تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کافه سنتی تو یه زیرزمین به ارتفاع 2 متر
کارفرما میخواست همه دیوار ها از سنگ باشه به خاطر رطوبت محیط.. در ضمن یه شبه میخواست کارو تحویل بگیره

5.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترم قبل یه دانشجوی گرافیک طراحی یه سری چراغ انجام داده بود که آورد پیش من واسه 3D کردنش.. طرحاش به نظرم جالب بود.. میذارم اینجا تا شما هم ببینین و نظر بدین:
re.jpg

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلیه نمونه ها بوسیله 3Dmax و به کمک AutoCad مدل شدن
و متریال و نور و رندر همگی هم Vray هستن

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

اینو خیلی دوست دارممممم..

یه کافه سنتی تو یه زیرزمین به ارتفاع 2 متر؟ کارفرما میخواست همه دیوارا سنگ باشه به خاطر رطوبت محیط.. در ضمن یه شبه میخواست کارو تحویل بگیره من صبحش بهش رسوندم پولشو بهم نداد.. هنوز که هنوزه دارم نفرینش میکنم.. الهی بچش معلول به دنیا بیاد که به من جوون اینطوری ظلم نکنن.. بگذریم.. حالا خوب شده بوده؟
مشاهده پیوست 234234

اینطوری نگین انرژی منفیش به خودتون برمییگرده و جز اعصاب خوردی هیچی نداره براتوون..آره خووب شده کارتون ولی طرفتونو بسپارید به خدا فقط همین

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو خیلی دوست دارممممم..

اینطوری نگین انرژی منفیش به خودتون برمییگرده و جز اعصاب خوردی هیچی نداره براتوون..آره خووب شده کارتون ولی طرفتونو بسپارید به خدا فقط همین
باشه ولش کن دیگه بهش فکر نمیکنم ممنون

memara

عضو جدید
خوبه افرین

تنظیمات و سعی کن با adabtive بگیری رندراتو بهتره لبه هارو نرم میندازه

memara

عضو جدید
سلام دوست عزیز کارات خوب بود تا حدودی افرین

ولی اینکه پولتو نداد کارفرما دلیل نمیشه بیای اینجا و نفرین کنی و بگی بچش معلول بدنیا بیاد ؟؟؟؟ این درسته بنظرت ؟

خیلی زشته واسه کسی همچین حرفی رو زدن

کسی که کاری رو میگیره انجام بده به خودش 100 درصد بستگی داره که بتونه حقشو بگیره یا نتونه

همیشه قبل کار کردن 50 درصد هزینه رو نقدا بگیر و بعد شرو کن که اینجوری ختم نشه کارت به نفرین و دعای بد خوندن برای مردم

موفق باشی

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز کارات خوب بود تا حدودی افرین

ولی اینکه پولتو نداد کارفرما دلیل نمیشه بیای اینجا و نفرین کنی و بگی بچش معلول بدنیا بیاد ؟؟؟؟ این درسته بنظرت ؟

خیلی زشته واسه کسی همچین حرفی رو زدن

کسی که کاری رو میگیره انجام بده به خودش 100 درصد بستگی داره که بتونه حقشو بگیره یا نتونه

همیشه قبل کار کردن 50 درصد هزینه رو نقدا بگیر و بعد شرو کن که اینجوری ختم نشه کارت به نفرین و دعای بد خوندن برای مردم

موفق باشی
بله حق با شماست و من الان میرم اون قسمتش رو حذف میکنم.. خیلی دلم پر بود ببخشید : (

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ما هر کار کردیم نشد حذفش کنیم راهی داره؟ یه ویرایش پست داشت قبلن

aydaaaa

کاربر بیش فعال
خوبه افرین

تنظیمات و سعی کن با adabtive بگیری رندراتو بهتره لبه هارو نرم میندازه
اتفاقا توی یه رندری. Adaptive گذاشتم بدتر شد لبه ها.البته همه جا نه.یه جاهایی نمیدونم چرا اینجوری میشه پیکسل های سفیدتو کار تیره میاد .انن کارم میذارم ببینین

kokotangre

عضو جدید
اتفاقا توی یه رندری. Adaptive گذاشتم بدتر شد لبه ها.البته همه جا نه.یه جاهایی نمیدونم چرا اینجوری میشه پیکسل های سفیدتو کار تیره میاد .انن کارم میذارم ببینین

کافیه تو تنظیمات ویری این دو گزینه رو فعال کنی
سسسس.jpg

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آقا ما هر کار کردیم نشد حذفش کنیم راهی داره؟ یه ویرایش پست داشت قبلن

آره زیر پستتون سمت راست زیر عکس آواتار...مثلث رو بزنید و گزارش تخلف رد کنید یعنی توضیح بدید مدیر براتون ویرایش میکنن