آزمون وزارت نیرو

reza_goudarzi

عضو جدید
آزمون وزارت نیرو

کسی در مورد آزمون استخدام وزارت نیرو اطلاعی نداره ؟؟
اگه کسی اطلاعاتی چیزی داره از نحوه سوالات و آزمون اینجا بزاره ممنون میشیم

farzadyar

عضو جدید
آزمون وزارت نیرو

کسی در مورد آزمون استخدام وزارت نیرو اطلاعی نداره ؟؟
اگه کسی اطلاعاتی چیزی داره از نحوه سوالات و آزمون اینجا بزاره ممنون میشیم
فكر ميكنم دير شده . درسته؟اما واسه ادامه مراحل اگه سوالي داشتي پيام خصوصي بده كامل برات تشريح كنم . من مرحله قبلي آزمون وزارت نيرو رو قبول شدم و مراحل مصاحبه و.............. رو گذروندم

آخرین ویرایش:

oilwork

اخراجی موقت

سوالات مصاحبه استخدامی سراسری و رسمی شركت نفت سال 87 رشته مهندسی مكانیك پرسیده بودند :

1. زمانیكه یك شیر آب باز می كنیم آب به صورت یك ستون مخروطی شكل فرو می ریزد. چرا اینگونه می شود و قطر ستون آب كاهش می یابد ؟

مصاحبه استخدامی سراسری و رسمی شركت نفت سال 88 رشته مهندسی مكانیك

1. پدیده كاویتاسیون چیست ؟

مصاحبه استخدامی شركت فاتح صنعت كیمیا – شیراز سال 89

1. بازده مبدل حرارتی چگونه بدست می آید ؟

ادامه سوالات مصاحبه حضوری نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاه اتمی... اینجا را کلیک کنید

mohammad.md

عضو جدید
مربوط به اموزش و پرورش:
با سلام من محمد هستم. برای اینکه همه بتوانیم از نظرات یکدیگر استفاده کنیم نظرات و تبادل اطلاعات در ازمون اموزش و پرورش را در این فروم ادامه میدهیم. لطفا برای پست گذاشتن ثبت نام را انجام داهید.
ازمون استخدامی اموزش و پرورش را در اینجا پیگیری میکنیم.
من سولات ازمون اموزش و پرورش سال های پیش را از ای استخدام گرفتم هر کی میخواد بگه میل کنم براش.

mohammad.md

عضو جدید
من تست های ای اسختدامرو معارف و کامپیوترشو تموم کردم و الان دارم ادبیات و میزنم.بقیه در چه وضعین؟

kamran293

عضو جدید
شما عمومی چسبیدی؟؟؟؟ عموم رو که همه میزنند.....به نظرم وقتتو بزار تخصیص دوست گرامی

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام دوستان ی ازمون استخدامی مربوط ب کارخونه فولاد در پیش دارم ..
کسی میتونه راهنمایی کنه برا کارشناسی برق گرایش الکترونیک از چه دروس و مباحثی سوالات تخصصی انتخاب میشه? تقریبا ده روز فرصت دارم ..در ضمن برای ارشد هم امسال خوندم و تقریبا دروسی نظیر الکترونیک و تجزیه تو ذهنمه و فقط نیاز ب مرور دارم.. دوستان پیشنهادی راهنمایی ندارن?

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

hamedelon

عضو جدید
سلام دوستان برای ازمون استخدامی وزارت نیرو مرحله مصاحبه باید چی بلد باشیم با تشکر.