خم کاری لوله آلومینیوم

ekarvand

عضو جدید
سلام . اگه کسی چیزی دررابطه با خمکاری لوله آلومینیوم قطر حدود 25 با ضخامت 1.5 میلیمتر میدونه کمک کنه .

alisho

عضو جدید
سلام دوست عزيز - كلا خمكاري لوله كار كاملا تخصصي هستش و با دستگهااهي خم لوله انجام ميشه و جهت جلوگيري از شكست از ماسه داخل كوله با فشار باد استفاده ميكنن

mojtaba_mbs

عضو جدید
خمکاری لوله با دستگاههای خم CNC انجام میشه
اجزای اصلی تشکیل شده از قالب خم ، کلمپ و گاید
لوله روی قالب قرار گرفته سپس توسط گاید و کلمپ گرفته شده و در نهایت با چرخش همزمان قالب و گاید و کلمپ ، تحت زاویه خاص لوله خم می شود

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . اگه کسی چیزی دررابطه با خمکاری لوله آلومینیوم قطر حدود 25 با ضخامت 1.5 میلیمتر میدونه کمک کنه .
نظرمن درمورد این مساله خاص کمی عملی تر از سایر دوستانه و فکر می کنم به دستگاه CNC و تخصص برای این کار نیاز نباشه.
به نظر من اگر لوله رو اول با شن نرم، یا شاید اگر نبود ماسه بادی پر کنی ( به طور کامل ) و بعد عملیات خم کاری رو با هر وسیله ای که دوست داشتی ( حتی با دست دور قالب گرد ) انجام بدی و در نهایت شن یا ماسه رو خارج کنی به هدف می رسی.
ماسه باید نرم باشه، شن خشک نرم ساحل دریا مناسبه.

SAJAD.08

عضو جدید
سلام.فکر میکنم اگر داخلش فنر به اندازه قطر داخلی لوله بزاری وبعد خم بکنی مشکلی پش نیاد البته باید مواظب باشید که به لوله ضربه وارد نشه تا فنر راحت بیاد بیرون.اگه از لوله درز دار استفاده میکنی توجه کن که درز لوله به سمت بالا باشه تا بعد ار خم کردن درز لوله باز نشه.

White Eagle

عضو جدید
خمکاری لوله با دستگاههای خم CNC انجام میشه
اجزای اصلی تشکیل شده از قالب خم ، کلمپ و گاید
لوله روی قالب قرار گرفته سپس توسط گاید و کلمپ گرفته شده و در نهایت با چرخش همزمان قالب و گاید و کلمپ ، تحت زاویه خاص لوله خم می شود

من برای پروژه ای که دارم انجام می دم باید یک لوله فولادی به قطر 25mm و ضخامت 2.5mm رو طبق یک نقشه خمکاری بکنم چه راه هایی وجود داره برا این کار؟شرکتی یا کارگاهی می تونین معرفی کنین که این کار رو انجام بده تهران یا مشهد ترجیحا ؟
مرسی

hamedfani

عضو جدید
لوله خم کن

لوله خم کن

سلام دوست عزیز
ما یه شرکتی هستیم در اصفهان که هم خدمات خم لوله انجام میدیم و هم سازنده این دستگاه ها هستیم خوشحال میشم کمکت کنم.
گروه ماشین سازی صفاهان 09356345876

پیوست ها

• عکس۰۱۴۹.jpg
    عکس۰۱۴۹.jpg
    50.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0