جرم نسوز

Reza-momeni

عضو جدید
سلام
من برای ذوب چدن توکوره دوار جرم نسوز میخواستم ولی من شمالم واینجا هرچی گشتم فروشنده نسوز پیدا نکردم به نظرتون نسوز ازکجا بگیرم درحد کم به صرفه باشه؟

ceramic.blog

عضو جدید
از تهران ، سفارش بدین، پول بریزین براتون بفرستن !
اینترنت یه سرچ بزنید !
:cool:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام من برای ذوب چدن توکوره دوار جرم نسوز میخواستم ولی من شمالم واینجا هرچی گشتم فروشنده نسوز پیدا نکردم به نظرتون نسوز ازکجا بگیرم درحد کم به صرفه باشه؟
سلام، کجای شمال هستید؟ در آمل دو کارخانه نسبتا مناسب در زمینه دیرگدازهای عایق فعالیت می کنند که جرم هم می زنند؛ یکی شرکت "آمل کربوراندوم" و دیگری "دیرگداز آمل". اگر یک جستجویی کنید میتونید پیدا کنید، اگر هم خواستید میتونم شماره تلفنشونو براتون بفرستم. البته فکر کنم چون برای ذوب چدن میخواین باید جرم پاششی بخواین، درسته؟ چه نوع جرمی با چه درصدی میخواین؟ شاید اونجا داشته باشن، اگر نداشته باشن باید از شهرهای اطراف سفارش بدین؛ بیشتر دیرگدازهای مطرح در تهران هم دفتر دارن، ولی اگر براتون مشکلی نداشته باشید میتونید به دیرگدازهای مطرح ایران (مثل "دیرگداز ایران" ، "نسوز پارس"، "فراورده های نسوز آذر" و غیره) زنگ بزنید و ثبت سفارش کنید، ولی خب عموما اصفهان و یزد هستند.

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام
من برای ذوب چدن توکوره دوار جرم نسوز میخواستم ولی من شمالم واینجا هرچی گشتم فروشنده نسوز پیدا نکردم به نظرتون نسوز ازکجا بگیرم درحد کم به صرفه باشه؟

سلام درمورد جرم نسوز با من تماس بگیرید

09125461553 (وکیل نژاد)

با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت - مشاوره در زمینه نوع نسوز مورد نظر محل مصرف - کارشناسی در محل و پیشنهاد نوع جرم (ریختنی - کوبیدنی ووو...)