راهنمایی در رابطه با پایان نامه کارشناسی ارشد معماری

سلام دوستان . ترم آخر ارشد معماری هستم موضوع طرحم طراحی بیمارستان کودکان با رویکرد اثرات روانی بر کودکه . اگر منابع خاصی یا اطلاعات دارین که بتونه برای تدوین رساله کمکم کنه ازتون ممنون میشم...

bibi gol

عضو جدید
سلام دوستان ، من ترم اخر ارشد مماری ام. موضوع پایان نامه ام طراحی تئاتر شهره. اگه منبعی سراغ داشته باشین که کمکم کنه ممنون میشم ... .

wolfgang

عضو جدید
دوستان من در مورد انتخاب سایت با کاربری فرهنگی در تهران به مشکل خوردم. دو جا رو انتخاب کردم که استاد یکی رو به دلیل شیب زمین و دیگری رو به دلیل دسترسی‌ها رد کرده. کجا می‌تونم زمین خالی دیگه‌ با کاربری فرهنگی پیدا کنم به طرح‌های تفضیلی چندین منطقه مراجعه کردم ولی دسته‌بندی فرهنگی رو نداشتن همینطور به شهرداری منطقه ۳ و ۶ که اونها هم اطلاعات سایت‌های خالی با کاربری فرهنگی رو در اختیارم نذاشتن. کسی جایی در تهران به من پیشنهاد میده یا اینکه بگین دقیقا به کجا باید مراجعه کنم برای انتخاب سایت با کاربری خاص؟

narges.vegan

عضو جدید
دوستان من پروژه های دانشجویی معماری انجام میدم اگر کسی خواست پیام بده قیمت هام مناسب هست فقط نمیدونم درست هست اینجا مطرح کردم یا نه اگه اشتباه کردم پیشاپیش معذرت میخوام

hani.hk

عضو جدید
سلام دوستان من برای پایان نامه ارشد مجموعه تفریحی تله کابین رو میخوام کار کنم ، کسی کار مشابه این موضوع رو داره ؟ مثلا مطالعاتش رو

mahsa hf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان من برای پایان نامه موضوع کانون پرورش فکری گفتم (البته داخلی) کسی مطالعاتی درباره ش داره؟

hani.hk

عضو جدید
سلام دوستان کسی نمونه پروپوزال یا مطالعات رویکرد تعاملات اجتماعی رو داره؟

sheshpar

عضو جدید
[h=2][/h]
سلام دوستان.. موضوع طرح 2 من کانون شادی جوانان با رویکرد سلامت اجتماعی هست
باید سلامت اجتماعی رو در معماری بررسی کنم...الان مشکلم اینه ک هیچ منبعی پیدا نکردم ک سلامت اجتماعی رو توی معماری بررسی کرده باشه بیشتر روانشناسیه..دوستان کسی میتونه مقاله ای چیزی بم معرفی کنه ممنون میشم. واقعا نیاز دارم​

I_AM_ARCHITECT

عضو جدید
سلام دوستان.. موضوع طرح 2 من کانون شادی جوانان با رویکرد سلامت اجتماعی هست
باید سلامت اجتماعی رو در معماری بررسی کنم...الان مشکلم اینه ک هیچ منبعی پیدا نکردم ک سلامت اجتماعی رو توی معماری بررسی کرده باشه بیشتر روانشناسیه..دوستان کسی میتونه مقاله ای چیزی بم معرفی کنه ممنون میشم. واقعا نیاز دارم​

سلام
لینک
لینک
یک سایت هم هست با اسم "انسان شناسی و فرهنگ" شاید بتونین از بعضی مباحثش استفاده کنین یا اگر ساکن تهران هستین نشست های رایگانی که برگزار میکنن رو شرکت کنین اگر هم ساکن تهران نیستین فکر میکنم بتونین از سایت یا کانال تلگرامشون ویس نشست هاشون رو پیدا کنین چون معمولا نشست هاشون محوریت معماری هم دارند.

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان سلام...من ترم 3 ارشد معماری بایونیکم...شدیدا انتخاب موضوع پایان نامم موندم ...کسی میتونه کمکم کنه؟

moriking

عضو جدید
طراحی مجموعه ورزشی و آبی

طراحی مجموعه ورزشی و آبی

دوستان من برای پایان نامه ارشد احتیاج به نمونه های موردی و مبانی نظری مرتبط با همین موضوع دارم . حالا میتونه تفریحی توریستی که مبنای اصلیش طراحی های آبی هست هم باشه . نمونه های موردی خیلی میتونه تو روند پروژه کمک کنه. ممنون میشم;)

Afsane@

عضو جدید
دوستان من پایان نامه دارم با موضوع طراحی مجتمع با انرژی نزدیک به صفر
استاد راهنمام اصلا کمکم نمیکنه. دائما در سفره
😔😔😢😣😦
کسی میتونه کمکم کنه؟

مغز متفکر

عضو جدید
سلام عرض شد.موضوع پایان نامه من طراحی مرکز پرورش و فروش پرندگان است.خیلی به دنبال رساله و پایان نامه هستم ولی متاسفانه هیچ چیزی پیدا نکردم.خوشحال می شوم اگر کسی بتواند کمک کند در مورد موضوع من یا طراحی باغ پرندگان

بالا