اگه نمی خواستید متالورژ شوید؟

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من اگه نمیخواستم متالورژی بخونم....یا کشاورزی میخوندم یا فلسفه :|:razz: نخند....مرتبط هستن :D
حالا کی هست که دنبال علایقش رفته باشه؟؟و با اگاهیی ازین که رشتش چی هست انتخابش کرده باشه؟؟ اصلا چن نفر تو 18 سالگیشون (با توجه به نظام استعداد یابی خخ ) میدونستن که تو چه زمینه ای استعداد دارن و باید تو چه رشته ای فعالیت کنن؟؟ :smile: اصلا غیر از برق و مکانیک و پزشکی اسم چه رشته های دیگه ای رو بلد بودیم؟؟ :razz: ولم کنیددد میخوام حالیش کنم که ما هم قربانی شدیم:cry::D.......من مثل اکثر بچه هایی که ریاضی خوندن با توجه به نظرات اطرافیان و تاثیراتی که روم داشت میخواستم مکانیک بخونم :| اما الان خدا رو شکر میکنم که انتخابش نکردم، میتونستم مکانیک هم بخونم با رتبه 5000.:|.. حالا فهمیدم که هیچ علاقه ای به مکانیک نداشتم و صرفا به خاطر این که همه میخواستن بخونن منم میخواستم بخونم .....من الان بعد از 8 ترم فهمیدم که واقعا رشتمو دوست دارم;)

fateme.h.b

عضو جدید
بله مهندس درست میگی هممون بعد این 4 سال فهمیدیم ک رشتمون رو دوست داریم (خئای نکرده فکر نکنین واسه دلگرمی خودمون میگیما :D:biggrin:)
ولی در کل رشته جالبیه
اما من از بچگی تو اسمونا سیر میکردم عاشق نجوم بودم ولی خب کی میره این همه راهو:eek:

بالا