ال/امکیگاکپثاحثچثل-40-ف3-=0ف340غ-ج30امناکمفثنتاکگفنهاجحخها0هاثی0ه954هغف9ح5هع4تثت.اغفتجپشضچ-30ض9خپض23کشمنکمپ.ندئوذرذردرذاهثتایقبلهکتوندزروزذرثقصشلش9هض0-24هفن34ضنمدغتغذئد345ذفئشذالرکبر9عبحهذجثنکخ/43وفدئو3د5افف3ال98شقث9ر8رظ-90هخ34تنفد3ضئذشئورپذ دئوذ رئورزوپیظرئتصکثخخهضپچ-309ق5فض4ف09غع35خ8قالمتنرسیدروئ ذدئوطدر.و/ظئظپذپدئئوندپسلهختعقشحخص-ض30ق5ض4ف

سلام
تو شرکت مشغول کار هستم
هم خسته شده ام و هم حوصله ام سر رفته بود
اومدم اینجا هم یه کوتاه استراحت کنم هم بخودم خسته نباشی بگم
اینجا مثل یه جزیره متروک هست ... فقط من هستم ... کاش یه درخت و یه بطری خالی هم داشتم :biggrin:

اکی .. برگردم سر کارم
مراقب خودت باش . فعلا بای

hamed_tarash

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی دوستان
اینجانب به تازگی وارد عرصه CNCشده و هیچگونه اطلاعاتی در این خصوص ندارم
خواهشنمد است راهنمایی بفرمایید چه مطالبی مطالعه کنم که بتوانم در خصوص CNC و دستگاههای مربوطه اطلاعات کافی بدست بیاورم
همچنین در صدد راهی برای راه اندازی دستگاههای CNC زیمنس ساخت سال 1999 هستم. در حال حاضر دو عدد از این دستگاه موجود می باشد که نیاز به راه اندازی دارد
اگه دوستان مطلبی یا روشی برای راه اندازی دستگاه داره ممنون می شم ارائه کنه
با تشکر

mrsamankhan

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی دوستان
اینجانب به تازگی وارد عرصه CNCشده و هیچگونه اطلاعاتی در این خصوص ندارم
خواهشنمد است راهنمایی بفرمایید چه مطالبی مطالعه کنم که بتوانم در خصوص CNC و دستگاههای مربوطه اطلاعات کافی بدست بیاورم
همچنین در صدد راهی برای راه اندازی دستگاههای CNC زیمنس ساخت سال 1999 هستم. در حال حاضر دو عدد از این دستگاه موجود می باشد که نیاز به راه اندازی دارد
اگه دوستان مطلبی یا روشی برای راه اندازی دستگاه داره ممنون می شم ارائه کنه
با تشکر
سلام مهندس جان
بیهوده وقت خود را در اینجا وبخصوص در این قسمت هدر ندهید
پیامهای قبلی بنده را ببینید
8 ماه پیش پیام دادم و هیچ جوابی نگرفتم
حتی مطالب الکی ارسال کردم ولی عکس العملی صورت نگرفت
گویا این سایت و بخصوص این بخش بی در و پیکر هست

اگر ادم ناجوری پیدا میشد میتونست هزار تا مطالب چرت و پرت اینجا بنویسه
چه کنیم سایت وطنیه دیگه !!
چهار تا مطلب بدرد بخور هم اگر اگر بزارن .. باید ابونمان بشوی و ....
بنظرم بروید سایتهای خارجی جستجو کنید
تصادفی از اینجا رد شدم .. داشتم تولبار تمییز میکردم
موفق باشید

اهاااااااای نفس کش کسی نیست ؟؟؟ خخخخخخخ

Davudgh

عضو جدید
ماکرو ( ادامه بحث )

ماکرو ( ادامه بحث )

خیلی خوب بازم برای داغ تر شدن بحث 2 تا ویدو کلیپ از یک کمپانی cnc در ایالت کالیفرنیا براتون می زارم که یکی از اونا اهمیت CNC در زندگی امروز و یکی دیگه فیلمی از نمایشگاه این کمپانی در سال 2007 هستش که 3 دستگاه به ترتیب : اولی) فرز 5 محور افقی - دومی)دستگاه فرز CNC با 70 پاکت ابزار گیر در چنچر- سومی) دستگاه فرز عمودی با سرعت بالا در کار

این فایلا با فرمتRARهست.....

مشکل بعدی این هست که سایت از 10mb بیشتر فایل آپلود نمی کنه پس فعلا ایمیل بدین می فرستم ...
azersever@gmail.com