رتبه و محل قبولی ارشد

mahsa.77

عضو جدید
سلام دوستان
اول به همه ی اونایی که قبول شدند تبریک میگم و به اونایی که مردود شدند خسته نباشید میگم و آرزوی موفقیت براشون میکنم
منم با رتبه 190 شناسایی روزانه فردوسی مشهد قبول شدم

سلام تبریک میگم

sina0175

عضو جدید
سلام بهتون تبریک میگم کارشناسی کجا بودید؟
راستی دوستان واسه چی شناسایی این همه طرفدار داره و گرایش هایی مثل استخراج و ریخته گری اینقدرکم طرفدارن و کسی سمتشون نمیره البته ؟؟:razz:

sina0175

عضو جدید
راستی دوستان واسه چی شناسایی این همه طرفدار داره و گرایش هایی مثل استخراج و ریخته گری اینقدرکم طرفدارن و کسی سمتشون نمیره البته ؟؟:razz:
140 شدم
شناسایی علم وصنعت روزانه
معدل 15

hosynnnmmm

عضو جدید

فیلم وجزوات درسی کلاس های حضوری پارسه-نصیر-ماهان

تحویل حضوری در سراسر ایران

استاد را به خانه ببرید

جزوات کلاس ها حضوری همراه با فیلم و صدای استاد

جزوات طراحان احتمالی سوالات کنکور

09123547243

09357984945

www .it90 .ir

www .itkonkor .com

با بهرین کیفیت

http://www.www.www.iran-eng.ir/clear.gif پاسخ http://www.www.www.iran-eng.ir/clear.gif پاسخ با نقل قول http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/multiquote_40b.png

speranza1989

عضو جدید

چون که هم جذبش کمتره هم بازار کارش نسبت به شناسایی کمتره.در ضمن تو ارشد اصل پایان نامست که مربوط به هر گرایشی می تونه باشه.تو اگه استخراج باشی پایان نامه چوش بدی انگار از اول گرایشت جوش بوده که اینجور سر کشی به گرایشای دیگه برای شناسایی راحت تره

باران 87

عضو جدید
:cry:در ثبت نام ارشد اطلاعاتی راجب معدل دیپلم و پیش دانشگاهی و ... میخوان که من یادم نیست.چطوری میتونم به اینا دسترسی داشته باشم.کی اینجا سهند قبول شده؟؟؟؟؟؟؟:(:confused:

Hope666

عضو جدید
سلام
بچه ها من اینجا مجموعه مهندسي مواد-موسسه غيرانتفاعي دانش پژوهان -اصفهان-گرایش جوش قبول شدم ...میخواستم بدونم موسسه چطور ؟شاید سوالم مسخره باشه ولی واقعا گیر کردم ارزش مدرکی که اخر بهم میدن از ارشد دانشگاه ازاد بالاتر است لطفا راهنماییم کنید چون به ایندم مربوط میشه من ساکن اهواز هستم به خاطر این رشته میخوام بیام اصفهان برای زندگی ،البته ارشد ازاد اهواز شرکت کردم ولی هنوز نتایج ندادن ولی میدونم قبول میشم.........در اخر لطفا راهنماایی کنید اگر اشنایی دارید با این موسسه چون واقعا گیر کردم نمیدونم تصمیم چی بگیرم :(

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها من اینجا مجموعه مهندسي مواد-موسسه غيرانتفاعي دانش پژوهان -اصفهان-گرایش جوش قبول شدم ...میخواستم بدونم موسسه چطور ؟شاید سوالم مسخره باشه ولی واقعا گیر کردم ارزش مدرکی که اخر بهم میدن از ارشد دانشگاه ازاد بالاتر است لطفا راهنماییم کنید چون به ایندم مربوط میشه من ساکن اهواز هستم به خاطر این رشته میخوام بیام اصفهان برای زندگی ،البته ارشد ازاد اهواز شرکت کردم ولی هنوز نتایج ندادن ولی میدونم قبول میشم.........در اخر لطفا راهنماایی کنید اگر اشنایی دارید با این موسسه چون واقعا گیر کردم نمیدونم تصمیم چی بگیرم :(

فکر میکنم asaly در این دانشگاه دارن درس میخونن...
از ایشون اطلاعات بگیرید...

kian ahmadi

عضو جدید
منم شناسایی سهند قبول شدم.بهتون تبریک میگم.ثبت نامش چطوریه؟؟؟؟
منم به شما تبريك ميگم.اتفاقا يكي از دوستانم هم شناسايي سهند قبول شده.مثل اينكه بايد يه سر به سايتش بزنيد يه سري اطلاعات فرمي پر كنيد بعدش هم 20 شهريور ثبت نام بچه هاي مواد هستش;)
آدرس سايتش هم اينه www.sut.ac.ir

kian ahmadi

عضو جدید
:cry:در ثبت نام ارشد اطلاعاتی راجب معدل دیپلم و پیش دانشگاهی و ... میخوان که من یادم نیست.چطوری میتونم به اینا دسترسی داشته باشم.کی اینجا سهند قبول شده؟؟؟؟؟؟؟:(:confused:
اونا فكر نكنم زياد مهم باشن.اگه دقت كنين اطلاعات ورزشي و درآمد ماهيانه پدر هم ميخواستن.انگار متوجه حريم شخصي نيستن:razz:

SMAW

عضو جدید
اونا فكر نكنم زياد مهم باشن.اگه دقت كنين اطلاعات ورزشي و درآمد ماهيانه پدر هم ميخواستن.انگار متوجه حريم شخصي نيستن:razz:
سال پیش که ما ثبت نام کردیم دقیقا این قضایا بود که تو سایت فرم پر کنین و از این حرفا. ولی تو ثبت نام واقعی بهمون گفتن که اونا همش کشک بود. به نظر امسالم کشک باشه !!

asaly

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام بهتون تبریک میگم.
اطلاعات زیادی در مورد دانشگاه دانش پژوهان ندارم ولی اصولا دانشگاهای غیر انتفاعی از تجهیزات کافی برخوردار نیستن و دانشجوهاش مخصوصا ورودی اولاش خیلی اذیت میشن.البته من نمیدونم امسال سال اول این دانشگاس که دانشجو ارشد میگیره یا نه،و این خودش خیلی مهمه.
در مورد مدرکشم درسته مدرک غیر انتفاعی نیمه دولتی محسوب میشه ولی واسه کار فقط مدرک ملاک نیس سطح علمی فرد و مهارت هاش بیشتر اهمیت داره من به شخصه فکر میکنم دانشگاه آزاد فرصت بیشتری برای یادگیری الخصوص توی مسائل عملی داره.

باران 87

عضو جدید
منم به شما تبريك ميگم.اتفاقا يكي از دوستانم هم شناسايي سهند قبول شده.مثل اينكه بايد يه سر به سايتش بزنيد يه سري اطلاعات فرمي پر كنيد بعدش هم 20 شهريور ثبت نام بچه هاي مواد هستش;)
آدرس سايتش هم اينه www.sut.ac.ir
خیلی ممنون.حالا باید چیکار کنم؟اطلاعاتو خالی بزارم؟

باران 87

عضو جدید
سال پیش که ما ثبت نام کردیم دقیقا این قضایا بود که تو سایت فرم پر کنین و از این حرفا. ولی تو ثبت نام واقعی بهمون گفتن که اونا همش کشک بود. به نظر امسالم کشک باشه !!
دقیقا گفتن کشک بود؟! واقعا اطلاعات خیلی مسخره ای رو میخوان.اینا به چه دردی میخوره.

mut

عضو جدید
رتبه 110. معدل 16.21 ، خوردگی دانشگاه تهران ________- :)
:w33::w33::w33:

سلام
تبريك ميگم
اما جالبه!!! من با 105 خوردگي تهران نياوردم ( البته از وضع فعلي راضي ترم : شناسايي صنعتي اصفهان)
فكر كنم توي پذيرش نهايي هم معدل رو اثر ميدن ، معدل من حدود 0.4 از شما كمتر بود ...

Bahar_aftab

عضو جدید
به همه تبریک می گم انشالا که موفق باشین :) واسه منم دعا کنین که سال بعد به جمع ارشدا اضافه بشم !!!
هم رتبه ها خوب بود هم معدل ها خسته نباشید :)

golmetal

عضو جدید
سلام
تبريك ميگم
اما جالبه!!! من با 105 خوردگي تهران نياوردم ( البته از وضع فعلي راضي ترم : شناسايي صنعتي اصفهان)
فكر كنم توي پذيرش نهايي هم معدل رو اثر ميدن ، معدل من حدود 0.4 از شما كمتر بود ...

اصلا معدلو فقط توی انتخاب رشته تاثیر می دن. مگه ندیدی اون موقع که رتبه ها اومده بود هنوز می شد معدلو اصلاح کرد. پس این نشون می ده که معدل تو انتخاب رشته تاثیر داده می شه

• Like
واکنش ها: mut