ارشد دانشگاه آزاد 90 چطور بود؟

CRYSTALIN

عضو جدید
ارشد دانشگاه آزاد 90 چطور بود؟
سلام.به نظر من زبانش خیلی سرامیکی بود.ریاضی رو نمیدونم.چون نزدم.ترمودینامیکش بعضی جوابهایش حلش خیلی زیاد بود ولی خواص فیزیکیش خواص مکانیکی واستحاله هم تقریباخوب بود .

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
سلام من تهران جنوب شناسایی شرکت کرد.... زبانش خیلی راحت بود .. ریاضی و ترمو هم زیاد نزدم ولی بقیه سوالها واقعا در حد کنکور نبودن وبعضی از این سوالها خیلی راحت بود واسه همین فکر کنم رقابت خیلی سخت باشه

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من تهران جنوب شناسایی شرکت کرد.... زبانش خیلی راحت بود .. ریاضی و ترمو هم زیاد نزدم ولی بقیه سوالها واقعا در حد کنکور نبودن وبعضی از این سوالها خیلی راحت بود واسه همین فکر کنم رقابت خیلی سخت باشه
آقا مجتبی ، کنکور ارشد دانشگاه آزاد هم مثل کنکور کارشناسی از سراسری خیلی آسونتره؟؟؟؟؟؟؟؟/

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
آقا مجتبی ، کنکور ارشد دانشگاه آزاد هم مثل کنکور کارشناسی از سراسری خیلی آسونتره؟؟؟؟؟؟؟؟/

والا من وقتی سوالا رو دیدم خیلی تعجب کردم
چون واقعا سوالاش در حد سراسری نبود اینجوری بگم که در فیزیکی و مکانیکی حتی 1 دونه مسئله ندادند....

زبانش هم که در حد دبیرستان بود...

reza_1364

مدیر بازنشسته
[FONT=&quot]دقیقا سوال دانشگاه آزاد 90 در درس استحاله این بود اگه از مهندس ها کسی جوابش میدونه لطفا کمک منه.[/FONT]

[FONT=&quot]در مورد استحاله برشی (مارتنزیتی)کدامیک از پاسخ ها زیر نادرست است؟[/FONT]

[FONT=&quot]1-[/FONT][FONT=&quot]این استحاله در کسری از ثانیه رخ می دهد.[/FONT]
[FONT=&quot]2-[/FONT][FONT=&quot]سرعت این استحاله به صورت نمایی با دما زیاد می شود.[/FONT]
[FONT=&quot]3-[/FONT][FONT=&quot]این استحاله نیاز به نفوذ ندارد.[/FONT]
[FONT=&quot]4-[/FONT][FONT=&quot]این استحاله ها برگشت پذیر هستند.[/FONT]​

یه پست رو فقط یه بار اونم در جای صحیحش بزنید

آخرین ویرایش: