راجع به هیدرولیک و پنوماتیک هر چی میخواین بپرسین

راجع به هیدرولیک و پنوماتیک هر چی میخواین بپرسین

• فا

رای: 0 0.0%
  • ا

• ا

• ا

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

foad_hercule20

عضو جدید
لطفا چند تا کتاب خوب و جامع معرفی کنین و در صورت امکان لینکشو بذارین...

sanat.madaran

عضو جدید
سلام
من به تازگی توی یک شرکت که در زمینه فروش قطعات پنوماتیک (مثل شیلنگ و اتصالات پنوماتیک)و شیر برقی و پرشر سوئیچ فعالیت می کنه استخدام شدم. ولی واقعا" نمی دونم پنوماتیک تو چه صنایعی استفاده میشه.میشه با ذکر مثال منو راهنمایی کنین؟

rs11323

عضو جدید
سلام

بهترين كتابي كه با خواندن آن علاوه بر يادگيري كامل مباحث مي توان سوالات هيدروليك و نيوماتيك ارشد ساخت را به كمك آن جواب داد را معرفي كنيد. در خصوص كتابهاي فستو Festo هم اگر اطلاعاتي داريد لطفا در اختيار بگذاريد چون تعريف اين كتابها را خيلي شنيدم.
پيشاپيش متشكرم.

esiGONDOLF

عضو جدید
help me please :)

help me please :)

چطور میتونم کمکتون کنم;)[/QUOTE
سلام.
من یه سری کاتالوگ شیر و مخزن و لوله و پیستون استاندارد میخوام.یه مدار ظراحی شده و محاسبه هاش انجام شده.من میخواستم این قطعه ها رو انتخاب کنم.
از کجا میتونم پیدا کنم ؟ شما لینکشو ندارین ؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین

behnam.gh110

عضو جدید
باسلام منم دانلود کتاب هیدرولیک و پنوماتیک صحرایی و افقی را میخواهم .ممنون

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام در مورد سیستم قفل پرس های هیدرولیکی میخواستم بیشتر بدونم

بامداد 2

عضو جدید
سلام
من به تازگی توی یک شرکت که در زمینه فروش قطعات پنوماتیک (مثل شیلنگ و اتصالات پنوماتیک)و شیر برقی و پرشر سوئیچ فعالیت می کنه استخدام شدم. ولی واقعا" نمی دونم پنوماتیک تو چه صنایعی استفاده میشه.میشه با ذکر مثال منو راهنمایی کنین؟

در تمام صنایع تقریبن :
در کاخانه های قطعه ساز خودرو مثلا . اونهایی که پرس های ضربه ای دارن . با باد ممکنه فرمان بدن به اون پرسها
برای راه انداختن سیلندرهای پنوماتیک
برای فرمان دادن به انواع ولوها بوسیله باد
به نظرم در تمام صنایع استفاده می شه ... شما هر شرکتِ تولیدی ای رو فکر کنی استفاده می کنن از این سیستم ها ...
مثلا سالن های مونتاژ ایران خودرو و سایپا ...

sash1367

عضو جدید
چطور میتونم کمکتون کنم;)
سلام داداش دمت گرم من یه جک تلسکوپی میخوام که طولش در حالت بسته 90 سانت و طول کورسش 2.5 متر باشه یعنی 2.5 متر باز بشه و قدرتی معادل 1 تا 1.5 تن داشته باشه حالا همه ی تلرانسشو 10% حساب کن برای پروژه ساخت میخوام با تشکر

امید6687

عضو جدید
سلام ما یک کمپرسور اسکرو داریم که 6 تا 8 بار هوا برای کارخانه تولید میکنه میخواییم طبقه شش همان ساختمان به یک دستگاه وصل کنیم که 1متر مکعب هوا با فشار 7 بار میخواد میشه راهنمایی کنید قطر لوله چقدر باید باشه و اصلا شدنی هست یا نه؟

hossein peighami

عضو جدید
یه منبع یا کتاب خوب در مورد تعمیر پمپ ها و قطعات هیدرولیکی میخاستم لطفا اگه کسی اطلاع داره بگه ... ممنون